ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

امروز فهمیدم
زمان کنونی: 05-17-2024, 02:59 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: صدفی
آخرین ارسال: M3HDI
پاسخ: 1181
بازدید: 189292

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 71 رأی - میانگین امیتازات : 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امروز فهمیدم
12-28-2012, 02:26 AM
ارسال: #441
RE: امروز فهمیدم که....
امروز فهمیدم که: بعضی مواقع دوستانت اندازه 10تا دشمن برات کار میکنند.خدا حفظ شان کند.36363636

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: حامد , Delta.H , maxsoulfly , Peanut , jahanagahi , mir abbas , ahmad rezaee , yu3f , sir-mahyar
12-28-2012, 02:31 AM
ارسال: #442
امروز فهمیدم که به یکی از دوستانم باید پیوندشان را تبریک بگویم.(مخاطب خاص)Heart
12_00212_00212_002

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: Delta.H , maxsoulfly , Peanut , jahanagahi , mir abbas , ahmad rezaee , m.1805
12-28-2012, 11:14 AM
ارسال: #443
امروز فهمیدم کهYosef.gifگه از ذغال دلسوخته تر داریم؟

.

.

.

.

ذغالتونیم10_00410_00410_00410_004

گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: jahanagahi , ahmad rezaee , mallarme , maxsoulfly , sir-mahyar
12-28-2012, 11:14 AM
ارسال: #444
(12-28-2012 02:17 AM)حامد نوشته شده توسط:  امروز فهمیدم که میر عباس عزیز هم سبز شدند.
ممنونم اقا حامد عزیز من خیلی وقته سبزم.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mallarme , maxsoulfly , Delta.H
12-28-2012, 12:36 PM
ارسال: #445
پریروز به قدرت شگرف اعتماد بنفس پی بردم.
همون پریروز ایضا فهمیدم که از لحاظ مدیریتی و فنی چقدر توانایی دارم و خودم نمیدونستم!
مجدد همون پریروز فهمیدم که مدیرعامل شرکت چقدر به من اعتقاد و اعتماد داره که حاظره ده ها امتیاز بهم بده تا از استعفا منصرف بشم! Yosef.gif

همون پریروز فهمیدم سخنان اساتید و دوستان انجمن با صحبت های افرادی مثل آنتونی رابینز تفاوتی ندارد! بلکه گاه سخنان عزیزان انجمن عمیق تر و پرانرژی تر و موفقیت آمیز تر است! :-)

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , maxsoulfly , فرهاد قربانی , mir abbas , Peanut , M3HDI , Delta.H , goldmen
12-28-2012, 12:42 PM
ارسال: #446
امروز فهمیدم که چقدر در قبال مسائل و موفقیت های پیش آمده دوستان حساس شده ام و برایشان دعای خیر می کنم .

این نشان میدهد که من در مسیر درستی حرکت می کنم .47b20s0

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: yu3f , mallarme , maxsoulfly , jahanagahi , mir abbas , Peanut , M3HDI , Delta.H
12-28-2012, 01:17 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-28-2012 01:22 PM، توسط mallarme.)
ارسال: #447
امروز فهمیدم شهرداری تهران در حال انجام کار بسیار نیکویی است.
و آن این است که برای هر شهروندی که تقاضا کند، به طور رایگان در خانه مسکونیشان نهال آورده و میکارند!

کاشت نهال در حیاط منازل مسکونی توسط کارشناسان سازمان پارک‌ها و فضای سبز انجام می‌شود.
شهروندان برای ثبت‌نام باید به مراکز آموزش و مشاوره گل‌وگیاه شهرداری مراجعه و فرم مربوطه را تکمیل کنند. در این فرم تعداد نهال و گونه‌های گیاهی مثمر و غیرمثمری که تمایل به کاشت آن دارند را ذکر می‌کنند. پس از توزیع نهال در میان شهرداری‌های مناطق، کاشت انواع گونه‌ها بر اساس تقاضای شهروندان انجام خواهد شد.

فرصت مغتنم و نیکویی است، عید نوروز در پیشتان سبز باشد

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , فرهاد قربانی , yu3f , jahanagahi , مهدی گل محمدی , mir abbas , M3HDI , Delta.H , goldmen , P@RSA
12-28-2012, 01:39 PM
ارسال: #448
(12-28-2012 12:36 PM)yu3f نوشته شده توسط:  پریروز به قدرت شگرف اعتماد بنفس پی بردم.
همون پریروز ایضا فهمیدم که از لحاظ مدیریتی و فنی چقدر توانایی دارم و خودم نمیدونستم!
مجدد همون پریروز فهمیدم که مدیرعامل شرکت چقدر به من اعتقاد و اعتماد داره که حاظره ده ها امتیاز بهم بده تا از استعفا منصرف بشم! Yosef.gif

همون پریروز فهمیدم سخنان اساتید و دوستان انجمن با صحبت های افرادی مثل آنتونی رابینز تفاوتی ندارد! بلکه گاه سخنان عزیزان انجمن عمیق تر و پرانرژی تر و موفقیت آمیز تر است! :-)
یوسف جان اینهایی که فهمیدی مال پریروز بود. تا امروز چه چیزهایی فهمیدی خدا می دونهHuhHuhHuh

گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mallarme , yu3f , مهدی گل محمدی , mir abbas , M3HDI , Delta.H , حامد , maxsoulfly
12-28-2012, 02:12 PM
ارسال: #449
امروز فهمیدم که .....
ببخشید فراموش کردم امروز چه چیری را فهمیدم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: yu3f , فرهاد قربانی , mallarme , مهدی گل محمدی , mir abbas , Peanut , M3HDI , Delta.H , sir-mahyar , maxsoulfly
12-28-2012, 02:20 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-28-2012 02:31 PM، توسط فرهاد قربانی.)
ارسال: #450
امروز فهمیدم که: چرا دیوار چین جز عجایب هفتگانه ست؟
آخه تنها محصول چین هست که بیشتر از ۳ روز دووم آورده !

گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: yu3f , mallarme , مهدی گل محمدی , jahanagahi , mir abbas , M3HDI , Delta.H , goldmen , حامد , sir-mahyar , maxsoulfly , safari-cht
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS