ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شما را به خدا راهنمايي و كمك كنيد ...منتظرم
زمان کنونی: 05-17-2024, 02:35 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: m-jalalvand
آخرین ارسال: yu3f
پاسخ: 15
بازدید: 2842

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-05-2012, 02:26 PM
ارسال: #1
با سلام به همه دوستان عزیز
از تک تک شما عزیزان و همچنین اساتیدی که اینجا حضور دارند تقاضای کمک دارم...
من مسعود هستم و مدرک تحصیلی من لیسانس هستش.بخدا دارم دیوانه میشم.برای شروع هرکاری ، پول و سرمایه لازم هستش.تصمیم گرفتم این مشکل اساسی رو با دوستان در میون بذارن و بگن که باید چکار کنم.من عاشق دستفروشی هستم و تاحالا زیاد دستفروشی کردم.
1) اگر کسی از دوستان هم با مشکلی مثه مشکل من دچار هستش خبرم کنه تا با کمک هم یه کاری رو شروع کنیم و اگر دوستان میتونن بیان با هم مشارکتی کار کنیم/
2) دوستان به نظرشون من چکار باید کنم؟بخدا هزار فکر جور واجور تووی ذهنم هستش ولی چون سرمایه ای نیس نمیشه.
دوستان کمکم کنن و با جواب دادن به سوالات من کمکی کنن تا زندگیم دچار مشکل نشه...بی صبرانه منتظر کمک دوستان هستم.

با خودتان خوب تا کنید

با خودتان که خوب تا نکنید

روزگار شما را تا میکند

می کند توی پاکت و می اندازد توی صندوق پستی ؛

به یک مقصد نامعلوم

خودت به جان خودت بیفت

خودت خودت را بساز

خودت مواظب خودت باش

و گرنه دیگران به تو هر شکلی

که دلشان بخواهد می‌دهند.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , maxsoulfly , حامد , m_grate29 , کیمیاگر , kimyya , مهدی گل محمدی , mohsen k1 , 3ObHaN , amiryazdani138 , مهدی 1 , mir abbas , M3HDI , mehdi62 , Peanut , mjdehghani , reza.sepehri , نی نی عسلی , sajadtal
12-05-2012, 02:31 PM
ارسال: #2
RE: شما را به خدا راهنمايي و كمك كنيد ...منتظرم
دوست عزیز 16 سال تحصیل کردی و صبر داشتی .حداقل یکماه در انجمن بمانید و تایپیکها را مطالعه فرموده و اگر نتیجه نگرفتی عزیزان انجمن شما را راهنمائی خواهند کرد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , soltan_sal , maxsoulfly , tondar12 , dara , حامد , کیمیاگر , kimyya , مهدی گل محمدی , mohsen k1 , vahid61 , Peanut , 3ObHaN , amiryazdani138 , مهدی 1 , mir abbas , M3HDI , gandalf , c4t3r , mjdehghani , reza.sepehri , نی نی عسلی
12-05-2012, 05:31 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-05-2012 05:31 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #3
حداقل بگید کدوم شهر هستید. چه توانایی هایی دارید؟ تو فروش چی خبره هستید؟ اینجوری راحتتر می تونید سرمایه گذار پیدا کنید.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
 تشکر شده توسط: Peanut , jahanagahi , 3ObHaN , amiryazdani138 , بهنام ذوالفقارزاده , مهدی 1 , mir abbas , mohsen k1 , mjdehghani , reza.sepehri , نی نی عسلی
12-05-2012, 11:58 PM
ارسال: #4
لیسانس چی دارید چند سالتونه مهارت هاتون چیه

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , jahanagahi , فرهاد قربانی , mohsen k1 , amiryazdani138 , mir abbas , mjdehghani , reza.sepehri , نی نی عسلی
12-06-2012, 03:38 AM
ارسال: #5
عزیز اگر ناراحت نمی شی و کار رو عار نمی دونی من یک پیشنهاد خوب برات دارم.
فقط تو رو خدا ناراحت نشی ها و گرنه برو پاسخ بعدی.
شما برو تو این شرکت خدماتی ها. بهشون بگو فقط بهت راه پله بدن. الان برا تمیز کردن یک راه پله متوسط 20 تومن می دن. تقریبا 3 تا 4 ساعت طول می کشه.
کار نظافت راه پله رو که یاد گرفتی و زبل شدی و ریزه کاری هاشو یاد گرفتی برو برا خودت تراکت پخش کن برا نظافت راه پله. فرقش باشرکت اینه که شرکت ازت یک سوم پورسانت می گیره. یعنی از مثلا 21 تومن 14 تومن مال شماست و 7 تومن مال شرکت. ولی برا خودت که کار کنی همه 21 تومن مال خودته.
فقط تو یه منطقه پخش کن تراکت هاتو که نزدیک به هم باشن.
اگر از 8 صبح کارتو شروع کنی تا 12 اولی رو می زنی می ری بعدی. 1 ساعت تو راه. ساعت 1 تا 5 هم دومی رو زدی. یعنی روزی 40 تومن ماهی یک ملیون و دویست هزار تومن. تازه انعام هم می دن.
یک کاغذ بردار ماه رو به 30 روز تقسیم کن. وبرای هر روز 2تا کار تنظیم کن. اون قدر تراکت پخش کن که همه 30 روزت و برا هر روز 2 تا کار جور شه.
بعد که پولاتو جمع کردی می تونی خودت شرکت خدماتی بزنی یا هر کار دیگه.
خیلی از اینا که شرکت خدماتی دارن خودشون یه زمانی نظافت چی بودن.
اگر زورت زیاده یه کوله پشتی اگه نه یک کالسکه از اینا که پیرزنا توش سبزی می خرن. بردار. یه گاز پیکنیک با قوری و بشقاب و ماهی تابه و روغن و .... بذار توش. تا تو کار خسته نشی. چای بخوری. برا خودت غذا درست کنی و ....
امیدوارم ناراحت نشده باشی. یه پیشنهاد بود.
 تشکر شده توسط: MohamadMJ , maxsoulfly , Peanut , Delta.H , کامیار کاظمی , m_grate29 , jahanagahi , masoud123 , amiryazdani138 , tondar12 , فرهاد قربانی , 3ObHaN , mir abbas , Mind , yu3f , mjdehghani , بيلا بالا , reza.sepehri , نی نی عسلی
12-06-2012, 04:11 AM
ارسال: #6
(12-06-2012 03:38 AM)mehdi62 نوشته شده توسط:  عزیز اگر ناراحت نمی شی و کار رو عار نمی دونی من یک پیشنهاد خوب برات دارم.
شما برو تو این شرکت خدماتی ها. بهشون بگو فقط بهت راه پله بدن. الان برا تمیز کردن یک راه پله متوسط 20 تومن می دن. تقریبا 3 تا 4 ساعت طول می کشه.
کار نظافت راه پله رو که یاد گرفتی و زبل شدی و ریزه کاری هاشو یاد گرفتی برو برا خودت تراکت پخش کن برا نظافت راه پله. فرقش باشرکت اینه که شرکت ازت یک سوم پورسانت می گیره. یعنی از مثلا 21 تومن 14 تومن مال شماست و 7 تومن مال شرکت. ولی برا خودت که کار کنی همه 21 تومن مال خودته.
اگر از 8 صبح کارتو شروع کنی تا 12 اولی رو می زنی می ری بعدی. 1 ساعت تو راه. ساعت 1 تا 5 هم دومی رو زدی. یعنی روزی 40 تومن ماهی یک ملیون و دویست هزار تومن. تازه انعام هم می دن.
یک کاغذ بردار ماه رو به 30 روز تقسیم کن. وبرای هر روز 2تا کار تنظیم کن. اون قدر تراکت پخش کن که همه 30 روزت و برا هر روز 2 تا کار جور شه.
اگر زورت زیاده یه کوله پشتی اگه نه یک کالسکه از اینا که پیرزنا توش سبزی می خرن. بردار. یه گاز پیکنیک با قوری و بشقاب و ماهی تابه و روغن و .... بذار توش. تا تو کار خسته نشی. چای بخوری. برا خودت غذا درست کنی و ....

مهدی عزیز، آفرین به شما، واقعاً اگه آدم کار عارش نباشه به همه چیز میرسه. به خداوند قسم اگه من الان به پول احتیاج داشته باشم با همین تحصیلات و وضعم همین کاری را که مهدی گفت می‌کردم، در دم.
و با سر بلندی و افتخارِ تموم میگم که مدتی‌ بود تو زندگیم که مجبور بودم کاری داشته باشم که ۹۸ درصد مردم دنیا (چه مرد چه زن) عارشون میاد بکنن.
ولی‌ من وقتی‌ که صاحب کار، کار را بم داد از خوشحالی تا خونه تو برفا دویدم. اتفاقاً سه‌ ماه بعدشم با همون پولی‌ که از اون کار در آوردم اولین ماشینم را خریدم. و تو اوج آسمونها رفتم.
-----------------------------
دوست عزیز مسعود، اگه واقعاً جدی دنبال کاری و نمیتونی‌ صبر کنی‌ و مجبوری هر چه زودتر پول در بیاری ایده بالا را یه شانسی بش بده.

اونطور که ظاهراً معلومه کار تو رشته لیسانس نیست و خدا میدونه کی‌ پیدا می‌شه، پس الان دستت را بند کن ولی‌ حواست هم جمِ که دنبال چیز بهتری باشم، شکر خدا کن.

یه خانومِ پیری خیلی‌ سالها پیش بمن گفت "کار کن برای دیگران - یاد بگیر برای خودت"، شاید پندِ همون پیرزن را شنیدن بود که من اون کارِ (اولین پاراگراف) را با عشق پذیرفتم.

-----------------------------------------------------------------------------------------
خدایا شکرت‌ هر چی‌ ازت خواستم بم دادی

تشکر شده توسط: حامد , کامیار کاظمی , m_grate29 , vahid61 , jahanagahi , maxsoulfly , amiryazdani138 , tondar12 , فرهاد قربانی , 3ObHaN , mir abbas , dara , Mind , R.shahhoseini , mjdehghani , بيلا بالا , reza.sepehri , نی نی عسلی
12-06-2012, 12:03 PM
ارسال: #7
(12-06-2012 03:38 AM)mehdi62 نوشته شده توسط:  عزیز اگر ناراحت نمی شی و کار رو عار نمی دونی من یک پیشنهاد خوب برات دارم.

سلام
ممنون از راهنماییت.من از بچگی همه کاری کردم و کار برام عار نبوده.الان هم رئیس دفتر مدیر پروژه های عسلویه و رئیس دبیرخانه مرکزی اونجا هستم...حقوقم بسیار عالیه اما عاشق بازارم....واسه این از شما کمک خواستم شکولات
مرسی از راهنماییت

با خودتان خوب تا کنید

روزگار شما را تا میکند

به یک مقصد نامعلوم

خودت به جان خودت بیفت

خودت خودت را بساز

خودت مواظب خودت باش

که دلشان بخواهد می‌دهند.
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , amiryazdani138 , فرهاد قربانی , 3ObHaN , mjdehghani , نی نی عسلی
12-06-2012, 12:08 PM
ارسال: #8
دوست عزیز آرزوی موفقیت هر چه بیشتر را برای شما داریم.
متاسفانه عزیزان در زمان زدن تایپیک روحیات بقیه عزیزان را در نظر نمیگیرند.
این جمله نشاندهنده کمک خواستن یک مدیر نیست.
(شما را به خدا راهنمايي و كمك كنيد ...منتظرم)

موفقتر باشی.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , amiryazdani138 , فرهاد قربانی , Peanut , dara , mjdehghani , حامد , rohande90 , reza.sepehri , نی نی عسلی , "pejman"
12-06-2012, 12:31 PM
ارسال: #9
(12-06-2012 12:08 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  دوست عزیز آرزوی موفقیت هر چه بیشتر را برای شما داریم.

موفقتر باشی.

با سلام
من زیاد با تایپیک ها و نظرات شما آشنا نیستم و شما رو هم زیاد نمیشناسم.اما کمک خواستن رو نشونه ضعف خودم نمیدونم.متاسفانه دوستان زیادی در این فروم دیده میشن که از طرز نشوتن یا کمک خواستن از دیگران رو ضعف میدونن.درسته که من مدیر هستم اما باز به کمک همه نیاز دارم.کار ماشده که بشینیم و اگر کسی تایپیکی چیزی داد شروع کییم به نصیحت کردن.من 37 جلد کتاب مدیریتی رو خوندم و فهمیدم.ما ایرانیها فقط شعار کمک کردن میدیم.متاسفاه چند روزه که این فروم تبدیل شده به جای عکس و کلیپ و ...باعث بسی تاسفه که دوستان عزیز به جای کمک کردن ٰ فقط میخوان نصیحتی داشته باشن.امیدوارم دوستان از حرفهای من ناراحت نشن اما ما اینجا جمع شدیم توو این اوضاع بد اقتصادی ف خودمون رو جمع کنیم نه بشینیم یا دوستان رو دلداری الکی بدیم یا با گذاشتن پیامهای بی مربوط به موضوع ف به سادگی از کنارش بگذریم....من دقت کردم که دوستان زیادی در فروم ها پیام گذاشتن اما خداییش تا حالا چند نفر از ما به کمکش رفتیم؟چندنفر کمکش کردیم؟فقط گفتیم رشتت چیه ٰ چی بلدی و ...
امید بخدا مشکلات همه هم حل میشه...این فروم فروم جلبیه..جالب چونکه دوستانی هستند که لایق بهترینها هستند ولی به جایی نرسیدند که ارزو میکنم برسند و دوستایی هم از سر تفنن ٰ سری میزنند که امیدوارم ثابت قدم باشند اما اینو یادشون نره که احرتام ف احترام میاره و باید به حرفها و اعتقادات و خیلی چیزای دیگران باید اجترام گذاشت
ممنون
راستی اگر کسی از دوستان کمکی از من خواست تا در پزوژه های ملی کشور شاغل بشه به روی دو دیده منت قبول میکنم....
یاعلی

با خودتان خوب تا کنید

روزگار شما را تا میکند

به یک مقصد نامعلوم

خودت به جان خودت بیفت

خودت خودت را بساز

خودت مواظب خودت باش

که دلشان بخواهد می‌دهند.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , amiryazdani138 , 3ObHaN , فرهاد قربانی , Peanut , mir abbas , hasan-f , mjdehghani , نی نی عسلی
12-06-2012, 01:01 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-06-2012 01:44 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #10
(12-06-2012 12:31 PM)masoudjalalvand نوشته شده توسط:  
(12-06-2012 12:08 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  دوست عزیز آرزوی موفقیت هر چه بیشتر را برای شما داریم.

موفقتر باشی.

با سلام
من زیاد با تایپیک ها و نظرات شما آشنا نیستم و شما رو هم زیاد نمیشناسم.اما کمک خواستن رو نشونه ضعف خودم نمیدونم.متاسفانه دوستان زیادی در این فروم دیده میشن که از طرز نشوتن یا کمک خواستن از دیگران رو ضعف میدونن.درسته که من مدیر هستم اما باز به کمک همه نیاز دارم.کار ماشده که بشینیم و اگر کسی تایپیکی چیزی داد شروع کییم به نصیحت کردن.من 37 جلد کتاب مدیریتی رو خوندم و فهمیدم.ما ایرانیها فقط شعار کمک کردن میدیم.متاسفاه چند روزه که این فروم تبدیل شده به جای عکس و کلیپ و ...باعث بسی تاسفه که دوستان عزیز به جای کمک کردن ٰ فقط میخوان نصیحتی داشته باشن.امیدوارم دوستان از حرفهای من ناراحت نشن اما ما اینجا جمع شدیم توو این اوضاع بد اقتصادی ف خودمون رو جمع کنیم نه بشینیم یا دوستان رو دلداری الکی بدیم یا با گذاشتن پیامهای بی مربوط به موضوع ف به سادگی از کنارش بگذریم....من دقت کردم که دوستان زیادی در فروم ها پیام گذاشتن اما خداییش تا حالا چند نفر از ما به کمکش رفتیم؟چندنفر کمکش کردیم؟فقط گفتیم رشتت چیه ٰ چی بلدی و ...
امید بخدا مشکلات همه هم حل میشه...این فروم فروم جلبیه..جالب چونکه دوستانی هستند که لایق بهترینها هستند ولی به جایی نرسیدند که ارزو میکنم برسند و دوستایی هم از سر تفنن ٰ سری میزنند که امیدوارم ثابت قدم باشند اما اینو یادشون نره که احرتام ف احترام میاره و باید به حرفها و اعتقادات و خیلی چیزای دیگران باید اجترام گذاشت
ممنون
راستی اگر کسی از دوستان کمکی از من خواست تا در پزوژه های ملی کشور شاغل بشه به روی دو دیده منت قبول میکنم....
یاعلی

جواب:سلام.
نظرم را در تایپیک نوشتم. به این صورت کمک خواستن نشانه صعف است. شما که ماشالله چندین جلد کتاب مدیریت را مطالعه فرموده اید بیشتر باید در جریان باشید.اگر ندانند چه امکانات و تحصیلات و مهارتی فرد دارد به چه صورت کمکش کنند. شما اگر خود مهارت و شغل اصلی خود را بیان میکردید چنین کارهائی را بشما پیشنهاد نمیکردند(گرچه هیچ کار حلالی عار نیست.)ضمنا وقتی عزیزی وارد انجمنی می شود لازم است تایپیکها ی مختلف را مطالعه کرده تا بیشتر بتواند یاد بگیرد و یا دانسته های خود را به اشتراک بگذارد.درهرحال اگر باعث رنجش شما شدیم من شرمنده ام. انشالله با بودن شما در انجمن (برای ما افتخاری است)بهتر و بیشتر با خصوصیات بقیه عزیزان آشنا خواهید شد. موفقتر باشی
.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: P@RSA , mohammadshamosi , M3HDI , maxsoulfly , amiryazdani138 , 3ObHaN , فرهاد قربانی , vahid61 , mir abbas , yu3f , حامد , reza.sepehri , "pejman"
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بازاریابی کالا و محصولات شما در ترکیه amir.ilkhani 24 4,961 09-06-2022 09:54 AM
آخرین ارسال: dbajahangiri
  دعوت به بازاریابی پاره وقت - 1 میلیون تومن azim 10 5,115 04-25-2022 07:24 AM
آخرین ارسال: Donya_khodadadeh
  بازاریابی کالای شما در عراق و افغانستان amir.ilkhani 39 7,326 05-04-2020 01:57 PM
آخرین ارسال: Moohsenn
  فروش خانه به خانه MOTH 2 578 09-11-2018 09:58 AM
آخرین ارسال: MOTH
  با این ترفندها، سئو و ترافیک وب سایت خود را ارتقاء دهید sitedar 0 323 02-06-2018 12:43 PM
آخرین ارسال: sitedar
  کمک برای آغاز به کار مغازه برنج فروشی enaek 10 13,870 12-30-2017 10:49 PM
آخرین ارسال: ali5466
  شما 15 تومن پول داشته باشید چی می کنید ؟ somesarah018 43 13,705 12-25-2017 02:11 AM
آخرین ارسال: اﻟﻨﺎﺯ
  تو رو خدا کمک کنید واسه شروع کردن کاری Alirezasabzevari 3 1,295 09-28-2017 10:59 AM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  با توجه به داشته هام نظرتونو بگين hamid.suncity 1 530 08-21-2017 02:40 AM
آخرین ارسال: irandac
  نیاز به سرماسه گذار برای کار روی بیتکوین komeilmajidi 0 645 08-18-2017 03:12 AM
آخرین ارسال: komeilmajidi
  سرمایه گذاری و شراکت صادرات به عراق hesaab 52 9,365 03-03-2017 04:05 AM
آخرین ارسال: Arialp
  نظر شما چیست ؟ mr.seo 2 1,085 12-07-2016 03:48 AM
آخرین ارسال: omid2016
  نیاز به پرورش دهنده ی قارچ komeilkma 3 942 10-06-2016 01:35 AM
آخرین ارسال: komeilkma
  نیاز به خرید پسته بسته برای مغز کردن و مغز بادام ایرانی خوب به صورت عمده و قیمت مناسب حامد یزدی 3 2,184 07-22-2016 03:57 PM
آخرین ارسال: MashTi Ali
  نیازمند شریک و سرمایه گذار در همدان برای تبدیل یک ایده به واقعیت niazpayam 14 5,148 06-17-2016 11:56 AM
آخرین ارسال: BEHSPORT
  بازی میلیاردر ها ''شما هم بازی کنید'' سبحان نورالهی 4 1,117 03-18-2016 08:35 PM
آخرین ارسال: puzzlekade
  اگه شما جای من بودید با یک بچه یک ساله.... طبیعت 16 3,096 12-26-2015 02:16 PM
آخرین ارسال: Divar
  نظر شما درباره کتاب هنر میلیاردری biziran 7 1,652 08-12-2015 03:16 PM
آخرین ارسال: biziran
  نیاز به خرید خشکبار درجه یک با قیمت مناسب به یزد حامد یزدی 3 1,765 07-07-2015 05:37 AM
آخرین ارسال: keavan
Star میخوام سیم و کابل به صورت نسبتا عمده بفروشم از کجا تهیه کنم turkmenboy 8 2,365 05-21-2015 02:00 PM
آخرین ارسال: saeedasadbeigi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS