ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظردرمورد محصولا ت نانو
زمان کنونی: 03-29-2024, 10:46 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mteam
آخرین ارسال: bibak@zah
پاسخ: 14
بازدید: 2474

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 2.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظردرمورد محصولا ت نانو
10-22-2012, 06:46 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-22-2012 06:46 PM، توسط mteam.)
ارسال: #1
نظردرمورد محصولا ت نانو
نظرتون در مورد فروش محصولات نانو چیست ؟

آیا حاضر به خرید پوشاک مثل تیشرت یا جوراب و... نانو هستید ؟

اگه نمایندگی این محصولات را بگیریم آیا میشه براش خریدار پیدا کرد؟

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , amiryazdani138 , jahanagahi , Delta.H , Mind , sir-mahyar , صابری , habib tousi
10-22-2012, 06:52 PM
ارسال: #2
RE: نظردرمورد محصولا ت نانو
جوراب و کت و شلوارش رو دارم.کت و شلوار نانو خیلی فروش داره(البته من نفهمیدم پارچه با تکنولوژی نانو هستش یا بعدا تحت اشعه در مقیاس نانو الیافش رو دستکاری کردن)یه جورایی کلاس خالیه.اگه برند هم باشه که دیگه معرکه میشه.

شماره موبایل : 09352640432

بزرگترین پایگاه مزایده آنلاین کالاهای کشاورزی
 تشکر شده توسط: mteam , ناصر صادقی , amiryazdani138 , Delta.H , Mind , jahanagahi , صابری , habib tousi
10-22-2012, 07:20 PM
ارسال: #3
بد نیست الان محصولات نانو جای خودشو در بین مصارف عمومی مردم پیدا کرده ولی قشر کمی از مردم با این محصول آشنائی دارند کسی که میخواد تو این کار باشه باید از کسانی که در زمینه تولیدات محصولات اینچنینی هستند یه آمار از میزان عرضه و تقاضا بگیره و بعد اقدام به این کار بکنه چون این محصولات در حال حاضر اون طور که باید جای واقعی شو پیدا نکرده و هنوز با زمانی که مردم بیشتر در استفاده از این محصولات گرایش پیدا کنند فاصله داریم ولی در کل بد نیست استقبال میشه.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن!تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
 تشکر شده توسط: mteam , amiryazdani138 , Delta.H , Mind , jahanagahi , habib tousi
10-22-2012, 08:46 PM
ارسال: #4
الان آب گل آلوده و خیلیا دارن ماهی می گیرن محص.لات معمولی به جای نانو فروخته می شه علی الخصوص جوراب
جوراب نانو با استفاده حاوی نانو نقره است که این نانو نقره باعث از بین رفتن باکتریهای پا و در نهایت بوی بد پا میشه
1- الیاف این جوراب ها بعد از چند بار شستشو ( معمولاً 15 دفعه ) خاصیت خودشون رو از دست می دن و دیگه کارایی ندارن
2- از بین بردن باکتریها در نگاه اول خوبه ولی باکتریهای مفید هم از بین می رن و بعد از استفاده مستمر ،پا آسیب پذیر می شه و احتمال دچار شدن به بیماریهای قارچی افزایش پیدا می کنه
ولی الان دارن با نام نانو تولید می کنن که 80 درصد دروغه . من توی مغازم دیگه نانو نمیارم . مودال بهتره

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , mteam , کامیار کاظمی , Delta.H , مهدی 1 , صابری , habib tousi , شوییچی
10-22-2012, 08:52 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-22-2012 08:53 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #5
مشخصات پوشاک نانو:
(((تولید پوشاك با خاصیت ضدلك، ضدآب، ضدحساسیت، ضد تعریق و آنتی باكتریال است . الیاف به كار رفته در این پوشاك نشأت گرفته از طبیعیت است و فناوری به كار رفته در آن خدمت بزرگی را به محیط زیست نموده به طوری كه در شستشوی این پوشاك مصرف سرانه آب و پودرهای شوینده كاهش می یابد كه این مسأله افزایش عمر پوشاك را به همراه دارد. )))

نیاز به تبلیغ دارد و شناساندن این نوع پوشاک و توضیح مزایای آن.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , mteam , Delta.H , yu3f , sir-mahyar , صابری , habib tousi
10-23-2012, 01:11 PM
ارسال: #6
اگر به مردم خوب شناسانده شود جواب میدهد اما همانطور که دوستان گفتند درصد کمی از جامعه ایران با خواص محصولات نانوتکنولوژی آشنا هستند.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: mteam , jahanagahi , sir-mahyar , صابری , habib tousi
01-25-2013, 06:19 PM
ارسال: #7
من تو دست فروشنده های دوره گرد هم جوراب نانو دیدم
شرکت های مربوطه تبلیغات هم می کنند برای فروش
امیدوارم پیگیری کنید و موفق باشین.

Th_running1 تلاش برای رسیدن به موفقیت همان انگیزه ای است که بذر امید را در دل بارور می کند.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , sir-mahyar , صابری , habib tousi
01-25-2013, 11:48 PM
ارسال: #8
منم یه هفته ای میشه با محصولات نانو آشنا شدم و فکر میکنم نیاز به تبلیغ داره

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
03-04-2013, 02:44 PM
ارسال: #9
سلام برای انجام هر کاری نیازمند ابزار آلات خاص آن کار هستیم و در بحث بازار یابی و فروش نیازمند ابزار قدرتمندی بنام تبلیغالت هستیم چه در مورد محصولات نانو و چه در مورد دیگر محصولات پس نباید هیچ ترسی از تبلیغات داشته باشیم .تبلیغات عامل افزایش فروش و اختصاص درصد زیادی از سهم بازار می باشد.متشکرم
 تشکر شده توسط: yu3f , zhosseini81
10-16-2014, 10:59 PM
ارسال: #10
با سلام

بنظر من هم اگه با تبلیغات صحیح مردم نسبت به خواص نانو اگاهی پیدا کنند

شک نکنید بازار خوبی پیدا خواهد کرد

من خودم دارم دنبال لباس زیر و پیراهنش میگردم

ظاهرا اسپری نانو هم وجود داره که اونم باید جالب باشه!

ولی اینکه ایا عوارضی هم داره یا نه!برام شک و تردید ایجاد کرده!

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد

نگاهی به آیینه بیندازیدDodgyAngel
 تشکر شده توسط: zhosseini81
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS