ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

هر چه دل تنگت میخواهد بگو......
زمان کنونی: 05-05-2024, 07:47 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mallarme
آخرین ارسال: ahmad rezaee
پاسخ: 242
بازدید: 38853

ارسال پاسخ 
12-07-2012, 01:39 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-07-2012 01:43 PM، توسط mallarme.)
ارسال: #1
به عقیده پروفسور ویلسون اسمیت مدرس دانشگاه پرینستون در آمریکا ذهن انسان در هرجا و در هر مکانی می تونه بر روی انسان تاثیر بزاره

مثلا انسان می تونه توسط ذهنش صدای تلویزیون رو کم بشنوه و یا زیاد بشنوه . می تونه ماکارونی بخوره و طعم کباب بهش بده و می تونه با چشم باز تاریکی رو ببینه .میتونه بدنش رو توسط ذهنش گرم یا سرد کنه و سر اخر میتونه لحظات تلخ زندگی رو شیرین کنه به عبارتی همون ( تاثیر ذهن بر جسم و روح) . اثباتش هم خیلی سادست مثلا تلقین , نوعی تاثیر ذهن بر روح و جسمه .

عنوان تاپیک این است که <<<هر چه دل تنگت میخواهد بگو...

پس در نتیجه دل هیچکس رنج و دلتنگی و ناراحتی رو نمی خواد. پس خوبه که از ذهن کمک بگیری و با ذهنت روح و جسمتو شاد کنی.

ذهن انسان این قدرت رو داره که در زمان حال به کیلومتر ها دور بره و به سرعت برگرده سرعتی حتی بیش تر از سرعت نور . پس با ذهنتون هرجا که می خواید برید و هرکاری که می خواین بکنید. باور کنید خیلی لذت بخشه......

حرفهایی را بزنید که بالای 25 سال باشند و فریاد خاموش ذهنتان.....

(مرسی از دوست عزیزم فیزیکدان جوان)

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: P@RSA , vahid61 , jahanagahi , بهداد , Alireza_Kh , مهدی گل محمدی , mir abbas , MohamadMJ , goldmen , فرهاد قربانی , maxsoulfly , madar , صدفی , habib tousi , venus2 , rahgozar , mohajer.my , mfatemi64 , سهیلا , خانم میلیاردر , sir-mahyar , saman. , barane50 , shamsa
12-07-2012, 01:47 PM
ارسال: #2
RE: هر چه دل تنگت میخواهد بگو......
دیگر جان کریستفر هم نمی گوید مهم است که تو چه کسانی را دوست داشته باشی!!

میگوید مهم تزویر من است تا اخر دنیا ... مهم اهداف من است... مهم من هستم !!

لعنت بر این من تهی که از خود ساخته اید آدم ها...!

...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

تشکر شده توسط: jahanagahi , بهداد , P@RSA , مهدی گل محمدی , mir abbas , goldmen , فرهاد قربانی , madar , habib tousi , venus2 , rahgozar , shamsa
12-07-2012, 03:48 PM
ارسال: #3
هيچ كس و هيچ چيز در دنيا ارزش ندارد كه بخاطرش آزرده شويم بلكه پر از بهانه هايي است براي شاد بودن.
به خودم ميگم تا تواني دلي بدست آور ... دل شكستن هنر نميباشد.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: بهداد , mallarme , مهدی گل محمدی , mir abbas , jahanagahi , فرهاد قربانی , maxsoulfly , habib tousi , نادعلي , venus2 , rahgozar , shamsa
12-07-2012, 03:59 PM
ارسال: #4
هر حرف من در این تاپیک و چه تاپیکهای دیگر خطاب به هیچکس نیست که اگر باشد آنقدر شجاعت دارم نام فرد مخاطبمم را بیاورم....

اینجا فقط برای گفتن دلتنگیهایی است که دوست داری این حرفهای منفی را بر زمین بگذاریشان و بگویی دیگر نمیخواهم شما را.....
و به سراغ جملات مثبت بروی....

...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

تشکر شده توسط: P@RSA , کامیار کاظمی , mir abbas , jahanagahi , Peanut , goldmen , فرهاد قربانی , madar , mohammadshamosi , venus2 , rahgozar , shamsa
12-07-2012, 06:49 PM
ارسال: #5
بد جوری دلم تنگ شده. بعضی وقتها می خواهم کامی جان را رها کنم و بروم دنبال زندگیم. آخر بعد از این همه سختی استراحت زیادی لازم است. ولی دلم میگیرد و هوای شما عزیزان را میکند. بارها گفتم اگر بچه نداشتم 120سال عمر میکردم چون در فکر کسی نبودم که به فکرش باشم. این عزیزان الان در ا ین انجمن جمعند. بگذار در این تایپیک کمی خودم باشم و از الگو شدن بیرون بیایم . داد بزنم .من خودمم با تمام مشکلاتی که داشتم. بس است برو جهان آگهی استراحت کن و منتظر بمان که می آیند و به منزل آخرت که تهیه کردی راهنمائیت میکنند. خیلی دلم گرفته. دوست دارم اشک بریزم .
این تایپیک جولانگاه من است.
دوست دارم بگویم و با صدای بلند داد بزنم که خسته شدم. خسته. وقتی بی احترامی جوانی را می بینم حس میکنم خرد شدم . نابود شدم. بمن میگویند نمیشه همه را از خود راضی کرد و حتی به جسارت می گویند که اگر کسی بخواهد همه را از خود راضی نگهدارد شخصیت ثابتی ندارد .ولی من به این ضرب المثلها کاری ندارم و اصولا اعتقادی ندارم واصلا قبول ندارم.. همچنانچه به نابرده رنج و همچنانچه به نربیت نااهل را و هم به اینکه نمی شود همه را از خود راضی کرد. اعتقادی ندارم. به آن چیزی اعتقاد دارم که باور میکنم. به این باور دارم که باید برای گسترش کار فکر کرد . به این اعتقاد دارم که با یکدست نمی شود دو هند وانه برداشت فقط در ارتباط با هندوانه است و اصل اینست که می گویند که تخم مرغها را همه در یک سبد نگه ندارید. و......بس است دیگر نمی توانم ادامه دهم . خسته شدم.
ما را به سخره نگیرید . تجربیات ما را به سخره نگیرید.معلومات ما را به سخره نگیرید.
بروید به اهدافتان برسید. یا کولباری از نوشته های انجمن. با کوله باری از از معلومات و تجربیات ما که به رایگان در اختیار شما قرار گرفته. با تجربیات عزیزانی که در انجمن صادقانه دانسته های خود را در طبق اخلاص می گذارند و دو دستی بشما تقدیم میکنند. دیگر شما سختی نکشید. در سن جوانی هستید. راه برای شما آماده است. صاف و اسفالت شده .ای کاش چنین انجمن و جمعی در آن زمان بود. دنیا را فتح میکردم.
مگر نمی شود ما هم درد دل کنیم؟مرا سرزنش نکنید و نگوئید جهان آگهی تو چرا؟ جهان آگهی هم انسان است.
این نوشته ها مربوط به این تایپیک است. در تایپیکهای دیگر جهان آگهی همان شخصی است که با استادش درگیر نمره 10/25 و 1/75 است. با همان نیرو و با همان انرژی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mallarme , کامیار کاظمی , MohamadMJ , goldmen , mohsen k1 , ahmad rezaee , فرهاد قربانی , P@RSA , vahid61 , maxsoulfly , madar , toofan245 , hadi1987 , mohammadshamosi , نادعلي , reza_egbali , venus2 , rahgozar , Mrs.Seyedi , بابایی , سهیلا , خانم میلیاردر , shamsa
12-07-2012, 06:58 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-07-2012 07:02 PM، توسط mallarme.)
ارسال: #6
(12-07-2012 06:49 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
مگر نمی شود ما هم درد دل کنیم؟مرا سرزنش نکنید و نگوئید جهان آگهی تو چرا؟ جهان آگهی هم انسان است.
این نوشته ها مربوط به این تایپیک است. در تایپیکهای دیگر جهان آگهی همان شخصی است که با استادش درگیر نمره 10/25 و 1/75 است. با همان نیرو و با همان انرژی.

سلام استادم
اتفاقا دردودل مخصوص قشر و سن خاصی نیست
حرف دل را باید زد تا فهمید در دلها چه خبر است.....

وقتی حرف دل را میزنید زیباتر از آنچه هستید میشوید....10_004

باید سبکبال نوشت .......

...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

تشکر شده توسط: jahanagahi , mohsen k1 , فرهاد قربانی , P@RSA , maxsoulfly , madar , mohammadshamosi , venus2 , rahgozar , سهیلا , shamsa , shamim3005 , peeeeeeeedar
12-07-2012, 07:07 PM
ارسال: #7

گاهی باید به دور خود یک دیوار تنهایی کشید

نه برای اینکه دیگران را از خودت دور کنی

بلکه برای اینکه ببینی

برای چه کسانی اهمیت داری...... که این دیوار را بشکنند

...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

تشکر شده توسط: jahanagahi , goldmen , فرهاد قربانی , P@RSA , maxsoulfly , mohammadshamosi , venus2 , rahgozar , Mrs.Seyedi , سهیلا , shamsa
12-07-2012, 08:00 PM
ارسال: #8
سعی کردم تو دلم چیزی نگه ندارم
دلم رو خیلی وقت پیش اینقدر بزرگ کردم که همه اقیانوس های جهان هم توش جا میشن
ولی تنبلی وبی توجهگی خودم بزرگترین مانع هست این بزرگرتین جزیره دلم هست که تا الان زیر آب غرق نشده

همه ما وقتی بهمون فشار میاد سریع مشکلات رو بیان میکنیم وشروع به قد قد کردن از همه چیز
ولی نمیدونیم اینقدر چیزهای زیبا وقشنگ تو این جهان هست که حتی تا اخر هستی هم وقت نمیکنیم از دیدن وفکر کردن بهشون سیر بشیم ولذت نبریم

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: mohsen k1 , mallarme , jahanagahi , P@RSA , maxsoulfly , vahid61 , ahmad rezaee , mohammadshamosi , venus2 , Mrs.Seyedi , سهیلا , shamsa
12-07-2012, 08:17 PM
ارسال: #9
وقتی دورن روحم را نگاه می کنم عظمتی بی انتها می بینم و توانایی بی حد ، اما وقتی به شانه هایم می نگرم آنها را ناتوان می یابم ، در مقابل اینهمه هجمه بار منفی اطرافیان .

هر قدر ذهن را تجهیز می کنم ، توان جسم را برای حمل این بار گران ضعیقتر می بینم ، پس نیمه شبها آرام در جایی خلوت عقده دل را در پیش او به گریه باز می کنم و تمام ناتوانیها و مشکلاتم را بر شانه خداوند می گذارم و صبح سبکتر از خواب بر می خیزم .

خدایا ، ناتوانترینم در مقابل عظمتت و نیازمندترم به توانمندیت ، مرا دریاب ، دریاب ، دریاب

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: mallarme , jahanagahi , goldmen , P@RSA , maxsoulfly , vahid61 , mohammadshamosi , نادعلي , venus2 , Mrs.Seyedi , سهیلا , shamsa
12-08-2012, 01:20 PM
ارسال: #10
بعضی چیزا توی زندگی وجود دارن که خارج از کنترل هستند .......
و نمیتونیم تغیرش بدیم ... و باید باهاش زندگی کنیم

وگرنه دو راه داریم یا تسلیم بشیم و شکست رو قبول کنیم یا وایسیم و بجنگیم

یه دوست خوب خیلی خوبه ............

مردم حتی توی چشمات نگاه نمیکنن و فقط میپرسن چطوری و تو میگی خوبم

اما خوب نیستی و اونا هیچوقت نمیفهمن

من بهتون میگم
بعضی وقتا تو زندگی وقتی شما زمین میخورید
و احساس میکنید قدرت بلند شدن رو ندارید اون وقته که یه ماسک به چهرتون میزنید
و میاید بیرون و وانمود میکنید که همه چیز رو به راهه
در حالی که اینطور نیست بعدش میرید خونه و

روی تختت دراز میکشی و دیگه مجبور نیستید فیلم بازی کنید
اون موقع خودتونید

و ترس وارد میشه ، شما حسش میکنید
اون ترسه که شما رو فلج میکنه

هزار بار باید تلاش کرد که بلند شد و این هزار بار هم اگه شکست بخورید

بازم باید تلاش کنید
دوباره و دوباره باید تلاش کرد چون هر بار که تلاش میکنید
و تا وقتی که تلاش کنید شانسی برای بلند شدن خواهید داشت
تسلیم نشید چون این پایانش نیست

مهم اینه که چطوری تمومش میکنید ...........

...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

تشکر شده توسط: jahanagahi , goldmen , Delta.H , P@RSA , فرهاد قربانی , mir abbas , maxsoulfly , ahmad rezaee , madar , نادعلي , venus2 , rahgozar , Mrs.Seyedi , shamsa
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درد و دل من:((((( ali6731 7 1,697 12-04-2015 04:47 PM
آخرین ارسال: Divar
  اگه ملیاردر بشی چه کار فرهنگی انجام می دی؟ ملیاردرسی ساله 4 1,136 12-01-2014 04:26 AM
آخرین ارسال: nava752
  باز اين چه شورش است كه در خلق عالمست شهريار 8 1,673 11-16-2013 01:48 PM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  در جشن‌های طلاق چه می‌گذرد؟ صدفی 0 575 12-11-2012 09:43 PM
آخرین ارسال: صدفی
  هنگام خواب چه اتفاقاتی در بدن می افتد؟؟ mallarme 1 740 12-02-2012 03:47 PM
آخرین ارسال: Divar
  موقع سرماخوردگی چه کنیم و چه بخوریم؟ صدفی 0 686 10-14-2012 08:04 PM
آخرین ارسال: صدفی
  گروه خوني ات را بگو تا ميزان سلامتي ات را بگويم MARYAR 2 1,212 05-29-2012 01:34 PM
آخرین ارسال: goldmen
  چه كسي پايش را بر روي سيم اينترنت گذاشته است؟ MARYAR 10 2,680 01-06-2012 01:09 AM
آخرین ارسال: mhe

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS