ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سفر ماوراء
زمان کنونی: 05-22-2024, 01:55 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: z_piravar
آخرین ارسال: mosafer bedar
پاسخ: 19
بازدید: 3058

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر ماوراء
08-10-2011, 04:15 PM
ارسال: #1
سفر ماوراء
سلام بچه ها ببخشید که این مدت من نبودم البته در بخش بورس و بازار معاملات ارزی جهانی راستش را بخواهید یک اتفاقی در زندگی من افتاده در این چند روز که نتونستم بیام و مطلب برای بورس و بازار معاملات ارزی جهانی بنویسم . و الان می خواهم که این موضوع را برای شما مطرح کنم و از شما راهنمایی بخواهم لطفا من را درک کنید و راهنمایی کنید چون خودم بابت این قضیه در حالت گیجی به سر می برم.
چند وقت پیش قصد زیارت مشهد را داشتم یک شب قبل رفتن به مشهد در خواب یک رویایی را دیدم که یک در اخر سر یک خانومی با صدایی زیبا در گوشم این جمله را مداوم تکرار می کرد که همه چیزها را که می بینی و می شنویی و حس می کنی از جمله راه رفتن ، نشستن، خوردم و تمام اعمالی که این افراد انجام می دهند را به ذهنت بسپار . روز بعد که من راهی مشهد شدم در راه همش به این رویایی که دیدم فکر می کردم اما هیچی دستگیرم نشد تا اینکه در مشهد هر اتفاقی که برای من می افتاد انگار که اون صحنه قبلا برای من اشنا بود به طوری که من قبلا آنها را دیده ام تا اینکه یادم امد که در رویا این صحنه ها را دیده ام . تا الان که ماه رمضان هست مداوم هر چند روز این صحنه های که برای من خیلی آشنا هستند و من در رویا دیده ام برای من تکرار می شود اما امروز یک اتفاقی دیگه برای من اتفاد که من را خیلی شوکه کرده است و آن بعد از نماز صبح بود که من بعد از خواندن نماز صبح رفتم خوابیدم که تقریبا یک ساعت از خوابیدن من نگذشته بود که حس کردم روحم از بدنم جدا شده در اون وضع من می توانستم کل اتاقی که در انجا خوابیده ام را ببینم حتی جسمم را در ضمن هیچ ترسی هم نداشتم این وضع برای من حدود ده دقیقه طول کشید و دوباره من به جسمم برگشتم می خواستم از شما دوستان کمک و راهنمایی بخواهم که چرا این قضیه برای من اتفاقی افتاده و ایا امکان داره که بزودی بمیرم البته باید بگم که من از مرگ ترسی به دل ندارم و خیلی خوشحال می شم که هر چه زودتر بمیرم اما می خوام بدانم که الان وظیفه من در خصوص این قضیه که اتفاق افتاده چی هست و اگر قرار نیست به این زودی ها بمیرم این اتفاق چه چیزی را می خواهد به من بفهماند . لطفا من را راهنمایی کنید تا بتوانم در زندگی بهترین راه را انتخاب کنم و از این سردردگمی نجات پیدا کنم.

ما نماینده خدا هستیم در روز زمین پس مثل خدا می توانیم چیزهای خوبی خلق کنیم . پس برخیز برای خلق چیزهای بهتر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mostafa ghobadi , jahanagahi , naderblue , madar , مصطفي , dara
08-10-2011, 04:58 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-20-2011 12:51 PM، توسط faramarz.)
ارسال: #2
RE: سفر ماوراء
انشاء ا.. كه سالها زنده باشي.

Coolغيرممكن، وجود ندارد.Cool
 تشکر شده توسط: jahanagahi , naderblue , z_piravar , dara
08-10-2011, 05:51 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-10-2011 05:52 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #3
دوست عزیز به احتمال زیاد سریال 5 کیلومتر تا بهشت را می بینی. و تاثیر آنست.(کاملا جدی عرض کردم).
ضمنا این برنامه ای که برایتان پیش آمده هیچ نشانی از مرگ ندارد.من این را خوش یمن میدانم و خدائی است که بتوانی روحت را از جسمت جدا کنی. سعی کن با تجسم خلاق این برنامه ای را که برایت پیش آمده بطرف رسیدن به اهدافت استفاده کنی.ایمان دارم موفق خواهی شد.

خیلی خوشحال می شم که هر چه زودتر بمیرم
این جمله ات من را متعجب کرد؟شما راه موفقیت را پیدا کرده ای و بجای تشکر از خدا , این جمله را بکار می بری؟
دوست عزیز بیشتر فکر کن.موفقتر باشی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: naderblue , mhdi855 , z_piravar
08-10-2011, 07:04 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-10-2011 07:07 PM، توسط naderblue.)
ارسال: #4
دوست من مرگ با یک خواب به وجود نمیاد
یک زمان انسان وقتی وارد محیطی میشه احساس میکنه قبلا اونجا بوده ولی اینطوز نیست
صحنه ایی که شما در خواب دیدی بعد از بیدار شدن شما در حافظه کوتاه مدت وسپس به بلند مدت سپرده میشه
و با گذشت زمان به بلند مدت و بعد از چند روز هر اتفاقی که برای شما رخ میدهد هر برخوردی ضمیر ناخداگاه ذهن شما به سوی
ان رویا کشیده میشود وذهن شما اتفاقی که افتاده است را بری شما اشنا و با رویا شما مرتبت میکند
خستگی و کم خوابی فکر زیاد ...فکر به اون رویا شب با فکر ان رویا خوابیدن
پیامی از خدا یا هرچیز که شما را به دیدن چیزهای ماورای طبیعه سوق دهد نیازمند پاکی عمل مجتهد بودن باخدا بودن مورد
طلبیده شدن از سوی خدا رسیدن به درجه ایی از کمال وخداشناسی که فرشتگان بروی زمین بندگی تورا کنند
اسمش را هرچه میخواهی بزار ولی این که شما دیدید چه پیامی از خدا و..... برهرکسی نازل نمیشود
باید به چنان مرتبه برسید که خدا شما را به دیده بندگان بلند والای خود ببیند که این مستلزم داشتن روحیات
یک روحانی راستین یا یک خداشناس واقعی هست .............چه برسد به پرواز روح!!!!

نه من ونه شاید شما از این دسته انسان ها نیستم شاید خیلی پاک باشیم شاید پنداریم که هستیم
اما چیزهایی هست که در فهم ما نمی گنجد ولی انسان هایی هستن که ان را تجربه میکنند

پس با خیال راحت زندگی کن چون حقیقت چیز دیگریست
برای شناخت قران برای اینکه بفهمی چه را یکی هست چرا مثل ندارد
کتابی بر ضد قران را بخوان تا بر حقانیت قران بیشتر عشق به ورزی

با خواندن چند ایه قران کریم قبل از خواب شما حتی نمیفهمید کی به خواب رفته اید

وقتی با یک کمونیست هم کلام شدید میفهمید من چی میگم من با یک
کمونیست هم کلام شدم در یک انجمن ضد اسلامی من هرچه میگفتم اون با جوابی
خنده دار خودش را اثبات میکرد و اخر کار به جای کشید که من دیگر پست ندادم
چون کمی عصبانیش کردم وبه من فحش داد منم دیگه باهاش همکلام نشدم
درضمن من در اون سایت بن شدم و مدیر سایت منو انداخت بیرون که خوشحال شدم از این بابت

موفق باشید...

فقط مرگ هست که دروغ نمیگوید
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mhdi855 , z_piravar , مــجــیــנ
08-10-2011, 07:24 PM
ارسال: #5
دوست عزیز این موضوعی که شما مطرح کردید من قبلا در رمانی خوانده بودم به این حالت که روح از بدن جدا می شود مدیتیشن می گویند و به انسانهایی که این حالت برایشان پیش می آید مدیوم می گویند.

تازه زندگی برای شما آغاز شده دوست عزیز بهمین زودی ناامید شدید هرگز دست از تلاش برندارید.

موفق هستید،موفق تر باشید،موفق خواهید شد.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: naderblue , z_piravar
08-10-2011, 07:37 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-10-2011 07:38 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #6
از این فرصت استفاده کنید.باید بیشتر خود را بشناسید تا بدانید علت آن چیست!دلیل برای یکی خستگی است و برای یکی الویت الهی!مهم تعبیر شما از زندگیست که اگر با آن احساس آرامش میکنید که هم راستای روح شماست و همین کافیست!فکر کنید!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: naderblue , mhdi855 , z_piravar
08-10-2011, 08:17 PM
ارسال: #7
من با نظر دوستان موافقم میتونید برداشت خوبی از این اتفاق داشته باشین خوشبحالتون کاشکی برای ما هم اتفاق می افتاد

ولی افسوس .........

فقط مرگ هست که دروغ نمیگوید
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , mhdi855 , z_piravar , مــجــیــנ
08-11-2011, 01:40 AM
ارسال: #8
(08-10-2011 04:15 PM)z_piravar نوشته شده توسط:  سلام بچه ها ببخشید که این مدت من نبودم البته در بخش بورس و بازار معاملات ارزی جهانی راستش را بخواهید یک اتفاقی در زندگی من افتاده در این چند روز که نتونستم بیام و مطلب برای بورس و بازار معاملات ارزی جهانی بنویسم . و الان می خواهم که این موضوع را برای شما مطرح کنم و از شما راهنمایی بخواهم لطفا من را درک کنید و راهنمایی کنید چون خودم بابت این قضیه در حالت گیجی به سر می برم.
چند وقت پیش قصد زیارت مشهد را داشتم یک شب قبل رفتن به مشهد در خواب یک رویایی را دیدم که یک در اخر سر یک خانومی با صدایی زیبا در گوشم این جمله را مداوم تکرار می کرد که همه چیزها را که می بینی و می شنویی و حس می کنی از جمله راه رفتن ، نشستن، خوردم و تمام اعمالی که این افراد انجام می دهند را به ذهنت بسپار . روز بعد که من راهی مشهد شدم در راه همش به این رویایی که دیدم فکر می کردم اما هیچی دستگیرم نشد تا اینکه در مشهد هر اتفاقی که برای من می افتاد انگار که اون صحنه قبلا برای من اشنا بود به طوری که من قبلا آنها را دیده ام تا اینکه یادم امد که در رویا این صحنه ها را دیده ام . تا الان که ماه رمضان هست مداوم هر چند روز این صحنه های که برای من خیلی آشنا هستند و من در رویا دیده ام برای من تکرار می شود اما امروز یک اتفاقی دیگه برای من اتفاد که من را خیلی شوکه کرده است و آن بعد از نماز صبح بود که من بعد از خواندن نماز صبح رفتم خوابیدم که تقریبا یک ساعت از خوابیدن من نگذشته بود که حس کردم روحم از بدنم جدا شده در اون وضع من می توانستم کل اتاقی که در انجا خوابیده ام را ببینم حتی جسمم را در ضمن هیچ ترسی هم نداشتم این وضع برای من حدود ده دقیقه طول کشید و دوباره من به جسمم برگشتم می خواستم از شما دوستان کمک و راهنمایی بخواهم که چرا این قضیه برای من اتفاقی افتاده و ایا امکان داره که بزودی بمیرم البته باید بگم که من از مرگ ترسی به دل ندارم و خیلی خوشحال می شم که هر چه زودتر بمیرم اما می خوام بدانم که الان وظیفه من در خصوص این قضیه که اتفاق افتاده چی هست و اگر قرار نیست به این زودی ها بمیرم این اتفاق چه چیزی را می خواهد به من بفهماند . لطفا من را راهنمایی کنید تا بتوانم در زندگی بهترین راه را انتخاب کنم و از این سردردگمی نجات پیدا کنم.

با سلام
دوست عزیز به موضوعی که شما اشاره داشتید اصطلاحا می گویند خروج روح از بدن که یک نوع تکنیک در علوم فرا روانشناسی می باشد و همگان به فرا خور حال ظرفیت فرد ،آگاهی و تمرین وممارست می توانند به صورت ارادی به این حالت برسند و چیزی عجیب و به دور از ذهن نیست وهمچنین ترس آور هم نیست پس این یک تکنیک است که بعضا افرادی به صورت غیر ارادی در بعضی از شرایط برای افراد روی میدهد و ربطی هم به مسئله ایمان یا بی ایمانی و یا به مکتب آئین و یا کیش خاصی هم مربوط نمی شود که اگر مجال شد بیشتر توضیح خواهم داد.
اجازه دهید مختصری در این رابطه توضیح دهم ببنید انسان از سه جز یا سه بدن تشکیل شده اول بدن فیزیکی همانی که شما هرروز آن را می بینید ولمسش می کنید دوم بدن اثیری ( شعله آتش ) یا بدن اتری که بسیار لطیف وسیال می باشد و بالاخره جز سوم روح ،که درون بدن اثیری قراردارد . یعنی اینکه روح درون بدن اثیری وبدن اثیری داخل بدن فیزیکی قرار دارند .خوب بدن فیزیکی توسط رشته هایی به بدن اثیری متصل می باشند که اصطلاحا به طنابهای اثیری معروف هستند.
انسان تا زمانی که زنده می باشد بدن اثیری توسط این طنابها به بدن فیزیکی متصل می باشد و وقتی می میرد این طنابها از بدن فیزیکی قطع می شود و در واقع مرگ حتمی است . وقتی ما خواب هستیم بدن اثیری از بدن جدا شده (رویا دیدن )و سفر خود رابه جهان هستی آغاز می کند ولی هنوز طنابهای اثیری با بدن فیزیکی متصل می باشد وفرد زنده می باشد حال به هر دلیل اگر این طنابها قطع شود آن زمان مرگ بوجود می آید.
حالت شما مثل یک رویا دیدن می باشد ولی رویا دیدنی که تحت کنترل می باشد یعنی اینکه شما هوشیارانه رویای خود را کنترل می کنید .و.........
بنده مجبور شدم بصورت خیلی کلی و مختصر توضیح بدهم اگر تمایل داشته باشید به ادامه بحث و یا سوالی باشد بفرمائید در حد توان در اختیار دوستان می باشم.
 تشکر شده توسط: mhdi855 , z_piravar , کامیار کاظمی
08-11-2011, 10:07 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-11-2011 10:15 AM، توسط z_piravar.)
ارسال: #9
سلام به دوستانی که با مهربانی به من جواب دادن برای آن دسته از کسانی که ناراحت شدند من گفتند دوست دارم هر چه زودتر بمیرم باید به عرض برسانم که منظورم این بود که زودتر پیش خدا بروم نه اینکه از این زندگی خسته شده ام و یا این که من با دیدن فیلم 5 کیلومتر تا بهشت این شرایط برای من ایجاد شده موافق نیستم چون قبل از اینکه این فیلم شروع شود رویای من اتفاق افتاد که بعد از اون رویا بود که روحم از بدنم بیرون امد هر چند که من فیلم 5 کیلومتر تا بهشت به نظرم خیلی خوب هست و همه ما را به یاد خدا می اندازد و قدرت پروردگارمان را نشان می دهد و از این فیلم می توانیم درس بزرگی بگیرم که برای همه آنهایی که از این دنیا رفته اند طلب مغفرت کنیم چه مسلمان باشند و چه کافر حتما دوستان می گویند که چرا برای کافران هم دعای خیر کنیم زیرا من به این اعتقاد دارم که چون خدا بخشنده و مهربان هست و بخشندگی و مهربانیش شامل حال هم مسلمان و هم کافر در این دنیا می شود چرا ما انسانها این صفت خوب خدا را به ارث نبریم و بین مسلمان و کافر تبعیض قائل نشیم و یادمان باشد که ما هم یک روزی از این دنیا خواهیم رفت و در آن لحظه ما نیاز به دعای دیگران خواهیم داشت. پس بکوشیم که صفت خوب خدا را به ارث ببریم و در این دنیا به کار ببریم .
اما بابت این قضیه باید بگم که خیلی دوست دارم بازم در آن شرایط باشم اگر دوستانی در این زمینه تجربه ای دارند به من بگویند که چگونه می توانم بازم در این وضعیت قرار بگیرم .
و اما اگر باز این وضعیت خارج شدن روح از بدنم بازم برای من اتفاق افتاد در اینجا باز هم مطرح خواهم کرد امیدوارم که لطف خدا باز شامل حال من بشود و من بتوانم بازم هم روحم را از بدنم جدا کنم.

با سلام
دوست عزیز به موضوعی که شما اشاره داشتید اصطلاحا می گویند خروج روح از بدن که یک نوع تکنیک در علوم فرا روانشناسی می باشد و همگان به فرا خور حال ظرفیت فرد ،آگاهی و تمرین وممارست می توانند به صورت ارادی به این حالت برسند و چیزی عجیب و به دور از ذهن نیست وهمچنین ترس آور هم نیست پس این یک تکنیک است که بعضا افرادی به صورت غیر ارادی در بعضی از شرایط برای افراد روی میدهد و ربطی هم به مسئله ایمان یا بی ایمانی و یا به مکتب آئین و یا کیش خاصی هم مربوط نمی شود که اگر مجال شد بیشتر توضیح خواهم داد.
اجازه دهید مختصری در این رابطه توضیح دهم ببنید انسان از سه جز یا سه بدن تشکیل شده اول بدن فیزیکی همانی که شما هرروز آن را می بینید ولمسش می کنید دوم بدن اثیری ( شعله آتش ) یا بدن اتری که بسیار لطیف وسیال می باشد و بالاخره جز سوم روح ،که درون بدن اثیری قراردارد . یعنی اینکه روح درون بدن اثیری وبدن اثیری داخل بدن فیزیکی قرار دارند .خوب بدن فیزیکی توسط رشته هایی به بدن اثیری متصل می باشند که اصطلاحا به طنابهای اثیری معروف هستند.
انسان تا زمانی که زنده می باشد بدن اثیری توسط این طنابها به بدن فیزیکی متصل می باشد و وقتی می میرد این طنابها از بدن فیزیکی قطع می شود و در واقع مرگ حتمی است . وقتی ما خواب هستیم بدن اثیری از بدن جدا شده (رویا دیدن )و سفر خود رابه جهان هستی آغاز می کند ولی هنوز طنابهای اثیری با بدن فیزیکی متصل می باشد وفرد زنده می باشد حال به هر دلیل اگر این طنابها قطع شود آن زمان مرگ بوجود می آید.
حالت شما مثل یک رویا دیدن می باشد ولی رویا دیدنی که تحت کنترل می باشد یعنی اینکه شما هوشیارانه رویای خود را کنترل می کنید .و.........
بنده مجبور شدم بصورت خیلی کلی و مختصر توضیح بدهم اگر تمایل داشته باشید به ادامه بحث و یا سوالی باشد بفرمائید در حد توان در اختیار دوستان می باشم.

[/quote]

سلام به شما دوست خوبم .
می خواستم بدانم که شما هم آیا این خارج شدن روح از بدنتان برایتان اتفاق افتاده هست یا نه و اگر افتاده چگونه این کار را کرده اید و یا مثل من خود به خود اتفاق افتاده است و اگر راهی را می دانید که به من کمک می کند که بتوانم باز روحم را از بدنم جدا کنم را برای من توضیح دهید تا بتوانم باز روحم را از بدنم جدا کنم امیدوارم که لایق این باشم که بتوانم روحم را از بدنم جدا کنم .

ما نماینده خدا هستیم در روز زمین پس مثل خدا می توانیم چیزهای خوبی خلق کنیم . پس برخیز برای خلق چیزهای بهتر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مــجــیــנ
08-11-2011, 12:55 PM
ارسال: #10
برای من هم یکبار اتفاق افتاده البته ناگهانی
اما بنظر من اصلا به این مسائل فکر نکنید چون عاقبت خوشی ندارد
بیایید کمی راجع به بورس صحبت کنیمSmile

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , faramarz
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS