ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

امروز فهمیدم
زمان کنونی: 06-02-2024, 11:57 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان
نویسنده: صدفی
آخرین ارسال: M3HDI
پاسخ: 1181
بازدید: 190849

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 71 رأی - میانگین امیتازات : 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امروز فهمیدم
01-22-2013, 11:35 AM
ارسال: #631
RE: امروز فهمیدم که....
امروز فهمیدم که واقعا اگر خدا بخواهد در یک لحظه می تواند همه مان را ببرد
اقا دیشب ساعت 11.18 دقیقه شب نشسته بودم پشت کامپیوتر داشتم با سه نفر در مورد یک کاری صحبت می کردم
دیدم زلزله اومد چه قدر 5.5 ریشتر شانس اوردیم . خدا به خیر گذراند .
ولی این زلزله ها هم خیلی وقت ها بعضی ادم ها را به خود می اورد .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: yu3f , goldmen , مــجــیــנ , صابری , mir abbas , jahanagahi , maxsoulfly , M3HDI , فرهاد قربانی , ahmad rezaee , safari-cht
01-22-2013, 01:04 PM
ارسال: #632
امروز فهمیدم که :

عبارت تاکیدی باید احساسی مثبت ، گستراننده ، آزادی بخش یا حمایت کننده ایجاد کند وگرنه باید آنقدر با کلماتش بازی کنید تا این احساس به شما دست دهد .
 تشکر شده توسط: goldmen , mir abbas , jahanagahi , soltan_sal , yu3f , maxsoulfly , صابری , ahmad rezaee , safari-cht
01-22-2013, 03:06 PM
ارسال: #633
امروز فهمیدم راسته که میگن برای خودت زندگی کن، نه دیگران.
اتفاق مثبتی برام افتاده بود که میتونست تموم نقل و حدیث های منفی پشت سرم رو تموم کنه. با خوشحالی اون رو برای کسانیکه این حرف ها رو پشت سرم میزدن تعریف کردم. اما ساعاتی بعد در کمال تعجب دیدم بجای گرفتن این نکته ی مثبت، یه نکته ی منفی از توش درآوردن!!! شاید برای اولین بار تو زندگیم تلنگر مهمی بهم خورد که برای خودم زندگی کنم نه دیگران. راهی که خودم با فکر و مشورت فهمیدم درسته رو در پیش بگیرم، نه راهی که به نظر "حرف مردم" مثبت بیاد.
خوشحالم که از امروز آزادم!

امروز دوباره بهم ثابت شد راسته که میگن :"هرچه در نگاه آنان که پرواز را نمی فهمند بیشتر اوج بگیری، کوچک تر خواهی شد"

گر در طلب لقمه نانی، نانی ----------- گر در طلب گوهر کانی، کانی
این نکته رمز اگر بدانی،دانی ----------- هر چیز که اندر پی آنی، آنی
"مولانا"
 تشکر شده توسط: mallarme , M3HDI , فرهاد قربانی , mir abbas , maxsoulfly , صابری , jahanagahi , ahmad rezaee , بهداد , venus2 , safari-cht
01-22-2013, 03:50 PM
ارسال: #634
امروز فهمیدم که کار تور را بسیار دوست دارم و انگاری از پسش بر میام (اگر چشم نزنم)

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: mallarme , فرهاد قربانی , sir-mahyar , maxsoulfly , yu3f , کامیار کاظمی , M3HDI , goldmen , حامد , بهداد , jahanagahi , safari-cht , ahmad rezaee , mir abbas , Fateme-S
01-23-2013, 12:42 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-23-2013 12:45 AM، توسط maxsoulfly.)
ارسال: #635
امروز فهمیدم که آقای قدسی عزیز باز هم بیمه زندگی فروختن 12_002 و انشاا... هم برای خود آقای قدسی و هم برای مشتری ایشان پر برکت باشد Heart
امروز فهمیدم که همین که تصمیم به موفقیت می گیریم و آغاز به حرکت می کنیم , به نظر می رسد که هم ضریب هوشی مان بالاتر میرود و هم قدرت تفکرمان. عالیه. 12_002

A00 (4)سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است 12_002
 تشکر شده توسط: M3HDI , sir-mahyar , goldmen , ahmad rezaee , MARYAR , حامد , mir abbas , yu3f , بهداد , jahanagahi , safari-cht , mallarme
01-23-2013, 11:38 AM
ارسال: #636
امروز فهمیدم که اگر یکی دو روز به انجمن سر نزنی از بس روز بروز جدید میشه احساس غربت میکنی!!

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: yu3f , بهداد , jahanagahi , maxsoulfly , sir-mahyar , حامد , فرهاد قربانی , M3HDI , safari-cht , Fateme-S
01-23-2013, 12:40 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-23-2013 12:44 PM، توسط بهداد.)
ارسال: #637
امروز فهمیدم :

اخیرا هر کاری که انجام می دهم دنبال راهی برای خدمت می گردم . 10_004 12_002

بسیار خوشحالم

(01-22-2013 03:06 PM)پرواز نوشته شده توسط:  امروز فهمیدم راسته که میگن برای خودت زندگی کن، نه دیگران.
اتفاق مثبتی برام افتاده بود که میتونست تموم نقل و حدیث های منفی پشت سرم رو تموم کنه. با خوشحالی اون رو برای کسانیکه این حرف ها رو پشت سرم میزدن تعریف کردم. اما ساعاتی بعد در کمال تعجب دیدم بجای گرفتن این نکته ی مثبت، یه نکته ی منفی از توش درآوردن!!! شاید برای اولین بار تو زندگیم تلنگر مهمی بهم خورد که برای خودم زندگی کنم نه دیگران. راهی که خودم با فکر و مشورت فهمیدم درسته رو در پیش بگیرم، نه راهی که به نظر "حرف مردم" مثبت بیاد.
خوشحالم که از امروز آزادم!

امروز دوباره بهم ثابت شد راسته که میگن :"هرچه در نگاه آنان که پرواز را نمی فهمند بیشتر اوج بگیری، کوچک تر خواهی شد"

امروز باز هم فهمیدم :

وقتی در حال اوج گرفتنی / در چشم کسانیکه پرواز را نمی فهمند /تو در حال کوچک شدنی

سپاسگذارم پرواز عزیز

تشکر شده توسط: پرواز , goldmen , mir abbas , yu3f , jahanagahi , maxsoulfly , sir-mahyar , حامد , فرهاد قربانی , safari-cht , ahmad rezaee , venus2 , Fateme-S
01-23-2013, 04:51 PM
ارسال: #638
باز هم باید بفهمم و برای خودم یادآوری کنم که :

قبل از به عینیت تبدیل شدن آرزو یا خواسته تان ، هدف تغییر خواهد کرد

پس آرزوهایمان تا زمان به عینیت تبدیل شدن باید در قلب خودمان بماند و به کسی نگوییم
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , yu3f , maxsoulfly , فرهاد قربانی , jahanagahi , mir abbas , حامد , safari-cht , mallarme , ahmad rezaee , venus2 , Fateme-S , فیروزه
01-24-2013, 12:41 PM
ارسال: #639
امروز فهمیدم :

فقط با یک ساعت تمرین نوشتاری + یک ساعت مراقیه ی تجسمی + یک ساعت تمرین گفتاری می توان تمام رویدادهای خوش و هدف را بسوی خودمان جذب کنیم .

یعنی سه ساعت نمی توانیم برای موفقیتمان وقت بگذاریم ؟

این در حالی است که کار مفید در ایران از نظر کارشناسی حدود 5 ساعت شناخته شده است . پس زمان پرت خودمان را شناسایی کنیم و از آن در مسیر هدفمان استفاده کنیم .

تشکر شده توسط: jahanagahi , M3HDI , حامد , safari-cht , mir abbas , mallarme , maxsoulfly , sir-mahyar , ahmad rezaee , صابری , Fateme-S , فیروزه
01-24-2013, 12:46 PM
ارسال: #640
امروز فهمیدم معنی این جمله زیبای استاد بهداد عزیز چیست؟
فقط با یک ساعت تمرین نوشتاری + یک ساعت مراقیه ی تجسمی + یک ساعت تمرین گفتاری می توان تمام رویدادهای خوش و هدف را بسوی خودمان جذب کنیم

تمرین نوشتاری = نوشتن اهداف
مراقبه تحسمی = تجسم کردن خواسته های خود
تمرین گفتار = تکرار جملات تاکیدی

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: goldmen , بهداد , vahid61 , حامد , فرهاد قربانی , safari-cht , mir abbas , mallarme , maxsoulfly , sir-mahyar , ahmad rezaee , صابری , Fateme-S
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS