ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نوسان گیری قیمت سکه با سرمایه 8 میلیون تومنی !!!
زمان کنونی: 04-26-2024, 08:27 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: itpirooz
آخرین ارسال: itpirooz
پاسخ: 11
بازدید: 7950

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امیتازات : 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-14-2012, 01:34 AM
ارسال: #1
سلام
حدود یکماه پیش با سرمایه 8 میلیون میخواستم سکه تمام بهار بخرم، ولی چون زیاد اطلاعاتی از این بازار نداشتم ، نتونستم ریسک کنم که الان میبینم اگه خریده بودم کلی سود میکردم.

حالا کل سرمایه 8 میلیون هست می خوام ریسک کنم.
میخوام به محض این که احساس کردم قیمت سکه کمی افت کرده ، مبلغ 4 میلیون از سرمایه رو سکه تمام بهار قدیم بخرم.
اگر رشد کرد که هیچ به موقع میفروشم.
اما اگر زیاد افت کرد با مبلغ باقی مونده 4میلیون دوباره اقدام به خرید میکنم.

آیا این کاری که میکنم درست هست ؟ لطفا نظر بدید ؟ چه طوری میتونم بهتر از نوسانات بازار اطلاع پیدا کنم؟
راهنمایی کنید لطفا
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: iranboy , jahanagahi
09-14-2012, 10:27 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-14-2012 05:05 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #2
RE: نوسان گیری قیمت سکه با سرمایه 8 میلیون تومنی !!!
(09-14-2012 01:34 AM)itpirooz نوشته شده توسط:  سلام
حدود یکماه پیش با سرمایه 8 میلیون میخواستم سکه تمام بهار بخرم، ولی چون زیاد اطلاعاتی از این بازار نداشتم ، نتونستم ریسک کنم که الان میبینم اگه خریده بودم کلی سود میکردم.

حالا کل سرمایه 8 میلیون هست می خوام ریسک کنم.
میخوام به محض این که احساس کردم قیمت سکه کمی افت کرده ، مبلغ 4 میلیون از سرمایه رو سکه تمام بهار قدیم بخرم.
اگر رشد کرد که هیچ به موقع میفروشم.
اما اگر زیاد افت کرد با مبلغ باقی مونده 4میلیون دوباره اقدام به خرید میکنم.

آیا این کاری که میکنم درست هست ؟ لطفا نظر بدید ؟ چه طوری میتونم بهتر از نوسانات بازار اطلاع پیدا کنم؟
راهنمایی کنید لطفا

با درود

چند تا توصیه برادرانه بهت می کنم

1- تکلیفت را با خودت مشخص کن ، این کار ، کار نیست ، قماره محضه ، هر کی هم میگه نیست دروغ می گه یا نمی فهمه اگه آدم قمار نیستی نیا جلو

2- وقت ، فکر ، و روحت را این کار می گیره وقتی وارد این کار شدی روزانه حداقل 4 5 ساعت وقتت مستقیم صرف مطالعه ، ترجمه ، کار رو نمودار ، صحبت با اطرافیان و ... می شه یعنی باید بشه اگه نکنی موفق نمی شی ، پس اگه وقت برای این کار نداری اصلا واردش نشو چون ضرر می کنی

3- در بدو شروع و ورود به این حرفه شما کل موجودی ریالیتون را تبدیل به سکه می کنید، با فرض قیمتی الان شما با 8 میلیون ، 9 عدد سکه می توانید بخرید . این 9 عدد سکه تا روز آخری که تو این شغل هستید باید همین 9 تا سکه باقی بمونه و اجازه کم شدن نداره ، حتما می گید یعنی چی ؟! یعنی اینکه شما 9 عدد سکه می خرید بعد کمی گرونتر می فروشید و سکتون تبدیل به ریال می شه ، حالا شما باید در اولین فرصت با سود یا ضرر دوباره همون 9 عدد سکه را بخرید و بزارید جاش ، این وسط شما اگه ازین معامله ریالی به دست آورده بودید یعنی سود کردید و اگه ریالی از جیب بابت روش داده بودید یعنی ضرر کردید.
پ ن : در آینده از سودهاتون می توانید سرمایتون (تعداد سکه هاتون) را افزایش دهید

4- حد سود و ضرر برای خودتون مشخص کنید
یعنی چی ؟ یعنی اینکه امروز که اومدید سکه را خریدید 920 هزار تومان با خودتون می گید که حد ضرر و سود من 20 هزار تومانه ، یعنی اگه سکه شد 940 هزار تومان می فروشید و اگر شد 900 هزار تومان هم باز می فروشید. که این حد سود و ضرر در زمان های مختلف متفاوت است و بسته به عملکرد طرف داره ، اگه حد سود و ضرر برای خودتون مشخص نکنید مطمئن باشید ضرر می کنید و از بازار حدف می شید.
چون این مورد خیلی مهمه یک مثال هم براتون می زنم :
شما سکه هاتون را 920 هزار تومان فروختید به خیال اینکه ارزانتر بخرید اما می بینید بازار برخلاف مطالعات و پیشبینی شما افزایشی شده در صورتی که حد ضرر شما 20 هزار تومان باشه ، به محض اینکه سکه شد 940 هزار تومان با ضرر دوباره سکه هاتون را می خرید . و بالعکس در روند نزولی هم همینطور

5- هیچ گاه بیشتر از سرمایتون خرید و فروش نکنید (از لورج استفاده نکنید ) اگر 8 میلیون دارید تنها با همون 8 میلیون معامله کنید و نرید به صورت کاغذی ، اعتباری ، یا در بورس آتی چندین برابر سرمایتون سکه بخرید یا بفروشید ، اون کار مال کسایی هست که چندین سال تجربه دارند ما زیاد دیدیم آدم هایی که با همین کارها به راحتی سرمایشون را 0 کردند

6- روی تصمیم اشتباه خودتون هیچ گاه پافشاری نکنید ، اگر نزولی پیشبینی کردید و بازار صعودی شد با روند دنبال شوید سعی کنید چون با سرمایه کم نمی شه موجی ایجاد کرد سعی کنید موج سوار خوبی باشید و با موج صعودی بخرید و با موج نزولی بفروشید

7- بزرگان می گویند هر گاه عامه مردم فروشنده بودند ، شما بخر ، و هر گاه عامه مردم خریدار بودن شما بفروش (برد در این روش 80 درصد بالاتر از وقتیه که با مردم همراه شید)

8- در این کار در بهترین حالت به ازای هر دو بار سود 1 بار ضرر می کنید ، پس از ضرر ها ناامید نشید و با علم و مطالعه بیشتر کارتون را ادامه بدید

9- در این بازار پولی ایجاد نمی شه و ارزش افزوده ای نداره سود کردن شما مساوی است با ضرر کردن طرف مقابل ، گران شدن سکه مساوی است با پایین اومدن ارزش پول ملی ، گران شدن انس مساوی است با پایین اومدن توان خرید کشور . پس به این کار به عنوان هدف نهایی نگاه نکنید چون هیچ منفعتی برای جامعه نخواهد داشت از ان برای نزدیک شدن به هدف اصلیتون استفاده کنید

موفق و پیروز باشید
پ ن : کاشکی اون زمانی که من شروع کردم یکی بود و این حرف ها را به من می زد اونجوری خیلی از ضررهایی که تو این کار دادم تا این تجربیات را بدست بیارم را نمی دادم.
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , کامیار کاظمی , eng-j , mosafer bedar , itpirooz , iranboy , c4t3r , jahanagahi , Hesam279 , مریم موفق , behrouz2012 , safire mehrabani , hamid.h , حمید رضا غ
09-14-2012, 06:11 PM
ارسال: #3
واقعا ممنون از توضیحات کامل شما
خیلی عالی بود
آخرین جمله ای که فرمودید رو کاملا درک میکنم که افراد انگشت شماری هستند که با جون و دل تجربیات خودشون رو در اختیار عموم میزارند که من از شما سپاس گذار هستم
امیدوارم شما هم به موفقیتهای بیشتری دست یابید
 تشکر شده توسط: iranboy , jahanagahi , hamid.h , حمید رضا غ
09-14-2012, 06:38 PM
ارسال: #4
در ضمن این اطلاع رسانی بعضی سایتها از قیمت ارز و سکه به روی موبایل (پیامک میدن)
این روش هم به نظر بدک نباشه جهت اطلاع پیدا کردن از قیمتها
چون معمولا در سطح شهر هستم ولی کمی مشغله دارم نظر شما چیه ؟ اشتراک ماهانه
 تشکر شده توسط: iranboy , c4t3r , jahanagahi
09-14-2012, 08:47 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-15-2012 01:06 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #5
خواهش می کنم

اینترنت گوشی را باید وصل بکنید و قیمت ها 24 ساعته جلوی چشمتون باشه ، SMS به درد نوسان گیر نمی خوره
خواستید اشتراک sms هم بگیرید از سایت مزنکس می تونید بگیرید از دوستان هم هست ، از سایت TALA.ir هم می تونید اشتراک بگیرید
در ضمن سمت افشار که باشید از بازار جلوترید چون سایتها بازم از افشار قیمتشون عقب تره

موفق باشید
 تشکر شده توسط: iranboy , itpirooz , jahanagahi , حمید رضا غ
09-14-2012, 11:33 PM
ارسال: #6
سلام دوست عزیز در این سایت http://www.eranico.com هم میتونید نوسانات روزانه قیمت سکه رو ببینید به اخبار هم تا حدودی دسترسی پیدا میکنید.
از آقا مهدی هم تشکر فراوان دارم راهنماییهایشان کاملا جامع و کامل .
موفق باشید.

ندیدم شهی در دل آرایی تو!/ علی فانی

در هر کاری حکمتی و در حکمتی دنیایی از خیر.

Life Is Good
Feeling Good

Mobile:
09374475969
 تشکر شده توسط: itpirooz , c4t3r , jahanagahi
09-15-2012, 12:53 PM
ارسال: #7
خرید سکه برای نوسان گیری ریسک زیادی دارد و دلهره فراوان. سکه در مدت سود دهی دارد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی 1 , itpirooz
09-15-2012, 03:44 PM
ارسال: #8
با سلام خدمت دوستان
به نظر بنده که در بازار طلا سود و زیانهای زیادی دیده ام خرید و فروش طلا به هیچ وجه قمار و یا شبیه قمار نیست. مگر اینکه خود ما چنین برخوردی با طلا داشته باشیم. بررسی قیمت طلا در بلند مدت نشاندهنده افزایش قیمت و جایی مطمئن برای سرمایه گذاری است. البته لازم است که هنگام خرید نکات لازم را رعایت کنیم. مثلا با محاسبه قیمت واقعی طلا و سکه و مقایسه آن با قیمت اونس جهانی و قیمت دلار و طلای داخلی از نبود حباب قیمتی مطمئن شویم. و یا نکات دیگری که دوستان متذکر شدند را حتما رعایت کنیم. بنده به دوستانی که تازه قصد ورود به بازار را دارند پیشنهاد می کنم که از بازار بترسند ولی اقدام کنند و پای خود را از گلیم خود یه کمی درازتر کنند. هیچ اتفاقی نمی افتد. دنبال هیجان بازار نروند ولی اگر تشخیصشان برای خرید بود حتما برای بلند مدت بدون شک و تردید سرمایه گذاری کنند.خودتان مقایسه بفرمایید که اگر اول امسال یا اول پارسال می خریدید الان چه سودی برده بودید. باز هم میگم کوتاهمدت سرمایه گذاری نکنید.4yajuyo

امن ترین جای استخر قسمت کم عمق استخره27ولی نه برای کسی که قصد شیرجه زدن دارد5_004
[/b]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی 1 , itpirooz , مریم موفق
09-15-2012, 05:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-15-2012 06:33 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #9
با درود خدمت اساتید گرامی

خدمت دوستان عرض کنم ، در پست قبلی بنده عرض کردم نوسان گیری قمار است

ولی خرید سکه و طلا با دید سرمایه گذاری بلند مدت ، پس انداز و حفظ ارزش پول مسلمه که قمار نیست ، ریسک خاصی هم نداره می خری می اندازی یک کناری دیر یا زود گران می شه یا به زبانی ارزش پولت حفظ می شه

شاد باشید
 تشکر شده توسط: jahanagahi , f.jafarankorjan , itpirooz , حمید رضا غ
09-15-2012, 06:30 PM
ارسال: #10
نتیجه گیری این تایپیک:
اگر پول خفته در منزل دارید سکه و طلا خریداری کرده و مدتدار نگهداری فرمائید.و زمانیکه به سود قابل قبول رسیدید بفروشید و مجددا در زمان فروش همه, شما بخرید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: f.jafarankorjan , itpirooz , safire mehrabani , حمید رضا غ
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قیمت طلاوسکه در بازار امروز 29 مهر 94 mehdiz68 0 835 10-21-2015 04:08 PM
آخرین ارسال: mehdiz68
  افرایش قیمت طلا تحت تاثیر افت ارزش دلار در دومین روز متوالی mehdiz68 0 450 10-21-2015 12:31 PM
  قیمت طلاوسکه در بازار امروز mehdiz68 0 511 10-20-2015 03:25 PM
  شیب کاهش قیمت سکه و دلار تند شد mehdiz68 0 399 10-20-2015 03:22 PM
  کاهش تقاضا در ماه اکتبر تاثیر زیادی بر افت مجدد قیمت طلا mehdiz68 0 391 10-20-2015 03:18 PM
  زنی که روزی یک میلیون دلار درآمد دارد mehdiz68 0 453 10-19-2015 01:32 PM
  تحلیل بورس مالزی از روند قیمت جهانی طلا در روزهای آینده mehdiz68 0 391 10-19-2015 12:05 AM
  قیمت سکه 948هزارتومان ، قیمت دلار در بازار mehdiz68 0 491 10-19-2015 12:02 AM
  طلای جهانی در بالاترین قیمت سه ماه گذشته ایستاد mehdiz68 0 449 10-18-2015 11:48 PM
  آخرین اخبارروزانه قیمت سکه . طلا صدفی 71 16,210 10-07-2014 05:58 PM
آخرین ارسال: صدفی
  تحلیل تکنیکال روند تحولات قیمت طلا bayani 9 1,916 09-20-2014 11:33 PM
آخرین ارسال: bayani
  با 200 گرم سرمایه طلا چیکار میشه کرد؟ masoud903 9 1,821 01-21-2014 06:07 PM
آخرین ارسال: abolfazln
  بزرگ‌ترین افت هفتگی قیمت جهانی طلا صدفی 3 1,238 05-29-2013 12:53 AM
آخرین ارسال: vahid.vdn
  بهترین فرصت سرمایه گذاری کنونی چیست amiroloomi 27 8,326 04-13-2013 01:06 AM
آخرین ارسال: bernaba
  سکه های خود را بفروشیم یا نفروشیم؟ MARYAR 0 931 03-07-2013 01:52 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  خرید ربع سکه soso 1 1,110 03-06-2013 12:36 PM
آخرین ارسال: goldmen
  دولت در قیمت‌گذاری سکه دخالت نکند ! Haavin 0 952 01-02-2013 04:56 PM
آخرین ارسال: Haavin
  فکر می کنید سکه تا کجا پایین میاد؟ آینده طلا و سکه به نظر شما؟ mosafere55 12 2,037 11-26-2012 04:25 PM
آخرین ارسال: mohamad021
  سکه ودلارتان را تا دیر نشده بفروشید صدفی 2 942 11-07-2012 11:17 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  سکه بخریم یا نه parsa22 5 1,563 10-20-2012 11:23 AM
آخرین ارسال: ناصر صادقی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS