ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

حتی 1000 تومان
زمان کنونی: 03-29-2024, 01:11 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: مــجــیــנ
آخرین ارسال: مــجــیــנ
پاسخ: 24
بازدید: 6062

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امیتازات : 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حتی 1000 تومان
11-07-2012, 02:15 PM
ارسال: #1
حتی 1000 تومان
خیریه همت با 2 اولويت تهيه جهيزيه و كمكهاي درماني براي خانواده هاي نيازمند تاسيس شده است و البته اگه کار خیر دیگه ای هم پیش بیاد، بررسی و اقدام میکنند

اين يادآوري هم ضروري است كه ميزان كمكها اصلا مهم نيست و مهمترين موضوع "مشاركت" است.

http://www.hemmat110.com

[تصویر: 468-60.jpg]

من هم انسانم و از آنجایی که ممکن است خطا و اشتباه بکنم، درستی هیچ گفته و نوشته ی نقل قول شده یا به هر نحو ارائه شده از جانب و توسط خودم را تأييد نمی کنم.

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: M3HDI , jahanagahi , حامد , کامیار کاظمی , Delta.H , mteam , mir abbas , yu3f , مهدی گل محمدی , dara , mallarme , mohsen k1 , sir-mahyar , s_a , HHD
11-11-2012, 11:24 AM
ارسال: #2
RE: حتی 1000 تومان
و یطعمون الطعام علی حبه مسکینا و یتیما و اسیرا* انما نطعمکم لوجه الله لا نرید منکم جزآء و لا شکورا
امروز سالگرد نزول سوره انسان در شان کرامت و فضیلت خمسه طیبه است.
این فراخوان مربوط به جوانی است که با داشتن ۲دختر خوب و دوست داشتنی مدتی قبل با هزینه ای هنگفت توموری را از سرش خارج کرده و امروز در حالی زمین گیر خانه است که از شرمندگی خانواده اش نمی داند چه بگوید و چه انجام دهد.
لطفا فراخوان امروز همت را با کمی دقت بخوانید.
به آدرس مراجعه میکنیم. در یکی از کوچه پس کوچه های یکی از مناطق اطراف میدان شوش تهران؛ طبقه چهارم آپارتمانی ۵۰متری که بالارفتن از پله ها نفس مان را می گیرد.
بعد از باز شدن در خانه اولین کسانی که می بینید، دختران ۸ساله و ۲ساله ای است که با شیرین زبانی به شما سلام می کنند و بعد هم مادرشان خیر مقدم می گوید تا وارد خانه شویم.
کمتر موردی برخورد می کنیم که جوانی حدودا ۳۰ ساله دچار ناراحتی قلبی باشد ولی خب نیروی جوانی پدر این بچه ها باعث می شود به این عارضه کمتر توجه کند و امور روزمره خود را پیگیری کند.
مدتی کارمند قراردادی یک مجموعه بوده اما در جریان سیاست های تعدیل نیرو، بیکار می شود.
پس از مدتی برای امرار معاش در زیرزمین کوچک آپارتمانشان شروع به ساختن بعضی وسایل چوبی کوچک مثل جاکفشی و قفسه های کوچک می کند.
متاسفانه پس از مدتی به دلیل فشار روحی شدید دچار سردردهای شدیدی می شود. پس از مراجعه به پزشکان متخصص و انجام چند مرحله آزمایش و عکسبرداری های مختلف، مشخص می شود که توموری بدخیم در سر ایشان وجود دارد که هرچه سریعتر باید جراحی و از سر خارج شود و الا با خطر مرگ روبرو خواهد شد.
پزشکان برای جراحی وی هزینه های مختلفی تا پنجاه میلیون تومان اعلام می کنند که در نهایت با توافق یکی از پزشکان این جراحی توسط یکی از آنها با هزینه حدود۱۶میلیون تومان انجام می شود که البته همه این هزینه را از دامادشان قرض می گیرد که این روزها در گیرودار ازدواج دخترش است و شدیدا به این پول نیاز دارد.
البته هنوز مراحل درمانی اش تمام نشده و باید تا ۳ سال حداقل تحت نظر پزشک و معالجات مختلف باشد.
تنهادرآمدشان یارانه ای است که در کنار مختصر همراهی و کمک پدرش دریافت می کند تا آبرومندانه فعلا صورتشان را سرخ نگه دارند.
۲دختر نازنین هر روز شاهد جاری شدن خونابه از جراحات ناشی از عمل پدر هستند و امیدوارند پدرشان هر چه زودتر از بستر برخیزد و با آنها بازی کند اما دغدغه پدر خجالتی است که در صورتش موج می زند. خجالت از همسر فداکار و دختران مهربانش تا شرمندگی از نزدیکانی که به آنها مدیون است و نمیداند دست خالی باید چگونه دین خود را ادا کند.

منبع:خیریه همت(کلیک کنید)

من هم انسانم و از آنجایی که ممکن است خطا و اشتباه بکنم، درستی هیچ گفته و نوشته ی نقل قول شده یا به هر نحو ارائه شده از جانب و توسط خودم را تأييد نمی کنم.

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mahdi77 , c4t3r , mteam , mir abbas , M3HDI , ناصر صادقی , yu3f , jahanagahi , مهدی گل محمدی , صابری , mallarme , Mrs.Seyedi , sir-mahyar , ahmad rezaee , HHD
11-11-2012, 03:11 PM
ارسال: #3
کارتون عالیه جناب (...) خدا خیرتون بده.
انسان بعضی مواقع اینقدر به جاذبه های دنیا مشغول میشه که یاداوری اینچنین مسائلی میتونه تلنگری باشه که یک کم حواسش به اطرافش هم باشه.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: M3HDI , ناصر صادقی , مــجــیــנ , jahanagahi , مهدی گل محمدی , dara , Mrs.Seyedi , mohsen k1 , yu3f , sir-mahyar , ahmad rezaee
11-11-2012, 03:29 PM
ارسال: #4
زندگي صحنه يكتاي هنرمندي ماست
هركسي نغمه خود خواند واز صحنه رود
صحنه پيوسته بجاست
خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: M3HDI , ناصر صادقی , مــجــیــנ , sherafati , مهدی گل محمدی , mohsen k1 , کامیار کاظمی , sir-mahyar
11-18-2012, 10:43 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-18-2012 10:43 AM، توسط مــجــیــנ.)
ارسال: #5
پرونده اون 16 میلیون تومان که پست دوم این تاپیک نوشتم بسته شد و به لطف خدا این مبلغ تهیه شد

در ضمن دوستانی که میخوان از آخرین اخبار و موارد موردنیاز به کمک خیریه همت مطلع شوند،میتونند با مراجعه به سایت http://www.hemmat110.com ایمیل و یا شماره همراه خود را ثبت کنند تا به آنها اطلاع داده شود

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , mir abbas , مهدی گل محمدی , صابری , mallarme , mohsen k1 , yu3f , sir-mahyar , ahmad rezaee
02-16-2013, 09:25 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-17-2013 02:20 PM، توسط مــجــیــנ.)
ارسال: #6
خانم ن. د با ۷فرزند و همسر بیمار و از کار افتاده، از جنگ زدگان اهل ایلام هستند که درحال حاضر درمنزلی فرسوده درمنطقه جوانمردقصاب تهران ساکنند که مهلت اجاره آن هم تمام شده است.

دختر بزرگ شان محرم پارسال دچارسوختگی درجه یک درناحیه سینه تا ران شده است.

قسمتی از پاها هنوز متورم و عفونی است و برای مداوا از پمادی استفاده می کند که هفته ای ۱۰۰هزارتومان هزینه تهیه آن است.

جهت جلوگیری از گوشت اضافه نیازمند به نوعی پوشش مخصوص است که هزینه آن فوق العاده سنگین است.

مادرخانواده هم درناحیه سرو سینه توموردارد که دائما به دکتر مراجعه می کند وبا توجه به هزینه درمان بالانیمه کاره رها می کند.

پسرکوچک این خانه اما از نظر هوشی فوق العاده است اما بدلیل بیماری ستون فقرات و ساق پا و نپرداختن شهریه مدرسه مشکلات فراوانی برایش ایجاد شده است.

همت کنید بتوانیم کمک کنیم به درمان مادر و دختر و فرزندش.

سقف حداقلی برای این پرونده۵میلیون تومان است.

کلیک کنید

به لطف خداوند این مبلغ تهیه شد.پرونده این مورد بسته شد

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , dara , suzi , mallarme , M3HDI , Mrs.Seyedi , safari-cht , mohsen k1 , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , sir-mahyar , ahmad rezaee
02-17-2013, 02:53 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-20-2013 07:24 AM، توسط مــجــیــנ.)
ارسال: #7
فراخوان تهیه جهیزیه برای ۹ عروس نیازمند
سلام دوستان

این فراخوان برای تهیه ۹جهیزیه برای خانواده های محرومی است که شرح مختصر ایشان در ذیل منتشر می شود.
پرونده۱

دختر آبرومند ۱۸ ساله ای نیازمند کمک و مساعدت برای تهیه جهیزیه است . پدر و مادر سالها قبل از هم طلاق می گیرند و هرکدام پس از مدتی دوباره ازدواج می کنند. پدرسالخورده راننده ماشین سنگین بوده که مدتهاست قادر به کار کردن نیست و مختصرسرمایه ای را هم که داشته چندسال پیش هزینه بیماری صعب العلاج همسر خود کرده بوده است. مادر این دختر هم که در اسلامشهر زندگی می کند از وضع و اوضاع مناسبی برخوردار نیست و توانایی برای تهیه جهیزیه ندارد البته قرار شده است که فرش و تلویزیون را داماد تهیه کند.

پرونده۲

مادر خانواده، ده سال قبل به علت اعتیاد از همسرش جدا می شود و به سختی سه فرزند خود را بزرگ می کند. مدتها تحت پوشش کمیته امداد بوده اند که با کمکهای کمیته امداد موفق می شوند منزل محقری تهیه کنند و به همین دلیل البته دیگر از پوشش کمیته امداد خارج شده اند. مدتی است دختر خانم این مادر که ۲۳سال سن دارد عقد کرده اما از تهیه جهیزیه ناتوانند. دختر جوان گاهی در منزل به کار آرایشگری می پردازد، داماد هم روی وانت کار می کند و تا امروز فقط توانسته اند مقداری از وسایل خرده آشپزخانه را تهیه کنند.

پرونده۳

این خانواده به خاطر اینکه پدرشان حدود۱۰سال است آنها راترک کرده، از لحاظ مالی تقریبا در فقر به سر می برند و تنها درآمدشان از طریق کار کردن پسرشان است که درس و مدرسه را رها کرده وبه فکر خرج خوراک وپوشاک خانواده اش است. فقط درحدی هستند که دست گدایی بلند نکنند. درحال حاضر ۲خواهر(۳۰ساله و ۲۸ساله) عقد کرده دارند که توانایی تهیه جهیزیه را ندارند. با توجه به شرایط این خانواده و بعضی مسایل مربوط به آنان، می خواهیم جهیزیه یکی از خواهران را تقبل کنیم.

پرونده۴

آقای م.ب ۱۵ سال است که در اداره ای مستخدم و آب دارچی است و برای ارتزاق و کسب روزی حلال خانواده خود زحمت می کشد تا پیش آنها سر افکنده نباشد. ساکن عبدل آباد تهران هستند. سه فرزند دارد، ۲ دختر و یک پسر. دختر بزرگ وی که به سختی و با کمک خیرین راهی خانه بخت شد چندی پس از ازدواج دوباره به پیش خانوده برگشت، چرا که همسرش به دلیل سانحه ای، راهی زندان شد و تا کنون در زندان به سر می برد. حدود یک سال است که دختر دوم ایشان عقد کرده اما توان تهیه جهیزیه ندارد.

پرونده۵-۶

پدر ۶۰ ساله کشاورز و ساکن یکی از روستاهای شهرستان خوانسار است. چندسالی است که وضع کشاورزی شان هم بخاطر شرایط آب و هوا و بعضی مسایل دیگه خوب نبوده و به سختی امرار معاش می کنند. این قدر در سختی هستند که مثلا با وجود اینکه گاز به روستای آنها رسیده ولی چون قدرت پرداخت هزینه کنتور گاز را ندارند، از این نعمت محروم و شرایط سختی را سپری می کنند. ایشان ۴ فرزند دارد که ۲تای آنها دخترند. دختر بزرگتر متولد ۱۳۶۹ که تیرماه پارسال عقد کرده و دختر دوم متولد۱۳۷۴ است که شهریور عقد کرده اند اما چون توان تهیه جهیزیه برای آنها نداشته در خانه پدر باقی مانده اند. پسر خانواده هم عید عقد کرده ولی الان شرایط ازدواج کردن و بردن زنش به خونه بخت رو ندارد.

پرونده۷

خانم ز.ز ۲۸ساله سالها قبل مادر خود را از دست می دهد. پدر پیری دارد که توان انجام کار ندارد. این خانم در این سالها با انجام کارهای پاره وقت پدر و خودش را اداره می کند. مدتی قبل عقد کرده است اما بدلیل شرایط اقتصادی از تهیه و تامین جهیزیه ناتوان است. این خانواده ساکن یکی از شهرک های اطراف کرج هستند.

پرونده۸

خانم لیلا.ل فرزند. ن متولد۱۳۷۲ است. پدرایشان بعد از سکته زمین گیر و از کارافتاده شده است. علاوه بر خواهر ایشان که بدلیل اعتیاد شوهر از او جدا شده و به همراه فرزندش به خانه پدر مراجعت کرده، برادر ایشان هم به دلیل شرایط بد اقتصادی به همراه همسر و فرزندانش در خانه پدرزندگی می کنند که البته هزینه اجاره و مخارج روزانه منزل به عهده برادر است. متاسفانه این خانواده پسرکوچکتری هم دارند که مبتلا به معلولیت ذهنی است.

پرونده۹

این بخش برای کمک به تهیه جهیزیه دختر سوم پیرمردکشاورز اهل یکى ازروستاهاى سرولایت نیشابوراست. مانند بسیاری دیگر از کشاورزان بزرگوار درخانه ساده و کوچک روستایى زندگى میکند. به دلیل شرایط نامناسب کشاورزی، پدربراى گذران زندگى مجبوربه فروش تدریجی چند گوسفند خود شده است. دختردردوران عقد است وبدلیل عدم تهیه جهیزیه وبراى اینکه هزینه اى ازدوش پدربردارد درخانه مادرهمسرش درمنطقه خاوران تهران زندگى میکند.

مبلغ مورد نیازبرای ۹جهیزیه: ۲۷میلیون تومان

در ضمن ميزان كمكها مهم نيست و مهمترين موضوع "مشاركت" است.

کلیک کنید

به لطف خدای بزرگ مبلغ ۲۷۰میلیون ریال برای تهیه نه(۹) سری جهیزیه کامل برای هدیه به خانواده های بزرگواری که شرح مختصر ایشان منتشر شده بود، جمع آوری شد.
این پرونده بسته شد

تشکر شده توسط: yu3f , بهداد , کامیار کاظمی , jahanagahi , 3ObHaN , mallarme , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , habib tousi , mir abbas
02-17-2013, 03:19 PM
ارسال: #8
RE: فراخوان تهیه جهیزیه برای شش عروس نیازمند
جناب (...) دقیقا یکی از آرزوهای بزرگ منو امروز اینجا نوشتید . تمام دنیام رو میدم تا به این آرزو برسم
این آرزو تمام دنیامه
چجوری باید با این عزیزان ملاقات داشته باشم ؟ از کجا میتونم با این عزیزان ملاقات داشته باشم ؟
اماده ی گریه ی شوق بزرگی هستم که میتواند نظاره گر تمام دنیای درون قلبم باشد

به چه چیز فکر میکنید ؟ پول / سلامتی / سرمستی / آرامش / تفریح / کار و حرفه و ....

آیا رازی عمیقتر ر پس راز وجود دارد ؟ بله . راز دیگر راز نیست بلکه همه انرا میدانند آنچه همه نمیدانند راز عمیق تر از راز است و آن عشق در حال جریان است . شاید عشق رو نبینی اما رویدادها رو با احساس عشق رقم میزنید .

اتاق فکرت کجاست ؟ آری همه جا . تو آنرا با خود همه جا یدک میکشی . به وسعت سرازیرشدن اشک شوقی برآمده از دل بیندیش که برای خدمت به دیگران بر گونه هایت جاری شده است .

درک کن - احساس کن - درک کن - احساس کن = تو خوشبختی 12_002 10_004
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , yu3f , مــجــیــנ , سیدمهدی هاشمی , habib tousi , mir abbas , Fateme-S , mohajer.my , s_a
02-17-2013, 03:27 PM
ارسال: #9
داشتم تو این سایته یه گشتی میزدم ، یه اطلاعیه داده بودن در مورد یه دختری که سوخته بود مادرشم تومور داشت ، داداششم با وجود هوش فوق العاده مریض بود و چون شهریه نداده بود داشت از مدرسه اخراج میشد .
اما پرونده بسته شده بود ، امیدوارم مشکلشون حل شده باشه .
همیشه سعی میکنم انرژی مثبتم رو 100 نگه دارم ، اما متاسفانه امروز با دیدن این سایت ناراحت شدم Sad

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: بهداد , jahanagahi , yu3f , مــجــیــנ , سیدمهدی هاشمی , habib tousi , mir abbas , mohajer.my
02-17-2013, 03:37 PM
ارسال: #10
(02-17-2013 03:27 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  داشتم تو این سایته یه گشتی میزدم ، یه اطلاعیه داده بودن در مورد یه دختری که سوخته بود مادرشم تومور داشت ، داداششم با وجود هوش فوق العاده مریض بود و چون شهریه نداده بود داشت از مدرسه اخراج میشد .
اما پرونده بسته شده بود ، امیدوارم مشکلشون حل شده باشه .
همیشه سعی میکنم انرژی مثبتم رو 100 نگه دارم ، اما متاسفانه امروز با دیدن این سایت ناراحت شدم Sad
سبحان جان فرکانس انرژی ذهنی و درونت رو باید روی 100 متمرکز کنی و ثابت نگه داری
نباید ناراحت بشی چون فکر کنم باید الان بخوبی اموخته باشی که باید به رویدادهای منفی با چه دیدگاهی نگاه کنی ، ها ؟
هیچ رویدادی منفی نیست و این مترجم ذهن ماست که اینگونه مثبت یا منفی تعبیر میکنه
دنبال نکات مثبت این سایت بگردیم ؟
بگم :
1 - ما که هستیم
2 - اهدای عشق کار آسونی است حالا برای این عزیزان که چیزی نیست عوضش چیزهایی بدست میاریم که هیچکس نداره
3 - همه ی اونها زنده اند و ما هم زنده ایم خدایا شکرت
4 - اگر بتونیم با این افراد ملاقات داشته باشیم ما قادریم دنیای انها رو عوض کنیم
و .....................

یکی از دوستان بمن گفت : آرزو دارم 10 میلیارد تومان داشته باشم
منم گفتم : خوبه
گفت : اما نمیشه
گفتم : خوب
گفت : چرا نمیشه ؟
گفتم اینو از من هدیه تا آخر عمر داشته باش :

برای بدست اوردن هر چیزی باید همون را به کائنات ببخشی

اگه 10 م تومان پول میخواهی باید یه سوال مطرح کنی و دنبال جوابش باشی
و اون سوال اینه : چرا ؟
چرا این آرزو رو میخواهم ؟
آره میخام راز عمیقی رو امروز برملا کنم اگر این پول رو میخواهید باید کارهایی که میخواهید با اون پول انجام دهدی رو در ذهنتان به تصویر بکشید نه مقدار پول رو .

نیت پشت آرزو ، خواسته را به حرکت در می آورد نه خود آرزو
 تشکر شده توسط: yu3f , jahanagahi , 3ObHaN , مــجــیــנ , سیدمهدی هاشمی , suzi , habib tousi , mir abbas , Fateme-S , Mrs.Seyedi , mohajer.my , کیمیاگر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS