ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

طلای دسته دوم
زمان کنونی: 05-06-2024, 01:10 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: soso
آخرین ارسال: مهدی 1
پاسخ: 4
بازدید: 1465

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طلای دسته دوم
12-01-2012, 10:19 PM
ارسال: #1
طلای دسته دوم
2تا سوال داشتم
1- عزیزان منظور از طلای دست دوم چیه؟ قیمتش چه جوری؟ کجاها میشه اون رو خرید و فروخت؟
2- با توجه با صحبت های اساتید در مورد بازار سکه و طلا یکسری گفتن خرید سکه به صرفه هست و یه سری هم گفتن خرید طلا، من یه خورده گیج شدم کدوم رو انتخاب کنم؟
در ضمن سکه روباید از بانک بخریم؟

"عمیقا دوست دارم ماهی باشم حافظش 8ثانیه است، ولی یک عمر بدون خاطره"
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , maxsoulfly , M3HDI , m_grate29 , Delta.H , ناصر صادقی , mir abbas
12-01-2012, 11:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-02-2012 09:56 AM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #2
RE: طلای دسته دوم
با درود

1- طلای دست دوم ، همان زیور آلات مستعمل و بعضا معیوب یا ناقصی هست که مردم به طلافروشی ها به قیمت طلا می فروشند. اکثر ویترین دارها دارن
2- سکه هر لحظه اراده کنید نقد هست ، اسپرد خرید و فروشش پایینه و به صورت خرد هست و بر اساس مقدار وجه می شه چند تایی خرید یا فروخت

اگر برای پس انداز می خواهید مسلما سکه ، اگر گاها می خوایید استفاده هم کنید زیورآلات دست دوم

خیر از طلا فروشی ها و سکه فروشی ها با پرس هلوگرام دار و شماره مجوز پرس

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: M3HDI , maxsoulfly , m_grate29 , Delta.H , jahanagahi , soso , ناصر صادقی , mir abbas , masoud123
12-02-2012, 09:49 AM
ارسال: #3
(12-01-2012 11:34 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  با درود

1- طلای دست دوم ، همان زیور آلات مستعمل و بعضا معیوب یا ناقصی هست که مردم به طلافروشی ها به قیمت طلا می فروشند. اگر ویترین دارها دارن
2- سکه هر لحظه اراده کنید نقد هست ، اسپرد خرید و فروشش پایینه و به صورت خرد هست و بر اساس مقدار وجه می شه چند تایی خرید یا فروخت

اگر برای پس انداز می خواهید مسلما سکه ، اگر گاها می خوایید استفاده هم کنید زیورآلات دست دوم

خیر از طلا فروشی ها و سکه فروشی ها با پرس هلوگرام دار و شماره مجوز پرس

عزیز من 2ملیون دارم میخوام بدونم الان تمام یا نیم یا ربع بگیرم؟ کدومشو بگیرم بهتر است؟
در ضمن این هلوگرامهایی که روی سکه هست قضیش چیه؟ یه سکه الیزابت هم دیدم؟؟

"عمیقا دوست دارم ماهی باشم حافظش 8ثانیه است، ولی یک عمر بدون خاطره"
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas , maxsoulfly
12-02-2012, 09:58 AM
ارسال: #4
با درود

عزیز زیر کرسیه دی:

تمام سکه ای هست که بورس هست و برای پس انداز گرفته می شه و معاملاتش راحته
ربع و نیم و گرمی بیشتر برای هدیه خریداری می شه

اتحادیه به طلافروشی های دارای مجوز می ده که سکه قابل شناسایی و در صورت مشکل قابل استناد باشه

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , soso , mir abbas , masoud123 , maxsoulfly
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ذخایر طلای چین باز هم افزایش یافت mehdiz68 0 324 10-19-2015 01:35 PM
آخرین ارسال: mehdiz68
  طلای جهانی در بالاترین قیمت سه ماه گذشته ایستاد mehdiz68 0 456 10-18-2015 11:48 PM
آخرین ارسال: mehdiz68
  زندگینامه سکه طلای بهار آزادی کامیار کاظمی 0 1,308 05-07-2011 10:16 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS