ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایده های میلیاردی با سود چندین برابر
زمان کنونی: 05-05-2024, 10:11 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سعید یوسفی
آخرین ارسال: kavak1982
پاسخ: 8
بازدید: 5829

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-27-2012, 11:26 AM
ارسال: #1
چند روز پیش تاپیکی با عنوان "اگه 4 میلیارد به شما بدهند و به شرط آنکه در عرض یکسال 5 برابرش کنید، چه راه حلی داری؟" باز کردم که مورد توجه قرار گرفت و دوستان ایده های جالبی نوشتند.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=4401&page=2
گفتم چه بهتر که محدودیتها رو بردارم و فرض کنیم شما یه مبلغ خیلی بالا دارید(مثلا 2 تا 100 میلیارد تومن یا بیشتر). حالا چه راه حلی دارید که این پول رو در کمترین زمان به بیشترین سود دهی برسونید. البته منطقی و اگر اعداد ذکر بشن خیلی بهتره

حالا فایده این تاپیک چی هست؟
1- اگر ایده ای واقعا ناب و واقعی باشه و سود چند برابر داشته باشه با مشارکت و حداکثر گرفتن وام می شه اون ایده رو اجرا کرد.(مثلا دوستی در مورد اجاره کشتی و صید یک نوع ماهی خاص گفته بود که سود پانزده برابری داشت )
2- این ایده ها می تونه برای میلیاردرهای کنونی جالب باشه و پای اونها رو به انجمن باز کنه
3- با ایده ها و رویاهای همدیگه آشنا می شیم و یاد می گیریم بزرگ فکر کنیم.
4-با شغل های بزرگ و پردامد آشنا می شیم و شاید این ایده ها رو روزی اجرا کنیم

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , c4t3r , حامد , zoofanoon , amiryazdani138 , مهدی گل محمدی , gandalf , mir abbas , Mind , kimyya , jahanagahi , farid2012 , Mrs.Seyedi , مرتضی الهی
09-27-2012, 11:44 AM
ارسال: #2
RE: ایده های میلیاردی با سود چندین برابر
با سلام خدمت شما
ممنونم از اينكه در انجمن فعاليت خوبي داريد
اما دونكته رو بايد در مورد ايده ها بگم
مورد اول
من نوعي وقتي يك ايده به ذهنم مياد دوست دارم خودم انجامش بدم
پس اگر كسي بياد مثل شما بگويد كه ايده بديد بطور 90 درصد ايده مو ارائه نميكنم
چرا!!!!!
چون همين ايده رو به فرض اگر شما اجرا كنيد شايد به درامد خوبي برسيد

چه چيزي به من رسيده؟؟؟؟؟؟
هيچي

اين طرز فكري هست كه در بيشتر افراد وجود دارد حتي خود من
ولي در مواردي بهش توجه نميكنم و ايده هارو در اختيار افراد ميذارم

اگر بتوان براي اين مورد چاره اي انديشيد ايده هاي بيشتري ارائه ميشود و هرچه ايده بيشتر باشد موارد بيشتري اشكار ميشود

مورد بعد در مورد سرمايه هاي كلان
همانطور كه با سرمايه اندك خيلي از كارهارو نميشه انجام دادم
كار وجود دارد -فراوان اما سرمايه نيست
از ان طرف
سرمايه وجود دارد فراوان-ولي ذهن افراد هيچ ايده يا فعاليتي رو نميتونه بطور دقيق ارائه كند.
چون توانايي انجام اين كار رو ندارد
مگر افرادي كه در شرايط خاصي باشند-مثل جناب محمد رضا كه در كار واردات هستند-با افرادي كه داراي مهارت و تجربه در كاري هستند كه سرمايه هاي كلان نياز باشد.

خودمو مثال ميزنم.چون هيچ مهارت و توانايي بالاي متناسب با اين سرمايه ندارم.هيچ ايده اي به ذهنم نمياد.
ولي اگر كمي فكر كنم.ايده هاي مختلف مياد.ولي هيچ كدام حساب شده نيستند

بطور مثال چند ماه پيش ايده ساخت كتاب خوان ايراني رو دادم.خوب با سرمايه فكر كنم حدود 20 تا 30 ميلياردي ميشه در كشور عمليش كرد.
(گرچه الان دوستان توانمند كشوري تبلت ايراني توليد ميكند با سرهم كردند قطعات خارجي)

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: tondar12 , Mind , seraj , mir abbas , سعید یوسفی , مرتضی الهی , hamed29
09-27-2012, 12:53 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-27-2012 12:56 PM، توسط 3ObHaN.)
ارسال: #3
من کاملا با حرف جناب دانشفر موافقم . مخصوصا اونجایی که میگه :

ايده هاي مختلف مياد.ولي هيچ كدام حساب شده نيستند

خیلی کارها هست که میشه انجام داد ، انجام دادن به 3 تا چیز نیاز داره :
سرمایه ، خودباوری و طرح درست و حساب شده ی کسب و کار .

سرمایه از راه های زیادی به دست میاد و خودباوری هم تو اکثر افراد هست .
اما اینکه ایا انجام پروژه اون جور که حساب کردیم پیش میره یا نه جای سواله .

در جواب شما هم جناب یوسفی ، وام گرفتن و شراکت باید ببینیم تو چه پروژه ای جواب میده ! خیلی از کارها رو نمیشه با وام انجام داد و خیلی پروژه ها رو نمیشه شراکت کرد . به طور مثال 90 درصد ایده های خود من که هرکدومشون سوذی 5-6 برابر داره رو نمیشه با شراکت پیش برد و 30-40 درصد ایده های خود من رو نمیشه با وام ، مخصوصا وام از داخل کشور عملی کرد .

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mir abbas , سعید یوسفی
10-27-2012, 01:24 AM
ارسال: #4
با سلام
من فکر میکنم کسی که مثلا یک میلیارد تومان پول داره حداقل به اندازه ده میلیارد تومان تجربه داره (باتوجه به اینکه یک دفعه با ارث و یا فروش زمین دوزاری به چند صد میلیون، و از این قبیل... به این مبالغ نرسیده باشه)، و همچینین افرادی با تجربه ای که دارند تمام جوانب کار رو خواهند سنجید،
بنده پس از یازده سال کار کردن از شاگردی در فرش فروشی تا ... الان کل داراییم حدود ششصد میلیون هست که امروزه مبلغی محسوب نخواهد شد، اما بعضی وقت ها که برخی از دوستان یا افراد فامیل برای دادن ایده به دفترم میان با یک نگاه چند دقیقه ای ده ها مشکل ایده رو بازگو میکنم که اونها به هیچ وجه توجهی نداشتن!
جالب تر اینکه اونها حتی بصورت مکتوب سود و زیان و سرمایه لازم را محاسبه و اعلام میکنن اما به قول یکی از اساتید تجارت: " این رقم ها روی کاغذ قشنگه.."
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , mosafer bedar , soltan_sal , مهدی 1 , Mind , mir abbas , jahanagahi , سعید یوسفی , seraj , مرتضی الهی
12-18-2012, 01:10 PM
ارسال: #5
خوب من یه خانم هستم با مشکلات زیادی که خانمها تو کشور دارنبزرگترین مشکل من اینه که کسی شوهرمه که متخصص کور کردن ایده هاست. یه جورایی همیشه کارای منو خراب کرده. اما من خیلی مقاوم هستم و با اینکه چند بار در شراکت هایی چه با خانواده و چه با غریبه پولم را بالا کشیدند تصمیم گرفتم از این به بعد به فکر ایده هایی از خودم باشم که با کمترین سرمایه میشه اجراش کرد که اگه کار نگرفت هم دیگه ضرر زیاد نکرده باشم و البته یه جورایی هم مخفی انجامش بدم وگرنه باز شوهرم خرابش میکنه. الان بیش از 40 تا طرح خوب دارم که جدیدن و بیشترشون تو ایران کار نشدن که البته این به نظرم خیلی خوبه چون بازار کار وسیعی داری. ولی خوب چند تا طرح خیلی پولساز هم دارم که فوق العاده سود داره .یکی از ایده های من با کمتر از یک ملیون هم اجرا شدنیه و اونجور که حساب کردم در سال شاید 500 ملیون سود کنه . باید بگم من الان 32 سالمه ولی از حدود 20 سالگی مدام در حال جمع اوری ایده های عالی هستم. بعضی هاشو اجرا کردم و بقیه اش هم به مرور انجام میدم.
 تشکر شده توسط: vahid61 , soltan_sal , amiryazdani138 , Milad Tala , Mind , mosafer bedar , mir abbas , tondar12 , mercede , رها اسمانی , zhosseini81 , farid2012 , Mrs.Seyedi , سعید یوسفی , seraj , مرتضی الهی , hamed29
12-18-2012, 01:48 PM
ارسال: #6
درسته هدف من مادیات نیست ولی هر چی باشه دلم خونه و ماشین میخواد و پول بهانه ای هست برای رسیدن به اینا .
ولی اگر پول خرید یک مغازه نبش 2 طبقه با سقف بلند تو مرکز شهرمون رو داشتم و سرمایه پر کردنش با قطعات موبایل و کامپیوتر رو داشتم .
سود میلیاردی برام به همراه داشت .
مثلا قطعه ای که ما میخریم 20 هزار تومن . فروشنده عمده کیلویی گرفته و شاید اصلا 3 هزار تومنم به اون قطعه پول نداده !
لطفا نظرتونو بهم بگین . ممنون میشم
خوش باشین
 تشکر شده توسط: Mind , mir abbas , zhosseini81
01-04-2013, 08:04 PM
ارسال: #7
(12-18-2012 01:10 PM)زلال نوشته شده توسط:  خوب من یه خانم هستم با مشکلات زیادی که خانمها تو کشور دارنبزرگترین مشکل من اینه که کسی شوهرمه که متخصص کور کردن ایده هاست. یه جورایی همیشه کارای منو خراب کرده. اما من خیلی مقاوم هستم و با اینکه چند بار در شراکت هایی چه با خانواده و چه با غریبه پولم را بالا کشیدند تصمیم گرفتم از این به بعد به فکر ایده هایی از خودم باشم که با کمترین سرمایه میشه اجراش کرد که اگه کار نگرفت هم دیگه ضرر زیاد نکرده باشم و البته یه جورایی هم مخفی انجامش بدم وگرنه باز شوهرم خرابش میکنه. الان بیش از 40 تا طرح خوب دارم که جدیدن و بیشترشون تو ایران کار نشدن که البته این به نظرم خیلی خوبه چون بازار کار وسیعی داری. ولی خوب چند تا طرح خیلی پولساز هم دارم که فوق العاده سود داره .یکی از ایده های من با کمتر از یک ملیون هم اجرا شدنیه و اونجور که حساب کردم در سال شاید 500 ملیون سود کنه . باید بگم من الان 32 سالمه ولی از حدود 20 سالگی مدام در حال جمع اوری ایده های عالی هستم. بعضی هاشو اجرا کردم و بقیه اش هم به مرور انجام میدم.

لطفا شما هم ایده هاتون را مطرح کنید.
شما ایده ها را با شرایط خودتون سنجیدین و شاید فقط برای شما مناسب باشه و فقط شما بتونین عملیش کنین اما دانستنش برای بقیه دستیابی به تجربه و بازتر شدن افق فکری است.
باتشکر

Th_running1 تلاش برای رسیدن به موفقیت همان انگیزه ای است که بذر امید را در دل بارور می کند.
 تشکر شده توسط: بابایی , mir abbas , hamed29
02-04-2013, 06:24 PM
ارسال: #8
(12-18-2012 01:10 PM)زلال نوشته شده توسط:  خوب من یه خانم هستم با مشکلات زیادی که خانمها تو کشور دارنبزرگترین مشکل من اینه که کسی شوهرمه که متخصص کور کردن ایده هاست. یه جورایی همیشه کارای منو خراب کرده. اما من خیلی مقاوم هستم و با اینکه چند بار در شراکت هایی چه با خانواده و چه با غریبه پولم را بالا کشیدند تصمیم گرفتم از این به بعد به فکر ایده هایی از خودم باشم که با کمترین سرمایه میشه اجراش کرد که اگه کار نگرفت هم دیگه ضرر زیاد نکرده باشم و البته یه جورایی هم مخفی انجامش بدم وگرنه باز شوهرم خرابش میکنه. الان بیش از 40 تا طرح خوب دارم که جدیدن و بیشترشون تو ایران کار نشدن که البته این به نظرم خیلی خوبه چون بازار کار وسیعی داری. ولی خوب چند تا طرح خیلی پولساز هم دارم که فوق العاده سود داره .یکی از ایده های من با کمتر از یک ملیون هم اجرا شدنیه و اونجور که حساب کردم در سال شاید 500 ملیون سود کنه . باید بگم من الان 32 سالمه ولی از حدود 20 سالگی مدام در حال جمع اوری ایده های عالی هستم. بعضی هاشو اجرا کردم و بقیه اش هم به مرور انجام میدم.
 تشکر شده توسط: zhosseini81 , mir abbas , سعید یوسفی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  با اولین یک میلیارد خود چه می کنید؟ کامیار کاظمی 268 51,899 03-05-2020 05:59 PM
آخرین ارسال: hamid.k
  يک ميلیاردر را کاملا تعريف کنيد با تمام جزئيات! کامیار کاظمی 27 4,866 02-13-2015 02:58 PM
آخرین ارسال: aliiagh
  با 8 الی 10 میلیون تومن چه کاری پیشنهاد میدید vafa_0000 4 1,286 09-18-2014 12:43 AM
آخرین ارسال: mihyarder
  ویدیوی خانه های میلیون دلاری امریکا wiy2011 0 882 06-25-2012 12:47 PM
آخرین ارسال: wiy2011

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS