ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

همه با هم جملات تاکیدی بسازیم.
زمان کنونی: 05-02-2024, 01:48 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: MARYAR
پاسخ: 140
بازدید: 20797

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امیتازات : 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همه با هم جملات تاکیدی بسازیم.
10-28-2012, 01:51 PM
ارسال: #31
RE: همه با هم جملات تاکیدی بسازیم.
با درود تاپیکی جالبی است اما چند نکته مهم باید در آن رعایت شود :

1 - جملات باید به زمان حال باشد ( این در حالی است که برخی بزرگواران هنوز به زمان آینده دارند موکولش میکنند )
2 - جملات تاکیدی جملاتی مثبت باید باشند که در آن کلماتی وسوسه انگیز یا هیجان انگیز به چشم بخورد که احساسات شما را درگیر خواسته کند نه فقط الکی بر زبان جاری شود . اگر توام با شکرگذاری + تجسم داشتن همان خواسته + قرار گرفتن روبروی آیینه و بلند تکرار کردن با باور قوی و ... باشد تاثیر خارق العاده ای بر ضمیر ناخودآگاهتان می گذارد .
3 - جملات تاکیدی اگر به ظاهر دروغ و یا غیر منطقی به نظر می آیند اما شما باید آنرا به یقین تبدیل کنید ( روش دروغ راستین ) . توجه کنید در مورد تلقین به نفس نباید دیگران را از جملات تلقینی تان مطلع سازید زیرا اگر انها متوجه ی بازی ذهنی شما نشوند شاید به شما القاب خالی بند یا دروغگو و ... بدهند .
4 - مطرح کردن عبارات تاکیدی در این تاپیک برای الگوبرداری موردی نداره اما یادمان باشد برای دگیران ما نمی توانیم جمله ای بسازیم و این خود نفرات هستند که باید خودشان با تمام احساساتشان عبارت تاکیدی را بسازند نه ما .
5 - اگر وقت شود فرمول ساخت عبارات تاکیدی مثبت را شرح خواهم داد که چگونه برای هر خواسته چگونه شروع کنیم و چگونه بسازیم . خیلی ساده هستش اما جالبه
به امید روزهای بدون دیروز و رخ دادن معجزات روز افزون
با سپاس
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , goldmen , GreatNavid , مــجــیــנ , dara , احمد فردی , حامد , amiryazdani138 , نی نی عسلی , habib tousi , Busaba , somayeee , مرتضی الهی , koruosh
10-28-2012, 01:54 PM
ارسال: #32
متاسفانه دوستان مطلب مهمي رو در ساخت جملات تاكيدي رعايت نميكنند ومثل دبستان فقط جمله سازي ميكنند

اول زمان جمله هست كه همه بحث آينده هست
دوم شخص مورد مخاطب هست كه همه عمومي هست

سعي كنيد بجاي بيان اين جمله

من بدون سرمایه هم می توانم میلیاردر شوم.

من با سرمايه زيادي كه نداشتم با كار وتلاش زياد تونستم سرمايه زيادتري بدست بيارم

چون مبحث تخصصي هست يك نكته تخصصي هم روبيان كنم
جمله بالا رو چندين بار تند بخونيد
يكم كه تكرار كردين
متوجه مي شين كه نداشتم

تو دور هاي تكرار خوانده نميشه

حالا بدون اون حرف باز بخونيد بخصوص تو تكرار هاي زياد........

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , بهداد , GreatNavid , iranboy , dara , احمد فردی , حامد , amiryazdani138 , نی نی عسلی , habib tousi , bitumen , مرتضی الهی
10-28-2012, 02:04 PM
ارسال: #33
(10-28-2012 01:51 PM)بهداد نوشته شده توسط:  با درود تاپیکی جالبی است اما چند نکته مهم باید در آن رعایت شود :

1 - جملات باید به زمان حال باشد ( این در حالی است که برخی بزرگواران هنوز به زمان آینده دارند موکولش میکنند )
2 - جملات تاکیدی جملاتی مثبت باید باشند که در آن کلماتی وسوسه انگیز یا هیجان انگیز به چشم بخورد که احساسات شما را درگیر خواسته کند نه فقط الکی بر زبان جاری شود . اگر توام با شکرگذاری + تجسم داشتن همان خواسته + قرار گرفتن روبروی آیینه و بلند تکرار کردن با باور قوی و ... باشد تاثیر خارق العاده ای بر ضمیر ناخودآگاهتان می گذارد .
3 - جملات تاکیدی اگر به ظاهر دروغ و یا غیر منطقی به نظر می آیند اما شما باید آنرا به یقین تبدیل کنید ( روش دروغ راستین ) . توجه کنید در مورد تلقین به نفس نباید دیگران را از جملات تلقینی تان مطلع سازید زیرا اگر انها متوجه ی بازی ذهنی شما نشوند شاید به شما القاب خالی بند یا دروغگو و ... بدهند .
4 - مطرح کردن عبارات تاکیدی در این تاپیک برای الگوبرداری موردی نداره اما یادمان باشد برای دگیران ما نمی توانیم جمله ای بسازیم و این خود نفرات هستند که باید خودشان با تمام احساساتشان عبارت تاکیدی را بسازند نه ما .
5 - اگر وقت شود فرمول ساخت عبارات تاکیدی مثبت را شرح خواهم داد که چگونه برای هر خواسته چگونه شروع کنیم و چگونه بسازیم . خیلی ساده هستش اما جالبه
به امید روزهای بدون دیروز و رخ دادن معجزات روز افزون
با سپاس

عزیزان حتما در رابطه با نوشتن جملات تاکیدی به موارد اشاره شده آقا بهداد عزیز توجه فرمائید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: GreatNavid , iranboy , حامد , amiryazdani138 , habib tousi , مرتضی الهی
10-28-2012, 02:21 PM
ارسال: #34
(10-28-2012 01:54 PM)goldmen نوشته شده توسط:  من با سرمايه زيادي كه نداشتم با كار وتلاش زياد تونستم سرمايه زيادتري بدست بيارم

از نظر من ناراحت نشوید که رک می نویسم .به نظر من کل جمله اصلا مثبت نیست بلکه بار خنثی را حمل میکنه . به جمله دقت کنید :
بخش اول : من با سرمايه زيادي كه نداشتم ( تایید نداشتن سرمایه برا انجام کار - جمله منفی )
بخش دوم : با كار وتلاش زياد تونستم سرمايه زيادتري بدست بيارم ( تایید داشتن سرمایه - جمله مثبت )
جمله اول تکذیب + جمله دوم تایید = خنثی بودن کل جمله
پس بار خنثی را به جمله می دهیم نه خوب نه بد . چند نکته در این جمله بسیار مشهوده :
1 - کار و تلاش زیاد : پس در روند خلق شک نکیند کارو تلاش زیاد در مقابلتان پدیدار خواهد شد - یعنی مشقت فراوان برای رسیدن به هدف
2 - سرمایه : هدف سرمایه اصلا در جمله شفاف نیست بلکه مبهمه . اینکه جزییات باید در عبارات تاکیدی بیان شود از اهمیت ویژه ای برخوردار است . سرمایه میتواند مواردی مانند : پول / مغازه / روحیه و اشتیاق/ شخص کمک کننده / سلامتی و خیلی چیزها باشد . کلمه ی سرمایه در جمله کلی بیان شده . من اگر ضمیرناخودآگاه شما بودم هر چیزی که به سرمایه ارتباط داشت را فراهم میکردم . هدف از سرمایه در این جمله شما برای شخص من واضح نیست .
3 - عبارت تاکیدی حتی المقدور باید تک فعلی / یک جمله ای باشد / کوتاه / قابل درک / باعث انتقال احساس / ایجاد حرارت و هیجان کند . اگر هم از دو یا چند جمله استفاده شود باید کوتاه و هر دو جمله مثبت باشد .
امیدوارم از نظرات صریح من دلخور نشده باشید به نظر شما احترام میگذارم و دوستتا ن دارم بی ریا
 تشکر شده توسط: jahanagahi , GreatNavid , iranboy , dara , احمد فردی , حامد , amiryazdani138 , نی نی عسلی , habib tousi , bitumen , مرتضی الهی , koruosh
10-28-2012, 02:33 PM
ارسال: #35
(10-28-2012 02:21 PM)بهداد نوشته شده توسط:  
(10-28-2012 01:54 PM)goldmen نوشته شده توسط:  من با سرمايه زيادي كه نداشتم با كار وتلاش زياد تونستم سرمايه زيادتري بدست بيارم
از نظر من ناراحت نشوید که رک می نویسم .به نظر من کل جمله اصلا مثبت نیست بلکه بار خنثی را حمل میکنه . به جمله دقت کنید :
بخش اول : من با سرمايه زيادي كه نداشتم ( تایید نداشتن سرمایه برا انجام کار - جمله منفی )
بخش دوم : با كار وتلاش زياد تونستم سرمايه زيادتري بدست بيارم ( تایید داشتن سرمایه - جمله مثبت )
جمله اول تکذیب + جمله دوم تایید = خنثی بودن کل جمله
پس بار خنثی را به جمله می دهیم نه خوب نه بد . چند نکته در این جمله بسیار مشهوده :
1 - کار و تلاش زیاد : پس در روند خلق شک نکیند کارو تلاش زیاد در مقابلتان پدیدار خواهد شد - یعنی مشقت فراوان برای رسیدن به هدف
2 - سرمایه : هدف سرمایه اصلا در جمله شفاف نیست بلکه مبهمه . اینکه جزییات باید در عبارات تاکیدی بیان شود از اهمیت ویژه ای برخوردار است . سرمایه میتواند مواردی مانند : پول / مغازه / روحیه و اشتیاق/ شخص کمک کننده / سلامتی و خیلی چیزها باشد . کلمه ی سرمایه در جمله کلی بیان شده . من اگر ضمیرناخودآگاه شما بودم هر چیزی که به سرمایه ارتباط داشت را فراهم میکردم . هدف از سرمایه در این جمله شما برای شخص من واضح نیست .
3 - عبارت تاکیدی حتی المقدور باید تک فعلی / یک جمله ای باشد / کوتاه / قابل درک / باعث انتقال احساس / ایجاد حرارت و هیجان کند . اگر هم از دو یا چند جمله استفاده شود باید کوتاه و هر دو جمله مثبت باشد .
امیدوارم از نظرات صریح من دلخور نشده باشید به نظر شما احترام میگذارم و دوستتا ن دارم بی ریا

اولا نياز نيست اين همه عذر خواهي كنيد كه دوست عزيز اينجا نظرها مطرح مي شود وخيلي ها با خيلي نظر ها موافق نيستند پس براي هر نظر كه نياز به عذر خواهي نيست

درخصوص اينكه جمله رو بخواين جدا ومجزا بخش بندي كنيد حرف شما متين ودرست
ولي يك جمله كامل بيان شده وباهم كامل مي شود نه مجزا
حتي اون مثالي كه براي نشان دادن تاثير اون حرف (( ن )) زدم رو ميتونيد امتحان كنيد تا دقيقا متوجه بشين كه اون حرف بيش نيست دراون جمله

وقتي ما فقط عبارت تاكيدي بيان كنيم ولي روش رسيدن به ان را بيان نكنيم يا همان بحث فعل وشخص مورد نظر هيچ تاثيري در انسان نمي گذارد وفقط آرزو ورويا زياد مي شود

وقتي بيان شود كه با تلاش به خواسته ميري خود تلاش هم بوجود مياد ونيرو بخش همه جامعه مي شود

مادر ترزا يكي از زنان نيكو كار جهان بود
در تمام عمرش در راهپيمايي (( ضد جنگ)) شركت نكرد ولي در راهپيمايي هايي طرفدار (( صلح)) هميشه شركت مي كرد.... از لحاظ معنا يك نوع اقدام هست
وقتي ازش دليل اين كار رو پرسيدن:
گفت : در راهپيمايي ضد جنگ همه باهم مرگ رو صدا ميزنند ولي در راهپيمايي صلح همه صلح ودوستي

تو جمله تاكيدي هم وقتي بيان نشه از چه طريق به هدف ميخوايم برسيم پس بر چي تاكيد كنيم؟؟

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , بهداد , dara , amiryazdani138 , habib tousi , مرتضی الهی
10-28-2012, 02:45 PM
ارسال: #36
هرروز وضع من از هر جهت بهتر و بهتر می شود.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: بهداد , iranboy , حامد , amiryazdani138 , habib tousi , bitumen , Busaba , somayeee , مرتضی الهی
10-28-2012, 02:51 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-28-2012 02:51 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #37
سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: بهداد , iranboy , حامد , amiryazdani138 , habib tousi , Busaba
10-28-2012, 03:02 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-28-2012 03:14 PM، توسط بهداد.)
ارسال: #38
وظیفه ی من و شما تعیین راه و روش برای ناخودآگاه نیست چون نتیجه قوانین طبیعی دست ما نیست و به ما ارتباطی ندارد این اسلوب فقط برای خودآگاه صحیح است . اگر شما هدفتان خوداگاه هستش درست است اما سوالاتی دارم :
چرا عبارت تاکیدی را در روزمره تکرار میکنید ؟ آیا برای بازسازی ناخوداگاه انها را تکرار میکنید یا خوداگاه ؟
باید فقط یاداوری کنم خوداگاه نیازی به بازنگری و برنامه ریزی انهم توسط عبارات تاکیدی ندارد . برای ناخوداگاه اصلا مفهوم جمله مهم نیست بلکه با کلمات سر و کار داره نه فعل نه مفهوم .
در جمله ی شما کارو تلاش زیاد افعال منفی محسوب میشود و کل جمله هیچ باری را ندارد ( خنثی) . اگر هدف شما جذب سرمایه است پس چرا با تکذیب شروع شده که شما این سرمایه را ندارید ؟ من متوجه ی نوشته ی ( ن ) شما شما اما دردی از مخاطب که آنرا تکرار میکند ندارد بلکه مشکل ساز می شود . ذهن را بسوی فقدان و کمبود سرمایه می کشاند تا غنی بودن سرمایه در زمان حال و دیگر نمیتوان نام این جمله را عبارت تاکیدی مثبت نامید .
((( ولي يك جمله كامل بيان شده وباهم كامل مي شود نه مجزا )))
من نگفتم جملات ناقص یا جدا ساخته شود فقط مسئله روی دو جمله تکذیب و تایید با هم است همین .
من کل این جمله را تایید نمیکنم زیرا به صراحت میگویم که این جمله همینطوری ساخته شده است . آیا شما از تضاد به وضوح خواسته تان رسیده اید ؟ مسئله مهم در بنیان نوع خواسته ی شماست نه .... آیا مراحل ساختن یک عبارت تاکیدی را کامل رعایت کرده اید ؟ من تصور میکنم کل ساخت جمله ی تاکیدی روند ناقص و از نصفه آغاز کرده اید
من چون از همین عبارات تاکیدی ضربه بزرگی خوردم دوست ندارم عزیزان هم تجربه ی منو تجربه کنند بلکه میخوام تجربه را استفاده کنند . من 1 سال وقت روی عبارت تاکیدی گذاشتم که داشتم اشتباهی ادا میکردم و به ظاهر فوق العاده بود اما یکی از دوستان منو متوجه ی این اشتباه بزرگم کرد که خیلی از اینکه وقت زیادی از دست دادم ناراحت بودم الان هم نمی خوام کسی این موارد را تجربه کنه
با تشکر از گفتگوی شما
 تشکر شده توسط: jahanagahi , iranboy , dara , احمد فردی , حامد , amiryazdani138 , habib tousi , مرتضی الهی , koruosh
10-28-2012, 03:31 PM
ارسال: #39
[undefined=undefined][undefined=undefined]سراسر لحظه هایه من پول و ثروت حلال است.
من همیشه موفقم همه من را دوست دارند.[/undefined][/undefined]

ندیدم شهی در دل آرایی تو!/ علی فانی

در هر کاری حکمتی و در حکمتی دنیایی از خیر.

Life Is Good
Feeling Good

Mobile:
09374475969
 تشکر شده توسط: jahanagahi , بهداد , حامد , amiryazdani138 , habib tousi , مرتضی الهی
10-28-2012, 03:39 PM
ارسال: #40
من هر روز خوشبخت تر و سعادتمندتر می شوم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: بهداد , iranboy , حامد , amiryazdani138 , habib tousi , bitumen
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوالات طلایی یا جملات تاکیدی؟؟ مهران 313 1 1,441 06-06-2018 03:51 PM
آخرین ارسال: miliyoner
  مطالعه این تایپیک را به همه عزیزان پیشنهاد میکنم jahanagahi 6 1,821 03-22-2015 10:32 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  درد و دلی با خودم کامیار کاظمی 22 5,024 09-14-2013 11:59 PM
آخرین ارسال: مرتضی الهی
  عبارات تاکیدی (متحرک) Delta.H 19 4,238 06-28-2013 12:30 PM
آخرین ارسال: somayeee
  بحث عزیزان در رابطه با تایپیک :اگر بمن اعتماد داری.... jahanagahi 133 16,232 06-14-2013 04:47 PM
  7 راهنمایی برای خوشبختی در زناشویی با یک کاسب یا کارآفرین mallarme 0 707 03-17-2013 08:31 PM
آخرین ارسال: mallarme
  لطفا روی جملات دقت و تامل کنید successman 1 891 03-08-2013 09:01 PM
آخرین ارسال: mir abbas
  ده چیزی که امروز به خاطر آنها ناراحتید ولی ده سال دیگر به یادشان هم نخواهید آورد! koroshparsi 5 1,225 12-16-2012 08:24 PM
آخرین ارسال: Peanut
  سئوال و حواب در رابطه با تایپیک مرحله دوم اگربمن اعتماد داری jahanagahi 8 1,466 12-14-2012 12:24 PM
  شكار ميمون زنده و رابطه آن با ذهن انسان MARYAR 0 640 12-13-2012 01:25 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  یک جایزه ۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانی با مغز آدم چه می‌کند ؟ mallarme 0 478 12-03-2012 01:21 PM
آخرین ارسال: mallarme
  کلیه ی عبارت تاکیدی های کتاب چشم دل بگشا – کاترین پاندر بهداد 0 12,043 11-02-2012 10:38 PM
آخرین ارسال: بهداد
  کمک از دوستان درباره چگونگی برخورد صحیح با جوانان M3HDI108 18 3,498 10-21-2012 10:35 PM
آخرین ارسال: فرهاد قربانی
  ترفند شگفت انگیز در بازی با مغز نماينده استان گیلان 0 514 10-21-2012 12:28 AM
آخرین ارسال: نماينده استان گیلان
  با 14 قانون خودتان باشید کامیار کاظمی 1 952 08-29-2012 02:17 AM
آخرین ارسال: Haavin
  روبرو شدن با دشمن های درونی reza_egbali 0 715 04-15-2012 12:38 AM
آخرین ارسال: reza_egbali
  قدرت ذهن(همه بيـــــــــان) اقاي ايـــده 17 2,514 03-06-2012 02:12 PM
  هم قدت را عوض کن، زندگی ات عوض می شود! mehdi098 6 1,338 09-19-2011 03:15 PM
  با اصل ۹۰ به ۱۰ زندگی تان را متحول کنید dara 0 897 08-27-2011 01:24 PM
آخرین ارسال: dara
  تو هم جزو این ها هستی؟ mehdi098 1 575 08-23-2011 03:11 PM
آخرین ارسال: 3ObHaN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS