(مدیران سایت هیچ گونه مسئولیتی در مقابل صحت ادعاهای مطرح شده در تبلیغات ندارند لطفا قبل از هر اقدامی بررسی های لازم را داشته باشید.)

..

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما


ماگستان, اولین و تنهاترین

fekreabi


نيمرو بخور، ولي لذت ببر
زمان کنونی: 12-12-2017, 01:42 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بيلا بالا
آخرین ارسال: بيلا بالا
پاسخ: 1
بازدید: 480

ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نيمرو بخور، ولي لذت ببر
11-12-2012, 08:06 PM
ارسال: #1
نيمرو بخور، ولي لذت ببر
نيمرو بخور، ولي لذت ببر
راه‌هاي رسيدن به يک زندگي خلاق


سال‌هاي زندگي خلاق بايد از قبل پيش‌بيني شود. مهم نيست که چند سال از عمر خود را پشت سرگذاشته‌ايد. در جواني، ميان‌سالي و هر سني که هستيد برنامه‌اي براي زندگي خود بريزيد. مهم اين است که همين حالا دست به کار شويد.
نکته ي مهم اين است که بايد در برنامه‌ريزي، خود را به عنوان انساني که در اين جهان زندگي مي‌کند در نظر بگيريد هر روز عمر را به مفهوم واقعي کلمه زندگي کنيد و از گرفتاري‌‌هاي زندگي ترسي به‌دل راه ندهيد.
زندگي کردن در تمام لحظات عمر را ياد بگيريد. به جزيياتي که زندگي شما را هيجان مي‌بخشد بهاي بيشتري بدهيد .
بدانيد که خوردن نان و نيمرو هم لذت‌بخش است. بايد احساس لذت را در جزيي‌ترين امور زندگي پيدا کنيد.
سال‌هاي عمر شما، علي‌رغم مشکلات، محدوديت‌ها و خطرات که البته وجود دارد مي‌تواند پربار و لذت‌بخش باشد. اگر اين را باور کنيد، خوشبختي در دو قدمي شماست.
افسوس خوردن را فراموش کنيد و بدانيد که ديگران هم مثل شما شکست‌ها و نا‌کامي‌هايي داشته‌اند.
حال به مهم‌ترين نکاتي که در ايجاد زندگي خلاق، موثر واقع مي‌شوند، اشاره مي‌کنيم:
اولين گام براي رسيدن به زندگي خلاق، داشتن تصوير ذهني سالم است. اگر بخشي از زندگي را تلف کرده‌ايد خود را به ‌خاطر آن سرزنش نکنيد. شما کامل و بي‌عيب و نقص نيستيد. براي آن‌که سلامت و شادابي را به زندگي وارد کنيد احتياج به تصوير ذهني سالم داريد. بايد احساس کنيد که انساني ارزشمند هستيد. تصويري که هر کس از خود دارد و به عبارتي، آن طور که خود را مي‌بيند، روي قضاوتي که از خويشتن و از دنيايش دارد تأثير مي‌گذارد. براي رسيدن به خلاقيت بايد فعاليت خود را دو چندان کنيد . بايد به خود بباليد که مي‌توانيد به هدف‌هايتان برسيد. احساس مثبت داشته باشيد و کارهاي مفيد انجام دهيد، همچنين براي قبول کمبودها و شناخت محدوديت‌هايي که داريد تلاش کنيد بايد واقع‌گرا باشيد و با واقع‌بيني خود را آن طور که هستيد در نظر بگيريد و با اين حال اجازه ندهيد که روحيه بدبيني و منفي‌گرايي بر وجود شما مسلط شود. اگر کسي شما را آن‌قدر دوست داشته باشد که از خودگذشتگي نشان دهد و شما را از بحراني که در آن گير کرده‌ايد نجات دهد باز هم نمي‌تواند به جاي شما زندگي کند. نمي‌تواند به جاي شما تصميم بگيرد، نمي‌تواند به طور کامل شريک غم‌ها و شادي‌هاي شما باشد و از همه اين‌ها گذشته نمي‌تواند توانايي موفقيت يا شکست را در شما ثبت کند. از او براي اين که خود را قبول داشته باشيد يا دست رد به سينه خود بزنيد کاري ساخته نيست. تنها تصوير ذهني شما چنين قدرتي دارد. تنها تصوير ذهني است که مي‌تواند به شما احساس اعتماد و اطمينان ببخشد.
با تقويت روزانه تصوير ذهني خويش، براي زندگي خلاق آماده مي‌شويد و خود را شايسته خوشي‌هاي زندگي مي‌دانيد و از آن به سود خود استفاده مي‌کنيد.
براي اين که در خود تفکر و روحيه مثبت به وجود آوريد بايد طرز تلقي و برداشت خود را نسبت به رويدادهاي زندگي تغيير دهيد تنها در اين صورت است که مي‌توانيد به کشمکش‌هاي دروني خود خاتمه دهيد و از يک روحيه شاد و پربار بهره‌مند شويد.
اقليت افراد خلاق، مثبت هستند. آنان کساني هستند که در ميان ترديد و نا‌اميدي‌ها، جرقه اميد و خوش‌بيني را روشن نگه مي‌دارند. اقليت خلاق به پيشرفت فرهنگ معتقدند.
گام بعدي براي رسيدن به زندگي خلاق داشتن هدف است.
براي لذت بردن از زندگي، هدف داشته باشيد. زندگي مجموعه‌اي از هدف‌هاست و مساله، رسيدن به آن‌هاست. آيا با توجه به آنچه در درون شما مي‌گذرد مي‌توانيد به هدف‌هايتان برسيد يا نه. اگر خسته و دلسرد هستيد از هدف‌هايتان غفلت نکنيد. هر روز قدمي به جلو برداريد و اين پيشرفت روزانه را احساس کنيد و بدانيد که وسعت و دامنه هدف مهم نيست، مهم هدفي است که براي خود انتخاب کرده‌ايد. در جويبار روان زندگي به حرکت ادامه دهيد و براي رسيدن به هدف‌هايتان تلاش کنيد. جاري باشيد، حرکت کنيد، اگر شما به هدف نرسيد هدف به شما مي‌رسد. مهم سمت حرکت شماست.مهم اين است که به پيش مي‌رويد و اين پيشرفت را احساس مي‌کنيد.
واژه هدف براي بسياري از افراد، حاوي مفهومي منفي است زيرا اغلب با وسواس و فشار و تنش و رقابت با ديگران همراه بوده است.
براي کامجويي از هدف‌هايتان، آن‌ها را به صورت علايم راهنما بنگريد که به مسيري ويژه اشاره مي‌کنند تا تمرکزي دقيق به وجود آورند و شما را به تحرک وادارند. راه رسيدن به هدفتان به خودتان بستگي دارد. مي‌توانيد در طول راه بسيار جدي و منظم باشيد و تمام توجه‌تان را به رسيدن به هدفتان معطوف کنيد يا بياساييد و راحت باشيد.
براي توفيق در کارها هيچ‌چيز به اندازه اعتقاد و ايمان به توانستن، موثر نيست. اگر از انجام کاري بترسيد و فکر کنيد که قادر به انجا آن نيستيد تحت هيچ شرايطي آن کار را به نحو مطلوب نمي‌توانيد انجام دهيد.
اگر ملاحظه مي‌کنيد که شما در يک کار موفق نمي‌شويد و هستند کساني که در همان کار به موفقيت‌هاي کافي دست يافته‌اند، اين را بدانيد که عيب در شماست. آن که موفق است ايمان دارد که مي‌تواند موفق شود و شما هنوز اين يقين را به دست نياورده‌ايد.
در مورد هدف‌هاي کوتاه مدت واقع‌بين باشيد. هدف‌هايي قابل دسترس براي خودتان تعيين کنيد تا دچار دلسردي نشويد. بهتر است در آغاز کار، گام‌هايي کوچک و مطمئن برداريد تا اعتماد به نفس پيدا کنيد. در مورد هدف‌هاي بلندمدت، گسترده و آرمان‌گرا باشيد. بگذاريد تخيل‌تان بگسترد و عالي‌ترين را انتخاب کنيد. توجه‌تان را بر جوهر هدفتان متمرکز کنيد. نگران جزييات نباشيد زيرا جزييات ممکن است تغيير کنند. در مورد هدف‌هايتان وسواس به خرج ندهيد.
مترصد پيروزي باشيد و در هر کاري که مي‌کنيد تنها به آن بينديشيد. اگر امروز موفق نشديد اگر علي‌رغم همه تلاش‌ها امروز به پيروزي نرسيديد از نو شروع کنيد و آن‌قدر مداومت به خرج دهيد تا موفق شويد. نيروي خلاق خود را به کار اندازيد و در جهت موفقيت گام برداريد.
انعطاف‌پذير باشيد. شايد دريابيد که بسياري از هدف‌هايتان عوض مي‌شوند اما در مهم‌ترين هدف‌ها همواره جوهري هست که يکسان بر جا مي‌ماند. به يک شيوه خاص اکتفا نکنيد، هرگاه احساس کرديد روشتان کارساز نيست، شيوه خود را تغيير دهيد.
منبع: مجله موفقيت

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: goldmen , مــجــیــנ , Haavin
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS