ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مفهوم چشم زخم
زمان کنونی: 05-26-2024, 09:54 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mallarme
آخرین ارسال: بهداد
پاسخ: 8
بازدید: 1231

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مفهوم چشم زخم
11-21-2012, 04:39 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-21-2012 04:51 PM، توسط mallarme.)
ارسال: #1
مفهوم چشم زخم
سلام

با توجه به حضور اساتید جمع نیازی به هیچ توضیحی از جانب من نیست راجع "قانون دوبروی"
که به معنای این است که هر ذره در حال ساطع کردن مدام انرژی از خود است.

شاید حتی این نوشته ها از لحاظ مفهومی تکراری هم باشند اما
من فقط یک توضیح مختصر میدهم تا به تعریف "چشم زخم " برسیم

اگر به چیز مشخصی فکر کنیم انرژی ما به سمت اون چیز مشخص میره.
خیلی وقت ها میشه که به کسی زنگ می زنیم و میگه:
- "چه خوب شد زنگ زدی!"
- " داشتم بهت زنگ می زدم!"
- "داشتم بهت فکر می کردم!"
- "حلال زاده!"

و نکته فوق العاده جالبش اینه که من به محض اینکه به شخص خاصی در هر جای دنیا که فکر کنم انرژی های من بلافاصله به سمت اون حرکت می کنه و بلافاصله به او میرسد بدون سپری شدن زمان. اصلا مهم نیست که من ایران باشم و طرف مقابل آمریکا باشه. در فیزیک به این میگن "جهش کوانتومی".
یعنی انرژی ما از زمان عبور می کند.

پس به محض اینکه ما به چیزی فکر کنیم انرژی ما پیش او حاضر است.

یه وقتایی دارین تو خیابون راه میرید. حس می کنید که یکی داره نگاه تون می کنه. برمی گردید می بینید که واقعا داره نگاه تون می کنه. شما چطور حس کردی که یکی داره نگاه تون می کنه؟ قبول دارین کسی که به شما نگاه می کنه، داره به شما فکر هم می کنه؟

انرژی اون شخص رو دریافت می کنید و نتیجه ی تحلیلی که مغز شما از اون انرژی می کنه، میشه حس شما. شکل پر رنگ این رو میگن "تله پاتی" که آدم ها یاد می گیرن با تبادل انرژی فکر همدیگه رو بخونن.

اگر ما حالمون خوب باشه، اگر آرام باشیم، اگر داریم مهر ورزی می کنیم، اگر داریم لطفی می کنیم، اگر داریم دعا می خونیم

انرژی ما مثبت است.

اگر حالمون بد باشه، اگه داریم غر میزنیم، اگه داریم بد و بی راه میگیم، اگه عصبانی هستیم، اگه استرس داریم، اگه نگران هستیم، اگه اضطراب داریم

انرژی ما منفی است.

و اما انرژی اجسام خنثی است ولی انرژی من و شما میتونه انرژی اجسام رو هم مثبت و منفی بکنه.

آدم هایی که مثبت هستن (فکر های خوب می کنن – روحیه عالی دارن) انرژی شون مثبت است.
آدم هایی که منفی هستن (روحیه داغونی دارن) انرژی شون منفی است.

یکی از بحث های مهم موفقیت اینه که:
تا جایی که میتونی "از آدم های منفی حذر کن"
و تا جایی که می تونی "بچسب به آدم های مثبت"
چرا؟

چون انرژی اونها روی من و شما اثر می گذارد.
آدم مثبت دیدی، چی کار می کنی؟ بچسب بهش!
آدم منفی هم دیدی، در رو!

چون "افسرده دل، افسرده کند انجمنی را"

یک ماه با یه آدم غرغرو راه برو، بعد از یک ماه خودت هم راه میری، غر میزنی.

قدیم یه موضوعی بود به نام "مجاورت". اگر عارفی و یا پهلوانی بود، عده ای به نام "مرید و نوچه" دور و بر اینها بودن. این مرید ها و نوچه ها همش حس خوبی داشتن. این حس خوب به خاطر چی بود؟
به خاطر انرژی فوق العاده مثبت اون عارف و پهلوان!

هاله های انرژی در پیرامون دو قسمت از بدن ما تراکم بیشتری دارند.
چشم ها و دست ها.

دوست من زمانی که:
- حالمون خوب نیست
- عصبانیم
- غر میزنیم
چشم های ما دروازه ی انتقال انرژی منفی اند.

دوست من وقتی حالت خوب نیست حق نداری وارد خونه بشی.

به محض اینکه شما با حالت منفی وارد خونه میشی و شروع به سلام کردن به دیگران می کنید، انرژی منفی رو از طریق چشم هاتون به اعضای خونه منتقل می کنید. نتیجه این میشه که نیم ساعت بعد یا دارید میزنید تو سر همدیگه یا هر کدوم خسته و کوفته و داغون یه گوشه خونه ولو شدید!
اول کیسه زباله انرژی های منفی رو بذار پشت در، بعد وارد شو.

یه خانمی در تهران تعریف می کرد می گفت:
"
من تو خونه مون یه دونه گلدون داشتم و این گلدون رو خیلی دوست داشتم. یه سفر 4 ماهه پیش اومد که من مجبور شدم برم آمریکا و به خواهرم گفتم که من که میرم مسافرت تو هر روز بیا و این گلدون رو آب بده. خواهرم هم قبول کرد. من رفتم سفر و اومدم دیدم گلدون خشک شده! من به خواهرم میگم تو گلدون رو آب ندادی و اون میگه به خدا آب دادم!
"
من گفتم:
"
من حق رو به خواهرتون میدم. قول میدم که به گلدونه آب داده.
"
بعد از خواهرش پرسیدم:
"
خانم محترم، از خونه تون که بیرون میومدی و یه مسافت طولانی رو می رفتی که بری و یه گلدون رو آب بدی، خداییش چپ چپ گلدونه رو نگاه نمی کردی؟
"
خواهرش گفت: "دقیقا یه همچین حالتی داشتم."
گفتم "شما با انرژی منفی چشمت، گل رو خشک کردی!"

عکس این هم صادق است.
وقتی حالمون خوبه، چشم های ما دروازه انتقال انرژی های مثبت است.
وقتی حالتون بده، به عزیزاتون نگاه نکنید.
وقتی حالتون خوبه، تا می تونید به عزیزاتون نگاه کنید.

و اما چشم زخم چیست؟

وقتی ما از درون حالمون خراب و از بیرون می خوایم نشون بدیم حالمون خوبه، نتیجه چیزی میشه به نام چشم زخم!

مثلا:
من یه نوزاد دارم، هر چی میدم میخوره، بازهم مثل آدم های استخونیست. میرم خونه فامیل. اون ها یه نوزاد دارن هم سن نوزاد من، ولی لپش مثل دو تا هلو! اونم از این هلو زعفرونی ها! میرم لپش رو میکشم و میگم "تپل مپل من چطوره؟" ولی تو دلم میگم "بچه بترکی! چی میدن تو میخوری!

وقتی از درون حالتون بد باشه و از بیرون بخواید نشون بدید که حالتون خوبه، چشم های ما منفی ترین انرژی های ممکن رو از خودشون ساطع می کنن.

من 20 ساله کارمند یک اداره ام. همین جور کارمند موندم. پسر عموم 5 ساله اومده توی اون اداره استخدام شده. پسر عموی من پارتی داره توی اون اداره و بعد از 5 سال بهش حکم "معاون مدیر کل" دادن! من 20 ساله اونجام ولی هنوزم کارمندم! از این گل ها دیدین که انقدر بزرگه که آدم پشتش دیده نمیشه! یه دونه از اون گل ها میخرم و میرم دم در اتاق پسر عمو، در میزنم میگم:

"پسر عمو مبارکه! حقت بود! لیاقتش رو داری! خدا رو شکر یکی از خاندان ما به جایی رسید!"
تو دلم دارم چی میگم؟ "لعنت برتو! حق من رو خوردی!"

زمانی که از درون حالمون خراب و از بیرون میخوایم نشون بدیم که حال مون خوبه، چشم های ما منفی ترین انرژی های ممکن رو از خودشون ساطع می کنه و اون انرژی منفی یه اتفاقاتی رو رقم می زند که ما بهش میگیم "چشم زخم"!

چشم خیلی قدرتمند است.

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , soltan_sal , vahid61 , M3HDI , کامیار کاظمی , P@RSA , بهداد , فرهاد قربانی , SHAYAN.IRANI , 3ObHaN , mohsenspring , venus2 , فیروزه , dream , هما , Ali 59
11-21-2012, 11:28 PM
ارسال: #2
RE: مفهوم چشم زخم
مطالب خوبی بود. متشکرم .استفاده کردم. ولی اگه راه های درمان و مبارزه برعلیه چشم زخم رو میدونی .بنویس.مرسی

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: mallarme , SHAYAN.IRANI , venus2 , dream
11-22-2012, 01:19 AM
ارسال: #3
مطالبی که دوستمون گذاشتند برگرفته از سمینار موفقیت دکتر فرهنگ هست
که در ادامه مطالب تشریح میکنند راه جلوگیری از چشم زخم که دین روی اون تاکید کرده صدقه دادن هست
صدقه هم صدقه انواع و اقسامی داره فقط به جنبه مالی محدود نمیشه مثلا یکی از صدقه ها دانایی هست که شما در زمینه ای دیگران رو راهنمایی کنید
اگه یکی از شما آدرسی پرسید و راهنمایی کردید خودش نوعی صدقه هست
 تشکر شده توسط: mallarme , 3ObHaN , venus2 , dream , هما
11-22-2012, 01:30 AM
ارسال: #4
(11-22-2012 01:19 AM)SHAYAN.IRANI نوشته شده توسط:  مطالبی که دوستمون گذاشتند برگرفته از سمینار موفقیت دکتر فرهنگ هست
که در ادامه مطالب تشریح میکنند راه جلوگیری از چشم زخم که دین روی اون تاکید کرده صدقه دادن هست
صدقه هم صدقه انواع و اقسامی داره فقط به جنبه مالی محدود نمیشه مثلا یکی از صدقه ها دانایی هست که شما در زمینه ای دیگران رو راهنمایی کنید
اگه یکی از شما آدرسی پرسید و راهنمایی کردید خودش نوعی صدقه هست

سپاس ویژه.

بله صدقه دادن یکی از راه های دوری گزیدن از چشم زخم هست...
دعا خوندن و توکل به نیروی بالاتر هم دیگر راه.

خب من سکوت کردم که ادامه بحث را جناب بهداد پیگیر شوند.

در هرشکل سپاسگزارم

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
 تشکر شده توسط: SHAYAN.IRANI , M3HDI , بهداد , venus2 , dream
11-22-2012, 02:09 AM
ارسال: #5
سلام

اتفاقا همین چند وقت پیش یک بنده خدایی در مورد چشم زخم صحبت می کرد

تا جایی که خاطرم هست میگفت هیچ روایتی و نقل قولی نداریم که آیه و ان یکاد جلوگیری از چشم زخم کنه

میگفت اگر به آیه توجه کنید ، آیه داره خبر میده و بازدارندگی نداره

در عوض گفت چی بخونید که خوب الان یادم نمی یاد ( یادداشت کردم ، پیدا کردم ، مینویسم)

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: بهداد , venus2 , dream
11-22-2012, 10:22 AM
ارسال: #6
درود
چشم زخم وجود دارد جالب اینجاست که چشم زخم ربط به نیت دل دارد . چشم بد یعنی کسی که نیت دلش زشت و ناپسند است . صدقه عموما در جامعه کمک از روی ترحم تلقی میشود اما این درست نیست . بلکه صدقه نوعی بخشش از ته دل به کسانی است که دوست داریم و دستاورد بخشش را شما می دانید .
از مالارمه عزیز سپاسگذارم که به مطالب خوب و پر انرژی اهمیت میدهند و به سرچ در اینترنت مشغول هستند
 تشکر شده توسط: goldmen , venus2 , dream
11-22-2012, 10:54 AM
ارسال: #7
یعنی چشم زخم نوعی انتقال انرژی منفی از فردیه که ما رو چشم میزنه؟ برای من به شخصه ثابت شده چشم زخم خیلی بیشتر و سریع تر روی اموراتم تاثیر داره تا انرژی مثبت و دعای خیر!

گر در طلب لقمه نانی، نانی ----------- گر در طلب گوهر کانی، کانی
این نکته رمز اگر بدانی،دانی ----------- هر چیز که اندر پی آنی، آنی
"مولانا"
 تشکر شده توسط: بهداد , venus2 , dream
11-22-2012, 11:11 AM
ارسال: #8
(11-22-2012 10:54 AM)پرواز نوشته شده توسط:  یعنی چشم زخم نوعی انتقال انرژی منفی از فردیه که ما رو چشم میزنه؟ برای من به شخصه ثابت شده چشم زخم خیلی بیشتر و سریع تر روی اموراتم تاثیر داره تا انرژی مثبت و دعای خیر!

کاملا درست نوشتید ( انتقال انرژی منفی در سطح بالا )
افکار مثبت چندین برابر از افکار منفی قدرت دارد اما باید تداوم افکار و انرژی مثبت را به شکل متوالی در ذهن پروراند تا بمب انرژی شوید یعنی هیچ رویداد منفی روی شما تاثیر منفی نگذارد . این یک واقعیت دارد که میتوانید به این درجه برسید اما نیاز به تمارین منظم دارد . تا جایی که حتی چشم زخم هم روی شما تاثیر نخواهد گذاشت . شاید برخی عزیزان ندانند که میتوان از رخدادهای منفی به شیوه ی مثبت به نفع خود استفاده کرد .
 تشکر شده توسط: پرواز , venus2 , dream
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS