ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بیاید با رعایت یه سری نکات کوچیک به انجمن و مدیران کمک کنیم
زمان کنونی: 04-28-2024, 01:21 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MohamadMJ
آخرین ارسال: Delta.H
پاسخ: 48
بازدید: 7003

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیاید با رعایت یه سری نکات کوچیک به انجمن و مدیران کمک کنیم
01-24-2013, 02:56 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-24-2013 02:57 PM، توسط 3ObHaN.)
ارسال: #31
RE: شمارا به خدا رعايت كنيد ... خواهش ميكنم
(01-24-2013 02:35 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  دیشب یکی از کاربران جدید و البته همیشه در صحنه ارسال اسپم!! چند اسپم داشتند که ناظم ها حذف کردند امروز صبح می بینیم اکانت جدید باز کرده اند و دوباره شروع...!!
ما ربات اسپمر دیده بودیم اما انسان اسپمر با این سماجت در این دوسال و اندی کمیاب است! که در هفته اخیر دیگر به اوج می رسد و گوششان هم بدهکار تذکرها نیست!
بنده با ارسال های طنز و یا اموزش و اطلاع رسانی ها مشکل ندارم و بنظرم تاکنون همه خوب وبجا بوده است اما اکنون دیگر زیاد شده است.
حتی پیشنهاد دادم که مانند ارسال های خانم صدفی که همه دسته بندی شده و مناسب حال سایت است در یک تاپیک باشد که برخوردشان اصلا مناسب نبود!!

اقا ما یه نظری داریم
یه اعلان عمومی بزنید که از فیلان تاریخ تمام پست های اضافی و نامربوط ، از ارسال های خود شما به عنوان مدیریت تا ارسال های من نوعی ، پاک میشه . بعد این رو اعلان رو جوری بزارید که تو تمام صفحات باشه .
تا این تاریخ پست ها رو شناسایی میکنیم ، بعد از این تاریخ ، میریزیم تو سایت ، ضربتی همه پست ها رو تو یه روز پاک میکنیم . اگه تو این یه روز سایت از حالت عمومی خارج بشه خیلی هم بهتره
بعد اون موقع کسی گفت فیلان بیساره میگیم با اعلان کرده بودیم و در ضمن نه تنها پست شوما بلکه پست های نامربوط همه پاک شده .
دیگه کسی نمیتونه تشنج ایجاد کنه و ما هم راحت میشیم
از اون تاریخ به بعد هم به شدت و قاطعیت با پست اسپم و اینجور چیزا برخورد میکنیم .
نظر شوما ؟

[تصویر: start.gif]

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , cold_fear , MARYAR , فرهاد قربانی , M3HDI , nami , Mind , کامیار کاظمی , mir abbas , ahmad rezaee , dara
01-24-2013, 02:57 PM
ارسال: #32
مسئولیت حذف و ویرایش هر تایپیک و یا پستی را از طرف مدیران و ناظمین محترم می پذیرم و عزیزانی که گلایه دارند به صورتهای مختلف می توانند از من جواب بخواهند.
09127804639
rahnama1378#gmail.com
و پیغام خصوصی

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , cold_fear , MARYAR , فرهاد قربانی , M3HDI , nami , Mind , Haavin , mir abbas , حامد , ahmad rezaee
01-24-2013, 02:58 PM
ارسال: #33
دوستان خوب
اگر تصور میکنید که مطالب شما مغایر موضوعات انجمن نیست حق شماست که بدانید که پست یا تاپیک شما به چه علتی حذف شده است و ناظم ها نیز جوابگو هستند، اما لحن مناسب و تسلیم قوانین بودن را فراموش نفرمائید.
بارها گفته ام بیایید از همین جامعه کوچکمان شروع کنیم تا در برابر قوانین همه یکسان باشیم!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , cold_fear , MARYAR , M3HDI , فرهاد قربانی , P@RSA , nami , mohammadshamosi , Mind , Haavin , mir abbas , حامد , ahmad rezaee , dara
01-24-2013, 03:06 PM
ارسال: #34
بخدا از من معاون انقدر ارسال حذف شده و شاید مدیریت سایت حتی به من و یا بقیه مدیران بیشتر از کاربران عادی سخت می گیرند.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , M3HDI , nami , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , Mind , mir abbas , Haavin , Delta.H , sir-mahyar , ahmad rezaee , dara
01-24-2013, 03:14 PM
ارسال: #35
بنظر من همون مرامنامه و قوانين انجمن را رعايت كنيم همه چي حله مديران و ناظم هاي عزيز هم با احترام و تذكر بجا و نه سليقه اي در راستاي قوانين انجمن عمل كنند.
تشكر ميكنم از تيم مديريت سايت و همه اعضاي مهربون و دوست داشتني.
به هم كمك كنيم تا مسائل اينچنيني رو بخوبي مديريت كنيم و احتياج به برخورد احساسي نباشه.
با سپاس

تشکر شده توسط: MARYAR , M3HDI , nami , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , Mind , mir abbas , 3ObHaN , HadiMahmoodi , Haavin , jahanagahi , sir-mahyar , ahmad rezaee
01-24-2013, 03:15 PM
ارسال: #36
من هم با نظر دوستان و بزرگان انجمن موافقم. و هر دستوری که بزرگان انجمن در ارتقاء کیفیت این انجمن داشته باشند.مورد قبول میباشد.

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: MARYAR , M3HDI , nami , Mind , mir abbas , 3ObHaN , HadiMahmoodi , Haavin , jahanagahi , sir-mahyar , ahmad rezaee
01-24-2013, 03:21 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-24-2013 03:38 PM، توسط MARYAR.)
ارسال: #37
اعضای مدیریت و ناظم ها تا کنون سلیقه ای رفتار نکرده اند. متاسفانه نمی دونم چرا ماها ارسالهایمان را جز مایملکمون می دونیم و اگر پاک بشه انقدر برخورد می کنیم ما باید برای میلیاردر شدن یاد بگیریم که از انتقادها در جهت پرورش ذهنمون کمک بگیریم.
بیایید از همین جامعه کوچک خودمان شروع کنیم.
به شما اطمینان می دهم برخوردها هیچ گاه سلیقه ای نیست

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: M3HDI , P@RSA , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , Mind , cold_fear , mir abbas , 3ObHaN , jahanagahi , nami , sir-mahyar , حامد , ahmad rezaee , فرهاد قربانی
01-24-2013, 03:35 PM
ارسال: #38
(01-24-2013 02:34 PM)صدفی نوشته شده توسط:  طبق نطرات استادان و بزرگواران انجمن

گویا مطالبهایی که من هم در انجمن میزارم بی جا و اضافه هست

ممنون حتما رعایت میشه

خانم صدفی عزیز همه عزیزان انجمن از دسته بندیهای خوب شما تعریف میکنند. موفقتر باشی.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: MARYAR , M3HDI , mohammadshamosi , mir abbas , 3ObHaN , Haavin , nami , ahmad rezaee , فرهاد قربانی , صدفی
01-24-2013, 03:53 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-24-2013 03:55 PM، توسط nami.)
ارسال: #39
با سلام و سپاس

مثالی میزنم مثلا تاپیکهایی همچون :
1- تاریخ تولد
2- کافه گپ میلیاردرها
و ....
خب عزیزانم این تاپیکها و یا اعضای خوبی مثل آقای فرهاد قربانی با دار و دسته و بعضی دیگر از کاربران دوست داشتنی که خروجی این گونه تاپیکها و اینگونه اعضا این موارد است:

صمیمیت اعضا را نسبت به یکدیگر افزایش میدهد.
فضای شاد و بانشاط انجمن را افزایش میدهد.
پس اینها نیز نیاز جمع ما است و فکر میکنم همین چندتا تاپیک برای تفریح و نشاط کافی می باشد.

تاپیکهای مشاوره ای
تاپیکهای خودباوری و انرژی دهنده
تاپیکهای تخصصی در زمینه های مختلف اقتصادی
و غیره که مهم ترین و از ارکان انجمن اینها می باشد.
پرورش فکر و اصول
پرورش ایده
پرورش عمل و نحوه حرکت
انتقال تجربیات
و ........که خروجی باید داشته باشیم.

فرعیات دیگر فکر نمیکنم نیاز باشد.

مگر نه حرف مفت و بیهوده که از بقال محل گرفته تا راننده تاکسی و استاد و دانشجو و بی سواد و سواد دار بسیار داریم ،همه به نوعی ماشالله در هر زمینه ای استاد شده اند و غرورها و منیت ها همه گیر شده است .اما این سایت باید متفاوت باشد ،در جامعه ما خیلی کار نشده داریم و حتی کار شده اما بصورت غلط و ناصحیح پس مسئولیتمان بسیار زیاد و سنگین می باشد.

خطابم رو به یک عده بسیار کم از کاربرانی هست که به علت حذف شدن تاپیکهاشون و یا برخورد مدیران با انها،شروع به فحش دادن و ناسزاگویی به مدیران کرده اند و موجبات ناراحتی این بزرگواران شده اند و یا حتی می شوند.پس خدمت این دسته بگویم که:
اگر در فرهنگ لغات شما اگر 100 کلمه فحش باشد، یقین کنید که در کتاب جامع ما دهها هزار فحش انهم به چندین زبان زنده دنیا وجود دارد و اگر با شماها مثل خودتان بی ادبانه رفتار نمیشود ،هرگز فکر نکنید که بلد نیستیم بلکه حرمت انجمن را نگه میداریم و بهتر است که ............

در این پاراگراف نیز روی سخنم با مدیران انجمن و ادمین محترم سایت می باشد:

عزیزانم هیچ توقعی از شماها نداریم ،شماها در حال حاضر و در گذشته بسیار مدبرانه و با تلاش خیلی زیاد ،چنین حرکتی را ایجاد کرده اید و هیچ جمله ای نمیتواند تشکر و حق مطلب را در قبال زحمات شما ادا کند.
خدا قوت عرض میکنم و بهتر میبینم که همه اعضا در این تاپیک شرکت کنند و نظر بدهند و اینگونه نباشد که مدیران تنها بمانند بلکه همه اعضا پشت مدیران باشند.بنده نیز به عنوان عضوی از این جمع بزرگ ،اعلام میکنم که تابع تصمیمات شما مدیران زحمت کشم هستم.

و اما اعضای محترم سایت:

دوستان محبت کنند همگی در این تاپیک شرکت نمایند و نظرات و راهکارهای عملی خودشان را اعلام کنند تا در آخر به یک جمع بندی اصولی و مشورت شده برسیم.

باید در انجمن خانه تکانی بدهیم و خیلی اصولی تر ، منظم تر ،با برنامه ریزی بسیار قویتر از قبل حرکت کنیم.بستری کاملا مدرن و به روز ایجاد کنیم تا این سایت متفاوت تر ، پرمحتواتر ،جذاب تر و شماره یک کشور باشد.
امروز شاید تعداد اساتید با تجربه کم هست ولی یقین کنید که در هر زمینه ای اساتید برجسته ای خواهند امد در زمینه های بسیار مهم و حیاتی و ارکان اقتصادی:

واردات و صادرات
ارز
مسکن
تولید
کشاورزی
معدن
پوشاک
مواد غذایی
و.................................

باید موفق ترین ها باشیم.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , toofan245 , hadi1987 , jahanagahi , M3HDI , mohammadshamosi , mir abbas , MARYAR , 3ObHaN , HadiMahmoodi , Haavin , vahid61 , sir-mahyar , kave , Mind , حامد , ahmad rezaee , فرهاد قربانی , m_grate29 , dara , مهدی گل محمدی
01-24-2013, 04:15 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-24-2013 04:16 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #40
پستهای :
عالی بود
خیلی ممنون از مطلب خوب شما
ممنون از راهنمائیهای شما
از مطلب خوب شما درس گرفتیم
و.....
جزو اسپم حساب می شود و حذف میگردد.
برای نشان دادن این محبتها از دو دکمه :
1- سپاس
2- امتیاز
استفاده فرمائید.
ممنون و سپاسگزار.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mir abbas , mohammadshamosi , 3ObHaN , MARYAR , HadiMahmoodi , Haavin , nami , sir-mahyar , بهداد , Mind , حامد , ahmad rezaee
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نیاز به یک سرمایه گذار ostrich1 1 486 12-19-2018 06:44 PM
آخرین ارسال: ostrich1
  شهرهای محل زندگی اعضای انجمن کامیار کاظمی 274 36,564 09-10-2018 03:07 PM
آخرین ارسال: حدادی
  پیشنهاد کار با ۳۰ ملیون و داشتن مغازه تجاری hamed7070 0 381 03-08-2018 02:07 PM
آخرین ارسال: hamed7070
  استخدامی از اعضای انجمن amirsalar 0 421 12-29-2017 09:43 AM
آخرین ارسال: amirsalar
  با 100 هزار تومان چه كارايي ميشه انجام داد hamid.suncity 2 443 08-14-2017 04:42 AM
آخرین ارسال: irandac
  کانال رسمی انجمن میلیاردرهای آینده ایران کامیار کاظمی 3 3,488 06-24-2017 10:27 AM
آخرین ارسال: mohammadbizz
  نیاز به سرمایه در استارت اپ saeed.h 0 407 04-15-2017 10:17 AM
آخرین ارسال: saeed.h
  مجموعه فيلم هاي اموزشي استفاده از انجمن اقاي ايـــده 42 16,098 03-25-2017 07:49 PM
آخرین ارسال: omis
  با 50 تومن چیکار کنم؟ mohammad7273 0 514 12-29-2016 01:22 AM
آخرین ارسال: mohammad7273
  طراحی سایت با درامد بالا با موضوع کشاورزی sayeh70 1 1,311 12-18-2016 12:46 PM
آخرین ارسال: tiktaak68
  نوار ابزار انجمن میلیاردرهای آینده ایران کامیار کاظمی 15 15,078 12-11-2016 12:14 PM
آخرین ارسال: جواهرسازی
  توانایی افراد انجمن کامیار کاظمی 119 24,552 08-09-2016 01:25 PM
آخرین ارسال: آمنه حسيني
  کمک mehdipp 5 691 05-14-2016 09:38 AM
آخرین ارسال: amir386
  برای شروع،باید چه کنم؟ به دادم برسید؟ hdsky1 0 358 04-04-2016 08:09 AM
آخرین ارسال: hdsky1
  اول سال چه اهدافی نوشتید و به کدوم رسیدین؟ davaran 8 637 03-20-2016 06:48 PM
آخرین ارسال: simorghsoft
  چگونه از انجمن استفاده کنم؟ baghak_sah 44 11,736 07-07-2015 11:02 AM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  انتقال سرور انجمن کامیار کاظمی 1 878 04-14-2015 12:39 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  با 100میلیون چکارکنم 9032631008 15 4,416 03-30-2015 09:27 PM
آخرین ارسال: alrahmaan
  گروپ های انجمن در اتاق های گفتگوی مختلف MARYAR 6 2,378 12-22-2014 03:15 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  دعوت به همفکری استانی ممنوع هست؟ s.ahmadi 0 461 12-13-2014 12:31 PM
آخرین ارسال: s.ahmadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS