ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شما را به خدا راهنمايي و كمك كنيد ...منتظرم
زمان کنونی: 05-18-2024, 07:10 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: m-jalalvand
آخرین ارسال: yu3f
پاسخ: 15
بازدید: 2844

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شما را به خدا راهنمايي و كمك كنيد ...منتظرم
12-06-2012, 01:26 PM
ارسال: #11
RE: شما را به خدا راهنمايي و كمك كنيد ...منتظرم
به نظر من حرفهای این عزیز جای فکر داره، به نظر من هم نباید انجمن فقط جای حرف زدن و عکس گذاشتن و رویا بافتن باشه، هر چند همه اینها خوبه و لازمه اما کافی نیست، انجمن باید اهداف و رسالت خودش رو به عنوان یک سایت کار آفرینی مشخص تر بکنه، و مامنی باشه برای عزیزانی که واقعا نیاز به کمک فکری یا مالی دارند، البته این هدف بزرگ نیاز به مشارکت همه ما داره.
تو جلسات NA که مربوط به ترک اعتیاد معتادان هست یک رسم بسیار با شکوه وجود داره، به این صورت که عزیزی که موفق به ترک اعتیاد می شه، از روی ایثار و خیر خواهی به عنوان مربی برای نفرات بعدی اقدام می کنه و عاشقانه برای نجات نفر بعدی تلاش می کنه ، این زنجیره همینطور ادامه پیدا می کنه، نتیجه این عشق و ایثار ، شگفت انگیزه و همون بازگشت یه معتاد به زندگی عادی برای همیشه هست، این مدل زیبا رو می شه تو انجمن هم پیاده سازی کنیم و فقط در حد حرف نمونیم. البته اعتیاد فقط مختص مواد مخدر نیست، هر فکر ناتوان کننده ای و هر عملی که باعث اختلال در روند عادی زندگی می شه از نظر من یه جور اعتیاده، از جمله بیکاری، اعتقاد به ناتوانی، بلاتکلیفی، عادت به دروغ و خیانت و ...که در خیلی از موارد فرد برای برونرفت از مشکلات نیاز به کمک داره و نباید تحقیر بشه،
ای کاش جلسات حضوری بیشتر بشن، ارتباطات بیرون از وب بیشتر بشه، ملاقاتهای شخصی بیشتر بشه، گروههای استانی و شهری فعالتر بشن،و انجمن فقط تبدیل به یه کتاب بزرگ نشه، هر چند تا همین مرحله هم واقعا تک هست و قابل تقدیر.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , 3ObHaN , jahanagahi , P@RSA , M3HDI , maxsoulfly , Peanut , mir abbas , dara , مهدی 1 , R.shahhoseini , mohsen k1 , بيلا بالا , arash-microb , Delta.H , reza.sepehri , نی نی عسلی , "pejman"
12-06-2012, 01:37 PM
ارسال: #12
هم بحث آقای مسعود جلاوند و هم آقای سعید یوسفی عزیز, عالی و قابل بررسی است.
عزیزان لطفا در رابطه با موضوع نظر اصلاحی خود را مرقوم فرمایند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , maxsoulfly , mir abbas , dara , mohsen k1 , حامد , reza.sepehri
12-16-2012, 01:00 PM
ارسال: #13
سلام دوست عزیز
منهم برای راهی برای رفاه بیشتر و ایجاد و توسعه کسب و کار شخصی به این سایت مراجعه کردم با مطالعه مطالب دوستان جرقه های زیادی در ذهن من ایجاد شد . اول توکل کن به خدا دوم توکل کن به خدا سوم به خودت اعتماد کن با دوستان عزیز که اعلام آمادگی کرده اند تماس بگیر و از راهنمائی هایشان استفاده کن منهم کسب و کار کوچکی راه اندازی کرده ام که درصدد توسعه آن هستم تمایل داشتی تماس بگیر در این کار حتی 100 نفر هم باشند هرکس میتواند درآمد کسب کند . صبر داشته باش این نیز خواهد گذشت . هرچند خودم همین الان که دارم این مطالب را خدمتتان عرض میکنم بیش از هرزمان دیگر نیازمند کمک و راهنمائی هستم. ضمنا خوشحالم که شما کمک خواستن را عیب نمیدانی . همه ما نیازمند کمک و یاری و راهنمائی یکدیگر هستیم
شماره تماس من : 09193120407
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , M3HDI , mir abbas , کامیار کاظمی , حامد , amiryazdani138 , بيلا بالا , reza.sepehri , نی نی عسلی
12-16-2012, 03:55 PM
ارسال: #14
دمتان گرم. مطلب به جايي بود.

هر ماهي مرده‌اي مي‌تواند در مسير جريان آب حركت كند...
 تشکر شده توسط: حامد , jahanagahi , reza.sepehri , نی نی عسلی
12-16-2012, 04:36 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-16-2012 04:41 PM، توسط yu3f.)
ارسال: #15
(12-05-2012 02:26 PM)masoudjalalvand نوشته شده توسط:  
با سلام به همه دوستان عزیز
از تک تک شما عزیزان و همچنین اساتیدی که اینجا حضور دارند تقاضای کمک دارم...
من مسعود هستم و مدرک تحصیلی من لیسانس هستش.بخدا دارم دیوانه میشم.برای شروع هرکاری ، پول و سرمایه لازم هستش.تصمیم گرفتم این مشکل اساسی رو با دوستان در میون بذارن و بگن که باید چکار کنم.من عاشق دستفروشی هستم و تاحالا زیاد دستفروشی کردم.
1) اگر کسی از دوستان هم با مشکلی مثه مشکل من دچار هستش خبرم کنه تا با کمک هم یه کاری رو شروع کنیم و اگر دوستان میتونن بیان با هم مشارکتی کار کنیم/
2) دوستان به نظرشون من چکار باید کنم؟بخدا هزار فکر جور واجور تووی ذهنم هستش ولی چون سرمایه ای نیس نمیشه.
دوستان کمکم کنن و با جواب دادن به سوالات من کمکی کنن تا زندگیم دچار مشکل نشه...بی صبرانه منتظر کمک دوستان هستم.

بنده خدا شما ی جوری نوشتی هرکسی متن رو بخونه احساس می کنه شما زن و بچه داری کار نداری قسط عقب مونده داری گشنگی بهت فشار آورده و ....!
میتونستین اولش به این صورت بنویسید:
من مسعود هستم و مدرک تحصیلی من لیسانس (چه رشته ای!؟) هست. الان هم رئیس دفتر مدیر پروژه های (چی؟ کدوم پروژه ها؟ n تا پروژه تو عسلویه هست! یعنی یک مدیری هست که کل پروژه های عسلویه زیر دست ایشونه!؟ حتی پروژه های خاتم؟) عسلویه و رئیس دبیرخانه مرکزی اونجا (کجا؟ عسلویه؟ دفتر مدیر پروژه؟ چی؟) هستم. محل کار فعلی در شهر فلان است و از ساعت A تا B مشغول هستم و برای ساعت های بعد از آن می خواهم (یا در همون ساعت ها وقت آزاد دارم) فعالیتی داشته باشم.
تمایل دارم شغل دومی داشته باشم که شغل آزاد باشد یا تمایل دارم از این کار بیرون بیام و شغل آزاد داشته باشم

نکته دوم:

(12-05-2012 02:26 PM)masoudjalalvand نوشته شده توسط:  سلام
ممنون از راهنماییت.من از بچگی همه کاری کردم و کار برام عار نبوده.الان هم رئیس دفتر مدیر پروژه های عسلویه و رئیس دبیرخانه مرکزی اونجا هستم...حقوقم بسیار عالیه اما عاشق بازارم....واسه این از شما کمک خواستم شکولات
مرسی از راهنماییت

شکولات!!!!!!!!!!!؟!؟

نکته سوم:

(12-05-2012 02:26 PM)masoudjalalvand نوشته شده توسط:  با سلام
من زیاد با تایپیک ها و نظرات شما آشنا نیستم و شما رو هم زیاد نمیشناسم.اما کمک خواستن رو نشونه ضعف خودم نمیدونم.متاسفانه دوستان زیادی در این فروم دیده میشن که از طرز نشوتن یا کمک خواستن از دیگران رو ضعف میدونن.درسته که من مدیر هستم اما باز به کمک همه نیاز دارم.کار ماشده که بشینیم و اگر کسی تایپیکی چیزی داد شروع کییم به نصیحت کردن.من 37 جلد کتاب مدیریتی رو خوندم و فهمیدم.ما ایرانیها فقط شعار کمک کردن میدیم.متاسفاه چند روزه که این فروم تبدیل شده به جای عکس و کلیپ و ...باعث بسی تاسفه که دوستان عزیز به جای کمک کردن ٰ فقط میخوان نصیحتی داشته باشن.امیدوارم دوستان از حرفهای من ناراحت نشن اما ما اینجا جمع شدیم توو این اوضاع بد اقتصادی ف خودمون رو جمع کنیم نه بشینیم یا دوستان رو دلداری الکی بدیم یا با گذاشتن پیامهای بی مربوط به موضوع ف به سادگی از کنارش بگذریم....من دقت کردم که دوستان زیادی در فروم ها پیام گذاشتن اما خداییش تا حالا چند نفر از ما به کمکش رفتیم؟چندنفر کمکش کردیم؟فقط گفتیم رشتت چیه ٰ چی بلدی و ...
امید بخدا مشکلات همه هم حل میشه...این فروم فروم جلبیه..جالب چونکه دوستانی هستند که لایق بهترینها هستند ولی به جایی نرسیدند که ارزو میکنم برسند و دوستایی هم از سر تفنن ٰ سری میزنند که امیدوارم ثابت قدم باشند اما اینو یادشون نره که احرتام ف احترام میاره و باید به حرفها و اعتقادات و خیلی چیزای دیگران باید اجترام گذاشت
ممنون
راستی اگر کسی از دوستان کمکی از من خواست تا در پزوژه های ملی کشور شاغل بشه به روی دو دیده منت قبول میکنم....
یاعلی
بفرما، بشین و بتمرگ یک معنی دارند! اما نحوه گفتنش فرق میکند! شما ک مدیر هستید باید خوب بدانید نحوه کمک خواستن و مشورت گرفتن هم ( و خیلی موارد دیگر در زندگی) مثل همان مثال بفرما بشین... هست. ربطی ب صعف ندارد!

یکی از راه های کمک کردن نصیحت کردنه. خیلی از مواقع اصل قضیه اشتباس. چیو می خواید کمک بشه! اول باید امور اصلاح بشه بعد کمک! حداقل بر اساس پیش فرض های دنیا اینطوریه! آدم کمک تو کار باطل یا گنگ نمیکنه! خوبه در انجمن حتی برای یک اسم ساده ی سایت هم دوستان مشورت می دهند!

خیلی ! خیلی تاپیک زدن و خیلی هم بهشون کمک شده. طرف از در میرسه تو میگه با ۱ میلیون چیکار کنم! برادر من! خواهر من ی دور تو انجمن بزن مطلب الاماشاالله ریخته! اگر انتظار این هست ک مسئولیت سرچ افراد هم ما برعهده بگیریم که انتظار نابجایی است!
خیلی از موارد هم کمک شده مستقیم. تا شما شناختی از طرف نداشته باشید ک نمیشه کمک کرد!
مثل همین تاپیک شما! می آیید طوری مطلب می نویسید آدم فکر می کند شما در حال ورشکستگی و از هم پاشیدگی زندگی هستید! بعد پست می زنید من وضع مالیم خوبه کارمم فلانه فقط کار آزاد دوست دارم! خب بنده خدایی هم ک پیشنهاد کار می دهد به شما بر اساس شناخت از شما می دهد! باید بداند در کدام شهر هستی! لیسانس چی دارید؟ تخصص چی؟ شغل اول می خواهید یا دوم! انسان براساس تفکر نظر می دهد! از روی هوا ک نمی خواهیم حرف بزنیم!؟!!

جالبه اما نه ب دلیلی ک شما گفتید! جالبه بخاطر اینکه یک شخص موفق و سرمایه دار و ... در کنار بقیه اعضا انجمن آنقدر خاکی و صمیمانه برخورد می کند ک شما فکر می کنید او لیاقت داشته اما نرسیده! در صورتی که اگر تجربیاتش را بخوانید یا مطالبش را می فهمید در اوج موفقیت و دستیافتن به خواسته هایش هست!

راجع ب قسمت قرمز:
بنده کسی رو میشناسم ک نزدیک ب ۱ سال عسلویه کار کرده است. قراردادش تمام شده. بفرستم مزاحمت ایجاد کند برای شما؟

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , مهدی 1 , dara , seraj , حامد , jahanagahi , mehdi62 , madar , reza.sepehri , ketaberoz
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بازاریابی کالا و محصولات شما در ترکیه amir.ilkhani 24 4,968 09-06-2022 09:54 AM
آخرین ارسال: dbajahangiri
  دعوت به بازاریابی پاره وقت - 1 میلیون تومن azim 10 5,118 04-25-2022 07:24 AM
آخرین ارسال: Donya_khodadadeh
  بازاریابی کالای شما در عراق و افغانستان amir.ilkhani 39 7,332 05-04-2020 01:57 PM
آخرین ارسال: Moohsenn
  فروش خانه به خانه MOTH 2 579 09-11-2018 09:58 AM
آخرین ارسال: MOTH
  با این ترفندها، سئو و ترافیک وب سایت خود را ارتقاء دهید sitedar 0 323 02-06-2018 12:43 PM
آخرین ارسال: sitedar
  کمک برای آغاز به کار مغازه برنج فروشی enaek 10 13,873 12-30-2017 10:49 PM
آخرین ارسال: ali5466
  شما 15 تومن پول داشته باشید چی می کنید ؟ somesarah018 43 13,709 12-25-2017 02:11 AM
آخرین ارسال: اﻟﻨﺎﺯ
  تو رو خدا کمک کنید واسه شروع کردن کاری Alirezasabzevari 3 1,295 09-28-2017 10:59 AM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  با توجه به داشته هام نظرتونو بگين hamid.suncity 1 530 08-21-2017 02:40 AM
آخرین ارسال: irandac
  نیاز به سرماسه گذار برای کار روی بیتکوین komeilmajidi 0 645 08-18-2017 03:12 AM
آخرین ارسال: komeilmajidi
  سرمایه گذاری و شراکت صادرات به عراق hesaab 52 9,370 03-03-2017 04:05 AM
آخرین ارسال: Arialp
  نظر شما چیست ؟ mr.seo 2 1,085 12-07-2016 03:48 AM
آخرین ارسال: omid2016
  نیاز به پرورش دهنده ی قارچ komeilkma 3 942 10-06-2016 01:35 AM
آخرین ارسال: komeilkma
  نیاز به خرید پسته بسته برای مغز کردن و مغز بادام ایرانی خوب به صورت عمده و قیمت مناسب حامد یزدی 3 2,184 07-22-2016 03:57 PM
آخرین ارسال: MashTi Ali
  نیازمند شریک و سرمایه گذار در همدان برای تبدیل یک ایده به واقعیت niazpayam 14 5,151 06-17-2016 11:56 AM
آخرین ارسال: BEHSPORT
  بازی میلیاردر ها ''شما هم بازی کنید'' سبحان نورالهی 4 1,117 03-18-2016 08:35 PM
آخرین ارسال: puzzlekade
  اگه شما جای من بودید با یک بچه یک ساله.... طبیعت 16 3,098 12-26-2015 02:16 PM
آخرین ارسال: Divar
  نظر شما درباره کتاب هنر میلیاردری biziran 7 1,652 08-12-2015 03:16 PM
آخرین ارسال: biziran
  نیاز به خرید خشکبار درجه یک با قیمت مناسب به یزد حامد یزدی 3 1,765 07-07-2015 05:37 AM
آخرین ارسال: keavan
Star میخوام سیم و کابل به صورت نسبتا عمده بفروشم از کجا تهیه کنم turkmenboy 8 2,367 05-21-2015 02:00 PM
آخرین ارسال: saeedasadbeigi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS