ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

امروز فهمیدم
زمان کنونی: 05-17-2024, 02:05 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: صدفی
آخرین ارسال: M3HDI
پاسخ: 1181
بازدید: 189275

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 71 رأی - میانگین امیتازات : 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امروز فهمیدم
12-24-2012, 04:01 PM
ارسال: #411
RE: امروز فهمیدم که....
امروز فهمیدم که خیلی شکسته شدم!
باید روح آدم شاد و آرام باشه تا بتونه با مشکلات و بالا و پایین روزگار دست و پنجه نرم کنه

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , yu3f , mallarme , amiryazdani138 , jahanagahi , Peanut , P@RSA , maxsoulfly , vahid61 , mir abbas , Delta.H , M3HDI , m_grate29 , حامد
12-24-2012, 04:09 PM
ارسال: #412
(12-24-2012 03:00 PM)mallarme نوشته شده توسط:  
(12-24-2012 11:23 AM)yu3f نوشته شده توسط:  [quote='mallarme' pid='58178' dateline='1356257094']
و

دیشب فهمیدم که این مجری نه تنها کشته نشده، بلکه علت مرگش هم خودش بوده. مصرف بیش از حد مواد مخدر!

پ.ن: پشت مرده میگن درست نیست آدم حرف بزنه. بیخیال

آره درست نیست پشت سر مرده حرف زد! اما نباید قضاوت زودهنگامم کرد! و سریعا شخصیت فرد را متزلزل و مشکل دار دید.چون از همان ابتدا دلیل مرگ خونریزی مغزی عنوان شد.
خدا میدونه و بس.......
ما فقط باید اخبار را بخونیم اما همه چیز را باور نکنیم....

طبق اخبار دیشب :

مجتبی سجادی تهیه کننده در خصوص جزئیات فوت نیما نهاوندیان گفت: متاسفانه شب گذشته نیما نهاوندیان در اثر برخورد با یک میز خون ریزی مغزی می کند و به دلیل آنکه به تنهایی در خانه حضور داشته و کمک رسانی با تاخیر صورت گرفته بعد از کما رفتن و مرگ مغزی فوت می کند. به طور احتمال بعد از انجام کارهای مورد نیاز فردا در قطعه هنرمندان به خاک سپرده می شود.خبرهای مبنی بر خودکشی نیما نهاوندیان کذب محض است و براساس جزییات شرح داده شده مرگ وی صورت گرفته است. و این ضربه شبهه قتل را در ابتدا ایجاد کرد.

مهم اینه بفهمیم برای همه رفتگان چه مقصر چه بیگناه طلب مغفرت و آرامش کنیم

دیشب فهمیدم چون دیشب پیش بچه های صداسیما بودم و یکی از دوستاش از شدت ناراحتی داغون بود اینو گفت :-)
خدارحمت کنه

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mohammadshamosi , maxsoulfly , mir abbas , goldmen , فرهاد قربانی , m_grate29
12-24-2012, 04:09 PM
ارسال: #413
(12-24-2012 04:01 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط:  امروز فهمیدم که خیلی شکسته شدم!
باید روح آدم شاد و آرام باشه تا بتونه با مشکلات و بالا و پایین روزگار دست و پنجه نرم کنه
کی دلتو شکونده محمدجان.بگو تا شکمشو سفره کنم.35 دماغشو پرچ کنم.36 عکس بده ،جنازه تحویل بگیرIdea

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: mallarme , yu3f , jahanagahi , mohammadshamosi , Peanut , maxsoulfly , mir abbas , Delta.H , M3HDI , m_grate29 , حامد
12-24-2012, 04:23 PM
ارسال: #414
امروز فهمیدم که نمی توانم ناراحتی محمد جان را ببینم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , mallarme , amiryazdani138 , maxsoulfly , Peanut , mir abbas , Delta.H , فرهاد قربانی , m_grate29 , حامد
12-24-2012, 04:40 PM
ارسال: #415
امروز فهمیدم که طرح کردن سوالای امتحانی هم به اندازه پاسخ به سوالات سخته هاااااااااااااا Smile

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , mallarme , maxsoulfly , yu3f , P@RSA , toofan245 , mohammadshamosi , Peanut , mir abbas , Delta.H , فرهاد قربانی , jahanagahi , m_grate29 , کامیار کاظمی
12-24-2012, 06:59 PM
ارسال: #416
(12-24-2012 04:01 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط:  امروز فهمیدم که خیلی شکسته شدم!
چرااااااااااااااااااااااا؟ چی شده شما که هنوز اول جوونیته و ماشالاه فکر نکنم شکستنی هم باشیدااااااااااااااSmile

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: Peanut , amiryazdani138 , mohammadshamosi , mir abbas , Delta.H , jahanagahi , m_grate29 , maxsoulfly , کامیار کاظمی , حامد , safari-cht
12-24-2012, 07:12 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-24-2012 08:02 PM، توسط Peanut.)
ارسال: #417
----------------------------------------------------------------------
امروز این تست پایین را دوباره انجام دادم!!!!! و (با ناباوریِ بسیار 35 ) امروز فهمیدم که محمدِ شموسی هنوزم الگوی منه!! 36

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=5770

هرچند که حالش زیاد جور نیست این‌روزا ولی‌ می‌دونم که با انرژیی مثبتی که داره می‌تونه خیلی‌ زود شکستگیشو با چسب دوقلو (اصلی‌ البته نه چینی‌ و تقلّبی) بچسبونه و خوشحالی‌ را باز تو وجودش احساس کنه.

-----------------------------------------------------------------------------------------
خدایا شکرت‌ هر چی‌ ازت خواستم بم دادی

تشکر شده توسط: mohammadshamosi , mir abbas , goldmen , Delta.H , MARYAR , M3HDI , jahanagahi , m_grate29 , maxsoulfly , Asef14 , کامیار کاظمی , حامد
12-24-2012, 08:53 PM
ارسال: #418
امروز فهمیدم که:
پولدار بودن مهم نیست باید فقیر نبود .......

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: tondar12 , mallarme , M3HDI , فرهاد قربانی , jahanagahi , m_grate29 , maxsoulfly , mohammadshamosi , yu3f , حامد
12-24-2012, 10:05 PM
ارسال: #419
امروز فهمیدم که استراحت زیادی باعث کسالت خواهد شد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: P@RSA , mallarme , m_grate29 , maxsoulfly , mohammadshamosi , Peanut , mir abbas
12-24-2012, 10:10 PM
ارسال: #420
(12-24-2012 07:12 PM)Peanut نوشته شده توسط:  
----------------------------------------------------------------------
امروز این تست پایین را دوباره انجام دادم!!!!! و (با ناباوریِ بسیار 35 ) امروز فهمیدم که محمدِ شموسی هنوزم الگوی منه!! 36

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=5770

هرچند که حالش زیاد جور نیست این‌روزا ولی‌ می‌دونم که با انرژیی مثبتی که داره می‌تونه خیلی‌ زود شکستگیشو با چسب دوقلو (اصلی‌ البته نه چینی‌ و تقلّبی) بچسبونه و خوشحالی‌ را باز تو وجودش احساس کنه.
امروز فهمیدم که: من هنوز سر حرف خودم در مورد الگوی من ،محمد شموسی هستم.با توجه به اینکه خیلی دوستش دارم.طرفداران محمد شموسی توجه کنند. الگوی شما ناراحته ها ،به دادش برسید.من یه سر برم ببینم محمد تو ف/ی/س/ب/و/ک هست؟ برمیگردم5_004

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: jahanagahi , m_grate29 , maxsoulfly , mohammadshamosi , Peanut , mir abbas , حامد
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS