ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

امروز فهمیدم
زمان کنونی: 05-19-2024, 08:11 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: صدفی
آخرین ارسال: M3HDI
پاسخ: 1181
بازدید: 189546

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 71 رأی - میانگین امیتازات : 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امروز فهمیدم
01-15-2013, 08:10 PM
ارسال: #581
RE: امروز فهمیدم که....
امروز فهمیدم که....
هدف باید قابل دسترس باشد یا لااقل تصور دسترسی به آن 50 -50 باشد.

مهم نیست از کجا آمده اید!
مهم این است که به کجا میروید!
10_004
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , safari-cht , maxsoulfly , ahmad rezaee
01-15-2013, 09:38 PM
ارسال: #582
امروز فهمیدم که الکسای انجمن به زیر صدهزار رسیده است و در ایران نیز 1700 شده است!
به امید خدا پیش به سوی رتبه های بهتر

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , MARYAR , فرهاد قربانی , صابری , toofan245 , vahid61 , safari-cht , mahdi77 , goldmen , maxsoulfly , sir-mahyar , ahmad rezaee
01-16-2013, 04:08 PM
ارسال: #583
امروز فهمیدم کاری که سه هفته شبانه روز برایش وقت گذاشته بودم بخوبی جواب نداده است.
پس یک راه که به جواب نمی رسم را پیدا کردم، باید به دنبال یک راه دیگر برای رسیدن به جواب باشم...

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: mallarme , jahanagahi , maxsoulfly , sir-mahyar , goldmen , ahmad rezaee , safari-cht
01-16-2013, 04:50 PM
ارسال: #584
امروز فهمیدم که باید کمتر تایپیکی را بالا بکشم بلکه منتظر باشم در صورت نیاز خود بالا بیاید؟؟؟SmileSmileSmile

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: MARYAR , mallarme , mir abbas , goldmen , dost , صابری , Delta.H , maxsoulfly , P@RSA , sir-mahyar , vahid61 , safari-cht
01-16-2013, 05:11 PM
ارسال: #585
بوردیو میگه: نابینایی دربرابر نابرابرای های اجتماعی ما را محکوم به آن می کند و به ما اجازه می دهد که هر نوع نابرابری را به ویژه در زمینه موفقیت تحصیلی، بپذیریم...

امروز فهمیدم که گاهی وقتی چشانمون رو برخی حقایق ببندیم یعنی آنچه که حقیقت نیست را به خود قبولاندیم!!

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas , goldmen , صابری , Delta.H , maxsoulfly , P@RSA , safari-cht
01-16-2013, 10:43 PM
ارسال: #586
امروز فهمیدم که:کسانی که با ایرانسل میان تو اینترنت،جه عذابی میکشند.خدایا به همه ما صبر عنایت بفرما!!!

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: mallarme , jahanagahi , maxsoulfly , M3HDI , من میلیاردرم , yu3f , sir-mahyar , mir abbas , صابری , safari-cht
01-16-2013, 10:52 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-16-2013 11:10 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #587
امروز فهمیدم : استاد نامی عزیز مطالبی را به ما عزیزان انجمن هدیه می دهد (منم عزیز انجمن هستمSmile ) که در هیچ کتابی نمی توان دید و از هیچ فردی هم نمی توان شنید.خواهشا مطالب را بالا نگه دارید که بقیه هم بتوانند مطالعه کنند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: حامد , maxsoulfly , M3HDI , من میلیاردرم , yu3f , sir-mahyar , mir abbas , ahmad rezaee , صابری , safari-cht
01-16-2013, 10:54 PM
ارسال: #588
امروز فهمیدم که حسی در درونم می گوید که goldman عزیز به زودی باز هم بیمه می فروشند. چون دفعه قبل هم که 3تا فروختند , همین حس را داشتم. 12_002

A00 (4)سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است 12_002
 تشکر شده توسط: حامد , mallarme , M3HDI , فرهاد قربانی , jahanagahi , goldmen , من میلیاردرم , sir-mahyar , mir abbas , ahmad rezaee , صابری , safari-cht
01-16-2013, 11:22 PM
ارسال: #589
امروز فهمیدم که میخوام لاغر شم و مطمئنم که میتونم درد پاهام رو خوب کنم با لاغر شدن

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , mallarme , jahanagahi , goldmen , من میلیاردرم , yu3f , sir-mahyar , mir abbas , ahmad rezaee , صابری , safari-cht
01-17-2013, 02:20 AM
ارسال: #590
امروز فهمیدم وقتی تو این انجمن وقت می گذرونم حس خوبی دارم
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , mallarme , صابری , maxsoulfly , jahanagahi , mir abbas , safari-cht
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS