ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خدمات عروسی
زمان کنونی: 05-21-2024, 03:13 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: toofan245
آخرین ارسال: sadeghy
پاسخ: 30
بازدید: 4779

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خدمات عروسی
12-08-2012, 04:31 PM
ارسال: #1
خدمات عروسی
یکی از دوستان من میخواد دفتری اجاره کنه و خدمات عروسی راه اندازی کنه و از منم خواسته کمکش کنم تا با هم این کار رو انجام بدیم اما هیچ تجربه و دانشی نداره
میخواد چیکار کنه؟ یه جایی رو اجاره کنه بعد بره با تالار ها و فیلمبردار و آرایشگاه و ... صحبت کنه باهاشون قرارداد ببنده و بعد با تبلیغات مشتری جذب کنه
من که کلا نفهمیدمBlush اگه شما فهمیدین بگین که آیا این کار موفق میشه و آیا اصلا کار سودآوری هست؟ عروس و داماد میان باهاش قرارداد ببندن و تموم کارهای عروسی رو بهش واگذار کنن؟ یا اصلا تالارها و ... حاضر میشن قرارداد کاری بنویسن؟

خرید مانتو اداری
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , amiryazdani138 , Delta.H , مهتاب , mohsen k1 , nami , M3HDI , Mind , kimyya , mahdi77 , dr.arman
12-08-2012, 04:39 PM
ارسال: #2
RE: خدمات عروسی
دوست شما حتما اطلاعاتی گرفته که میخواهد چنین حرکتی را انجام دهد. حرکت پرسودی است بشرطیکه تبلیغ داشته باشید. مدیر تالار - فیلمبردار و....همه از این اینکه با شما قراردادببندند تخفیفهائی هم بشما می دهند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: toofan245 , maxsoulfly , vahid61 , amiryazdani138 , Delta.H , mohsen k1 , Mind , kimyya , mahdi77
12-08-2012, 04:56 PM
ارسال: #3
نه اونقدری که من اونو میشناسم مطمئنم اطلاعات نگرفته و از روی بیکاری!!! دنبال یک کار میگرده
چندماه پیش که سریال "خانه اجاره ای" پخش می شد این شغل رو دیده و چون تو شهر ما هم نیست میخواد همچین کاری رو انجام بده
به جز یک دفتر کار و تبلیغات هزینه دیگه ای هم میخواد؟

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , amiryazdani138 , Delta.H , mohsen k1 , Mind , kimyya
12-08-2012, 05:05 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-08-2012 05:29 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #4
سعی کنید به یکی از همین دفاتر در استان و یا تهران رفته و اطلاعات کاملی بگیرید. هر چقدر در این راه هزینه کنید به سود کاریتان اضافه می شود.
سرمایه این کار : روابط عمومی است.سرمایه چندانی نیاز ندارد.کارشما حالت پیمانکاری را دارد. درصدی پیش میگیرید و درصدی پیش می دهید.
زرنگی و روابط عمومی سماجت و پافشاری و بقول معروف رو داشتن سرمایه اینکار است.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: toofan245 , maxsoulfly , vahid61 , Peanut , amiryazdani138 , Delta.H , mohsen k1 , Mind , kimyya , mahdi77 , kiarash64
12-08-2012, 07:45 PM
ارسال: #5
تو این کار:
شخصی که خدمات میده با تالار ها فیلم بردارها آرایش گاه های زنانه ومردانه.... گل فروشی ها....شیرینی فروش ها... وووو که نیاز یک مراسم عروسی هست
قرار داد همکاری میبند

بعد با متقاضی قرار انجام کار در چند سطح رو که بستگی به شرایط بالا از نرخ های مختلف رو در گروه های الف ب ج د و.... تقسیم بندی میکند
هم میتوان خودش بر مبلغ قرار دادی که با مراکز بسته مبلغی را بکشد بعنوان سود یا از اون مراکز تخفیف های لازم رو دریافت کند

قطعا مراکز خدمات دهنده حاضر به عقد قرار داد می شوند جون میدانند یکسری مشتری های بلقوه براشون ایجاد می شود

درکل کار خوبی هست ولی روابط عمومی وقدرت مدیریت بالایی میخواد

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Delta.H , mohsen k1 , Mind , mahdi77 , maxsoulfly
12-08-2012, 07:58 PM
ارسال: #6
منظور شما اینه که باید با همه قرارداد ببندیم و کل کار رو انجام بدیم؟ (چقدر سخت!!!)
یه چیز دیگه این کار حدودا چند نفر پرسنل می خواد؟
مجوزش رو از کجا باید گرفت؟

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , goldmen , jahanagahi , Delta.H , mohsen k1 , maxsoulfly
12-08-2012, 08:10 PM
ارسال: #7
(12-08-2012 07:58 PM)toofan245 نوشته شده توسط:  منظور شما اینه که باید با همه قرارداد ببندیم و کل کار رو انجام بدیم؟ (چقدر سخت!!!)
یه چیز دیگه این کار حدودا چند نفر پرسنل می خواد؟
مجوزش رو از کجا باید گرفت؟

کجاش سخت بود؟IdeaIdeaIdea

من مدیر خدمات عروسی
شما اقا داماد

بهتون یک لیست ومنو از غذا ها تالار ها ومابقی خدمات نشان میدم
شما با همسر مکرمه انتخاب میکنید وقرار داد بسته می شود

بعد از رفتن شما به هرکدوم از انتخاب های شما تماس میگیرم وبر اساس لیست مهمان وخدماتی که خواستین خبر میدم

سخته؟؟

تعداد پرسنل: یک عدد منشی در حداقل ترین حالت

تشکر شده توسط: amiryazdani138 , jahanagahi , Delta.H , mohsen k1 , Mind , mahdi77 , maxsoulfly
12-08-2012, 08:27 PM
ارسال: #8
همین اولش سخته که با این همه آدم قرارداد بست ولی فکر کنم بعدا کم کم آسون بشه
حالا ممکنه تالارها یا جاهای دیگه حاضر به بستن قرارداد نباشن؟
و اینکه چون تا به حال همچین مرکزی اینجا نبوده چقدر طول میکشه تا برای مردم جا بیفته و بخوان کارهای عروسیشون رو بدون هیچ نگرانی مثلا به ما بسپارن؟

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , jahanagahi , Delta.H , mohsen k1 , maxsoulfly
12-08-2012, 08:33 PM
ارسال: #9
(12-08-2012 08:27 PM)toofan245 نوشته شده توسط:  همین اولش سخته که با این همه آدم قرارداد بست ولی فکر کنم بعدا کم کم آسون بشه
حالا ممکنه تالارها یا جاهای دیگه حاضر به بستن قرارداد نباشن؟
و اینکه چون تا به حال همچین مرکزی اینجا نبوده چقدر طول میکشه تا برای مردم جا بیفته و بخوان کارهای عروسیشون رو بدون هیچ نگرانی مثلا به ما بسپارن؟

چون میگی برای بار اول هست در شیروان داره چنین اتفاقی میافده قطعا مقوامت هایی برای بستن قرار داد ها دارین
وچون باز هم بار اول هست تا اعتماد مشتری هار وبدست بیارین کارزیادی باید بکنید
چون مراسم عروسی که نمیشه درصورت خراب شدن از دوباره گرفت درنتیجه همه انتظار بهترین کارها رو دارن

با مدیریت درست کارها بین مشتری وارائه دهنده خدمات میشه راحت یک کار رو جا انداخت
ولی باید صبورم باشین ودرکارتون پشتکار هم داشته باشین

تشکر شده توسط: toofan245 , Delta.H , mohsen k1 , jahanagahi , mahdi77 , maxsoulfly
12-08-2012, 08:40 PM
ارسال: #10
آقای شجاعی عزیز : زندگی مشکل است و زندگی کردن حل مشکلات .

کار شما :
- اجاره محل
- استخدام یک نفر منشی با هوش و دارای روابط عمومی بالا
- مراجعه به اداره ارشاد محل سکونت و اخذ شرایط و فرمها
- مراجعه به تالارها برای گرفتن قیمت و پیشنهاد کاری
- مراجعه به فردی که خبره در تهیه فیلم و عکس است برای گرفتن قیمتها وپیشنهاد کاری .
- در نظر گرفتن ارکستر محلی منطقه و باز دریافت دستمزد و پیشنهاد کار.
- تبلیغ بر سر دیوار و مغازه ها و محلهای پر رفت و آمد.
- در نظر گرفتن چند خودرو برای عروس
و چند مورد که بعدا عرض میکنم.
تا اینجا نه سخت بوده و نه آنچنان هزینه بر.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: goldmen , amiryazdani138 , Delta.H , toofan245 , mohsen k1 , Mind , بيلا بالا , maxsoulfly
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS