ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کارهای گروهی و عدم موفقیت ایرانی ها
زمان کنونی: 05-02-2024, 11:20 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: Delta.H
پاسخ: 4
بازدید: 1666

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-13-2012, 07:44 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-16-2012 09:14 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #1
دوستان عزیز المپیک 2012 با تمام خبرهای خوب و بدش تمام شد و اتفاقا ایران نتیجه بسیار خوبی را نیز بدست آورد اما یک سوال برایم بوجود می آید واقعا چرا ایران در ورزش های فردی به نسبت بسیار موفق تر از ورزش های گروهی است؟

چرا روحیه کار تیمی آنقدر در میان ما پایین است؟
و برای بالا بردن روحیه کار تیمی چه کاری می توان کرد؟

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: درناز , ناصر صادقی , فرهاد قربانی , madar , Haavin , mohammadshamosi , safari-cht , Delta.H , سعید.کرمی , f.jafarankorjan , مهدی گل محمدی , alicpu
08-16-2012, 09:00 AM
ارسال: #2
RE: ورزش های گروهی و مشکل تیم های ایرانی
آقاي كاظمي يك سوال سختي پرسيدن وبايد حسابي كارشناسي جواب داده بشه
مثلا همين امريكا كه نفر اول شد چند تا ازمدال هاش از ورزش گروهي بود؟ غير ازبسكتبال وتيم شنا
خود فلپس كه 2 تا طلا انفرادي اورد

بحث اينكه تو المپيك چطور كشور ها فعاليت كنند با كارگروهي درهمه كارها بسيار فرق ميكند
تو المپيك همه كشورها رو تك نفر سرمايه گذاري مي كنند تا بتوانند مداهاي بيشتري با سرمايه كمتري بگيرن
مثلا كشتي فرنگي سرمايه كه خرج كرد تا به 3 طلا رسيد شايد قابل مقايسه نباشه با چند تا تمرين ابتدايي يك تيم فوتبال

ولي اگر ميخواين بهتر نظر دوستان رو جمع كنيم طوري كه اينجا زياد اظهار نظر نيست بايد بحث المپيك و كار گروهي رو از هم جدا كنيم

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , Haavin , mohammadshamosi , Delta.H , مهدی گل محمدی , alicpu
08-16-2012, 09:05 AM
ارسال: #3
RE: ورزش های گروهی و مشکل تیم های ایرانی
با سلام.به نظر من چند مشکل اساسی نه تنها تو ورزش بلکه در اکثر امور ما وجود داره که مانع رشد وموفقیتمون تو کارها میشه.1-اموزش و فرهنگ سازی در اکثر امور الخصوص کارهای گروهی.به نظر من هنوز ما هیچ گونه اطلاعاتی در مورد کارهای گروهی نداریم و برای همین هست که همیشه دوست داریم تک رو باشیم.2-ضعف مدیریت در کارهای گروهی.مدیران کارامد ولایق باعث پیشرفتهای کار گروهی میشوند.3-ضعف مدیریت در بخش اقتصادی.اگه کار ورزشی انجام میدیم .ورزشکار ما باید در زندگی شخصی خودش درای امکاناتی در حد معقول خودش باشه وتمام حواسش به ورزشش باشه.به نظر من ما در کارهای گروهی نه تنها تو ورزش بلکه تو شراکتهامون هم دارای مشکلات زیادی هستیم.چون همیشه دوست داریم از شریکمون سهم بیشتری ببریم این بزرگترین بدبختی ماست،اخرش هم از شریکمون می افتیم هم از سود حاصله اش.پیروز باشید

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: Haavin , Delta.H , alicpu
08-17-2012, 12:13 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-23-2014 05:15 AM، توسط مــجــیــנ.)
ارسال: #4
RE: کارهای گروهی و عدم موفقیت ایرانی ها
سلام
به نظر من این مسئله بیش از اینکه سیاسی و یا ناشی از سوء مدیریت باشد ریشه در فرهنگ دارد. متأسفانه ما ایرانی ها از مشکل عدم احساس مسولیت اجتماعی رنج میبریم و این معضل نه فقط در ورزش بلکه در تمام سطوح نمایان است. ما به فرهنگ و به چیزی به نام وطن شدیدا علاقه داریم اما به جامعه ی خود چندان علاقه نداریم! این بی علاقگی را میتوان در عدم التزام به قانون مشاهده کرد، قانونی که منشور نظم و انظباط و حرمت یک جامعه است به سادگی زیر پا گذاشته میشود مثلا وقتی چهارراه خلوت بود دنبال پلیس میگردیم آن دور اطراف نباشد یا دوربین ترافیک! یا وقتی کالائی کمیاب میشود همه هجوم میبریم که قبل از دیگران برای خود بخریم و اصلا توجه نداریم که آن کالا در بازار کم است و ممکن است افراد دیگری هم نیاز به آن داشته باشند.
یا به فرض دولت فردا اعلام کند که بدلیل تحریم بنزین چهاربرابر گران میشود! باور کنید کسانی که از ماشن شخصی استفاده نمیکنند فقط بدلیل صرفه جوئی شخصی و شاید نداشتن پول بنزین است و پولدارها هم که عین خیالشان نیست! در این میان کم هستند افرادی که بگویند "چون تحت تحریم هستیم(به هر دلیل منطقی یا غیر منطقی) و با مصرف بنزین دولت و در نهایت افراد جامعه تحت فشار قرار میگیرند ازخودروی شخصی کمتر استفاده میکنم".
و جالب اینجاست که اکثر ما تا زمانی که مسئولیت رسمی در جائی نداریم هیچ احساس مسئولیتی نمیکنیم ولی از مسئولین انتظار این احساس را داریم،خوب این مسئولین از کجا آمده اند؟ از بین من و شما! همین من و امثال من هستیم که ممکن است به پست و مقام برسیم و آنوقت تازه باید عادت قانون شکنی و عدم التزام به قانون و عدم احساس مسئولیت را ترک کنیم! شاید این قاعده کلی نباشد و شامل حال نخبگان و افراد عالیمقام نشود اما شامل اکثریت میشود.
حالا اگر تیمهای ورزشی را جامعه ی کوچک تری در نظر بگیریم بازهم بر همین منوال افراد فکر میکنند مسئولیتشان انجام وضایف شخصی جهت ارتقا است و به این فکر نمیکنند که اگر به دیگران در راه پیشرفت کمک کنند در واقع به تیم خود و نهایتا به پیشرفت خود کمک کرده اند.
تا زمانی که این طرز فکر که "کار گروهی و تلاش در گروه در واقع کمک مضاعف به پیشرفت یکایک اعضای گروه است از جمله خود فرد تلاشگر،و نه خدمت و تلاش برای دیگران! و تا زمانی که به این باور نرسیم که کار گروهی وسیله است نه هدف، و در واقع هدف همان موفقیت فردی است در قالب جمع،" را تغییر ندهیم، این معضلات را نه فقط در ورزش بلکه در تمام عرصه های نیازمند کار جمعی خواهیم دید.

متشکرم حمـــــزه

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , مــجــیــנ
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Tongue پخش سیگار به سوپرمارکت ها pouya70 2 657 01-15-2019 01:30 PM
آخرین ارسال: ehsan_info
  بررسی مشکلات انجمن میلیاردر ها و ارائه راهکار برای پیشرفت انجمن در سال 95 saeedhashemi1371 13 2,920 03-21-2017 03:37 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  پخش در مدارس و فروشگاه ها و.. pedram9 17 5,577 05-27-2016 11:21 PM
آخرین ارسال: Sarvindonuts
  فرمول موفقیت .ازهمه عزیزان خواهش میکنم حتما بخوانید jahanagahi 32 4,374 09-04-2014 08:38 AM
آخرین ارسال: saeed269
  انتقال پایتخت و فرصت ها و تهدیدهای اقتصادی آن abdolhossein 2 634 07-22-2014 09:22 AM
آخرین ارسال: amirE5Ey
  کارهای برقی خدا 5 1,303 04-09-2014 03:33 PM
آخرین ارسال: خدا
  بهترین و پولسازترین "شغل"ها برای "استخدام" karafarin 1 1,520 02-09-2014 11:38 AM
آخرین ارسال: iren
  نظرتون در مورد سایتهای تخفیف گروهی چیه؟ karafarin 9 2,400 11-08-2013 10:21 PM
آخرین ارسال: karafarin
  راهنمایی از با تجربه ها در مورد تولید دستمال کاغذی بیرگلد 7 15,296 08-09-2013 11:26 PM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  علاقه زیادی به آموزش دادن اصول موفقیت دارم،چطور شروع کنم نرگس فیاض 13 3,768 05-27-2013 10:06 PM
آخرین ارسال: dawoodi
  با کدام کارآفرین ایرانی دوست دارید، مصاحبه کنیم؟ کامیار کاظمی 24 4,638 03-17-2013 11:53 AM
آخرین ارسال: karafarin
  لطفا کارهای تولیدی ساختمانی سود آور رو معرفی کنید webmilyard 1 3,691 01-01-2013 03:39 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  طوفان فکری برای انتخاب اسم فروشگاه محصولات موفقیت ali mohammady 11 11,129 12-15-2012 02:13 PM
آخرین ارسال: ali mohammady
  پیشنهاد اسمی با قابلیت برند شدن در زمینه موفقیت و برنامه ریزی MohamadMJ 13 3,527 10-31-2012 08:42 AM
آخرین ارسال: مــجــیــנ
  سرگردانی بین ایده ها! پرواز 29 4,742 09-30-2012 11:36 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  انتخاب مدير براي طرح هاي انجمن و بخش ها اقاي ايـــده 6 1,407 02-06-2012 03:15 PM
آخرین ارسال: azim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS