ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

در 28 مرحله میلیاردر شوید
زمان کنونی: 04-26-2024, 01:42 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mir abbas
آخرین ارسال: Fgh
پاسخ: 54
بازدید: 19907

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در 28 مرحله میلیاردر شوید
06-30-2013, 10:46 PM
ارسال: #41
RE: در 28 مرحله میلیاردر شوید
یعنی من الان همینجور تلقین کنم پولم دوبرابر میشه خود به خود یه ایده ای میاد! وتو ذهنم فک کنم که به اون پول دست پیدا کردم!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas , سیدمهدی هاشمی
06-30-2013, 10:55 PM
ارسال: #42
(06-30-2013 10:46 PM)delsaa نوشته شده توسط:  یعنی من الان همینجور تلقین کنم پولم دوبرابر میشه خود به خود یه ایده ای میاد! وتو ذهنم فک کنم که به اون پول دست پیدا کردم!

دوست عزیز تلقین و .... خود بخود باعث دو برابر شدن پول نمی شود.
زمانی که تایپیکهای متفرقه روانشناسی را مطالعه فرمائید متوجه عرایض من خواهید شد.
وقتی ذهن با تمرینات داده شده آمادگی ثروتمند شدن را پیدا کرد ایده های زیادی به ذهن شما می رسد. بر روی آن بررسی و مطالعه و تحقیق کرده و پس از اینکه موانع را از سر برداشتید سریعا مشغول به حرکت کاری شوید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mir abbas , delsaa , venus2 , توانا , کامیار کاظمی , سیدمهدی هاشمی , somayeee , مرتضی الهی , 3ObHaN , REZA HAJISALIMI , 00098 , iren
07-03-2013, 03:52 PM
ارسال: #43
ممنون از این انجمن و ممنون از پاسخگوییتان من بالاخره تونستم به ننتیجه برسم دفعه بعدی میام وکامل ایده امو منویسم
 تشکر شده توسط: توانا , کامیار کاظمی , mir abbas , somayeee , REZA HAJISALIMI
07-04-2013, 11:09 AM
ارسال: #44
سلام دوستان
بعد از اشنایی با این سایت منم سروع کردم و در حال حاضر مترجم و نویسندگی را کلیه زمینه های شروع کردم و فروش خوبی از کدابهام دارم برام دعا کنید و 4 تا 5 مرحله جلو رفتم البته من از 0 شروع کردم
 تشکر شده توسط: mir abbas , توانا , jahanagahi
07-04-2013, 10:48 PM
ارسال: #45
باسلام خدمت همه دوستان
کاملا با حرفهای جناب قربانیان موافقم. به نظر من هم موفقیت مالی از درون واز ذهن استارت میخوره ونه از بیرون ولی باید چند نکته رو فراموش نکرد.
1- استفاده از تجربه دیگران باعث جلوگیری از ضررهای مالی جبران ناپذیر میشه!
2- جبران ضررمالی امکان پذیره ولی جبران زمان وعمر از دست رفته خیر!
3- ترس از شکست نباید مانع ریسک کردن مابشه.
4- ریسک کردن (20%ضرر-80%سود) باقمار(50-50) فرق میکنه .وهرچی اطلاعات وتجربه ما تو اون کار بیشتر بشه احتمال ضرر هم کمتر میشه.
5- مطالعه زندگینامه افرادموفق علاوه براینکه به آدم انگیزه میده میتونه باعث الگوبرداری وخلق ایده نو هم بشه.Idea

------------------------------------------------
با آرزوی موفقیت مالی برای همه دوستان12_00212_00212_00212_00212_002

از راه شگفت خدا پول مثل سیل بطرف من سرازیر شده
 تشکر شده توسط: mir abbas , mahdi5e , توانا , m0hamad , jahanagahi , 00098 , iren , iranboy
10-26-2013, 03:52 PM
ارسال: #46
(10-12-2012 09:42 AM)mir abbas نوشته شده توسط:  28 مرحله ای که شما را به ثروت میرساند .برای هر مرحله یک ماه وقت بگذارید.
در ابتدا باید یک 10 تومانی پیدا کنیدو ان را طی 28 مرحله دو برابر کنید.
مرحله اول 20=2*10
مرحله دوم 40=2*20
مرحله سوم 80=2*40
...........
مرحله 28 1،342،177،280=2*671،088،640
یعنی در 28 مرحله شما به ثروت عظیمی دست پیدا میکنید.
برای این کار باید قوانین زیر را به کار ببندید
1.شما باید 10 تومان پیدا کرده و یا کسی انرا به شما رایگان داده باشد.
2.شما باید برای طی هر مرحله فقط از اندوخته خود استفاده کنیدو از قرض و غیره نباید وارد این اندوخته های شما شود.
3.چنانچه پولی بیشتر از مقدار مجاز بدست اوردید انرا برای خود خرج کنید.
4.چنانچه پولی کمتر از مرحله بدست اوردید باید سعی کنید تمام اندوخته خود را به کار اندازید تا ان مرحله را پشت سر بگذارید.
5.نگران نباشید که مراحل بعدی چگونه پیش خواهد رفت و فقط روی مرحله ای که هستید تمرگز کنید.
6.وقت یپولتان زیاد شد شما وسوسه خواهید شد که انرا خرج کنید .شما حق خرج کردن یک ریال از انرا ندارید تا مرحله اخر.
7.این قانون مثل بازی مارپله هست اگر در مرحله ای ضرر کردید باید به مرحله قبل سقوط کنید و از نو انمرحله را تکرار کنید.
8.از اندوخته خود برای بالا بردن ارزش افزوده کالاها استفاده کنیدو سپس انها را به قیمت بالاتر بفروشید[/size].
البته ناگفته نمونه مقاله بالا از جناب اقای کامیار کاظمی بود در ماهنامه خلاقیت که روی من خیلی اثر کرد و من حیفم اومد اونو برای دیگر دوستان بیان نکنم،البته با اجازه از صاحب این مقاله.

سلام
ببخشيد من اصلا اين راه شمارو نفهميدم، ميشه يه جوري توضيح بدين كه من هم بفهمم؟
به نظر مياد شما فقط با اعداد بازي كرديد،اصلا عاقلانه به نظر نمياد .خوب از كجا پوله در مياد؟؟؟؟؟؟
بعد اونوقت اين 28 مرحله چند صد سال طول ميكشه؟؟؟؟
ما كه نبايد از اين پول استفاده كنيم تا وقتي كه 28 مرحله تموم بشه !! خوب تا تموم شه كه ميميريم نوه نتيجه هامون بايد ازش استفاده كنن.
 تشکر شده توسط: jahanagahi
01-08-2014, 08:45 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-08-2014 08:47 PM، توسط omid.monibi.)
ارسال: #47
(02-21-2013 11:13 PM)galaxi نوشته شده توسط:  
(02-04-2013 09:47 PM)mansoor_ebrahimi نوشته شده توسط:  این ایده (دو برابر کردن پول )رو از ده سال پیش تا به حال دارم اجرا میکنم. برای من اینکار با یک میلیون تومان پول پس انداز شده (بدست آمده ازکار در زمان دانشجویی) شروع شد و هر سال دوبرابرش کردم و امسال طبق برنامه از یک میلیارد تومان با موفقیت عبور کردم. و در سالهای آینده با اعتماد به نفس بیشتر این کار رو ادامه میدم. نکته مهم اینه که مبلغ هر چی بالاتر میره باید یه ایده جدید داشته باشی یا حتی لازمه شغلت رو عوض کنی تا ظرفیت تولید پول بیشتری با کمک سرمایه اولیه خود داشته باشی...
روند مالی ده سال گذشته من:
2میلیون تومان...4....8...16....32.....64....128....256......512.....1024 (یک میلیارد و بیست و چهار میلیون تومان )
برنامه ریزی ده ساله آینده من:
سال آینده : 2 میلیارد تومان.....4.....8....16...32....64....128....256.....512......1000 ( هزار میلیارد تومان!!!!)
برای من ثابت شده این کار شدنی و این مبلغ دست یافتنی هست....

سلام
اگه اینطور باشه 28 سال طول می کشه می شه از همون اول بفرمایید هرسال چطور پولتونو دو برابر کردید؟ تا هر کس به اقتضای دارایی خودش بتونه ازش استفاده کنه

آفرین من کم تر آدم هایی مثل شما دیدم که اهداف بزرگ در سر دارند . روی هدفتون بیشتر تمرکز کنید مطمءنم که میتونید!
اصلا به نظر من 2 برابر خیلی خیلی کمه ! اگه میخوان سود 15 برابری کنید باید در خرید سهام پدیده کیش یا سارینا کیش بجنبید تا فرصت از دست نره!
 تشکر شده توسط: ABNS , iren , iranboy
01-09-2014, 09:54 AM
ارسال: #48
(01-08-2014 08:45 PM)omid.monibi نوشته شده توسط:  سهام پدیده کیش یا سارینا کیش بجنبید تا فرصت از دست نره!

واقعا سهام پدیده و سارینا سود 15 برابر داره؟!!!
از کجا میتونم صحت این ادعا رو بفهمم؟Huh
 تشکر شده توسط: iranboy
01-31-2014, 01:38 PM
ارسال: #49
(02-04-2013 09:47 PM)mansoor_ebrahimi نوشته شده توسط:  این ایده (دو برابر کردن پول )رو از ده سال پیش تا به حال دارم اجرا میکنم. برای من اینکار با یک میلیون تومان پول پس انداز شده (بدست آمده ازکار در زمان دانشجویی) شروع شد و هر سال دوبرابرش کردم و امسال طبق برنامه از یک میلیارد تومان با موفقیت عبور کردم. و در سالهای آینده با اعتماد به نفس بیشتر این کار رو ادامه میدم. نکته مهم اینه که مبلغ هر چی بالاتر میره باید یه ایده جدید داشته باشی یا حتی لازمه شغلت رو عوض کنی تا ظرفیت تولید پول بیشتری با کمک سرمایه اولیه خود داشته باشی...
روند مالی ده سال گذشته من:
2میلیون تومان...4....8...16....32.....64....128....256......512.....1024 (یک میلیارد و بیست و چهار میلیون تومان )
برنامه ریزی ده ساله آینده من:
سال آینده : 2 میلیارد تومان.....4.....8....16...32....64....128....256.....512......1000 ( هزار میلیارد تومان!!!!)
برای من ثابت شده این کار شدنی و این مبلغ دست یافتنی هست....

شما که این مرحله ها رو پشت سر گذاشتی حداقل بگید که به چه روشی کار کردید و رو چه چیزی سرمایه گذاری کردید.

من خودم به شخصه 40 میلیون دارم ولی واقعا نمیدونم باهاش چکار کنم.
 تشکر شده توسط: hamid.h
02-01-2014, 04:29 PM
ارسال: #50
من واقعا نمفهممم ، یعنی برام قابل درک نیست که چرا دوستان همیشه دوست دارن موضوعات رو بپیچونند !
اگر واقعا فکر میکنید این تاپیک بی معنی و بدون بار علمی است ، از تاپیک خارج شوید و خواهشا با تجزیه و تحلیل هایی که اکثر بر مبنای عقاید شخصیه ، موضوع تاپیک ها رو به انحراف نکشید !

کسانی که فکر میکنند تنها راه رسیدن به هدف ذکر شده در این تاپیک دزدی و دلالی است بهتره این تاپیک رو مشاهده کنند .
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=6564

پست های بی ربط حذف شد . در صورت تکرار ، طبق قوانین انجمن با متخلفین برخورد میشود .
 تشکر شده توسط: sir-mahyar
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سه برابر کردن پول در عرض یک ماه بدون ریسک aminmh 14 25,215 09-15-2019 08:03 AM
آخرین ارسال: khavarantown
  دوبرابر کردن 40 میلیون در 6 ماه sshamedk 6 6,178 02-15-2016 03:13 AM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  کسب و کاری در تراس آپارتمان massifahr 2 713 09-16-2015 01:12 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
Question یک سوال در مورد سرمایه اولیه everything 6 2,660 07-19-2014 12:07 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  میزان پیشرفت اعضا در بخش دو برابر کردن پول کامیار کاظمی 5 37,928 12-13-2013 12:55 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS