ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

قانون بخشش
زمان کنونی: 05-03-2024, 04:23 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Delta.H
آخرین ارسال: بهداد
پاسخ: 6
بازدید: 1485

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قانون بخشش
09-05-2012, 01:20 PM
ارسال: #1
قانون بخشش
قانون بخشش بیان می‌کند که اگر شما نتوانید از بهترین‌ها در زندگی بگذرید نمی‌توانید به موفقیت اقتصادی دست پیدا کنید. هر چه توان بخشش شما بیشتر باشد شما به کامیابی بیشتری دست پیدا می‌کنید .

هر کجا که می‌روید، سعی کنید چیزهایی را به اشخاص بدهید که می‌تواند یک هدیه یا حتی یک تحسین باشد. برای چیزهایی که در زندگی‌تان دریافت کرده‌اید، ممنون و سپاسگزار باشید و تلاش کنید چرخه ی دادن و گرفتن را حفظ کنید.

به بیانی دیگر این قانون می‌گوید: با رها کردن وابستگی و تعلقاتتان می‌توانید به چیزهایی که می‌خواهید دست یابید. نباید از آرزوها و خواسته هایتان دست بکشید ولی باید از وابستگی‌هایی که در نتیجه آن‌ها به وجود می‌آید، رها شوید. وابستگی‌ها اغلب اوقات باعث ترس و تزلزل هستند و در نتیجه مانع از رسیدن شما به موفقیت اقتصادی می‌شود .
در قرآن آمده است: لَن تَنَالُواْ الْبِرَّ حَتَّی تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ وَ مَا تُنفِقُواْ مِن شَیْءٍ فَإِنَّ اللّهَ بِهِ عَلِیمٌ ال عمران: هرگز به نیکی (کمال) نمی‌رسید تا از آنچه خود دوست دارید انفاق نمایید و هر چه انفاق نمایید حتماً خداوند بدان داناست. (92 آل عمران)

بنابراین حواسمان باشد که با بی خیالی از کنار فقیری نگذریم، انسان محتاجی را شرمنده نکنیم، چیزی را ببخشیم که به گفته قرآن دوست داریم. بخشیدن لباسی که به دردمان نمیخورد، وسیله ای که دیگر به کارمان نمی آید و اسکناسی که گوشه ندارد، هنر نیست. باید از آن "مما تحبون" (داشته های مورد علاقه امان) ببخشیم.و از همه مهمتر در زمان کمک به نیازمندی بسیار مراقب آبروی او باشیم.
چند سال پیش در اسکله یکی از بنادر جنوب کشور منتظر کشتی بودم یک متکدی آمد و از حاضرین درخواست کمک میکرد بعضی ها پولی به وی دادند یک شخص خارجی احتمالا اهل دانمارک هم آنجا بود به سمت فرد متکدی رفت و در حالی که او مشغول آب خوردن بود به شکلی که دیگران متوجه نشوند پولی در جیبش گذاشت. این صحنه برایم خیلی جالب بود چون ما عادت کرده ایم کمک به فقرا را در بوق و کرنا بدمیم! حتی دولت هم بعضی وقتها ایتام و مستمندان مشمول کمک را در تلویزیون نشان میدهد!!

نکته دیگر که در بعضی تاپیک ها از دوستان دیدم این که گفته می شود نباید به افراد نیازمند کمک کرد! با این استدلال که آنها از قدرت جسمی و ذهنی برخوردارند! و برخی دوستان هم گفته اند به جای کمک باید کارآفرینی کنیم تا نیازمندان و فقرا مشغول به کاری شوند و کسب درآمد کنند.

دوستان عزیز کاملا درست میفرمائید اما با نگاهی به شرایط جامعه و افزایش فقر،بیکاری و اعتیاد آیا امکان اشتغال زایی در این سطح وسیع برای من و شما وجود دارد؟ آیا شما جامعه ای سراغ دارید که تمام افراد آن از مزایا و امکانات یکسان برخوردار باشند؟ تا بوده فقر و فقیران بوده و خواهد بود و بخشش و سخاوت راهی است برای پیشرفت خود انسان و بخشنده بودن سوای دین و مذهب صفتی ستودنی است. و انسان در هر شرایطی باید ببخشد، اتفاقاً کسی که در راه ثروتمند شدن تلاش میکند باید بیشتر ببخشد تا برکت بیشتری عایدش شود نه اینکه منتظر باشد زمان ثروتمندی و مکنت شروع به بذل و بخشش کند.

حمزه

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Haavin , مــجــیــנ , قادر سلمانی , mir abbas , بهداد , حامد , jahanagahi , m_grate29 , mallarme , صابری , maxsoulfly , s_a , Elixir
01-18-2013, 09:46 AM
ارسال: #2
RE: قانون بخشش
بخاطر بسپاریم که :

بخشنده از دست نمی دهد .

او همواره در حال بدست آوردن است.

نویسنده : ارد بزرگ

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mir abbas , بهداد , jahanagahi , m_grate29 , صابری , maxsoulfly , s_a
01-18-2013, 12:48 PM
ارسال: #3
بسیار ارزنده و مطلب جالبی بیان شد - از جناب سلمان پور سپاسگذارم

قدرتی که در سه کاتالیزور ( شکرگذاری / بخشش / تجسم خلاق ) دیده ام توی هیچ ارتعاشی ندیده ام

مطلب بعدی تاپیک جذب مخصوص بحث فیزیلوژیکی و بنیادین بخشش هستش که چند روز دیگه منتشر میکنم

فوق العاده بود - اعتبارتان به جاست
با سپاس
 تشکر شده توسط: jahanagahi , حامد , m_grate29 , 3ObHaN , mir abbas , صابری , maxsoulfly , sir-mahyar , Delta.H , s_a
01-18-2013, 12:51 PM
ارسال: #4
هر چه بیشتر می بخشم بیشتر می ستانم و احساس شادمانی می کنم.
هرچه
بیشتر می بخشم
بیشتر می ستانم
واحساس
شادمانی
میکنم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: حامد , بهداد , m_grate29 , mir abbas , صابری , maxsoulfly , sir-mahyar , s_a
01-18-2013, 01:02 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-18-2013 01:03 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #5
از : جناب Delta.H عزیز:

[تصویر: u1qxa13ornbrq4ikn4a.gif]

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: m_grate29 , بهداد , 3ObHaN , mir abbas , صابری , kafi , maxsoulfly , sir-mahyar
01-18-2013, 01:19 PM
ارسال: #6
منتظر یک تحول بزرگ از طرف یکی از عزیزان این انجمن باشید که از راه بخشش برایش محقق شده است
کسی که همه دوستش دارند و در تاپیک خاطرات راز یا تاپیکی مجزا دستاورد عملی اش را توضیح خواهند داد

سپاس
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , mir abbas , صابری , kafi , maxsoulfly , s_a
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مهم‌ترین قانون پولد‌ار‌شدن را بیاموزید REZA HAJISALIMI 18 4,564 08-28-2013 03:33 PM
آخرین ارسال: mahdi1360
  10 قانون اساسی!! Haavin 1 974 03-09-2013 05:24 PM
آخرین ارسال: hade6453

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS