ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

امروز فهمیدم
زمان کنونی: 05-15-2024, 01:20 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: صدفی
آخرین ارسال: M3HDI
پاسخ: 1181
بازدید: 189130

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 71 رأی - میانگین امیتازات : 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امروز فهمیدم
05-23-2013, 01:08 AM
ارسال: #1051
RE: امروز فهمیدم که....
امروز فهمیدم که چرا اینجا بهترین جا برای پولدارشدن است
چون بهترین تفریح و سرگرمی ما ایرانیان خرید کردن است

از مضارع ها و ماضی ها کلافه ام
دلم برای دیدن یک حال ساده تو تنگ شده است...
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: alireza091111 , GreatNavid , ahmad rezaee , 0625 , فرهاد قربانی , jahanagahi , mir abbas
05-23-2013, 08:15 AM
ارسال: #1052
امروز فهمیدم که دنیا چه بازیایی با ما آدما درمیاره.
واقعا داریم به کجا میرسیم که یه جوون تو اول جوونیش و شورو نشاطش باید دست به خودکشی بزنه.

هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست،زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.
( ایت اله بهجت)

بد ترین گناه نا امیدیست.
((حضرت علی (ع)))
 تشکر شده توسط: 0625 , فرهاد قربانی , mohammadshamosi , jahanagahi , mir abbas
05-24-2013, 09:29 AM
ارسال: #1053
امروز فهمیدم که برخی از افراد فقط به این دلیل عضو انجمن شده اند که نمک بخورند و نمکدان بشکنند ! Angry
امیدوارم که اتحاد اعضا و مدیران ، تلنگری بر این افراد باشد Heart

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , alireza091111 , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , jahanagahi , mir abbas , کامیار کاظمی , goldmen , yu3f , ali mohammady , mortizmortiz , mardin-b
05-24-2013, 10:29 AM
ارسال: #1054
امروز دوباره فهمیدم....

ما ‌ز یاران چشم یاری داشتیم / خود غلط بود آنچه می پنداشتیم

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , mohammadshamosi , jahanagahi , alireza091111 , mir abbas , venus2 , کامیار کاظمی , yu3f , mortizmortiz , mardin-b
05-24-2013, 11:19 AM
ارسال: #1055
امروز فهمیدم که هیچ فردی نمی تواند همبستگی عاطفی و کاری عزیزان انجمن را خدشه دار کند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: alireza091111 , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , mohammadshamosi , mir abbas , venus2 , goldmen , P@RSA , mortizmortiz , سهیلا
05-24-2013, 01:25 PM
ارسال: #1056
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست

کوروش بزرگ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , goldmen , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , alireza091111 , P@RSA , jahanagahi , mortizmortiz , mir abbas , dara , سهیلا
05-29-2013, 01:48 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-30-2013 03:53 PM، توسط ebrahim.ev.)
ارسال: #1057
امروز فهمیدم که خیلی ....
دوازده میلیون پول که به هزار بدبختی از بانک وام گرفته بودیم امروز در بانک ازمون زدن

دوستان خیلی موظب باشین امنیت خیلی پایین اومده

فعلا در وضعیت ورشکستگی
 تشکر شده توسط: MARYAR , yu3f , M3HDI , goldmen , فرهاد قربانی , jahanagahi , alireza091111 , مهدی گل محمدی , ahmad rezaee , mir abbas , Mrs.Seyedi , dara , iranboy , mohammadshamosi , سهیلا , حمید سیدی زاده
05-31-2013, 11:35 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-31-2013 11:37 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #1058
امروز فهمیدم که :
HeartHeartHeart
ما (تمام عزیزان انجمن )شروع کننده خوبی هستیم و ادامه دهنده بسیار توانا
ما (تمام عزیزان انجمن )هر کاری را شروع کنیم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهیم داد.

HeartHeartHeart

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: alireza091111 , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , ahmad rezaee , mortizmortiz , mir abbas , فرهاد قربانی , Mrs.Seyedi , iranboy , dara , mohammadshamosi , toofan245 , سهیلا , حمید سیدی زاده
05-31-2013, 11:12 PM
ارسال: #1059
دنیا رو هر طور بگیری میگذره ConfusedBlushAngryAngelDodgyUndecided35Sleepy10_0044yajuyo
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , ahmad rezaee , jahanagahi , Mrs.Seyedi , iranboy , dara , mohammadshamosi , alireza091111 , toofan245 , ebrahim.ev , حمید سیدی زاده , mallarme , mir abbas
06-04-2013, 11:19 AM
ارسال: #1060
امروز فهمیدم که انسانها را نمی توان کاملا شناخت . جتی زمانی که دکترای روانشناسی باشیم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: venus2 , mohammadshamosi , alireza091111 , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , toofan245 , ebrahim.ev , حمید سیدی زاده , mallarme , 3ObHaN , ahmad rezaee , فرهاد قربانی , mir abbas , ali mohammady
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS