ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: این رویداد را چگونه ارزیابی می کنید ؟؟؟؟؟
این نظرسنجی بسته شده است.
حرفی جز شکرگذاری ندارم 25.00% 1 25.00%
بسیار عالی 75.00% 3 75.00%
خوب 0% 0 0%
متوسط 0% 0 0%
در کل 4 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

آیا افراد انجمن برای تشکیل یک جلسه حضوری به این شیوه را می پسندند ؟
زمان کنونی: 03-29-2024, 11:26 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بهداد
آخرین ارسال: بهداد
پاسخ: 8
بازدید: 2099

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-02-2012, 04:00 PM
ارسال: #1
درود فراوان خدمت همه ی انسانهای موفق این انجمن
مقدمه :
بعد از خرید منزل در این ماه باز هم یکی از آرزوهایم تیک خورد . هم اکنون قصد دارم یکی دیگر از بزرگترین آرزوهایم که میتونه در موفقیت دگرخواهی آینده ام نقش شگرفی داشته باشه را باز هم تیک بزنم . آره این تمام دنیای منه / این تمام آرزوی منه / این تمام عشقمه
من توان رسیدن به این آرزو را دارم و میخواهم آنرا از حالت یک رویا به عینیت تبدیل کنم . رویایی به لذت زمان حال . دلم حال و هوای فوق خوب را در این پروژه ی بزرگ در این روزها می طلبه .
موضوع اصلی :
آیا مدیران و اعضای انجمن مایل هستند در جلسه ای متفاوت و حضوری به این شیوه شرکت کنند ؟ لطفا در این تاپیک بحث کنید که چه کسانی به این جلسه می آیند

نحوه ی برگذاری این جلسه :

من قصد دارم جلسه ای به شیوه ی آرزوی خودم برگزار کنم . این جلسه در تالار غذاخوری با حضور 50 الی 100 کودک یتیم برای خوردن ناهار یا شام برگزار میشود ( این یکی از 5 آرزوی بزرگ منه که ماهانه بتونم 100 کودک یتیم را اطعام دهم و خودم بشینم و به چهره ی پاک اونها خیره بشم و تا میتونم خودمو خالی کنم و لذت ببرم . عاشق گریه ی شوقم / گریه ای ادامه دار تا بینهایت که بتواند تمام احساساتم را به کائنات القا کند و بگوید که هنوز عشق در جریان است / محبت و بخشش در جریان است ) . در این جلسه از تمامی عزیزان انجمن دعوت به عمل بیاید که شرکت داشته باشند .

درخواست :
این ایده به عینیت تبدیل خواهد شد چون من و همسرم این تصمیم را با قاطعیت گرفته ایم و مبلغ این موضوع را کنار گذاشته ایم . اما اگر تمایل دارید تا احساسات خود را بارور کنید و اگر تمایل داشتید در این حرکت انقلابی گوشه ای سهیم باشید ، هر مبلغی دوست داشتید به این کودکان کمک کنید با من یا یکی از بزرگان انجمن هماهنگ کنید تا به هر چه بهتر برگزار شدن این همایش کودکانه کمک شایانی کرده باشیم .

منتظر نظرات شما هستم - با سپاس از شما
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , mosafer bedar , amiryazdani138 , mohammadshamosi , M3HDI , navidh8 , Busaba , toofan245 , dara , سعید محمدی , venus2 , mir abbas , mjdehghani , mohsen k1 , m_grate29 , goldmen , Haavin , Divar , ahmad rezaee , Asef14 , مهدی 1 , کامیار کاظمی , حامد , mohajer.my , habib tousi , درناز , مرتضی الهی , mahdi5e
12-02-2012, 06:50 PM
ارسال: #2
RE: آیا افراد انجمن برای تشکیل یک جلسه حضوری به این شیوه را می پسندند ؟
جناب بهداد این کار بسیار بزرگ و پسندیده ای است .
مکانیسم کار را اگر توضیح دهید شاید ما هم بتوانیم در این امر خیر ماهانه ویا حداقل یک یا دو بار در سال شرکت نماییم
در ضمن مدیریت کودکان به آن تعداد کار پیچیده و دشواری است ولی خداوند کمک خواهد کرد

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mir abbas , m_grate29 , بهداد , فرهاد قربانی , Haavin , ahmad rezaee , حامد , mohajer.my , habib tousi , مرتضی الهی
12-02-2012, 07:16 PM
ارسال: #3
خیلی کار پسندیده و نیکی هست
افراد انجمن چه طور میتونن به شما کمک کنن
میتونید توضیح بدید

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mir abbas , m_grate29 , بهداد , مهدی گل محمدی , Haavin , ahmad rezaee , habib tousi , مرتضی الهی
12-02-2012, 11:43 PM
ارسال: #4
به من نباید کمک کنند زیرا من به کمک نیاز ندارم . فقط هدفم همسو کردن اعضای انجمن در جلسات حضوری در متن یک حرکت بزرگ است . تمامی افراد میتوانند در این جلسه شرکت کنند . فقط باید یک تالار پیدا کنم و ببینم ورودی هر فرد چقدر است که بتوانیم آنرا بپردازم . من به ثواب فکر نمیکنم بلکه به پاداش زمان حال و خشنودی کودکان بی سرپرست فکر میکنم
بزاریم ببینیم چه کسانی قصد شرکت در این پروژه را دارند - اعلام امادگی خود را بگوید
 تشکر شده توسط: mir abbas , مهدی گل محمدی , Haavin , ahmad rezaee , حامد , habib tousi , مرتضی الهی , mahdi5e
12-03-2012, 12:20 AM
ارسال: #5
جناب بهداد از اینکه افتخار آشنایی با فرد خیرخواهی مانند شما را دارم خوشحالم.
اما من متوجه منظورتان نشدم که انگیزه تان از برگزاری چنین جلسه ای چیست! اطعام ایتام، همایش اعضای انجمن، جمع آوری اعانات برای کودکان بی سرپرست یا....
اگر ممکن است بیشتر توضیح دهید که کودکان را از چه طریقی پیدا میکنید؟
آیا برای کمک به کودکان یتیم حتماً باید آنها را در مکان عمومی در معرض دید خود و دیگران قرار دهیم و از غذا خوردن آنها فیلم و عکس تهیه کنیم و لذت ببریم؟ کار ناپسندی که متأسفانه بارها توسط رسانه ملی هم انجام شده است!
فکر نمیکنم هیچ فقیری در این مملکت، از یتیم گرفته تا غیر یتیم، آنقدر به یک وعده غذای(در هر جا و از هر نوع) ماهانه اهدایی نیاز داشته باشد که به کتاب و نوشت افزار و مشاوره و دادن اعتماد به نفس و تقویت باورها نیاز داشته باشد!
این نظر شخصی من بود ببخشید صریح گفتم.
موفق باشید.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mir abbas , m_grate29 , Haavin , rad86 , mallarme , M3HDI , ahmad rezaee , Asef14 , dara , مهدی 1 , پرواز , کامیار کاظمی , بهداد , mercede , mohajer.my , safari-cht , habib tousi , مرتضی الهی
12-03-2012, 01:23 AM
ارسال: #6
همین الان تو کتاب علم ثروتمند شدن خوندم که به فقر فکر نکنید، به ثروت فکر کنید، بهتر هست به همراه این غذا یه هدیه با نام دفترچه آرزوها به این بچه ها داده بشه و از اونها خواسته بشه همه آرزوهاشون رو تو اون بنویسن و همیشه اونو با خودشون نگه دارند و هر روز به ارزوهاشون فکر کنند،
من هم صد در صد با این گرد همایی موافق هستم به شرطی که در اون به همراه این بچه ها از ثروت و عشق سخن گفته بشه و فکر اونها رو قوی تر کنه ، حالا در کنار اون یک ضیافتی هم باشه.
منتظر زمان برگزاری هستم

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , M3HDI , rad86 , goldmen , ahmad rezaee , mosafer bedar , مهدی 1 , کامیار کاظمی , mir abbas , بهداد , مهدی گل محمدی , Delta.H , mohajer.my , safari-cht , habib tousi , مرتضی الهی
12-03-2012, 01:39 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-03-2012 01:46 AM، توسط M3HDI.)
ارسال: #7
همینکه میخواهید مقداری از خوشهاتون رو با بچه های یتیم شریک بشید ، جای تحسین داره

امیدوارم موفق باشید

*** نظر جناب یوسفی هم ، نظر پسندیده ایه

** من هم سابقا با خودم فکر می کردم که اگر گاه گاهی به جای هدیه دادن مثلا یک ساعت سالم ، بیام یک ساعت ناقص ( به عمد ) به بچه ها بدم ، شاید اون بچه همیشه این توی ذهنش بمونه که چرا من نباید یه ساعت سالم داشته باشم و این جرقه ای کوچک باشد برای حرکتش

نمیدونم این نظر چقدر درسته یا غلط ولی خوب بیشتر منظورم اینه که اون نوجوان (بیشتر پسرها) همیشه دوست داشته باشه ، یه چیز بهتر داشته باشه

بازهم اگر فکر می کنید که بنده اشتباه می کنم و احیانا طرز فکرم خیلی سختگیرانه است بفرمایید

ولی خوب بنده هم اینو نمی پسندم که جمع شویم و غذا خوردن کودک یتیمی رو نگاه کنم

بیشتر دوست دارم ذوق و نشاط یک کودک رو در یک برنامه جشن ببینم

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: Delta.H , ahmad rezaee , Asef14 , مهدی 1 , mir abbas , بهداد , مهدی گل محمدی , mohajer.my , safari-cht , habib tousi , مرتضی الهی
12-03-2012, 02:21 PM
ارسال: #8
سخنان عزیزان را مطالعه کردم . بهتره که تنهایی به این موضوع بپردازم تفاوتهای میان افکار عمومی همیشه وجود دارد . قرار نیست بصورت علنی چیزی در کشور پخش بشه که همه به به و چه چه به راه بیاندازند . این مجلس برای خود این کودکان طراحی شده نه من نه افراد دیگه که بتوانیم ذهنیت ثروت یا ثروتمندی رو در این کودکان قویتر کنیم . عکسهای یادگاری برایشان چاپ کنیم / به قول عزیز بزرگوار آقای یوسفی دفتر رویا هدیه بدهیم / امید را افزایش دهیم / اینکه اونها میتونند خیلی چیزها را در آینده عوض کنند / با شرکتی صحبت کردم که هر ماه بتونم با کمترین قیمت برای این کودکان لباسهای مارکدار بخرم / با چاپخانه ای صحبت کرده ام که مجله ی Vision تصویری مخصوص کودکان ماهیانه برای بارگذاری ضمیر ناخودآگاهشان در اختیارشان قرار دهم و .......... . اخیرا در مطالعاتم چیزهای جالبی رو دارم تجربه میکنم که مردم با هر کاری مقاومت میکنند ؟ کار خوب همیشه خوب است و کار بد همیشه بد نیازی به تایید من و دیگران ندارد .طرف صحبتم با شخص خاصی نیست من به نظر همه ی عزیزان احترام میگذارم. اما بارها این مطلب را نوشته ام و الان هم رک مینویسم در انجمن مباحث تحریری و برخی نوشته ها درست نیست . من به خیلی از عزیزان بصورت پیام خصوصی این موارد را متذکر شدم که برخی نوشته ها اصلا اشتباه است . من با کسی مقاومت نمیکنم و با کسی خدای ناکرده دشمنی ندارم اما خیلی مسائل داره غلط بیان میشه و به هیچ نتیجه ای مثبت ختم نخواهد شد . اگر چیزی را عزیزی تجربه کرده پس دیگه نیاز نیست دیگران هم تجربه را تجربه کنند . از تجربه باید استفاده کرد اما تجربه ای که درست باشد .

از تمامی عزیزان و مدیران انجمن بابت راه اندازی این تاپیک معذرت خواهی عمومی میکنم . امیدوارم همیشه سربلندو پاینده باشید
 تشکر شده توسط: M3HDI , مهدی گل محمدی , mir abbas , mosafer bedar , Delta.H , کیمیاگر , حامد , mohajer.my , safari-cht , habib tousi , درناز , venus2 , مرتضی الهی
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نوآوری‌ایرانی برای‌صرفه‌جویی در مصرف‌برق مــجــیــנ 0 1,010 09-14-2012 07:55 AM
آخرین ارسال: مــجــیــנ
  .هفت نکته کلیدی برای رشد کسب و کار News 0 825 03-06-2012 12:17 AM
آخرین ارسال: News
  .20 قانون برای یک زندگی لذت بخش News 4 1,685 09-25-2011 11:44 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS