ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: نظرتون درباره مجله "پنجره خلاقیت" از نظر کاربردی بودن چیه؟
عالی
متوسط
ضعیف
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.

پنجره خلاقیت
زمان کنونی: 05-19-2024, 11:48 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: mohamad92
آخرین ارسال: من میلیاردرم
پاسخ: 15
بازدید: 3112

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امیتازات : 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پنجره خلاقیت
09-09-2012, 06:19 PM
ارسال: #1
پنجره خلاقیت
سلام به تمام میلیاردر های موفق
یک ماه پیش مجله "پنجره خلاقیت" را دست یکی از دوستانم دیدم که بنظرم خیلی جالب بود مطمئنم که درمورد اون خیلی شنیده اید.
اکثر مطالب اون کابردی است.
خیلی توی اینترنت گشتم ولی لینک دانلودی پیدا نکردم
اگه از دوستان کسی لینک اونا پیدا کرد حتما بزاره تا بقیه هم استفاده کنند.

جدید ترین شماره اون شماره 15 است که خلاصه ایی از اون را برای میلیاردرهای عزیز میگذارم:

*گفتگوی اختصاصی با برایان ترسی:
جالبه بدونید که برایان تریسی قراره مهر ماه به ایران بیاد و به قول خودش در مجله قراره که راز بزرگی را بگه. دوستاران می تونند بلیط اونا از سایت http://www.brian-tracy.ir تهیه کنند(از 450 تا 990 هزار تومن)
*قورباغه را ببوس:
جدید ترین کتاب برایان تریسی که در مجله بخشهایی از اون را آورده
5 قورباغه که در اعماق مرداب احساسات شنا می کنند:1-توجیه کردن2-درگیر شرایط شدن3-حساسیت شدید4-قضاوت کردن5- خود فریبی
*ایده های طلایی برای کسب و کارهای کوچک
مطالب جالبی در مورد کسب درآمد از شغل دوم در کنار شغل اوله.از مشاغلی مثله آریشگری و سوپر گوشت و خشک شویی میگه
*تاریخچه فراری
درباره شرکت بزرگ فراری توضیحاتی میده.جالبه بدونید شرکت فراری برای تبلیغات 1 پنی هم هزینه نکرده
*7قدم برای ثبت نام مسکن مهر
*مصاحبه با کسی که زشت ترین کفش های جهان را پرفروش کرد
*برتری مالی من چگونه است از رابرت کیو ساکی
و خیلی مطالب دیگه که در آینده کم کم مطالبی را اضافه می کنم
موفق باشید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: SHAYAN.IRANI , iranboy , jahanagahi , M3HDI , ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , من میلیاردرم
09-09-2012, 06:51 PM
ارسال: #2
RE: پنجره خلاقیت
سلام دوست عزیز
به نظر من هم مجله خیلی خوبیه.
ولی لینک دانلود مجله ای که 3 تومن هست رو فک نکنم پیدا کنید.مگر اینکه مقالات هر نویسنده ایرانی رو توی سایتش پیدا کنید که معمولا هم میذارند.
برای چیزای با ارزش آدم باید خرج کنه دیگه!
 تشکر شده توسط: iranboy , mohamad92 , jahanagahi , M3HDI , ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , من میلیاردرم
09-19-2012, 09:29 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-19-2012 10:14 PM، توسط ناظم ارشد.)
ارسال: #3
با سلام
امروز در نظر دارم که قسمتی از مجله را براتون بیارم درآینده حتما مطالب جالب را گلچین میکنم براتون میزارم .امیدوارم که خوشتون بیاد
شغل دوم،درآمد اول
ایده های طلایی برای کسب و کارهای کوچک

شما باید در هر کاری که دارید دنبال کمبودهای مشتری خود باشید.شما به عنوان کسی که یک شغل اول دارید و می خواهید شغل دومی جهت کسب درآمد بیشتر در کنار آن شغل ایجاد کنید،حتماً نباید از شغل دوم خود نیز به شکل مستقیم، درامد کسب کنید! بلکه با گسترش و جلب مشتری بیشتر برای شغل اول تان، هدف خود را دنبال خواهید کرد.

نوع شغل :آرایشگاه

فروش لوازم جانبی و بهداشتی که در حال حاضر در برخی آرایشگاه ها و به خصوص آرایشگاه های زنانه انجام میشود،از آن جمله خواهد بود.برای تبدیل یه مشتری به مشتری ثابت استفاده از کیف های حاوی لوازم آرایشی مخصوص فرد است. این ایده به ظاهر ساده، باعث ایجاد نوعی وابستگی میشه.یا ارائه مشاوره هایی در زمینه پوست و مو به مشتریان و یا سی دی های آموزشی.

نوع شغل: سوپر گوشت

شاید بدتان نیاید که در حالی که سفارش تان آماده میشود درمیان کتابها سی دی های آموزسی و حتی کاتالوگ های آشپزی چرخی بزنید.
یا در کنار سفارشات مشتری، بسته هایی را که حاوی سبزیجات معطر و ادویه است برای پخت در اختیار خریداران قرار دهید.

نوع شغل: خشک شویی

فروش پودر های شست و شو،لکه بری،ارائه رنگهای لباس و آموزش طرز استفاده از آن نیز برای مشتری های شما مناسب باشد.

امیدوارم استفاده کرده باشید.

موفق باشید
 تشکر شده توسط: jahanagahi , M3HDI , ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , من میلیاردرم , mir abbas
09-19-2012, 10:10 PM
ارسال: #4
محمد عزیز سری مقالات " شغل دوم،درآمد اول" تالیف اینجانب است.
بیشتر مقالات و مصاحبه های اختصاصی اینجانب، در ماهنامه انجمن"http://shop.unc-co.ir" و سایت مجله خبری یک میلیاردر "http://unc-co.ir" موجود است.
در ضمن لطفا لینک هایی که از مجرای مجله نیست را در اینجا قرار ندهید.
اکنون از سردبیر مجله سوال کردم، فقط سایت مدیر سبز از مجرای مجله این فایل را می فروشد.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , SHAYAN.IRANI , ali zobeid , M3HDI , ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , من میلیاردرم , mir abbas
09-19-2012, 10:41 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-20-2012 12:45 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #5
یایت سخنرانی .......بلیط از 450 تا 990 هزار تومن

واقعا این پول بابت چه چیزی باید داده شود.درآمد ایشان و افراد ی که در این زمینه کار میکنند , از کار نیست بلکه بخاطر مطرح کردن مطالب تفکر مثبت و ترغیب و تشویق همگان به کسب درآمد است.من منکر خدمات این عزیزان نیستم بلکه تعجب میکنم از خودمان.ما در ایران افرادی داریم که با دست فروشی به اوج ثروت رسیده اند و با یک ایده چنان زندگیشان زیر و رو شده که باعث تعحب همگان است ولی اینان را نمی بینیم .
این افراد باید باشند و من منکرشان نیستم ولی در تعجبم تا چه اندازه مطالعه ؟تاچه اندازه فقط مطالعه و عمل صفر.وقتی کتابی را می خوانیم هیجان تمام وجودمان را در بر گرفته وشاید به جرئت عرض کنم که کتاب را تا آخر نخوانده ذوق و شوق ثروت چنان ما را فرا میگیرد که فکر میکنیم الان است که اسم ما جزو بزرگترین ثروتمندان جهان اعلام شود.بعد از مدتی کم کم دلسرد شده و عطایش رابه لقایش می بخشیم و دوباره کتاب دیگری از نویسنده دیگری تهیه کرده و این سیکل تکرار می شود بدون هیچ نتیجه ای.
واما بحث من:
عزیزان یک جلد از کتابی که نویسنده اش مورد علاقه شما است چه ایرانی و چه خارجی تهیه کنید.بخوانید و بخوانید و مطالبش را درک کنید و تکرار کنید.شغل مورد نظر خود را پیدا کنید.تحقیق کنید بپرسید و نقاط قوت و ضعفش را یاد یگیرید و همسو با مطالعه حرکت خود را آغاز کنید.نتیجه عالی خواهید گرفت.

درتمام این کتابها بدون استثنا نوشته شده :
- هدفهایتان را مشخص کرده و ختما مکتوب کنید.
- باور و ایمان داشته باشید که به آن می رسید.
- جملات مثبت و تاکیدی نوشته و روزانه تکرار کنید.
- مسئله مهمی که من خود همیشه مطرح کرده ام : دیوارهای ذهنی خود را بشکنید.
- ذهنتان را پر ثروت کنید.
- در نهایت کار مورد علاقه خود را پیدا کرده و رمز و رموزش را پیدا کرده و پا به پای مطالعه حرکت را هم شروع کنید.نتیجه 20 یعنی عالی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , SHAYAN.IRANI , مــجــیــנ , ali zobeid , mosafere55 , Delta.H , M3HDI , ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , Busaba , من میلیاردرم , mir abbas , papuon , iranboy
09-20-2012, 10:11 AM
ارسال: #6
(09-19-2012 10:41 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  یایت سخنرانی .......بلیط از 450 تا 990 هزار تومن

واقعا این پول بابت چه چیزی باید داده شود.درآمد ایشان و افراد ی که در این زمینه کار میکنند , از کار نیست بلکه بخاطر مطرح کردن مطالب تفکر مثبت و ترغیب و تشویق همگان به کسب درآمد است.من منکر خدمات این عزیزان نیستم بلکه تعجب میکنم از خودمان.ما در ایران افرادی داریم که با دست فروشی به اوج ثروت رسیده اند و با یک ایده چنان زندگیشان زیر و رو شده که باعث تعحب همگان است ولی اینان را نمی بینیم .
این افراد باید باشند و من منکرشان نیستم ولی در تعجبم تا چه اندازه مطالعه ؟تاچه اندازه فقط مطالعه و عمل صفر.وقتی کتابی را می خوانیم هیجان تمام وجودمان را در بر گرفته وشاید به جرئت عرض کنم که کتاب را تا آخر نخوانده ذوق و شوق ثروت چنان ما را فرا میگیرد که فکر میکنیم الان است که اسم ما جزو بزرگترین ثروتمندان جهان اعلام شود.بعد از مدتی کم کم دلسرد شده و عطایش رابه لقایش می بخشیم و دوباره کتاب دیگری از نویسنده دیگری تهیه کرده و این سیکل تکرار می شود بدون هیچ نتیجه ای.
واما بحث من:
عزیزان یک جلد از کتابی که نویسنده اش مورد علاقه شما است چه ایرانی و چه خارجی تهیه کنید.بخوانید و بخوانید و مطالبش را درک کنید و تکرار کنید.شغل مورد نظر خود را پیدا کنید.تحقیق کنید بپرسید و نقاط قوت و ضعفش را یاد یگیرید و همسو با مطالعه حرکت خود را آغاز کنید.نتیجه عالی خواهید گرفت.

درتمام این کتابها بدون استثنا نوشته شده :
- هدفهایتان را مشخص کرده و ختما مکتوب کنید.
- باور و ایمان داشته باشید که به آن می رسید.
- جملات مثبت و تاکیدی نوشته و روزانه تکرار کنید.
- مسئله مهمی که من خود همیشه مطرح کرده ام : دیوارهای ذهنی خود را بشکنید.
- ذهنتان را پر ثروت کنید.
- در نهایت کار مورد علاقه خود را پیدا کرده و رمز و رموزش را پیدا کرده و پا به پای مطالعه حرکت را هم شروع کنید.نتیجه 20 یعنی عالی.
جانا سخن از زبان ما میگویی!!1
ممنون استاد عزیز
 تشکر شده توسط: jahanagahi , ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , من میلیاردرم , mir abbas
09-20-2012, 03:37 PM
ارسال: #7
استاد قربانیان عزیز حرفهای شما کاملا صحیح و دقیق است
یک سوال دارم : شما بارها و تقریبا همیشه از دیوارهای ذهنی و ضرورت شکستن آنها صحبت کرده و میکنید.

اگر ممکن است لطف کنید در این باره توضیح بیشتری بدهید و اینکه خود شما از چه روشهای ذهنی و چه عبارات تاکیدی استفاده میفرمائید.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , من میلیاردرم , mir abbas
12-02-2012, 12:36 AM
ارسال: #8
درخواست ماهنامه خلاقیت:

سلام جناب کاظمی؛ راحت ترین و بهترین شیوه برای دریافت مجله ی خلاقیت. لطف می کنید اگر در سایتتان اطلاع رسانی کنید

[تصویر: 558973_552030758144631_1286827661_n_1_.jpg]

تشکر شده توسط: ahmad rezaee , jahanagahi , Delta.H , ناصر صادقی , mir abbas , مهدی گل محمدی , من میلیاردرم
12-02-2012, 01:36 AM
ارسال: #9
ضمن تشکر از اطلاع رسانی شما.
برای شهرستانها هم این ارسال رایگان است؟

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: goldmen , M3HDI , Delta.H , ناصر صادقی , mir abbas , مهدی گل محمدی , من میلیاردرم
12-02-2012, 08:26 AM
ارسال: #10
(12-02-2012 01:36 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  ضمن تشکر از اطلاع رسانی شما.
برای شهرستانها هم این ارسال رایگان است؟

فکر می کنم بله.

تشکر شده توسط: jahanagahi , goldmen , ناصر صادقی , mir abbas , مهدی گل محمدی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کتاب خلاقیت و نوآوری در همه حال mehrdad062 4 2,361 12-26-2011 11:47 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS