ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ساخت ماکت های مختلف به صورت صنایع دستی
زمان کنونی: 05-18-2024, 02:08 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: بهنام ذوالفقارزاده
آخرین ارسال: amir_sky
پاسخ: 7
بازدید: 2746

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امیتازات : 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-05-2012, 03:19 PM
ارسال: #1
سلام دوستان
وقتتون بخیر
ما تصمیم داریم انشالله با کمک خانمم یه فروشگاه صنایع دستی راه بندازیم و اکثر جنسهاروهم خودمون درست کنیم.
البته قبل از تاسیس فروشگاه قصد داریم ابتدا این کار را در سطح کوچک انجام دهیم.
مواردی که قصد درست کردن آنها رو داریم:
-چادرهای کوچک از جنس پارچه به صورت ماکت
- عروسک های با لباس محلی در هر استان
- ...
به نظر شما از چه طریق میتوان اطلاعات در این زمینه را ( فروش ، مجوز کار و... ) را بدست آورد؟
و اینکه ایده هایی که شما در این زمینه دارید را بفرمایید و اگر ایده خصی هم داشته باشید برای شما تولید کنیم.
ممنون

خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته هایم ممنونم
تلفن:4969-611-0937
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , کیمیا شریفی
09-06-2012, 02:38 PM
ارسال: #2
RE: ساخت ماکت های مختلف به صورت صنایع دستی
دست شما درد نکنه. یعنی هیچکی نظری در این باره نداره!!!!!!!!!!!
یا همینجوری نظرتونو نمی فرمایید؟
بهرحال ممنون از لطفتون
یعنی اگه الان من میخواستم تو جلسه حضوری از شما نظرتونو در این مورد بپرسم، باید همینجوری به من نیگا میکردین؟

09-06-2012, 03:58 PM
ارسال: #3
سلام
بنده تخصصی ندارم ولی فکر کنم ایده خوبی باشه/ یه سری مجسمه دیدم میسازن فروش خوبی هم داره/ برای مجوز گرفتن فکر کنم باید برید گردشگری شهر خودتون
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
09-06-2012, 05:07 PM
ارسال: #4
(09-06-2012 03:58 PM)dj flash نوشته شده توسط:  سلام
بنده تخصصی ندارم ولی فکر کنم ایده خوبی باشه/ یه سری مجسمه دیدم میسازن فروش خوبی هم داره/ برای مجوز گرفتن فکر کنم باید برید گردشگری شهر خودتون

ممنون دوست عزیز

09-07-2012, 01:19 PM
ارسال: #5
من برای دخترم چند ماه پیش برای شرکت در تئاتر دانش آموزی به آدرسی که از طرف مدرسه داده بودند رفتیم و برایش یه لباس مخصوص محلی و یه لباس بصورت کره زمین کرایه کردیم شد 5000 تومان برای 1 روز .
فکر کنم اگر دنبال ساخت چنین لباسهایی باشید و مجموعه خوبی درست کند می توانید با مدارس و ارگانهای مختلفی مخصوصاً نقاط بالای شهر همکاری کنید و پول خوبی درآورید .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , مهدی 1
09-07-2012, 04:33 PM
ارسال: #6
(09-05-2012 03:19 PM)behnam67 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
وقتتون بخیر
ما تصمیم داریم انشالله با کمک خانمم یه فروشگاه صنایع دستی راه بندازیم و اکثر جنسهاروهم خودمون درست کنیم.
البته قبل از تاسیس فروشگاه قصد داریم ابتدا این کار را در سطح کوچک انجام دهیم.
مواردی که قصد درست کردن آنها رو داریم:
-چادرهای کوچک از جنس پارچه به صورت ماکت
- عروسک های با لباس محلی در هر استان
- ...
به نظر شما از چه طریق میتوان اطلاعات در این زمینه را ( فروش ، مجوز کار و... ) را بدست آورد؟
و اینکه ایده هایی که شما در این زمینه دارید را بفرمایید و اگر ایده خصی هم داشته باشید برای شما تولید کنیم.
ممنون

تا همین چند سال پیش که هنوز شبکه توزیع محصولات توی کشور اینقدر توسعه پیدا نکرده بود هر جا می رفتیم مسافرت غیر ممکن بود دست خالی برگردیم هم برای سوغات و هم برای مصرف شخصی حتما از محصولات و صنایع دستی اون منطقه خرید می کردیم چون مطمئن بودیم تو شهرخودمون یا گیر نمی یاریم یا اگه باشه قیمتش خیلی بالاتر و کیفیتش خیلی پایین تره . سمت شمال که می رفتیم از جارو و کلوجه و مربا گرفته تا حصیرهای دست سازشون ، سمت مشهد که می رفتیم از زرشک و زعفران و ادویشون ، همدان سیرشون و سفالشون سمت جنوب و جزایر لوازم برقی و آرایشی خارجی شون و هر شهر به تنوع خودش مثل الان نبود که زعفران مشهد تو بقالی سرکوچه تازه تر و ارزانتر از خود مشهد تهیه کرد و ...
اما از وقتی این اتفاقات و پیشرفتها شکل گرفته دیگه کم کم سنت قشنگ سوغاتی و یادگاری هم داره رنگ می بازه خیلی از شهرها دیگه عملا چیزی برای عرضه ندارن روی آوردن به چرندیات چینی !! چقدر خوبه که یکی بیاد و یادگاری هایی خاص برای هر استانی یا شهری تولید کنه و فقط تو همون شهر پخش کنه

به تازگی ماسوله بودم ، عروسک های بافتنی که روش کلمه ماسوله هم بافته شده بود به تعداد بسیار زیاد عرضه می شد و خرید و استقبال مردم هم عالی
پارسال شیراز رفته بودم ماکت و مجسمه های تخت جمشید و پاسارگاد و .. بود که من چند تا برای دوستان گرفتم
عید یزد بودم یک سری کاشی معمولی را برداشته بودن با دست روش طرح کاشی های قدیمی را کشیده بودن که به صورت آویز استفاده می شد و کلمه یزد و 1391 روش ثبت شده بود
اصفهانم که دیگه وصفش نگفتنیه ! توی میدان نقش جهان کسی حق فروش اجناس خارجی را نداره و کسبه فقط می تونند صنایع دستی و ... ایرانی بفروشند

در کل ایده بسیار عالیه در صورتی که بتوانید نمونه هایی با قیمت مناسب ، کیفیت عالی و هزینه تولید پایین تولید کنید ، ماکت آثار باستانی ، یادبود و یادگاری هایی از اون شهر و استان و ... دنبال مجوز و .. هم نباشید ، تو هر کاری مجوز می گیرن که از امکانات دولتی اون استفاده کنند و یا مزاحمت ماموران دولتی را کم کنند تو زمینه ای که شما می خوایید فعالیت کنید نه کسی مزاحمتون می شه و نه از وام خبری هست که بخوایید وقتتون را بزارید برای مجوز

شاد ، سربلند و پیروز باشید
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , بهنام ذوالفقارزاده
09-08-2012, 12:13 AM
ارسال: #7
من تو یه شهر جنوبی زندگی میکنم و تو ساحل اینجا انواع صدف ها پیدا مشه که باهاش میشه مجسمه ها و عروسک های جالبی درست کرد.

منتظــر زمــان ایــده آل نشســتن ، انتظــاریست که تا ابد طــول خــواهد کشــید.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عمده فروش لباس زیر زنانه که به صورت چکی کار کنه ؟؟ narges azari 5 5,384 04-28-2017 12:19 AM
آخرین ارسال: hima
Rainbow کارگاه بلوک زنی -- سروران گرامی محتاج به مشاوره شما هستم Fery Farrokhzad 13 28,854 06-25-2016 01:39 AM
آخرین ارسال: Fery Farrokhzad
  راهکاری جهت تولید ایده های درآمدزا vahid.izadi28 41 13,908 04-13-2016 12:06 PM
آخرین ارسال: saeed2013
  مجبور به شروع کار در شهرستان هستم،لطفا راهنماییم کنید مصطفی ترابی 1 958 09-28-2015 11:28 AM
آخرین ارسال: مصطفی ترابی
  تراش و فروش سنگ های نیمه قیمتی yazdanshm 0 685 08-07-2015 05:34 PM
آخرین ارسال: yazdanshm
  ساخت بازي تحت وب mas 5 4,093 06-17-2015 08:01 PM
آخرین ارسال: ro3vayedel
  آيا به دنبال سرمايه گذاري با سود بالا هستيد اما سرمايه چنداني براي اينكار نداريد؟ mehdi098 2 906 11-05-2014 08:38 PM
آخرین ارسال: mehdi098
  همه به دنبال بازاریاب ... همه فراری از بازاریابی m-jalalvand 12 2,991 09-26-2014 06:15 PM
آخرین ارسال: saeed.abdollahi
Brick بازاریابی و فروش انواع بلوک های ساختمانی ajand.pc 10 8,167 07-07-2014 12:53 AM
آخرین ارسال: mhmd_heydari7
  با 5 میلیون تومان چه کاری را به عنوان شغل دوم میشه شروع کرد ؟ محسن121 8 22,505 06-17-2014 10:45 AM
آخرین ارسال: مینا جووون
Question سیستم های گرمایشی و سرمایشی نوین BEYOND 3 1,633 04-21-2014 09:23 PM
آخرین ارسال: MohammadHashemi
  پوشاک خاص ... ! لباس های بالماسکه و هاوایی و.. 630 1 1,170 02-18-2014 02:32 AM
آخرین ارسال: انضباط
  دستگاه های فروش اتوماتیک motahhari 5 1,511 09-02-2013 11:59 AM
آخرین ارسال: مهدی 1
  بهترین مکان های خرید پارچه در تهران.... mallarme 0 1,006 05-28-2013 09:22 PM
آخرین ارسال: mallarme
  راهنمای گام به گام برای ایجاد کسب و کار بخش اول: کارآفرین درون خود را فعال کنید. karafarin 0 1,682 03-19-2013 01:21 PM
آخرین ارسال: karafarin
  کافه های معروف و قدیمی تهران karafarin 1 5,602 03-10-2013 10:08 AM
  شیرینی فروش های معروف تهران karafarin 3 5,590 03-10-2013 09:55 AM
  ساخت و ساز افسون 3 1,124 08-19-2012 09:43 PM
آخرین ارسال: افسون

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS