ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بیاید با رعایت یه سری نکات کوچیک به انجمن و مدیران کمک کنیم
زمان کنونی: 04-28-2024, 10:30 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: MohamadMJ
آخرین ارسال: Delta.H
پاسخ: 48
بازدید: 7010

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیاید با رعایت یه سری نکات کوچیک به انجمن و مدیران کمک کنیم
10-12-2012, 07:12 PM
ارسال: #11
RE: بیاید با رعایت یه سری نکات کوچیک به انجمن و مدیران کمک کنیم
(10-12-2012 10:25 AM)mir abas نوشته شده توسط:  محمد اقا نگران سپاس دوستان نباش ایشالا اجرت پیش خدا محفوظه برادر.

نه دوست من
اشتباه نکنید
من بارها جاهای مختلف هم توضیح دادم. من نوعی به هیچوجه نیاز به تشکر ندارم. چون وظیفم میدونم چیزی که میدونم رو به بقیه بگم.

نکتش یه حس منطقیه. آخه یعنی یه تشکر از کسی که برای آدم وقت میزاره و مطلب خوبی میزاره یا کسی رو راهنمایی میکنه سخته ؟

کاربران تازه وارد مخصوصا وقتی مطلبی میزارن یکی از ملاکاشون که بازم بزارن و به کارشون ادامه بدن یا نه همین تشکرهای به چشم ناچیزه. خب میبینن کارشون ارزش داشته امیدی دارن ادامه بدن.
من نوعی از شما تشکر کنم یا برای کار خوبی که کردین بهتون اعتبار بدم هیچی از من کم نمیشه. نه از اعتبار من کم میشه نه تشکراتم میپره. ولی شما میگی اااا این مطلب برای محمد هم جالب بوده.
بحث ما اینه. 10_004

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Delta.H , ناصر صادقی , مــجــیــנ , mohammad.b , ahmad rezaee , jahanagahi , mohammadshamosi
10-12-2012, 09:54 PM
ارسال: #12
سلام
دوست عزیز ممنون از اینکه این تایپیک رو درست کردی
اما منم یه خواهش از ادمین های عزیز دارم اینکه اولا اگه میشه وی بولتین نصب کنند و یه دستی به سر این انجمن بکشند یکم قشن گتر بشه
دوما اگه میشه موضوعات{منظورم سر موضوعات یا همون تایپیک های اصلی است نه چیزایی که کاربرا ارسال میکنند} رو بهشون رسیدگی کنید و درستشون کنید
مثلا اگه توجه کرده باشید تو بعضی از قسمتهای انجمن تقریبا یکی هست و تو هر کدوم از بخش ها همه چی ارسال میشه واین باعث سر در گمی میشه
مثال بارزشم بخش های
اعضای انجمن ، اهداف و بحث های شخصی
روش های رایگان شروع کسب و کار شخصی
ایده های ساده برای کسب درآمد و یافتن شریک شغلی
این سه بخش به نظر من یکم بهم ریختگی دارن و دارن تو موضوعات همدیگه دخالت میکنند اگه میشه رسیدگی کنید و تایپیک هارو درست کنید
میتونید روی کار بچه های انجمن هم حساب کنید مثلا پیدا کردن تایپیک های تکراری یا بدون ربط به وضوع اصلی یا هر چیز دیگه همه با هم بیام یه هفته رو تعین کنیم و انجمن رو یه دستی بهش بکشیم یه خونه تکونی کلی
با تشکر

موقعیتی که هرگز در آن نبوده اید را قضاوت نکنید
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , کامیار کاظمی , Delta.H , MohamadMJ , ahmad rezaee , M3HDI , jahanagahi , mohammadshamosi
10-13-2012, 05:39 PM
ارسال: #13
دوستان عزیز لطفاً به املای کلمات توجه بیشتری بفرمایید.
بیش از 80% پستها غلتهای متعدد املائی دارد.
شاید کسی تصور میکند که غلط املائی در محیط مجازی امری طبیعی باشد و زیاد نباید به آن اهمیت داد اما از منظر روانشناسی غلط املائی یا انشاء و جمله بندی باعث انحراف کانون توجه خواننده مطلب از موضوع آن (که مد نظر نویسنده است) می شود و تمرکز بر روی آن را تا حد زیادی کاهش میدهد که نهایتاً به کاهش اعتبار مطلب ارسالی نزد خواننده آن منجر میشود.
لطفاً قبل از فشردن دکمه "ارسال"، دکمه "پیش نمایش ارسال" را یکبار فشار دهید و یک دقیقه متن خود را بخوانید سپس ارسال کنید.
در ضمن اگر وقت دارید و در حین مرور مطالب قدیمی در پستهای خود غلط املائی مشاهده فرمودید آن را ویرایش نمایید زیرا هزاران نفر بطور مرتب در حال مطالعه مطالب قدیم و جدید شما از داخل و حتی خارج کشور هستند و ممکن است سالیان سال این مطالب در اینجا ماندگار باشند.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , ahmad rezaee , M3HDI , jahanagahi , MohamadMJ , mohammadshamosi , mohammad.b
01-23-2013, 01:04 PM
ارسال: #14
شمارا به خدا رعايت كنيد ... خواهش ميكنم
با سلام
متاسفاه چندوقتيه كه وقتي وارد سايت و انجمن ميشم ميبينم دوستان خيلي از مطالبي رو كه اصلا ربطي به اين انجمن نداره فقط با فشار يه كليك ، كپي پيس ميكنن.شما رو به خدا رعايت كنيد.اين انجمن و فروم براي اين ساخته شده كه دوستان با كمك و همراهي و همكاري با هم و ثبت ايده ها و نظرات و راهكارهاي خودشون ، بتونن كمكي كنند تا همه در زندگي آينده خودمون موفق باشيم.يا حداقل اگر از لحاظ مالي موفق نشديم از لحاظ اجتماعي موفق باشيم.من با ذوق و شوق ، وقتي صفحات ارسال هاي جديد رو كليك ميكنم ميبينم راجع به يه مسائلي بحث شده كه حتي به نظر شخصي خودم ، اتلاف وقتي بيش نيست....من كوچكتر از اوني هستم كه نصيحت كنم.من برادر كوچك همه خواهران و برادران اين فروم هستم اما سعي كنيم اين عادت همه چي رو همه جا گذاشتن ترك كنيم.من خودم تا چند وقت اين كار رو يكي دوبار انجام دادم ولي پي بردم كه اهداف والاي اين فروم چيز ديگست.القاي اين خواسته ، كه با تلاش ميشه به همه جيز رسيد.خواهش ميكنم كاري كنيد كه اگر كسي به تازگي وارد فروم ميشه با ثبت تايپيك هاي شما ، مشتاقانه و با علاقه ، به مطالب سايت نگاه كنه و كمكي براي ساخت زندگي آيندش باشه
باز هم به خاطر وقتي كه از همه دوستان براي خوندن اين مطلب گرفتم عذرخواهي ميكنم...
برادر كوچك شما ... مسعود

با خودتان خوب تا کنید

با خودتان که خوب تا نکنید

روزگار شما را تا میکند

می کند توی پاکت و می اندازد توی صندوق پستی ؛

به یک مقصد نامعلوم

خودت به جان خودت بیفت

خودت خودت را بساز

خودت مواظب خودت باش

و گرنه دیگران به تو هر شکلی

که دلشان بخواهد می‌دهند.
 تشکر شده توسط: mir abbas , soso , Hesam279 , بهداد , Haavin , jahanagahi , yu3f , sir-mahyar , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , 369369 , maxsoulfly , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , حامد , مــجــیــנ , habib tousi , MohamadMJ , mjdehghani , ناظم ارشد , nami , mosafere55 , safari-cht , HadiMahmoodi , manali , Delta.H , صابری , ahmad rezaee , m_grate29 , dara
01-23-2013, 01:37 PM
ارسال: #15
RE: شمارا به خدا رعايت كنيد ... خواهش ميكنم
سلام مسعود جان
حتما مدیران و اعضای محترم در این باره اظهار نظر خواهند نمود ولی بنظر من همه نوع اطلاعاتی برای اعضا نیاز هست و به نظر من اتلاف وقت نیست. چه اشکال داره اعضا از قیمت ها، از رکوردها، از حوادث، از ترفندها، از کلاهبرداریها و ... مطلع باشند!!
این نظر شخصی بنده هست. ببینیم نظر دوستان دیگه چیست.

خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته هایم ممنونم
تلفن:4969-611-0937
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: بهداد , jahanagahi , mir abbas , sir-mahyar , maxsoulfly , فرهاد قربانی , حامد , habib tousi , nami , کامیار کاظمی , safari-cht , Delta.H , صابری , ahmad rezaee
01-23-2013, 01:41 PM
ارسال: #16
این مطلب تامل برانگیزی است و بارها در انجمن بحث شده است

اما مسعود جان باید در نظر داشت که چند نفر که این مطالب را منعکس میکنند قصد یاری رسانی روحی و معنوی در راستای برخی مباحث که منجرب موفقیت میشود است . مثال میزنم :

1 - پرنسس صدفی = با تاپیکهای مخصوص پزشکی / اخبار مسکن / مباحث موفقیت و ....
2 - پرنسس مالارمه = با تاپیکهای جامعه شناسی و مباحث نگرشی خودشان

در راستای اهداف انجمن قدم بر میدارند و همیشه از این عزیزان تشکر کرده ام و خواهم کرد .
کپی پیست زیاد موجب تخریب روند انجمن می شود اما گاهی اوقات به برخی مطالب بر می خوریم که جای تامل دارد و میتونه آغازی درونی برای یک تغییر بزرگ در انجمن باشه . ولی خودم کپی پیست زیاد بدون منبع را نمی پسندم چون از بحثهای دست نویسی شده اعضاء را دور میکنه و تنبلی به همراه دارند .

با سپاس 10_004
 تشکر شده توسط: jahanagahi , بهنام ذوالفقارزاده , mallarme , yu3f , mir abbas , sir-mahyar , mohammadshamosi , madar , maxsoulfly , حامد , habib tousi , mjdehghani , صدفی , کامیار کاظمی , safari-cht , HadiMahmoodi , Delta.H , صابری , ahmad rezaee , سهیلا , mahdi77
01-23-2013, 01:50 PM
ارسال: #17
مطالب کپی پست اگر در جهت اهداف انجمن باشد مشکلی نداردولی متاسفانه عزیزان منبع را معرفی نمیکنند.ضمنا مطالب طولانی را کمتر عزیزی وقت میکند مطالعه کند.در این مورد باید جمله های مهم با رنگهای مختلف نشان داده شود تا خواننده اقلا بتواند جمله های لایت شده را مطالعه نماید.
بعضی از مطالب واقعا نیاز نیست در این انجمن مطرخ شود. همین مطالب باعث می شود که تایپیکهای مهم به پائین رفته وشاید بندرت بالا کشیده شود.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mallarme , M3HDI , 3ObHaN , بهداد , yu3f , سعید محمدی , sir-mahyar , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , maxsoulfly , mir abbas , فرهاد قربانی , حامد , habib tousi , nami , mosafere55 , safari-cht , HadiMahmoodi , Delta.H , صابری , ahmad rezaee , mahdi77 , dara
01-23-2013, 05:36 PM
ارسال: #18
با یه بخشیش موافقم،ما شاالله اینجا دریای شده و من که شنا یاد ندارم میترسم غرق بشم

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , mir abbas , nami , M3HDI , کامیار کاظمی , safari-cht , صابری , ahmad rezaee
01-24-2013, 02:02 PM
ارسال: #19
با سلام و سپاس

کاملا با پیشنهاد شما بزرگوار موافقم.
هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد!!!!!!!

بعضا البته بسیار کم ،احساس میکنم بعضی تاپیکها سمت و سویی به مسایل عشق و عاشقی داره!!!!!
آیا عشق بد است؟؟؟؟؟
مسلما خیر ولی اینجا جایش نیست.

یا تاپیکی ایجاد میشه که هیچ خروجی در راستای اهداف سایت نداره و همین جور نوشته میشه.

بنده و هر کسی اگر بخواهد، مطلبی در مورد مسایل علمی،خانوادگی،عاشقانه،اخبار معمولی و همچنین مواردی بگردم ، هم بی نهایت کتاب چه بصورت دستگاه کتابخوان الکترونیکی ،چه کتاب کاغذی و هم بی نهایت سایت وجود داره که می تونم استفاده کنم.چیزی که انجمن بیشتر نیاز داره مطرح شدن ایده ها و مباحث مربوط به انواع شغلها،انتقال تجربیات،حرکت های گروهی و مطالب مربوط به افکار مثبت و چگونگی برنامه ریزی و هدفمند بودن و خودباوری و غیره می باشد.

ای کاش انجمن انباری برای زاییده های فکری شخصی ،مطالب روزمره و سطحی،احساسات ،عقده گشایی نشود که اگر بشود دیگر فاتحه حرکت بزرگ باید خوانده بشود .

راز جاویدان شدن و ماندگاری انجمن در نوآوری،بررسی ایده های جدید،تجزیه و تحلیل شغلهای مختلف،تشریح شرایط کنونی داخلی و خارجی و راهکارها و چگونگی حرکت در زمان فعلی،مسلط شدن به نحوه معاملات و قوانین تجاری و اشنایی با واردات و صادرات،فرصت های جدید،قراردادهای داخلی و بین المللی ،حرکتهای گروهی با تدابیر بسیار ویژه یعنی جوری نشود که ناپخته اعضا دست به کاری بزنند بعد فردا روز بشینیم و مشاوره برای چگونگی فرار از دست طلب کارها و چگونگی برون رفت از ورشکستگی شان بدهیم.

اینجا محیطی هست که اکثر کاربران در ان جوان هستند و اگر کوچکترین فضایی برای ترویج مباحث دور از اهداف سایت دیده بشه ،بخصوص مسایل عاشقانه و ....،باید هم مدیران سایت و هم اعضا بصورت منطقی طرف مقابل را توجیه کنند.

انتظاری که از اعضا وجود دارد،این هست که همچنان که اهداف بزرگ ومتفاوتی با محیط پیرامون دارند ،پس باید تاپیکها و نگرش ها نیز متفاوت باشد،نوآوری دیده بشود.
به سمت کپی کردن مطالب کشانده نشود مگر اینکه مطلب بسیار خاص و بسیار مفید آنهم در راستای اهداف انجمن باشد.

نباید احساساتی برخورد کنیم و فقط ببندیشیم که با بعضی ها اگر برخورد عاقلانه داشته باشیم شاید قهر کنند و به جاهای دیگر بروند،بگذاریم که هر کس به جایگاه خودش برود.

اینجا محیطی نیست که بخواهیم کسی را ارشاد کنیم بلکه اعضا باید خصوصیاتی از قبل در خودشان ایجاد کرده باشند و به ان حد لازم از نظر فکری رسیده باشند.
نه اینکه بنشینیم و کل انرژی خودمون رو بر روی کسانی بگذاریم که هنوز فرق مثبت اندیشی با منفی نگری را نفهمیده اند .
نباید وقت برای کسانی که هنوز اراده نکرده اند حرکت و تکانی به خودشان بدهند.

باید بستر این انجمن برای کسانی که مسایل پیش پا افتاده را رد کرده اند و در حدی هستند که معنی هدف،قدرت،برنامه ریزی و غیره را لمس کرده اند و با تمام وجود مصمم به پیشرفت هستند اینها دیگر اصول اولیه را دارند و فقط باید راه و چاه را نشانشان داد.دیگر نیازی نیست که بگوییم فلانی:
اینجوری منفی نگر نباش!!!!!!!!
حداقل 5 تا کتاب در زمینه موفقیت بخون!!!!!!!!!
حداقل یه برنامه ریزی کوتاه مدت داشته باش!!!!!!!!
حداقل با چند تا از اعضا در ارتباط باش و مشورت بگیر!!!!!!!!
و ...................

یعنی از این دست جوونهای بی هدف و پوچ متاسفانه در کشور کم نیستند و وظیفه ما فعلا حفظ و همفکری با جوونهایی است که مقدمات سفر پیشرفت را خودشان اماده کرده اند نه اینکه چند سال انرژی مصرف کنیم تا فلان کس به خودش بیاید ،تنبلی را کنار بگذارد و انگیزه برای پیشرفت داشته باشد.

بگذاریم این دسته از افراد بروند و در قهوه خانه ها،کافی شاپ ها،پارکها و خیلی جاهای دیگر به اتلاف وقتشان ادامه بدهند.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , MARYAR , حامد , M3HDI , mosafere55 , P@RSA , 3ObHaN , کامیار کاظمی , Mind , HadiMahmoodi , safari-cht , vahid61 , mir abbas , Delta.H , sir-mahyar , kave , صابری , ahmad rezaee , dara , مهدی گل محمدی
01-24-2013, 02:12 PM
ارسال: #20
آخه این دوستان عادت به ایجاد جنجال دارند متاسفانه، اگر ناظمان و مدیران تاپیکی با این موضوعات که شما فرمودید را پاک کنند یا باید کلی جواب بدیم که چرا پاک شده یا باید کلی توهین بشنویم و ... یا اینکه این دوستان میایند تاپیک می زنند و جنجال ایجاد می کنند و متاسفانه یک سری دوستان دیگه هم طرفداری و پادرمیانی و...
بازهم روز از نو و روزی از نو

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: M3HDI , jahanagahi , حامد , mosafere55 , nami , 3ObHaN , کامیار کاظمی , Mind , safari-cht , mir abbas , kave , ahmad rezaee
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نیاز به یک سرمایه گذار ostrich1 1 486 12-19-2018 06:44 PM
آخرین ارسال: ostrich1
  شهرهای محل زندگی اعضای انجمن کامیار کاظمی 274 36,568 09-10-2018 03:07 PM
آخرین ارسال: حدادی
  پیشنهاد کار با ۳۰ ملیون و داشتن مغازه تجاری hamed7070 0 381 03-08-2018 02:07 PM
آخرین ارسال: hamed7070
  استخدامی از اعضای انجمن amirsalar 0 421 12-29-2017 09:43 AM
آخرین ارسال: amirsalar
  با 100 هزار تومان چه كارايي ميشه انجام داد hamid.suncity 2 443 08-14-2017 04:42 AM
آخرین ارسال: irandac
  کانال رسمی انجمن میلیاردرهای آینده ایران کامیار کاظمی 3 3,489 06-24-2017 10:27 AM
آخرین ارسال: mohammadbizz
  نیاز به سرمایه در استارت اپ saeed.h 0 407 04-15-2017 10:17 AM
آخرین ارسال: saeed.h
  مجموعه فيلم هاي اموزشي استفاده از انجمن اقاي ايـــده 42 16,099 03-25-2017 07:49 PM
آخرین ارسال: omis
  با 50 تومن چیکار کنم؟ mohammad7273 0 514 12-29-2016 01:22 AM
آخرین ارسال: mohammad7273
  طراحی سایت با درامد بالا با موضوع کشاورزی sayeh70 1 1,311 12-18-2016 12:46 PM
آخرین ارسال: tiktaak68
  نوار ابزار انجمن میلیاردرهای آینده ایران کامیار کاظمی 15 15,079 12-11-2016 12:14 PM
آخرین ارسال: جواهرسازی
  توانایی افراد انجمن کامیار کاظمی 119 24,552 08-09-2016 01:25 PM
آخرین ارسال: آمنه حسيني
  کمک mehdipp 5 691 05-14-2016 09:38 AM
آخرین ارسال: amir386
  برای شروع،باید چه کنم؟ به دادم برسید؟ hdsky1 0 358 04-04-2016 08:09 AM
آخرین ارسال: hdsky1
  اول سال چه اهدافی نوشتید و به کدوم رسیدین؟ davaran 8 640 03-20-2016 06:48 PM
آخرین ارسال: simorghsoft
  چگونه از انجمن استفاده کنم؟ baghak_sah 44 11,737 07-07-2015 11:02 AM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  انتقال سرور انجمن کامیار کاظمی 1 878 04-14-2015 12:39 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  با 100میلیون چکارکنم 9032631008 15 4,416 03-30-2015 09:27 PM
آخرین ارسال: alrahmaan
  گروپ های انجمن در اتاق های گفتگوی مختلف MARYAR 6 2,378 12-22-2014 03:15 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  دعوت به همفکری استانی ممنوع هست؟ s.ahmadi 0 461 12-13-2014 12:31 PM
آخرین ارسال: s.ahmadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS