ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اینجا کجاست که همه باکلاس هستند؟!
زمان کنونی: 04-17-2024, 03:32 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: goldmen
آخرین ارسال: صدفی
پاسخ: 10
بازدید: 2296

ارسال پاسخ 
12-10-2012, 08:33 PM
ارسال: #1
اینجا همه باکلاسن
هرکس 3 تا زبون مختلف بلده
خونه همه تو جردن و شهرک غرب و اون بالاهاست
حتی بالاتر از میدون راه آهن ته ته 20 متری
اینجا اگه عکسی بزارن که عابر پیاده داره از چراغ قرمز رد میشه
همه dislike میزنن و قانون مدار میشن
ولی شاید اون عکسه مال خودشون باشه
اینجا سرزمین پـَـَـ نــه پـَـَــــ......... هاست
اینجا همه فلسفه بلدن و اکثر آقایون فمنیست میشن
ولی ساعت 10 شب مامانه بگه برو از سوپر مارکت رب گوجه فرنگی بگیر میگه خودت برو
اینجا دختر خوشگلای فوتوشاپی 1000 تا پدر ، مادر، خواهر ، برادر و ... داره
ولی اون ساده ها 3 تا اد لیست دارن که یکیش خواهرشه 2تای دیگه هم کلاسیش
اینجا پسرا اکثرا بدن سازن يا خواننده......دخترا هم كه همه مانكن يا مُدل هستن
همه پول دار با وضعيت هاي مالي آن چناني هستند
همه هم همديگرو دوست دارن و تا ميبينن يكي تاراحته يه عالمه واسش دل ميسورونن
.

.
.

اینجا ف/ی/س/ب/و/ک است همین!!!

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , فرهاد قربانی , mallarme , M3HDI , yu3f , mir abbas , مهدی گل محمدی , maxsoulfly , ahmad rezaee , mosafer bedar , حامد , Haavin , mohamad021 , vahid61 , madar , Delta.H , m_grate29 , Alireza_Kh , Divar , dara , safari-cht , kimyya , mercede , hasan-f , seraj
12-10-2012, 09:11 PM
ارسال: #2
RE: اینجا کجاست که همه باکلاس هستند؟!
رضا خان با اون همه قلدریش نتونست حجاب رو از سر این مردم ورداره ولی ببینید ف/ی/س/ب/و/ک چه راحت تونست اینکارو بکنه.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , maxsoulfly , ahmad rezaee , mallarme , حامد , مسعود کوچولو , Haavin , vahid61 , Delta.H , مهدی 1 , M3HDI , m_grate29 , Divar , dara , safari-cht , kimyya , hasan-f , seraj
12-10-2012, 09:21 PM
ارسال: #3
مدتها است وقتی در رابطه با ف/ی/س/ب/و/ک می شنوم واقعا تعجب میکنم که بعضی از افراد چرا به این سایت اعتماد دارند که کوچکترین مسائل خانوادگی همدیگر را از آن می توانند اطلاع پیدا کنند.
دوستی گفت : فلانی با خانمش رفته ...مسافرت . گفتم از کجا می دانی؟ گفت در ف/ی/س/ب/و/ک نوشته بود.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: yu3f , mir abbas , مهدی گل محمدی , maxsoulfly , ahmad rezaee , بيلا بالا , mosafer bedar , حامد , Haavin , vahid61 , Delta.H , مهدی 1 , M3HDI , Peanut , m_grate29 , Divar , dara , safari-cht , kimyya , hasan-f
12-10-2012, 10:57 PM
ارسال: #4
متاسفانه مردم ما از همه چیز اشتباه استفاده میکنند وگرنه استفاده از ف/ی/س/ب/و/ک استفاده کردن هیچ ایرادی نداره همه جای دنیا هم استفاده میشه

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , فرهاد قربانی , حامد , Haavin , mir abbas , Delta.H , مهدی 1 , M3HDI , Peanut , m_grate29 , Divar , dara , safari-cht , مهدی گل محمدی , kimyya
12-11-2012, 06:33 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-11-2012 06:52 PM، توسط Delta.H.)
ارسال: #5
پروفایل ف/ی/س/ب/و/ک:
نام: بابک (تو خونه به من میگن بابی)
شغل: مهندس نانوتکنولوژی
دانشگاه: استنفورد آمریکا
علایق و سرگرمی ها:پرواز با بالن-جت اسکی-جهانگردی-غواصی در اقیانوس
غذای مورد علاقه: بیف استروگانف
-
-
-
-هویت واقعی:
نام: شنبه
ساکن: شهرستانی در ...(بماند!)
شغل: بیکار- علاف - سربار بابا و ننه
دانشگاه: پیام نور رشته آبیاری فوق دیپلم گرفته!
علایق و سرگرمی ها: عکس های لختی پختی!
غذای مورد علاقه: آبگوشت!

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: mallarme , goldmen , jahanagahi , مهدی 1 , maxsoulfly , M3HDI , Peanut , Haavin , P@RSA , m_grate29 , Divar , dara , safari-cht , مهدی گل محمدی , mir abbas , kimyya , فرهاد قربانی , hasan-f , seraj
12-11-2012, 09:48 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-11-2012 10:14 PM، توسط Peanut.)
ارسال: #6
(12-10-2012 09:21 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  مدتها است وقتی در رابطه با ف/ی/س/ب/و/ک می شنوم واقعا تعجب میکنم که بعضی از افراد چرا به این سایت اعتماد دارند که کوچکترین مسائل خانوادگی همدیگر را از آن می توانند اطلاع پیدا کنند.
دوستی گفت : فلانی با خانمش رفته ...مسافرت . گفتم از کجا می دانی؟ گفت در ف/ی/س/ب/و/ک نوشته بود.

شاید مردم غریبه بفهمن که ایشون "رفتن به مسافرت با خانومش" واسه اون شخص راز و چیز شخصی‌ بزرگی‌ نیست،همون طوری‌که برا خیلی‌‌ها هم تو دنیا چیز مهمنی نیست که کی‌ بفهمه کجا رفتیم و چیکار کردیم.

اگه براتون مهمه چیزهایی شخصی‌، تو اینترنت ننویسیدشون، اگه یک بار چیزی را تو اینترنت نوشتید ......بهتره باش غزلِ خدافظی‌ تون را بخونین و اون را کپی‌ شده، تحریف شده، اشتباه استنباط شده و ... تحویل خودتون میدن.

پس هر وقت میخواید دگمه "Enter" را فشار بدید راجبش فکر کنید.

در ضمن صفحه ف/ی/س/ب/و/ک عمومی هستش حتی اگه همه چیتون هم خصوصی‌ زده باشید. بازم اگه کسی‌ را دوست ندارید، یعنی‌ اگه اون شخص الان بیاد دم خونه‌تون با لبخند دعوتش نمیکنین تو و ازش بهترین پذیرائی را نمی‌کنین ، تو ف/ی/س/ب/و/ک باش دوست نشین، مگه اینکه صفحه ف/ی/س/ب/و/ک شما زیاد شخصی‌ نیست. برام قابل قبول نیست که ببینم کسی‌ مثلا از ۱۵۰ تا دوست بیشتر داره، و هر جا میره تو یه پارتی روز بعد ۲۰ نفر به دوستای ف/ی/س/ب/و/ک ش اضافه میشن،

چند چیزِ مهم اگه میخاید پرایوت , خصوصی‌ بمونین:

ایمیل‌ای را که باش تو ف/ی/س/ب/و/ک میرید هیچ جایی دیگه‌ای استفاده نکنین.
اسم ف/ی/س/ب/و/کتون را اسم و فامیل حقیقیتون ننویسید
با هر کی اونجا دوست نشید
از اینکه کسی‌ را از لیست دوستاتون بندازید رو در بایسی نکنین
عکسهایی که فکر می‌کنین ۱۰ سال دیگه خجالت می‌کشید تو اینترنت پر باشه لطفا هیچ جایی از تو اینترنت نذارید

بهتر از همه چی‌ اصلا صفحه ف/ی/س/ب/و/ک باز نکنین

-----------------------------------------------------------------------------------------
خدایا شکرت‌ هر چی‌ ازت خواستم بم دادی

تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , m_grate29 , goldmen , Delta.H , Alireza_Kh , dara , safari-cht , مهدی گل محمدی , mir abbas , kimyya , M3HDI , mosafer bedar , ahmad rezaee
12-12-2012, 01:31 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-12-2012 01:36 AM، توسط yu3f.)
ارسال: #7
(12-11-2012 09:48 PM)Peanut نوشته شده توسط:  
(12-10-2012 09:21 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  مدتها است وقتی در رابطه با ف/ی/س/ب/و/ک می شنوم واقعا تعجب میکنم که بعضی از افراد چرا به این سایت اعتماد دارند که کوچکترین مسائل خانوادگی همدیگر را از آن می توانند اطلاع پیدا کنند.

شاید مردم غریبه بفهمن که ایشون "رفتن به مسافرت با خانومش" واسه اون شخص راز و چیز شخصی‌ بزرگی‌ نیست،همون طوری‌که برا خیلی‌‌ها هم تو دنیا چیز مهمنی نیست که کی‌ بفهمه کجا رفتیم و چیکار کردیم.

اگه براتون مهمه چیزهایی شخصی‌، تو اینترنت ننویسیدشون، اگه یک بار چیزی را تو اینترنت نوشتید ......بهتره باش غزلِ خدافظی‌ تون را بخونین و اون را کپی‌ شده، تحریف شده، اشتباه استنباط شده و ... تحویل خودتون میدن.

پس هر وقت میخواید دگمه "Enter" را فشار بدید راجبش فکر کنید.

در ضمن صفحه ف/ی/س/ب/و/ک عمومی هستش حتی اگه همه چیتون هم خصوصی‌ زده باشید. بازم اگه کسی‌ را دوست ندارید، یعنی‌ اگه اون شخص الان بیاد دم خونه‌تون با لبخند دعوتش نمیکنین تو و ازش بهترین پذیرائی را نمی‌کنین ، تو ف/ی/س/ب/و/ک باش دوست نشین، مگه اینکه صفحه ف/ی/س/ب/و/ک شما زیاد شخصی‌ نیست. برام قابل قبول نیست که ببینم کسی‌ مثلا از ۱۵۰ تا دوست بیشتر داره، و هر جا میره تو یه پارتی روز بعد ۲۰ نفر به دوستای ف/ی/س/ب/و/ک ش اضافه میشن،

چند چیزِ مهم اگه میخاید پرایوت , خصوصی‌ بمونین:

ایمیل‌ای را که باش تو ف/ی/س/ب/و/ک میرید هیچ جایی دیگه‌ای استفاده نکنین.
اسم ف/ی/س/ب/و/کتون را اسم و فامیل حقیقیتون ننویسید
با هر کی اونجا دوست نشید
از اینکه کسی‌ را از لیست دوستاتون بندازید رو در بایسی نکنین
عکسهایی که فکر می‌کنین ۱۰ سال دیگه خجالت می‌کشید تو اینترنت پر باشه لطفا هیچ جایی از تو اینترنت نذارید

بهتر از همه چی‌ اصلا صفحه ف/ی/س/ب/و/ک باز نکنین

اینجا نمی خوام فلسفه ایجاد شبکه های اجتماعی رو بگم
و یا
سوء استفاده هایی ک نهاد ها و سازمان های امنیتی سراسر دنیا از اون می کنند
و یا
....
هر کسی دوست دارد در هر زمینه ای در هر وب سایت و مجموعه ای عضو شود.

جناب Peanut عزیز
هرچند بنده بعد از چندین بار درخواست از شما برای تکمیل حدودی پروفایلتون و عدم توجه شما تصمیم گرفتم به پست های شما کاری نداشته باشم، اما گاهی آدم احساس می کنه مطلبی از منظری خیلی مناسب و خوب نیست. الآن از اون مواقع است. به هیچ وجه دوست نداشتم در پاسخ پست کسی ک حتی نمیتونم خطابشون کنم متنی بنویسم، اما بخاطر جملاتی ک رنگی کردم نتوانستم سکوت کنم.

1. واسه اون شخص راز و چیز شخصی‌ بزرگی‌ نیست --> اطلاعات طبقه بندی دارند. ممکن از نظر شما طبقه بندی عادی باشه اما از نظر یک نفر دیگه به کلی سری باشه! مثال واقعی: کارمند یک بانک فکر می کرد دادن شماره دایال آپ بانک ب ی فرد غریبه از لحاظ امنیتی اهمیتی نداره و اطلاعات طبقه بندی شده نیست. عادی است. اما از دیدگاه یک هکر همین اطلاعات خیلی ارزشمند است به طوری ک هکر با این اطلاعات ک بدست آورده به ۷ سرور بانک نفوذ می کند. مثال در مورد سفر: آیا شما وقتی ب سفر می روید در کوچه و خیابان فریاد می زنید دارید یک هفته ب سفر خارج از کشور می روید؟ یا اینکه به یکی از همسایه ها یا بستگان کلید می دهید که هر چند روز یکبار سر بزند تا کسی احساس نکند خانه بی سکنه هست و به فکر سرقت بیافتد؟ چرا کسی فکر نمیکنه یک دزد می تونه از شبکه های اجتماعی برای اطلاعات مورد نیاز برای سرقت فیزیکی استفاده کنه!؟ معذوریت های اخلاقی و کاری نمیزاره مثال های واضح تر بزنم. امیدوارم مطلب رو رسونده باشم. Sleepy
  2. برام قابل قبول نیست که ببینم کسی‌ مثلا از ۱۵۰ تا دوست بیشتر داره، و هر جا میره تو یه پارتی روز بعد ۲۰ نفر به دوستای ف/ی/س/ب/و/ک ش اضافه میشن --> من دوستی دارم که در زمینه وب و اطلاع رسانی کار می کند. به جرات میشه گفت بعد از هر نشست وب فارسی یا موارد مشابه این فرد با حداقل ۱۰ نفر ارتباط برقرار می کند! دوست به معنی close friend که نیست! دوست معمولی. شما با همکارانتون دوستین. با همسایه ها. با هم دانشگاهی ها. با خانواده و بستگان. با افراد داخل باشگاه. با..... اما این دوستی ها طبقه بندی داره. در دنیای واقعی شما طبقه بندی می کنید اما در دنیای مجازی کمتر به این مورد توجه می شه. همون دوستی ک گفتم به واسطه ی این رفاقت های سطحی ک بعد از هر نشست ایجاد می کند کسب و کارش را رونق داده است!
  3. اسم ف/ی/س/ب/و/کتون را اسم و فامیل حقیقیتون ننویسید --> ببخشید ک می خوام خیلی رک بگم! این بدترین پیشنهادی بود که می تونستید بدید! شما با این حرف افراد رو دارید ترغیب می کنید که جعل هویت و یا سرقت هویت انجام بدهند! این یکی از جرم های مشخص در قانون جرایم رایانه ای هست! و یکی از دغدغه های مهم فعالان فضای سایبر (اصطلاحا cyber space). مثل این میمونه ک ی تفنگ بدید ب یک فردی بجای اینکه بهش بفهمونید نباید با این قتل کنه بهش میگید موقع قتل از دستکش استفاده کن اثرانگشت نمونه!

۲ تا نکته در انتها عرض می کنم و تمام:
  1. عکس ها و متون هیچگاه از دیتابیس شبکه های اجتماعی پاک نمی شوند. ما این رو تست کردیم. در شبکه های مختلف. از جمله ف/ی/س/ب/و/ک و فرندفید و .... . بعد از ماه ها و سال ها اگر آدرس عکس را بزنید باز هم مشاهده می کنید ک لود میشود! بعضی ها هوشمندانه تر بعد از حذف آدرس ولید را بر می دارند.
  2. سعی کنید به جای اینکه به فکر سوء استفاده و گول زدن و ... باشید، استفاده صحیح از امکانات و ابزار رو یاد بگیرید! متاسفانه یکی از بزرگترین مشکلات جامعه ایران اینه ک مسئولین هم اعتراف کردند. قبل ورود فناوری و تکنولوژی فرهنگ سازی نشده و این یعنی دردسر!

مجددا از جناب آقای / خانم - Peanut عذر خواهی می کنم. واقعا هیچ تمایلی ب پاسخ نداشتم ولی احساس اجبار و وظیفه کردم. اگر حرفی زدم یا جمله ای نوشتم که با عقاید شما مخالف است و یا ناراحت شدید عذر خواهی می کنم.
موفق و پایدار باشید.

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , goldmen , Alireza_Kh , Divar , Peanut , سعید محمدی , dara , maxsoulfly , مهدی گل محمدی , mir abbas , kimyya , ahmad rezaee
12-12-2012, 05:07 AM
ارسال: #8
من بالای 90 تا دوست توی فیس دارم ، بعضی یا از دوستان و همشهری و بعضی دیگر مجازی.
اتفاقا چند شب پیش از پست های یه شخصی خوشم نیومد ریموو کردمش.
تا حالا خدا رو شکر مشکلی برام پیش نیومده، چون دقیقا چیزی می فرستم که میدونم مشکلی نداره و نه اطلاعات شخصی.
با اسم و مشخصات واقعی هم عضو هستم چون قرار نیست که کار اشتباهی و خلافی انجام بدم که بترسم.
فیس هم مثل چاقو دو لبه ست ، هم یه نفر میکشه و هم میتونه یه نفر توی جراحی نجات بده مهم نحوه استفاده ماست.
البته با صحبت دوستان در رابطه با تناقض گویی بعضی از کاربرا موافقم، به شخصه دوستی دارم که در واقعیت 180 درجهرفتارش با واقعیش فرق داره.
کلا 99 درصد ایرانیهای فیس روشنفکر و مفسرا!!!!

MY Telegram : @Mosleh68
 تشکر شده توسط: jahanagahi , dara , yu3f , maxsoulfly , mir abbas , kimyya , M3HDI
12-12-2012, 05:30 PM
ارسال: #9
توییت تازه از تنور در اومده Yosef.gif
ف/ی/س/ب/و/ک assists FBI in take-down of $850m cybercrime ring

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , مهدی گل محمدی , mir abbas , kimyya , M3HDI
12-12-2012, 07:48 PM
ارسال: #10
منم چندین ساله اکانت ف/ی/س/ب/و/ک دارم (یعنی از زمانی که یاهو 360 بسته شد)با اسم و فامیل اصلیم هم هست 120 تا هم دوست دارم که همشون دوستای واقعیم .همکار.فامیل و ... هستند دسترسیم هم فقط برای دوستانم بازه خدا رو شکر هم هیچ وقت مشکلی برام پیش نیومده هر وقت هم درخواست دوستی غریبه داشته باشم رد میکنم .اکثر فامیلهای من خارج هستند باهاشون در ارتباطم انگار پیشم هستند
استفاده از همه ابزارها و لوازم فرهنگ خودشو میخواد نمیشه به صراحت گفت بده یا خوبه بستگی به روش استفاده داره

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , فرهاد قربانی , Peanut , yu3f , ahmad rezaee
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حرف‌هایی که والدین باید هر روز به فرزندان‌شان بگویند samiar afshari 2 740 03-31-2015 03:03 AM
آخرین ارسال: samiar afshari
  کشور جدید «آمریسترالیا» کجاست؟! mallarme 3 1,140 12-17-2013 07:19 PM
آخرین ارسال: حمید رضا غ
  یک ترفند برای آن‌هایی که زیاد از ایمیل استفاده می کنند jahanagahi 3 1,100 11-18-2013 12:34 AM
آخرین ارسال: behmod
  برای من آب نداشته باشد، برای تو که نان دارد zoofanoon 0 801 09-16-2013 01:53 PM
آخرین ارسال: zoofanoon
  ایا می دانید که................ zoofanoon 0 562 07-23-2013 10:15 PM
آخرین ارسال: zoofanoon
Music داستان رویدادی که در سال 1892در دانشگاه استنفورد اتّفاق افتاد: بهنام ذوالفقارزاده 2 1,302 06-18-2013 11:37 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  خاطرات نوجوانی که به فکر میلیاردرشدن بود alireza091111 8 1,903 05-30-2013 01:28 PM
آخرین ارسال: alireza091111
  چرا پنگوئن‌ها تپلی هستند و پرواز نمی‌کنند؟ صدفی 0 686 05-26-2013 09:16 PM
آخرین ارسال: صدفی
  مردی که 70 سال است آب و غذا نخورده است ahmad rezaee 0 484 05-18-2013 07:46 AM
آخرین ارسال: ahmad rezaee
  ایده هایی که می توانند دنیا را تا سال 2020 تغییر دهند bahador 0 911 05-17-2013 11:37 PM
آخرین ارسال: bahador
  کارگری که کیف ۵۰‌میلیونی را پس داد karafarin 0 511 04-30-2013 05:35 PM
آخرین ارسال: karafarin
  شرکتی که پول می‌گیرد شما را بدزدد !.... mallarme 2 606 04-12-2013 12:17 AM
آخرین ارسال: mir abbas
  مردی که تنبلی مانع ثبت اختراعش شد! mallarme 0 486 04-06-2013 11:03 AM
آخرین ارسال: mallarme
  اتفاقاتی که زمان تحویل سال در فضا می افتد....... mallarme 1 905 03-21-2013 01:14 PM
  100 نقطه‎ی ایران که قبل از مرگ باید دید ebrahim.ev 0 763 03-17-2013 08:46 PM
آخرین ارسال: ebrahim.ev
  نامه ای به همه انسان ها Haavin 1 759 03-06-2013 11:16 AM
آخرین ارسال: بابایی
  ترسناک‌ترین چیزی که در یک غار می‌توان دید... mallarme 6 1,987 12-31-2012 06:51 PM
  کسی که در را برویم باز میکنـد mallarme 0 361 12-01-2012 12:02 AM
  امان زلحظه غفلت که شاهدم هستی فرهاد قربانی 10 1,717 11-28-2012 10:44 AM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
  8 خطایی که موقع مسواک زدن انجام می‌دهیم بهداد 0 600 11-16-2012 08:32 PM
آخرین ارسال: بهداد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS