ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بهره 5 ساله بانکی بسیار بالا
زمان کنونی: 03-29-2024, 06:50 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahan_mehr_1389
آخرین ارسال: mehrdad20
پاسخ: 18
بازدید: 4377

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-10-2012, 09:23 PM
ارسال: #1
با سلام
پس که دنبال سرمایه گذاری در اینترنت و بازار بورس و طلا و تولید و .... گشتم خسته شدم رفتم 50 میلیونی که با بدبختی جمع کردم گذاشتم تو موسسه صالحین الانم دارم ماهیانه 1 میلیون میگیرم نمدونم کاره درستی کردم یا نه با وجود تورم و نداشتن خونه از یطرفی واقعاٌ در موندم چکار کنم لطفا راهنمایی بفرمایید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , فرهاد قربانی
08-10-2012, 09:29 PM
ارسال: #2
RE: بهره 5 ساله بانکی بسیار بالا
سلام خدمت دوست عزیز
اگه ممکنه بفرمایید تو چه زمینه هایی فعالیت کردین؟چه جوری این پولو جمع کردین؟
تو چه زمینه هایی علاقه مند به سرمایه گذاری هستین؟و چقدر حاضر به سرمایه گذاری هستین؟
ضمن اینکه کجا سکونت دارین
اینا فکر کنم سوالایی هست که در ابتدا باید شفاف سازی کنین تا دوستان بتونن بیان و کمکتون کنن
نگران نباشین.توکل بخدا کنین همه چی حل میشه

نمیدانم هم اکنون در کجا مشغول لبخندی

فقط یک آرزو دارم : که در دنیای شیرینت

میان قلب تو با غم نباشد هیچ پیوندی

تفاوت کار در ثروتمندان و فقرا
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=3957

Best Regards
Morteza Jafari
08-10-2012, 10:31 PM
ارسال: #3
سلام
دوست من در آخر اگر نتونستید جایی رو پیدا کنید بنده یک پیشنهادی دارم براتون:
این 50 تومن رو طبق یک قرارداد شراکت(که البته در آخر تمام سود و زیان- صلح به درصد مشخصی میشه)به بنده بدید و من ماهیانه 1.750.000 تومان به شما میدم.
توجه کنید که قرار داد محضری با شما بسته میشه که بعد از ضمانت سند معتبرترین نوع قرارداد هست.البته به غیر از قرار داد از طرف محضر رسیدهایی با مهر دفترخانه اسناد که به نوعی مثل سفته ولی محکم تر هست به شما داده میشه.
در ضمن پول شما در زمینه تولیدات ایمنی ساختمان و کارگاه ها به جریان خواهد افتاد.
این فقط یک پیشنهاد بود.
موفق باشید

بدون ریسک مانند مردابی پر از آب هستی نه رودی کوچک ولی جاری
پس نترس و قدم بردار

08-11-2012, 07:15 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-11-2012 07:22 PM، توسط mahan_mehr_1389.)
ارسال: #4
(08-10-2012 09:29 PM)mortezajafari نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوست عزیز
تو چه زمینه هایی علاقه مند به سرمایه گذاری هستین؟و چقدر حاضر به سرمایه گذاری هستین؟
اینا فکر کنم سوالایی هست که در ابتدا باید شفاف سازی کنین تا دوستان بتونن بیان و کمکتون کنن
fخدمت دوست عزیزم عرض کنم که من حدود 30 سال سن دارم و از 23 سالگی مشغول به فعالیت هستم در ابتدا شرکتی تاسیس کردیم که در زمینه تخصصی خودم نبود اما کاری تک بود مشغول به فعالیت شدم و متاسفانه به علت مشکلاتی که از سمت شریکم به شرکت وارد شد بسیار ضرر کردم (خانه پدری به علت بدهی به بانک فروخته شد) اما از سال 88 خدا کمک کرد و با توجه به پشتکار خودم و شروع دوباره فعالیت از بدهی بسیار بالا (پول نزول) در سال 90 رهایی پیدا کردم و حال با وجود به دست آوردن این مقدار سرمایه بسیار محتاط شدم و این موضوع باعث شده که ترس از گذشته تلخ کمی احتیاط چاشنی عملکردم بشه که این مقدار سرمایه رو در بانک 5 ساله بخوابونم حالا با توجه به شرایط بد اقتصادی مدام با خودم فکر میکنم ایا کاره اشتباهی کردم و یا خیر و اگر اشتباهه چکنم

(08-10-2012 10:31 PM)hamed65 نوشته شده توسط:  سلام
دوست من در آخر اگر نتونستید جایی رو پیدا کنید بنده یک پیشنهادی دارم براتون:
این 50 تومن رو طبق یک قرارداد شراکت(که البته در آخر تمام سود و زیان- صلح به درصد مشخصی میشه)به بنده بدید و من ماهیانه 1.750.000 تومان به شما میدم.
توجه کنید که قرار داد محضری با شما بسته میشه که بعد از ضمانت سند معتبرترین نوع قرارداد هست.البته به غیر از قرار داد از طرف محضر رسیدهایی با مهر دفترخانه اسناد که به نوعی مثل سفته ولی محکم تر هست به شما داده میشه.
در ضمن پول شما در زمینه تولیدات ایمنی ساختمان و کارگاه ها به جریان خواهد افتاد.
این فقط یک پیشنهاد بود.
موفق باشید
دوست عزیز بیشتر توضیح بدهید
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , مــجــیــנ , ناصر صادقی
08-11-2012, 07:32 PM
ارسال: #5
میتونید کالای مورد نظر خودتون رو وارد کنید الیته اگر علاقه دارید
یا نمایندگی برخی شرکت ها رو بگیرید
08-11-2012, 09:50 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-11-2012 11:00 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #6
اگر تصمیم نهاییتون به سپرده گذاری در بانک شد

پیشنهاد می کنم با پولتون دلار بخرید و سپرده ارزی افتتاح کنید که یک سال به بالا پارسیان 8 درصد سود سالیانه می دهد .
خوبی این کار اینه که ارزش پولتون کم نمی شه و اون 8 درصد سود واقعی هست

ولی وقتی شما ریال را سپرده می کنید نه تنها سود نمی گیرید بلکه معمولا ضرر هم می کنید چون ارزش ریال به دلیل تورم بالای 20 درصد سالیانه کم می شه و ما به التفاوت تورم واقعی و سودی که شما دریافت کردید می شه سود واقعی شما

مثال اگر تورم امسال 20 درصد باشه و سود بانکی یکساله 24 درصد ، شما در آخر سال 4 درصد سود خالص گرفته اید نه 24 درصد ، این اشتباهی است که خیلی از مردم ایران انجام می دهند

موفق باشید
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مــجــیــנ , ناصر صادقی , فرهاد قربانی , mahan_mehr_1389 , m_grate29 , mehdi62 , iranboy , masoud123 , kasra247
08-12-2012, 05:45 PM
ارسال: #7
(08-11-2012 09:50 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  اگر تصمیم نهاییتون به سپرده گذاری در بانک شد

پیشنهاد می کنم با پولتون دلار بخرید و سپرده ارزی افتتاح کنید که یک سال به بالا پارسیان 8 درصد سود سالیانه می دهد .

ولی وقتی شما ریال را سپرده می کنید نه تنها سود نمی گیرید بلکه معمولا ضرر هم می کنید چون ارزش ریال به دلیل تورم بالای 20 درصد سالیانه کم می شه و ما به التفاوت تورم واقعی و سودی که شما دریافت کردید می شه سود واقعی شما

مثال اگر تورم امسال 20 درصد باشه و سود بانکی یکساله 24 درصد ، شما در آخر سال 4 درصد سود خالص گرفته اید نه 24 درصد ، این اشتباهی است که خیلی از مردم ایران انجام می دهند

موفق باشید
lممنون از راهنمایتون چگونه میتوان دلار تهیه کنم منظورتون از بازار است یا بانک ؟ کمی بیشتر توضیح دهید
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی
08-12-2012, 06:31 PM
ارسال: #8
(08-11-2012 07:15 PM)mahan_mehr_1389 نوشته شده توسط:  [quote='mortezajafari' pid='36820' dateline='1344617945']
سلام خدمت دوست عزیز
fخدمت دوست عزیزم عرض کنم که من حدود 30 سال سن دارم و از 23 سالگی مشغول به فعالیت هستم در ابتدا شرکتی تاسیس کردیم که در زمینه تخصصی خودم نبود اما کاری تک بود مشغول به فعالیت شدم و متاسفانه به علت مشکلاتی که از سمت شریکم به شرکت وارد شد بسیار ضرر کردم (خانه پدری به علت بدهی به بانک فروخته شد) اما از سال 88 خدا کمک کرد و با توجه به پشتکار خودم و شروع دوباره فعالیت از بدهی بسیار بالا (پول نزول) در سال 90 رهایی پیدا کردم و حال با وجود به دست آوردن این مقدار سرمایه بسیار محتاط شدم و این موضوع باعث شده که ترس از گذشته تلخ کمی احتیاط چاشنی عملکردم بشه که این مقدار سرمایه رو در بانک 5 ساله بخوابونم حالا با توجه به شرایط بد اقتصادی مدام با خودم فکر میکنم ایا کاره اشتباهی کردم و یا خیر و اگر اشتباهه چکنم

سلام
بازم به همه سوالاتم پس ندادین
شهرتون رو نگفتین
منم میتونم با شما قراردادی محضری امضا کنم و بهتون ماهیانه پول بدم
این شماره منه
09155614668
خوشحال میشم صحبت کنیم
البته اگه دوست داشتین
موفق باشین

نمیدانم هم اکنون در کجا مشغول لبخندی

فقط یک آرزو دارم : که در دنیای شیرینت

میان قلب تو با غم نباشد هیچ پیوندی

تفاوت کار در ثروتمندان و فقرا
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=3957

Best Regards
Morteza Jafari
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , iranboy
08-13-2012, 12:04 AM
ارسال: #9
(08-12-2012 05:45 PM)mahan_mehr_1389 نوشته شده توسط:  
(08-11-2012 09:50 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  اگر تصمیم نهاییتون به سپرده گذاری در بانک شد

موفق باشید
lممنون از راهنمایتون چگونه میتوان دلار تهیه کنم منظورتون از بازار است یا بانک ؟ کمی بیشتر توضیح دهید

آره دیگه توی افت ها از بازار می تونید خرید کنید الان که نرخ خیلی بالاست 2150 ت
از سه ماه پیش تا الان حدود 35 درصد رشد قیمت داشته
08-13-2012, 05:58 PM
ارسال: #10
(08-13-2012 12:04 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  
(08-12-2012 05:45 PM)mahan_mehr_1389 نوشته شده توسط:  

موفق باشید

آره دیگه توی افت ها از بازار می تونید خرید کنید الان که نرخ خیلی بالاست 2150 ت
از سه ماه پیش تا الان حدود 35 درصد رشد قیمت داشته

سلام مهدی جان .
فکر خیلی خوبیه در مورد سکه چیه بانکی هست که بابت سکه نیز در صدی سود بده و یا فقط در مورد دلار این کارو میکنن
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بالاترین سود بانکی ؟؟؟ mas 96 35,031 08-24-2017 05:29 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  بهترین وام بانکی sara 51 19,888 05-05-2016 10:29 AM
آخرین ارسال: bitumen
  کسب درآمد جهت پرداخت وامهای بانکی sahhosseiny 9 2,103 09-28-2013 01:14 AM
آخرین ارسال: شهريار
Smile لطفاموسسه یا شرکت معتبر برای نقد کردن ضمانت نامه های بانکی معرفی کنید ؟ wanted 2 1,691 08-02-2013 12:02 AM
آخرین ارسال: رهپیک
  10روش برای جلوگیری از جعل چک بانکی کامیار کاظمی 6 2,517 11-22-2011 12:29 AM
آخرین ارسال: مهتاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS