ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کارگاه تولید لوازم یدکی و تزئینی خودرو
زمان کنونی: 05-16-2024, 09:42 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: .Ramin
آخرین ارسال: arash.g.s
پاسخ: 16
بازدید: 18306

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امیتازات : 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارگاه تولید لوازم یدکی و تزئینی خودرو
09-16-2013, 08:19 PM
ارسال: #11
RE: کارگاه تولید لوازم یدکی و تزئینی خودرو
(09-14-2013 01:09 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  تولید قطعات پلاستیکی (چراغ و ... ) اصلا ممکن نیست ، شاید بتوانید داخل کریستال های موجود را LED یا نئون کنید ، در همین حد ، ولی تولید در تیراژ پایین نه شدنی هست و نه به صرفه

بهترین کاری که می توانید در این زمینه شروع کنید ، ساخت سپر و ... با فایبر گلاس هست ، یادگیریش راحته ، هزینه راه اندازی کارگاهش پایینه و تنوع محصول تولیدیش هم بالا
مشتری هم برای کار خوب زیاده ، نیازی هم نیست با چینی جماعت رقابت کنی ، خودتی و ممدسپری و اسدالله فایبر تو چراغ برق دی:
پس پیشنهاد من شد ساخت سپر اسپورت و ... با فایبرگلاس

موفق باشی

دوست عزیز ساخت سپر به همین آسانی که شما میگید نیست
من تو کارخانه سپر سازی کار می کنم الان مشکل مواد اولیه وجود داره و موادی که پتروشیمی میده اصلا قابل استفاده نیست
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
09-16-2013, 10:15 PM
ارسال: #12
(09-16-2013 12:51 PM).Ramin نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از پاسخ دوستان
(09-14-2013 01:09 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  تولید قطعات پلاستیکی (چراغ و ... ) اصلا ممکن نیست ، شاید بتوانید داخل کریستال های موجود را LED یا نئون کنید ، در همین حد ، ولی تولید در تیراژ پایین نه شدنی هست و نه به صرفه

بهترین کاری که می توانید در این زمینه شروع کنید ، ساخت سپر و ... با فایبر گلاس هست ، یادگیریش راحته ، هزینه راه اندازی کارگاهش پایینه و تنوع محصول تولیدیش هم بالا
مشتری هم برای کار خوب زیاده ، نیازی هم نیست با چینی جماعت رقابت کنی ، خودتی و ممدسپری و اسدالله فایبر تو چراغ برق دی:

موفق باشی
ببخشید میشه بیشتر توضیح بدین؟ چرا تولید قطعات پلاستیکی (چراغ و ... ) اصلا ممکن نیست ؟
آره ساخت سپر و بادی کیت هم خیلی فکر خوبیه41
من تهران نیستم که به چراغ برق دسترسی داشته باشمSmile

به نظرتون میشه امتیاز یه بادی کیت رو به صورت انحصاری گرفت؟ که از کپی شدن بدون اجازه جلوگیری بشه و بتونیم در صورت کپی شدن پیگیری قانونی کنیم؟
اگر امکانش باشه میتونیم فقط طرح درست کنیم و بدیم کارگاه ها تولید کنن بدون اینکه نگران کپی شدن بی اجازه طرحمون باشیم

به خاطر اینکه نیاز به قالب داره و الان یک قالب کریستال جلو در بی کیفیت ترین حالت بالای 10 میلیون هزینه قالب سازی داره ، بالفرض که سرمایه گزاری برای قالب را هم داشته باشید ، باید تیراژ تولید بالا باشه تا هزینه قالب سرشکن بشه و این تیراژ تو بازار ایران به راحتی رد نمی شه

داداش بزن تو کار همون فایبر فکر کپی و این صحبت ها را هم نکن ، اگر فکر خلاق داشته باشی ، قبلی را کپی کردن ، مهم نیست ، یک زیباترش را طراحی می کنی .
همچنین اولین بودن خودش مشتری بیاره ، وقتی شما برای اولین بار مدلی را به بازار ارائه می کنی ، به خودی خود توی ذهن و دهن مشتری ها می پیچه

10_004

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: Delta.H , .Ramin
09-17-2013, 11:35 AM
ارسال: #13
فایبر را چه جوری میشه تولید کرد
09-17-2013, 09:10 PM
ارسال: #14
(09-16-2013 08:19 PM)navidh8 نوشته شده توسط:  

موفق باشی

دوست عزیز ساخت سپر به همین آسانی که شما میگید نیست
من تو کارخانه سپر سازی کار می کنم الان مشکل مواد اولیه وجود داره و موادی که پتروشیمی میده اصلا قابل استفاده نیست

اون سپری که شما تو کارخانه می سازید با اون سپرهای بادی کیت تکنولوژی تولیدشون فرق می کنه ، رزین مورد نیاز برای سپرسازی دستی و مدل دار به صورت فراوان و ارزان تولید ایران موجوده . الیاف هم با اینکه وارداتی هست کم و بیش در بازار هست و فعلا که کمبودی نیست

اما در جواب yunespc عزیز
کلمه فایبرگلاس و آموزش قالب گیری فایبرگلاس را در گوگل سرچ کنید به جواب می رسید

10_004

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: Delta.H , .Ramin
01-25-2015, 10:35 PM
ارسال: #15
با سلام به شما

خواهان پیشرفت وموفقییت.
من تازه وارده هستم ولی قریب به پنج سال هست که در زمینه موفقیت فعالیت دارم.در طی این سالها تجارب وفرازو فرودهای زیادی رو متحمل شدم اکنون به دنبال موفقیت تضمینی
خودم راههای زیادیرو مورد بررسی وتجزیه تحلیل قرار دادم.با این دوستمون موافق هستم که به دنبال کاری است جهت مستقل شدن در کسب وکار هستند.من اکنون در حال کامل کردن شرایط راه اندازیه تولیدی وثبت شرکتم به عنوان تولید وفروش عمده قطعات خودروهستم.از دوستانی که شرایط سرمایه گذاری یا مشارکت در این زمینه هستند دعوت میکنم این راه رو برای مشارکت کاری وپیشرفت وبهبود کار همراهم باشند.
اگرچه سرآفاز کار از یک قدم شروع میشود من آن را برداشته وبه جلو خواهم رفت.یک راه یک هدف .تاپیروزی چند قدم بیشتر نمانده.
موفق باشید arash sarabi
01-25-2015, 10:46 PM
ارسال: #16
(09-16-2013 07:32 PM)yunespc نوشته شده توسط:  دوستان هر کسی این کار را شروع کرده اموزش و نحوه تولید زا هم در تاپیک قرار بده تا ما هم انجام بدیم ممنون
در ضمن این جور کارا و میشه تو پارکینگ انجام داد
سلام دوست من .
ان کار که میخواهید آن را انجام دهی کار دشواریست من که خود خواهن انجام این کار هستم قریب سه سال مدارک و اطلاعات زیادی رو گرفتم .من مدرک اتو مکانیک خودرو و ات مکانید درجه یک وتخضی را دریافت کردم ومدرک معتبر از سازمان فنی حرفه ای دارم .برای آغاز کار یک زمین به متراژ3000 متر تهیه کردم و درحال گرفتن تصهیلات ت تقریبا صد میلیون تمن هستم وپیگیر سرمایه گژار در این پروژه هستم.و اینکه درحال ثبت اسم وشرکتدرحال رفتو آمد به ثبت اسناد در رفتو آمدم ...وفکر نمیکنم این کار من تا یک سال دیگر قابل بهره برداری باشد .اگر به دنبال کسب کار آفرینی با سرمایه کم هستید شاید به شما کار تغمیرات طلا را پیشنهاد بدم نه ساخت آن فقط تعمیرات.اگر مشکلی داشتید من در خدمتم.  
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ساخت آباژور آسمونی از لوازم دور ریختنی mallarme 4 4,071 10-10-2017 07:45 PM
آخرین ارسال: shikotak
  تولید همبرگر peymani 1 852 08-03-2016 10:46 PM
آخرین ارسال: hosseinjj
  تولید یک قطعه chegeniii 1 1,067 08-22-2015 12:58 AM
آخرین ارسال: pooya 90
  ایده در رابطه با تولید نرم افزار rezakakaei 3 1,438 06-07-2015 06:12 PM
آخرین ارسال: rezakakaei
  ایده تولید جدیدترین محصول غذایی ارگانیک سال 2013 shayanir007 20 6,427 09-22-2014 10:13 AM
آخرین ارسال: rayan91
  شرکت تعاونی تولید نرم افزار،یک ایده قابل اجرا و بدون سرمایه سعید یوسفی 4 1,882 08-26-2013 03:44 PM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران
  تولید فیلم ksaadat 1 1,049 05-06-2013 09:25 PM
آخرین ارسال: alireza091111
  پارکینگ و چادر جالب کارتی برای خودرو ! shayanir007 1 1,112 04-21-2013 02:14 PM
آخرین ارسال: shayanir007
  اطلاعات در مورد تولید اسباب بازیهای پلاستیکی mrghafoory 6 2,606 12-19-2012 07:57 AM
آخرین ارسال: arsho
  خرید محصولات خارج از خط تولید شرکتها farid2012 5 2,481 12-07-2012 02:10 PM
آخرین ارسال: مهدی 1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS