ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

فوری فوری(نیاز به کمک حیاتی)
زمان کنونی: 04-26-2024, 09:18 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: soso
آخرین ارسال: togchn
پاسخ: 34
بازدید: 6438

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فوری فوری(نیاز به کمک حیاتی)
11-27-2012, 01:12 PM
ارسال: #21
RE: فوری فوری(نیاز به کمک حیاتی)
(11-27-2012 12:25 PM)Shadiii نوشته شده توسط:  من شخصی رو می شناسم که یه مغازه ی خیلی کوچیک اجاره کرد برای اولین بار آگهی مغازه رو توی روزنامه دیدم که با قیمت کمتری نسبت به دیگران کار پرینت انجام می داد و چون برای کار پایان نامه نیاز به پرینت صفحات زیادی داشتم به مغازه ی ایشون مراجعه کردم...مغازه ای کوچک با یک دستگاه کپی و پرینت و اسکن که از ظاهرشون معلوم بود همه را دست دوم خریداری کرده...بار بعد که مراجعه کردم چند تا کیبورد و ماوس و هدفون هم داخل قفسه ها گذاشته بود برای فروش و روی شیشه ی مغازه پر بود از آگهی های فول آلبوم خوانندگان و تعمیرات سخت افزاری و نصب نرم افزار و.....
برای بار بعد که مراجعه کردم با نصب یک پاراوان همان مغازه ی کوچک رو تبدیل به دو قسمت کرده بود و یک دستگاه کامپیوتر با اینترنت پرسرعت هم قرار داده بود و به این صورت یک کافی نت تکی هم راه اندازی کرده بود که مطمئنم مشتری خودش را هم داشت....دو هفته پیش برای ارتقا یک قطعه به مغازه زنگ زدم خانومی جواب داد و گفت اینجا فقط کار تایپ و کپی و اسکن و کارهای متفرقه انجام می شه...برای ارتقا قطعه به شعبه ی دوم مراجعه کنید...بدون اینکه تعجب کنم به شعبه ی دوم مراجعه کردم و در طبقه ی دوم یک ساختمان با یک شرکت کامپیوتری متعلق به همان آقا مواجه شدم....و واقعا به تلاش و کوشش و شروع از 0 اعتقاد پیدا کردم
فکر می کنم برای یک آقا که سن زیادی هم نداشته باشه شروع به این صورت فوق العاده س....
در واقع از صفر شروع نکرده.چون همون مبلغ پیش پرداخت مغازه و خرید دستگاه اسکن و کپی و پرینتر رو هم داشته که بخوای حساب کنی خودش کلی سرمایه میشه.ولی کسانی مثل من که هیچی سرمایه نداریم چکار کنیم؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: yu3f , masoud123 , jahanagahi , مهدی گل محمدی
11-28-2012, 12:49 PM
ارسال: #22
(11-27-2012 01:12 PM)amiryazdani138 نوشته شده توسط:  در واقع از صفر شروع نکرده.چون همون مبلغ پیش پرداخت مغازه و خرید دستگاه اسکن و کپی و پرینتر رو هم داشته که بخوای حساب کنی خودش کلی سرمایه میشه.ولی کسانی مثل من که هیچی سرمایه نداریم چکار کنیم؟

امیرجان. شما باید از تخصص ات شروع کنی. این جمله شما کاملا اشتباه است. شاید سرمایه مالی نداشته باشی اما همیشه سرمایه مالی نیست. بزرگترین سرمایه هر انسان روابط اش هست و بعد از اون تخصص اش! بعد از این دو مورد تازه سرمایه مالی مطرح میشه! :-)

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , مهدی گل محمدی , mir abbas , ahmad rezaee
11-28-2012, 01:15 PM
ارسال: #23
بله استاد یوسف حق با شماست دوستتون با یه رزومه قوی رفت کاله چون آدم متخصصی تو اون زمینه بود.
همه حرفاتون رو قبول دارم. ولی از آدمی مثل من که تازه فارغ التحصیل شده چه انتظاری باید داشته باشه با این سیستم آموزشی ما؟؟؟ باید همین الان تو یه زمینه متخصص باشم و همین الان یه سابقه 4 ساله همزمان با تحصیلم می داشتم واسه استخدام؟ خوب ندارم تقصیر من هم نیست؟
بالاخره آدم باید از یه جایی شروع کنه تا تجربه کسب کنه و تو زمینه کاریش متخصص بشه؟ حالا هر شرکتی بگه ما واسه جذب نیرو یه آدم با سابقه بالای 3 سال میخواهیم اون وقت دانشجویی که تازه فارغ التحصیل شده باید تا آخر عمر بیکار بمونه که ها؟ پس احتمالا کسی که بدون سابقه کار برای اولین بار چه جوری جایی مشغول میشه؟ ؟؟

"عمیقا دوست دارم ماهی باشم حافظش 8ثانیه است، ولی یک عمر بدون خاطره"
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , P@RSA , jahanagahi , مهدی گل محمدی , mir abbas
11-28-2012, 01:41 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-28-2012 01:42 PM، توسط yu3f.)
ارسال: #24
آها حالا خوب شد. رسیدیم ب لپ مطلب! Yosef.gif

کسی که :
  • تجربه ندارد
  • تخصص ندارد
  • سابقه ندارد
  • آشنا و پارتی ندارد

فقط یک مدرک دانشگاهی دارد ک فایده چندانی ندارد، باید چیکار کنه؟

همون دوست من از روزی ک متولد شد ک تخصص نداشت! اون هم ی فارغ التحصیل مثل من و شما بود. اما چطور تونست تخصص کسب کنه!؟
سطح توقعاتش رو پایین آورد.

اگه اون هم می خواست فکر کنه ی کاری باشه حقوقش خوب باشه پرستیژش خوب باشه زمانبر نباشه الآن هیچی نبود.
من زمانی ک اولین کار رسمی خودم رو گرفتم پیشنهاد کاری داشتم ک ۲ برابر این حقوق می دادن (کار تو دفتر بیمه) اما چون تخصص ام ی کار دیگه ای بود نرفتم. حقوق کمتر رو قبول کردم ولی بجاش تخصص ام زیادتر شد و تجربه کسب کردم. سابقه هم ب طبع اینا اومد. حالا جایی هستم ک از وزارت خونه ای دعوتم می کنن و من جواب رد میدم! میگم وقت ندارم!

مثال: پسرخاله بنده مهندس صنایع بود. ساکن بابل. ایشون هرجا می خواست بره سابقه کار می خواستن ازش. ی مدت مغازه پدرش کار کرد. ی مدت ی شیرینی فروشی. با اینکه تو همون شهر خودش بود و شاید خیلی ها بخاطر کلاس کاری و ... نکنن. کارهای مختلفی کرد. بالاخره ی روز رفت عسلویه. بعد ی مدت کار مرتبط با درسش (مهندس صنایع) بهش دادن و مدیریت پروژه رو انجام می داد (تو قسمت های کوچیک) الآن برگشته مازندران و از طرف یکی از مراکز دولتی قبول شده برای کار. الآن هم تخصص اش بیشتر شده. هم سابقه داره و هم تجربه.
برادر همین فرد داره گردشگری و جهانگردی می خونه. زمانی ک ما تیم هک داشتیم مجبورش کردم کار با فتوشاپ یاد بگیره برای تیممون طرح بزنه تو صفحات هک بزاریم!! Yosef.gif Angel Yosef.gif
بعد چندوقت انقد پیشرفت کرد ک پوستر فیلم ملک سلیمان رو زد! برای شهرداری تهران کار میزنه، برای بعضی تشکل ها ک کمتر سیاسی هستن کار میزنه و کاراش از خارج از کشور خریدار داره! اما رشته دانشگاش ک این ترم تموم می کنه جهانگردی ایناس!
------

اینکه بدونید تخصص مربوط ب مدرک دانشگاهیتون رو ندارید و انتظار داشته باشید ی کار خیلی خوب با در آمد خوب و کلاس کاری داشته باشید و شرایط سخت نباشه و نخواید یکی دوسال سختی تحمل کنید تا تخصص کسب کنید، یک انتظار نابجا هست!

کوروش جان، خدمت شما عرض کردم. اول خواسته هات رو بنویس. اهدافتو بنویس. توانایی هاتو بنویس. و بعدش شروع کن. انتظار خیلی بالا نداشته باش. ب کم راضی باش بعد از کسب تجربه و تخصص و این ها دیگه خودش زیاد زیاد میشه :-)
کم کم ب زیاد ها برس :-)

پ.ن: توصیه می کنم این تاپیک (کلیک کنید!) رو پیگیری کن کوروش عزیز :-)

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , soso , jahanagahi , vahid61 , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , mir abbas , ahmad rezaee , Peanut , tondar12
11-28-2012, 02:02 PM
ارسال: #25
(11-28-2012 01:41 PM)yu3f نوشته شده توسط:  آها حالا خوب شد. رسیدیم ب لپ مطلب! Yosef.gif

کسی که :
  • تجربه ندارد
  • تخصص ندارد
  • سابقه ندارد
  • آشنا و پارتی ندارد

فقط یک مدرک دانشگاهی دارد ک فایده چندانی ندارد، باید چیکار کنه؟

همون دوست من از روزی ک متولد شد ک تخصص نداشت! اون هم ی فارغ التحصیل مثل من و شما بود. اما چطور تونست تخصص کسب کنه!؟
سطح توقعاتش رو پایین آورد.

اگه اون هم می خواست فکر کنه ی کاری باشه حقوقش خوب باشه پرستیژش خوب باشه زمانبر نباشه الآن هیچی نبود.
من زمانی ک اولین کار رسمی خودم رو گرفتم پیشنهاد کاری داشتم ک ۲ برابر این حقوق می دادن (کار تو دفتر بیمه) اما چون تخصص ام ی کار دیگه ای بود نرفتم. حقوق کمتر رو قبول کردم ولی بجاش تخصص ام زیادتر شد و تجربه کسب کردم. سابقه هم ب طبع اینا اومد. حالا جایی هستم ک از وزارت خونه ای دعوتم می کنن و من جواب رد میدم! میگم وقت ندارم!

مثال: پسرخاله بنده مهندس صنایع بود. ساکن بابل. ایشون هرجا می خواست بره سابقه کار می خواستن ازش. ی مدت مغازه پدرش کار کرد. ی مدت ی شیرینی فروشی. با اینکه تو همون شهر خودش بود و شاید خیلی ها بخاطر کلاس کاری و ... نکنن. کارهای مختلفی کرد. بالاخره ی روز رفت عسلویه. بعد ی مدت کار مرتبط با درسش (مهندس صنایع) بهش دادن و مدیریت پروژه رو انجام می داد (تو قسمت های کوچیک) الآن برگشته مازندران و از طرف یکی از مراکز دولتی قبول شده برای کار. الآن هم تخصص اش بیشتر شده. هم سابقه داره و هم تجربه.
برادر همین فرد داره گردشگری و جهانگردی می خونه. زمانی ک ما تیم هک داشتیم مجبورش کردم کار با فتوشاپ یاد بگیره برای تیممون طرح بزنه تو صفحات هک بزاریم!! Yosef.gif Angel Yosef.gif
بعد چندوقت انقد پیشرفت کرد ک پوستر فیلم ملک سلیمان رو زد! برای شهرداری تهران کار میزنه، برای بعضی تشکل ها ک کمتر سیاسی هستن کار میزنه و کاراش از خارج از کشور خریدار داره! اما رشته دانشگاش ک این ترم تموم می کنه جهانگردی ایناس!
------

اینکه بدونید تخصص مربوط ب مدرک دانشگاهیتون رو ندارید و انتظار داشته باشید ی کار خیلی خوب با در آمد خوب و کلاس کاری داشته باشید و شرایط سخت نباشه و نخواید یکی دوسال سختی تحمل کنید تا تخصص کسب کنید، یک انتظار نابجا هست!

کوروش جان، خدمت شما عرض کردم. اول خواسته هات رو بنویس. اهدافتو بنویس. توانایی هاتو بنویس. و بعدش شروع کن. انتظار خیلی بالا نداشته باش. ب کم راضی باش بعد از کسب تجربه و تخصص و این ها دیگه خودش زیاد زیاد میشه :-)
کم کم ب زیاد ها برس :-)

پ.ن: توصیه می کنم این تاپیک (کلیک کنید!) رو پیگیری کن کوروش عزیز :-)
مرسی استاد عزیز
بی نهایت از راهنمایی های و جواب های شما لذت می برم. بازم تشکر

"عمیقا دوست دارم ماهی باشم حافظش 8ثانیه است، ولی یک عمر بدون خاطره"
 تشکر شده توسط: yu3f , amiryazdani138 , jahanagahi , مهدی گل محمدی , mir abbas , ahmad rezaee
11-28-2012, 10:42 PM
ارسال: #26
سر کوچه ما یه پسری هست که فلجه ولی رو ویلچرش سی دی می فروشه. تو بازار مولوی مردی رو دیدم که کور بود اونم سی دی های بچه ها رو می فروخت. زنی رو دیدم که با وجود حامله بودن سر چهار راه گل می فروخت ، دو ماهی ندیدمش، ماه پیش دیدم بچه بغلشه و باز داشت گل می فروخت. لطفا اینقدر از نبود سرمایه حرف نزنید. سلامتی عقلی و جسمی بزرگترین سرمایه است. کافی هست با نگاه باز به اطرافمون نگاه کنیم، امکان نداره سرمایه ای در اطراف ما نباشه، هر کس امکانات را به طریقی داره.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mir abbas , مهدی 1 , amiryazdani138 , کامیار کاظمی , Peanut , Mind , mjdehghani , jahanagahi , soltan_sal , M3HDI
12-26-2012, 07:58 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-26-2012 07:58 PM، توسط msaee.)
ارسال: #27
30 میلیون سرمایه دارم.چه کاری را در شیراز پیشنهاد میکنید؟
 تشکر شده توسط: mir abbas , jahanagahi
12-26-2012, 11:53 PM
ارسال: #28
الان برا خیلی چیزها کلاس آموزشی هست. اینترنت هم هست. کار کابینت هم احتمالا کلاسش باشه. کلاسش رو می ری . از تو اینترنت هم فیلم ها و cd های آموزشی رو تهیه می کنی. شروع می کنی به کار. کارگاهت هم می تونه همون زیرزمین خونتون باشه یا ... . روزنامه همشهری بگیر تو قسمت آموزشش انواع کلاس های آموزشی رو زده ببین کدوم مهارت رو دوست داری برو کلاسش رو و به تدریج تبدیل می شی به یک شرکت یا کارگاه بزرگ. بله الان 2-3 سال برا یاد گرفتن یک مهارت خیلی خیلی زیاده.
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , jahanagahi , mahdi77
12-27-2012, 12:18 AM
ارسال: #29
(12-26-2012 07:58 PM)msaee نوشته شده توسط:  30 میلیون سرمایه دارم.چه کاری را در شیراز پیشنهاد میکنید؟
دوست عزیز تایپیکهای مختلف انجمن را مطالعه فرمائید.ضمنا علاقه - تخصص را هم مرقوم فرمائید تا عزیزان بتوانند همفکری کنند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: حامد , ahmad rezaee , amiryazdani138
03-26-2013, 05:05 PM
ارسال: #30
(11-20-2012 07:24 PM)soso نوشته شده توسط:  به نام خدای مهربون
سلام به همه
بنده متولد 1369 دارای مدرک کارشناسی لیسانس از دانشگاه دولتی هستم و چندماهی هست که بیکارم از بس که خونه نشستم چشمام به امید استخدام شدن تار شده. مردم از بیکاری. دیگه خسته شدم . الا نا هم اوضاع خیلی داغون شده و کارخانه ها و شرکتا هم نیرو نمی گیرند. میخواهم هر کاری حتی غیر مرتبط با رشتم رو برم. از اساتید میخواهم خواهش کنم کمکم کن تا یه کاری رو شروع کنم سرمایه آنچنانی هم ندارم مگه اینگه پدرم کمکم کنه.
لطفا راهنماییم کنین…….

دوست عزیز فعلا فرصت برای استخدام شدن داری حوصله کن من هم درست شرایط تورو داشتم ولی موقع استخدام 25سالم بود تا اون موقع هم یه کسب وکار کوچکی دشت وپا کن هیچ وقت هم امیدت واز دست نده A00 (117)

هدف انسان دراین دنیا فهمیدن است ولی هیچ وقت به طور کامل دراین دنیا به ان دست نخواهد یافت.
family1975 =========> farzin54
 تشکر شده توسط: soso
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile راهنمایی برای صادرات تره بار به عراق Mohamadrt98 2 1,729 06-18-2020 12:55 PM
آخرین ارسال: oscarmaster
  به نظرتون بهترین کار برای یک خانم خانه دار که بتونه تو خونه انجام بده چیه؟ negar2 3 1,398 02-06-2020 05:46 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  لطفا کمک کنید،نیاز فوری،راه اندازی مغازه فروش لباس زنانه MissA 2 1,184 08-15-2019 08:32 AM
آخرین ارسال: AUSTIN
  به نظرتون دوخت سیسمونی روبالشی سرویس اشپزخونه تو خونه و فروشش شدنیه؟ negar2 1 520 06-27-2019 12:23 PM
آخرین ارسال: iman_bahar
  راهنمایی برای فردی که تازه به ایران اومده و میخواد کسب و کاری داشته باشه علیرضا ظینسون 1 1,066 09-29-2018 12:08 PM
آخرین ارسال: mojtaba007
  راه اندازی خط بازیافت لاستیک فرسوده به گازوئیل spoofoy 1 1,096 08-16-2018 01:16 AM
آخرین ارسال: nimagholizadeh
  **** پخش به سوپر مارکت ها ***** hamidirche2 16 5,570 06-23-2018 01:56 PM
آخرین ارسال: mahdir938
Thumbs Up راهنمایی فوری jagvar300 3 984 06-11-2018 01:51 PM
آخرین ارسال: jagvar300
Lightbulb کمک در فروش عمده محصول ساخت خودم در تهران masoudmom 0 629 05-21-2018 04:35 PM
آخرین ارسال: masoudmom
  نیاز به کمک و مشاوره برای باز کردن مغازه arman66 7 5,941 12-24-2017 10:41 PM
آخرین ارسال: علی عزت نژاد
  نیاز مبرم به وام 1.5 میلیاردی nehzat 0 509 09-14-2017 12:47 AM
آخرین ارسال: nehzat
  حتما نیاز دارید با من آشنا بشید! معلول پر درامد! mahan99 29 3,986 09-03-2017 08:51 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  راهنمایی در مورد شروع کار(فوری فوری فوری خواهشا) Jamali.ali69 6 3,138 08-30-2017 01:54 PM
آخرین ارسال: حسن قجر
  بلا تکلیفم کمک کنید mohsn326 5 1,168 08-19-2017 10:10 PM
آخرین ارسال: mohsn326
  درامدی به وسعت ایران ehsan1395 2 516 08-13-2017 09:16 AM
آخرین ارسال: ehsan1395
  لطفا کمک کنین ممنون esteran 0 364 06-25-2017 08:38 PM
آخرین ارسال: esteran
  به نظراتتون خیلی نیاز دارم ممنون esteran 4 841 06-13-2017 01:22 PM
آخرین ارسال: tiktaks
Thumbs Down هدفها و برنامه های یه شخص تازه شروع به کار... Fela.Want 161 23,069 06-12-2017 11:13 AM
آخرین ارسال: Fela.Want
  نیاز به سرمایه گذار rahim-edison 1 1,447 01-04-2017 11:24 PM
آخرین ارسال: معتمدی
  کمک و مشاوره برای راه اندازی سوپر مارکت royalmilad 6 4,467 01-03-2017 08:36 PM
آخرین ارسال: nshahriar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS