ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایده جدید وب سایت
زمان کنونی: 05-02-2024, 01:23 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: toofan245
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
پاسخ: 17
بازدید: 2998

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 2.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده جدید وب سایت
09-25-2012, 02:17 PM
ارسال: #1
ایده جدید وب سایت
یه ایده به ذهنم رسیده اگه میشه راجع بهش نظر بدید:
میخوام یه سایت نظرسنجی راه اندازی کنم که هر کس هر محصول یا خدمت جدیدی رو میخواست ارائه کنه و به نظرات مردم نیاز داشت به سایت من مراجعه کند و با درج سوالاتش و قرار دادن جایزه برای شرکت کنندگان هم کاربران رو تشویق کنه که در نظرسنجی شرکت کنند هم خودشون به هدفشون برسند. خیلی از شرکت ها رو دیدم که برای یه محصولی وب سایت نظرسنجی میذارن و با هزینه تبلیغات فراوان بعد از مدتی سایت رو حذف میکنند چون دیگه به دردشون نمیخوره . حالا نظر شما چیه میشه به همچین سایتی فکر کرد؟ کارایی لازم رو داره؟

خرید مانتو اداری
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: M3HDI , حامد
09-25-2012, 02:59 PM
ارسال: #2
RE: ایده جدید وب سایت
هيچ كاري نشد ندارد دوست عزيز
ولي براي همچين سايتي بيشترين چيزي كه اهميت دارد تبليغات هست.بطور مثال اگر شما براي طراحي سايت حدود 2000000 ميليون تبليغات ميكني. دوبرابرش يا بيشتر رو بايد براي تبليغات هزينه كنيد.
هم تبليغات براي شركت ها(حال چه مجازي در سطح نت و چه در دنياي واقعي) هم براي جذب كاربران
چون اينطور سايتي همه چيزش بسته به كاربران بيشمارش هست.
موفق باشيد

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: پرواز , toofan245
09-25-2012, 03:09 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-25-2012 03:12 PM، توسط پرواز.)
ارسال: #3
آقای دانشفر درست میگن. شما باید اونقدر تبلیغات کنی که سایتت برای همه شناخته بشه و مرجع محسوب بشه. بخصوص بازدید سایتت باید خیلی بالا باشه. دو تا مورد رو باید در سایتت خیلی روش کار کنی:
اول امکانات کامل و عالی و جدید برای استخراج نتایج از نظرات. که نیازمند یه طراحی و برنامه نویسی قویه.
دوم قرار دادن موارد دیگه ای در حاشیه ی سایتت که باعث جذب بازدیدکننده بشه. البته باید خیلی کمرنگ و در حاشیه باشه که اصل موضوع سایتت رو خراب نکنه.

ولی کلا باید برای جا افتادن سایتت خیلی تلاش کنی
موفق باشی دوست عزیز
راستی یه چیزم باید در نظر بگیرینا. هر شرکت یا تولید کننده ای نظر سنجیش رو معمولا تو سایت خودش میذاره.
 تشکر شده توسط: toofan245
09-25-2012, 03:13 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-25-2012 03:24 PM، توسط toofan245.)
ارسال: #4
در مورد تبلیغات حق با شماست. با تببلیغات مناسب احتمال شکست یا موفقیت همچین سآیتی چقدره؟ تا بحال سایتی با موضوع مشابه دیدید؟
من میخواستم یه فروشگاه اینترنتی بزنم دوست داشتم اول از مردم بپرسم احساس میکنن چه کالایی در نت جاش خالیه یا کمه اما نمیدونستم از کجا باید بپرسم . تو چند تا انجمن پرسیدم اما سه چهار نفر بیشتر بهم جواب ندادن واسه همین به ذهنم رسید که سایتی اگه باشه که بتونم داخلش سوالم رو بپرسم و حداقل صد نفر جواب بدن حاضرم مثلا با قرعه کشی به ده نفرشون جایزه بدم هرچی گشتم هیچ سایتی رو پیدا نکردم. واسه همین گفتم چطوره خودم اولین وب نظر سنجی رو بسازم. گفتم با شما مشورت کنم تا ببینم نظر شما چیه

خرید مانتو اداری
09-25-2012, 04:06 PM
ارسال: #5
همچین مدلی برای سایتها هستش که طرف سایتش رو ثبت میکنه و سایتی که تویه یه دوره زمانی مثلا سه ماهه کاربر بیشتری فرستاده و لایک بیشتری خورده به عنوان سایت برتر شناخته میشه.
خیلی راحت میشه براش کاربر جذب کرد.
تازه طراحیش هم اصلا هزینه بر نیست(میتونم با وردپرس یه حرفه ایش رو بسازم)با گذاشتن جایزه برای شرکت در نظرسنجی میشه کاربر جذب کرد.

ارسال دعوت نامه برای وبمسترها و بلاگ نویس ها برای معرفی و ثبت سایتشون تویه سیستم. لینک باس رو تویه سایتشون ثبت کنند و اگه لایک بیشتری بگیرن رتبه شون تویه لینک باکس بالا میاد و هم بازدید بیشتری میگیرن و هم به نفرات اول دامنه و هاست و ... میدید(سال اول رایگانه و سال دوم برای تمدیدش باید پول پرداخت کنند که این یعنی سرمایه گذاری نمونه اش ایرانسل که سیم کارت رایگان میده و از شارزی که کاربر میخره سود میکنه).اینجوری اونها کلی کاربر به سایتتون میفرستند و هم شما سود میکنید و هم اونها
امکان ایجاد نظرسنجی که بعدا میشه نتایجش رو به سایتهای دیگه فروخت یا مثلا اسپانسر سایتتون بشن(خیلی از سایتها نتایج نظرسنجیهاشون رو میفروشن مثلا گوگل یا لیبرتی ریزرو)البته باید برای کاربر یه جایزه ای در نظر بگیرید مثلا به ازای هر نظرسنجی که توش شرکت میکنه مبلغی به حسابش تویه سایت پراخت بشه و بتونه باهاش خرید کنه از سایت(یه فلش مموری از نت برگ میخرید با 30 درصد تخفیف و به کاربر میگید میتونه 50 درصد مبلغ کالا رو نقدی بده و 50 درصدشرو باامتیازش تویه سایت اینجوری شما همش 20 درصد مبلغ فلش مموری رو دادید-فکر کنم این خودش یه ایده ی توپ برای فروشگاهها و شبکه اجتماعی ها باشه)
و.... کلی فکر دیگه که بعدا مینویسمشون
البته اول باید یه گروه مشتاق برای کار رویه این سایت گردهم بیارید.

شماره موبایل : 09352640432

بزرگترین پایگاه مزایده آنلاین کالاهای کشاورزی
 تشکر شده توسط: toofan245
09-25-2012, 04:21 PM
ارسال: #6
من هم چنین ایده ای قبلا به ذهنم رسیده بود ولی زیاد دنبالشو نگرفتم. به نظرم سعی کن قبل از اینکه سایت رو راه بندازی مشتریاتو پیدا کنی. مثلا همون شرکتا رو بتونی قانع کنی بجای هزینه روی سایت به مبلغ جایزه اضافه کنن.
و یا قرار دارن نظر سنجی های عمومی مانند نظر مردم در مورد مثلا فلان محصول ایران خودرو و یا نظر مردم در مورد انتخابات ریاست جمهوری آینده، می تونه سایتت رو برای عموم جذاب کنه.
همینطور خیلی از سازمانهای دولتی و خصوصی معمولا در مورد مسائل داخلی خودشون از کارمندا نظر سنجی می کنند.
اگه نرم افزارت طوری باشه که مدیرا بتونن تو محیط کاربری خودشون فرمای نظر سنجی رو بسازند و اونها رو فقط به افرادی که خودشون می خوان اختصاص بدن(با رمز عبور گروهی یا خصوصی)، می تونه مورد توجه اونا قرار بگیره.
در کل کیفیت و امکانات نرم افزارت خیلی مهمه، و البته تولید چنین نرم افزاری آسون نیست.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
 تشکر شده توسط: هومان هرمزدی
09-25-2012, 04:32 PM
ارسال: #7
چه جالب، بنده هم مدتی قبل با دیدن چند نفر که در فروشگاه های زنجیره ای در مورد محصولات و حتی بسته بندی تولیدات شرکت مهرام از خریداران نظر سنجی میکردند ایده به ذهنم رسید.
حداقل برای شرکت ها و تولیدکنندگان بسیار مفید خواهد بود.
تجربه بنده هم نشان داده کاربر ایرانی از نظرسنجی استقبال می کند!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: toofan245 , هومان هرمزدی
09-25-2012, 04:56 PM
ارسال: #8
دوستان از همه ممنونم خوشبختانه یا متاسفانه یه سایت پیدا کردم یه نگاه به این صفحه بندازین و نظرتون رو بگین
http://www.gooyait.com/1390/11/26/iran-s...bsite.html

خرید مانتو اداری
09-25-2012, 05:47 PM
ارسال: #9
کار جالبی هست ویک نیاز
ولی اینکه بخوای فقطیک سایت بزنی نیاز رو برطرف نمیکنی

نظر سنجی یک از سخترین کارها نظر سنجی ورسیدن به نتیجه مناسب هست
اگر بخوای راه اندازی کنید باید یک تیم متخصص از تحلیل نظر سنجی ها هم داشته باشین نظر سنجی تنها به این نیست که بین چند تا گزینه یکی رو انتخاب وهر کدوم بیشتر انتخاب شد یعنی اون کار
یک مراحل خاص وتجربه خاص برای تحلیل تخصصی نظر سنجی باید باشد تا به بهترین نحو مورد استفاده قرار گیرد......

بحث دوم این هست که شما یک هزینه از کسی که میخواد نظر سنجی برگزار کند میگیرید یک هزینه هم به شرکت کنندگان میدین درامد شما ازکجا تامین می شود؟
بخواین شماهم برداشتی داشته باشین که هزینه ها بسیار می رود بالا برای متقاضی نظر سنجی.........

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
09-25-2012, 06:05 PM
ارسال: #10
پست جناب گلد قابل توجه جناب هرمزي عزيز

در ساخت و طراحي يك ساعت تنها ظاهر سيستم قالب اون مهم نيست.براي همين مورد بود كه گفتم. به فرض اگر 2000000 روي سايت خرج ميكنيد
هزينه هاي كه بايد براي يك سايت جامع كامل خرج كرد تنها بر روي خود سايت نيست.هزينه هاي جانبي هم يكي از اونا هست.

ايده اوليه ايده جالب و مفيدي هست.گرچه يادم هست در گذشته هم در انجمن مطرح شده بود اگر اشتباه نكنم

اما براي ايجاد اون بايد تحقيقات و بحث گفتگو هاي مختلف انجام بشود.

همه بحث طراحي و جذب افراد به كنار. نتيجه انتخاب راي ها مهم هست

من نوعي بطور مثال وقتي برنامه نود نظر سنجي ميده فردا فوتبال استقلال ميبره يا پيروزي-بر حسب اينكه تيم مورد علاقه ام مثلا پيروزي هست.ميزنم پيروزي
درحالي كه مثلا ميدونم خيلي خوب كار نكردند و الي اخر(مثال هست و نه چيز بيشتر)
حال اين نظر سنجي كه بدست مياد همش بر اساس احساس شخصي من بوده و نه يك نظر دقيق مفيد.

وقتي پاي جايزه وسط مياد هم ميتونه مفيد باشه هم خيلي مضر
مفيد از اون جهت كه افراد جذب ميشند.مضر از اون جهت كه افراد فقط براي جايزه ميان همينطوري مثلا ميزند گزينه الف
يا بر حسب احساس ميزند گزينه ب

اينطور نتيجه ها نه كارشناسي خواهد بود و نه براي سايت خوب خواهد بود.

براي درست عمل كردن بايد راهكارهاي متنوعي رو ايجاد كرد تا بشه بهترين استفاده رو برد.

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مبتدی هستم وکمال گرا.میخوام ایده پیاده سازی کنم.راهنمایی کنید. bahar2014 9 2,999 10-30-2022 08:44 PM
آخرین ارسال: soni70
Question ایده ی یک اپ اندروید رو دارم اما دانش اجراش رو ندارم. لطفا راهنمایی کنید a_rastgar 6 1,907 05-17-2020 06:02 PM
آخرین ارسال: arash.s
  ایده پولساز نیاز به یک شریک گنبدکاووسی دارم DddKing 1 444 11-16-2018 06:49 PM
آخرین ارسال: cactoos
  ایده برای طراحی اپلیکیشن اندروید asadasad20 8 4,336 06-16-2018 06:59 PM
آخرین ارسال: امید اسماعیل زاده
  سوال در مورد راه اندازی سایت فروشگاهی sd161 10 2,480 04-06-2018 07:47 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  ایده ی شما برای تبلیغات فروشگاه اینترنتی تخفیفدار ویژه ی مشهد soheyl_ir89 3 1,380 03-26-2017 07:56 PM
آخرین ارسال: solmazgoli
Wink ایده و طرح بازی آنلاین (همکاری در ساخت بازی) iman.r 4 2,119 03-26-2017 01:09 AM
آخرین ارسال: هورداد
  نياز به توسعه دهنده وب... ميم كام 2 557 01-17-2017 12:11 AM
آخرین ارسال: komeilmajidi
  فروش ایده فروشگاه اینترنتی کاملا جدید miss.nazari 11 5,690 11-23-2016 12:12 PM
آخرین ارسال: pejman36048
  کسب درآمد با سایت‌های خارجی (درآمد ارزی) zillax 6 1,981 10-15-2016 03:00 PM
آخرین ارسال: asghar amini
  راه اندازی سایت تفریحی خبری wolf red 7 2,215 10-10-2016 05:20 PM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  ایده جدید کسب کار اینترنتی green1375 3 1,586 10-09-2016 02:15 AM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  چه راه های درآمدی برای سایت های آموزش برنامه نویس وجود دارد؟ weblox 2 1,241 09-03-2016 08:35 PM
آخرین ارسال: weblox
  درآمد سایت های خبری دیجیتالی مثل نارنجی از کجاست ؟ phoenix021 15 6,399 03-19-2016 12:04 PM
آخرین ارسال: LichKinG
  لطفا بهم ایده بدید allli07 0 992 12-09-2015 11:59 AM
آخرین ارسال: allli07
  طراح سایت! بیکار behruz_p 10 2,179 11-24-2015 11:23 AM
آخرین ارسال: fekreabi
  چگونه برای سایت نوجوانان بازدید کننده جمع کنیم shirazi021 12 2,041 11-24-2015 10:59 AM
آخرین ارسال: fekreabi
  کسی سایت پرپازدید داره؟ M0TRIX 3 1,170 11-20-2015 09:17 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
  کمک به من در امر بازاریابی طراحی وب c4t3r 57 7,081 11-03-2015 06:06 PM
آخرین ارسال: reza_yki
  نظر سنجی سایت تفریحی wolf red 0 735 10-25-2015 04:39 PM
آخرین ارسال: wolf red

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS