ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تصـاویری که نشـان میدهد انسـانیت هنـوز وجـود دارد …
زمان کنونی: 05-03-2024, 03:22 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: ebrahim.ev
پاسخ: 7
بازدید: 2235

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-09-2012, 09:03 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-09-2012 09:04 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #1
یک روستایی هندی که با بخطر انداختن خود، جان تعدادی بچه گربه را خطر مرگ حتمی در سیل شهر کوتاک نجات میدهد

[تصویر: 14.jpg]

نوشته روی تابلو:
“اگر جایی استخدام نشده اید و در حال پیدا کردن کار هستید و نیاز به یک دست لباس تر و تمیز برای مصاحبه شغلی دارید، ما در خشکشویی پلازا این کار را برای شما به رایگان انجام میدهیم.”
این خشکشویی آمریکایی به بیش از ۲۰۰۰ نفر کارمند بدون شغلی که در جستجوی کار بودند و نمیتوانستند هزینه خشک شویی لباس رسمی شان برای مصاحبه را پرداخت کنند کمک کرد. مدیر مغازه برآورد کرد که این خشکشویی رایگان چیزی بالغ بر ۳۲ هزار دلار برای وی هزینه در بر داشته است.

[تصویر: 15.jpg]

آتشنشان هایی که ماسک های اکسیژن خود را در اختیار گربه هایی قرار میدهند که از آتش سوزی جان سالم به در برده اند.

[تصویر: 16-.jpg]

یکبار من و همسرم و کودک یکساله ام برای ناهار بیرون رفته بودیم و این چیزی بود که بر روی صورت حسابمون دیدیم
“یک نفر یکبار ناهار ما را در هنگامی که زوج جوانی بودیم حساب کرد، این کار او اثر شگفتی بر روی ما گذاشت، بنیانگذار این رفتار خوب یک پدر و مادر خوب بودند، تو هم این کار را ادامه بده، فرصت ها به زودی از دست می روند”

[تصویر: 135166074213.jpg]

در جریان یک تظاهرات در برزیل یک ژنرال دستور داد : لطفا نجنگید! نه در روز تولد من.
سپس یک گروه از معترضان او را این گونه سورپرایز کردند .

[تصویر: 135166074315.jpg]

این یک مهربانی تصادفی و رندوم است، اسنکت را من حساب کرده ام! از امرزت لذت ببر

[تصویر: 135166074417.jpg]

من یک مامور پست هستم و هرازگاهی این متن های کوچیک را به صورت تصادفی در صندوق مردم می اندازم. ” سلام، لطفا یادت باشه که تو یک انسان زیبا هستی و می تونی به هرچی که دوست داری برسی! آرزو می کنم که یک روز خوب و بی نظیری داشته باشی!”

[تصویر: 135166074519.jpg]

یک پدر و مادر در حال بوسیدن و خداحافظی از دخترک مرده شان هستند، شما متعجب خواهید شد اگر بدانید چرا تمام کادر پزشکی مشغول تعظیم و احترام به این پدر و مادر هستند،چون در کمتر از یک ساعت در اتاق کناری دو تا کودک توانایی زندگی دوباره یافتند که علتش کلیه و کبد اهدا شده این دختر کوچک بود

[تصویر: 135166074520.jpg]

منبع: ایمیل ارسالی

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , مهتاب , mallarme , jahanagahi , فرهاد قربانی , اقاي ايـــده , بيلا بالا , mohammadshamosi , حامد , Alireza_Kh , 3ObHaN , vahid61 , صابری , safari-cht , mahdi5e , s_a , minoo , Elixir , مهدی گل محمدی , Divar , mir abbas , mardin-b , rezaho , 369369 , blacknight19 , 0625 , seemorgh , مرضیه عباسی , مرتضی الهی , مهدی میرزائی , Busaba , bashla , winker , حمید رضا غ , Tnia , mjdehghani , دهدار , goldmen , kafshduzak , karafarin , mohsen k1 , arash1367 , alma , thundrill , شاهکار طبیعت
07-26-2013, 05:27 PM
ارسال: #2
RE: تصـاویری که نشـان میدهد انسـانیت هنـوز وجـود دارد …
خیلی قشنگ بود..
دلم میخواد یکی از این اتفاقا یه بارم واسه من پیش بیاد ..
من چند بار از این کارا کردم اما به این باحالی نبوده..
چی میشه اگه همین جوری باشن اونوقته که دنیا زندگی کردن داره..

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mardin-b , blacknight19 , 0625 , goldmen , mohsen k1 , alma
07-26-2013, 06:08 PM
ارسال: #3
ما هم بزرگان مثل امید (اتشنشان فداکار) داریم

MY Telegram : @Mosleh68
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , REZA HAJISALIMI , mardin-b , rezaho , blacknight19 , Elixir , 0625 , مرضیه عباسی , mohsen k1 , alma , شاهکار طبیعت
11-24-2013, 12:23 AM
ارسال: #4
تونیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز

البته منظور من کاسب کاری وبده بستون نیست و نباید به این نیت کار خیری انجام داد که خداوند برات جبران کنه. هرچند که خداوند مهربونتر از این حرفاست .....
به نظر من کسی که خیر خواه همنوعانش باشه وانرژی کثبت در کائنات پخش کنه یه جورایی این حلقه انرژی مثبت ولطف خداوند در گرفتاری ها و جاهایی که کارش گیر میکنه از طریق یه فرد دیگه براش کارگشایی میشه!
خدایا از خزانه بیکران رحمتت دلی دریایی می خواهم از تو ....

از راه شگفت خدا پول مثل سیل بطرف من سرازیر شده
 تشکر شده توسط: 0625 , alma
12-14-2013, 04:16 PM
ارسال: #5
:برا مورد اخری اشکم در اومد کاش قلبی به این بزرگی داشته باشم4yajuyoHeart
 تشکر شده توسط: 0625
12-14-2013, 05:20 PM
ارسال: #6
فوق العاده بود
از دیدن این تصاویر سیر نمیشم
حیف که تو کشور خودمون کمتر اینجور مسائل رو میبینیم
دوس دارم اگه از بین دوستان کسی هست که نمونه های وطنی این جور کارها رو داره برامون بذاره.

طراح انواع سازه های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی
طراح انواع مخازن آب و فاضلاب
طراح انواع سازه های اسکلت فلزی و بتنی و سوله
دارای پروانه نظارت از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

[/u]
احساس پرانتزی را دارم
که همه ے اتفاقات خوب
داخل آن اتفاق مے افتد .
آری ؛ خدا را مهمان قلب کوچکم کرده ام
 تشکر شده توسط: 0625 , alma
12-14-2013, 06:36 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-14-2013 06:48 PM، توسط ebrahim.ev.)
ارسال: #7
(12-14-2013 05:20 PM)حمید رضا غ نوشته شده توسط:  فوق العاده بود
از دیدن این تصاویر سیر نمیشم
حیف که تو کشور خودمون کمتر اینجور مسائل رو میبینیم
دوس دارم اگه از بین دوستان کسی هست که نمونه های وطنی این جور کارها رو داره برامون بذاره.

تو کشور خودمون هم زیاد هست.حداقل من زیاد دیدم
کسی رو میشناسم که با اهدا اعضای بدنش به 9 نفر جان دوباره بخشیده

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: 0625 , alma , شاهکار طبیعت
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS