ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

امروز فهمیدم
زمان کنونی: 05-18-2024, 04:24 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان
نویسنده: صدفی
آخرین ارسال: M3HDI
پاسخ: 1181
بازدید: 189348

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 71 رأی - میانگین امیتازات : 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امروز فهمیدم
02-14-2013, 01:43 AM
ارسال: #771
RE: امروز فهمیدم که....
امروز فهمیدم که خونسردی نعمتی است که عزیزان انجمن به وفور دارند.
من انسانی خونسرد و آرام و دوست داشتنی هستم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: kafi , حامد , vahid61 , goldmen , صابری , safari-cht , M3HDI , mallarme , mir abbas , سیدمهدی هاشمی , سهیلا , mohammadshamosi , yu3f , maxsoulfly , 0625
02-14-2013, 04:52 PM
ارسال: #772
[b]امروز فهمیدم که زمان خیلی ارزشمنده و نباید با خواب اونرو حرومش کرد .[/b]

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , ahmad rezaee , کامیار کاظمی , mallarme , ابراهیم رضایی , mohammadshamosi , yu3f , maxsoulfly , 0625
02-14-2013, 08:24 PM
ارسال: #773
امروز فهمیدم گاهی "نه" گفتن ما به "آری" گفتنمان معنا میدهد......

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , ahmad rezaee , goldmen , mir abbas , sir-mahyar , فرهاد قربانی , P@RSA , Delta.H , yu3f , Mrs.Seyedi , maxsoulfly , 0625
02-14-2013, 08:29 PM
ارسال: #774
امروز فهمیدم که اگر این جمله را روزانه بارها تکرار کنیم تاثیر شگرفی در روحیات و رفتار ما خواهد داشت :
من انسانی خونسرد و آرام و دوست داشتنی هستم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mallarme , ahmad rezaee , goldmen , mir abbas , sir-mahyar , فرهاد قربانی , ابراهیم رضایی , Delta.H , yu3f , Mrs.Seyedi , maxsoulfly , 0625
02-14-2013, 09:36 PM
ارسال: #775
(02-14-2013 04:52 PM)mir abas نوشته شده توسط:  [b]امروز فهمیدم که زمان خیلی ارزشمنده و نباید با خواب اونرو حرومش کرد .[/b]
سرعت گذر زمان روزبه روز بیشتر میشود تا جایی که انسانها فرصت نمیکنند به همدیگر حتی سری بزنند. من اغلب وقت کم میارم.پس به قول شما دیگر نباید خوابید.باید در جهت رسیدن به اهداف با تلاش بیشتر از سرعت زمان کاست .

یا علی مدد
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , jahanagahi , mir abbas , mohammadshamosi , yu3f , maxsoulfly , 0625
02-14-2013, 09:50 PM
ارسال: #776
امروز فهمیدم پدر و مادر در یک چیز با خدا مشترکند ( آنها منحصر بفردند مثل خدا ) و با رضایت آنها راه صد ساله را یک شبه طی خواهی کرد.و خانواده نیز قوت قلب تواند ودوستان پشت گرمی تو. برای سلامتی افرادی که در پیرامون ما زندگی را معنا میبخشند دست به دعا برداریم

یا علی مدد
 تشکر شده توسط: jahanagahi , P@RSA , فرهاد قربانی , کامیار کاظمی , ahmad rezaee , بهداد , sir-mahyar , mir abbas , Delta.H , mohammadshamosi , صابری , سیدمهدی هاشمی , yu3f , Mrs.Seyedi , vahid61 , maxsoulfly
02-15-2013, 08:14 PM
ارسال: #777
امروز فهمیدم هر روزی که از سفر مشهد می گذره تاثیر شگرف خدا را در زندگی و کارم بیشتر و بیشتر می کنم. شاید شنبه اوج این نگرش باشه
دعا کنید....

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: Delta.H , sir-mahyar , ahmad rezaee , mohammadshamosi , کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , صابری , yu3f , mir abbas , Mrs.Seyedi , jahanagahi , maxsoulfly , 0625
02-15-2013, 10:40 PM
ارسال: #778
امروز فهميدم كه داشتن برنامه روزانه چقدر در پيشبرد كارها موثره.

تشکر شده توسط: mallarme , sir-mahyar , فرهاد قربانی , Delta.H , mohammadshamosi , ahmad rezaee , صابری , yu3f , mir abbas , Mrs.Seyedi , jahanagahi , ابراهیم رضایی , سهیلا , maxsoulfly , 0625
02-16-2013, 02:07 AM
ارسال: #779
امروز فهمیدم :

راه برطرف کردن افکار منفی اینست که به آنها به هیچ عنوان فکر نکنیم .

فکر کنم فیلم مرلین جادوگر را بیاد دارم که تنها راه از بین بردن جادوگر خبیث درون آب این بود که هیچ کس به آن فکر نکند و در آن هنگام او از بین رفت .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: MARYAR , سیدمهدی هاشمی , goldmen , صابری , yu3f , mallarme , mir abbas , sir-mahyar , Delta.H , Mrs.Seyedi , فرهاد قربانی , jahanagahi , ابراهیم رضایی , maxsoulfly , 0625
02-16-2013, 03:04 AM
ارسال: #780
امروز با یه حساب سرانگشتی فهمیدم چیزی حدود 9 هزار و 600 میلیارد تومن به این دنیا و کل کائنات بدهکارم Big Grin 25r30wi25r30wi
مسئولین رسیدگی کنند نرخ دلار بالاتر نره که بدهی من به دنیا بیشتر میشه خخخ Big Grin

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: ahmad rezaee , سیدمهدی هاشمی , goldmen , صابری , yu3f , mir abbas , sir-mahyar , Delta.H , Mrs.Seyedi , فرهاد قربانی , jahanagahi , maxsoulfly , 0625
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS