ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

همسر ايده ال من
زمان کنونی: 05-08-2024, 06:10 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بيلا بالا
آخرین ارسال: mjdehghani
پاسخ:
بازدید: 2386

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همسر ايده ال من
12-25-2012, 02:53 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-25-2012 02:54 AM، توسط M3HDI.)
ارسال: #7
RE: همسر ايده ال من
(12-25-2012 02:23 AM)mehdi62 نوشته شده توسط:  سلام؛
راستش من یک رابطه طولانی داشتم و چیزهایی که تو این رابطه فهمیدم من رو از ازدواج ترسونده. با اینکه شرایطش رو کاملا دارم و مادرم هم اصرار می کنه بریم خواستگاری ولی هنوز اقدامی نکردم. ازدواج هم جزئی از زندگی یک میلیاردر قراره باشه دیگه. پس چندتا سوال داشتم از کسایی که تجربه ازدواج رو دارن:
- من طرفم رو خیلی خیلی دوست داشتم. برا اولین بار اون طوری عشق رو تجربه کرده بودم. یک عشق خیلی زیاد. ولی بعد حدود 3-4 ماه که از رابطمون گذشت و دائم کنار هم بودیم. این عشق آتشی از بین رفت و خبری ازش نبود. حتی وقتی طرفم میومد کنارم اعصابم خورد می شد. برام شک شده بود که اصلا من این خانم رو اصلا دوست دارم؟ پس این عشقی که شاعرا ازش دم می زنن موقتیه دائمی نیست؟ آیا برا شما هم همین طوریه یا فقط برا من این طوری شده بود؟
- از طرفی تنهایی هم یه جورایی سخته.
- اختلافاتی هم باید بابتشون هرچند وقت یک بار دعوا کنیم هم هست.
- از طرفی اگر بخوای از زنت جدا بشی باید مهریه و دادگاه و ....
- آیا برای یک میلیاردر زندگی فقط با یک زن صحیحه؟
دوستان متاهل جواب بدن تا ما که هنوز ازدواج نکردیم بدونیم چه خبره؟ ارزش داره بیافتیم تو دام یا نه؟ کلاه سرمون نره؟

سلام

برای موضوع اولتون (عشق زیاد) چون خودم بشخصه تجربه آشنایی قبل از ازدواج رو نداشتم ، نظری هم ندارم

- ولی اگر عشقی که ازش دم می زنید با دو سه بار بگو مگو و دلخوری سرد شده ، باس خدمتتون عرض کنم که اصولا جر و بحث توی زندگی تقریبا همه هست

منتهی شما باید طوری برخورد داشته باشید که بحث ها ماندگار نشه ،

بعضی ها عاشق اخلاق طرف میشن
بعضی ها هوش و نکته سنجی
بعضی جمال
معرفت
و ...

غیر از زیبایی ، باقی عشق ها زمانی محقق میشه که بتونید همدیگر رو درک کنید

- پیشنهاد هم میکنم تا سنتون بالا نرفته ، حتما ازدواج کنید والا احتمال اینکه کلا بیخیال بشید هست

موفق تر باشید

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , maxsoulfly , jahanagahi , فرهاد قربانی , mir abbas , حامد , ناصر صادقی , mohammadshamosi , mehdi62
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: همسر ايده ال من - mehdi62 - 12-25-2012, 02:23 AM
RE: همسر ايده ال من - M3HDI - 12-25-2012 02:53 AM
RE: همسر ايده ال من - vahid61 - 12-25-2012, 02:00 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  من یک پیشگوی بزرگم abdolhossein 6 1,277 10-29-2014 10:47 PM
آخرین ارسال: مهدی ر
  من به اندازه یک مجلس ختم ، دوستانی دارم! (حتما بخوانید) فرهاد قربانی 0 617 01-19-2013 12:55 AM
آخرین ارسال: فرهاد قربانی
  من بهترینم .... soltan_sal 12 1,721 12-27-2012 09:07 AM
آخرین ارسال: soltan_sal
  من رفتنی ام ... yu3f 1 469 12-09-2012 04:26 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  دوست من شما بزرگی و عظمت خود را انکار می کنيد ؟ mehdi098 2 1,162 09-14-2011 02:31 PM
آخرین ارسال: 3ObHaN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS