ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چاپ سیلک
زمان کنونی: 05-06-2024, 11:41 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: amiryazdani138
آخرین ارسال: irannylon
پاسخ: 40
بازدید: 8838

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چاپ سیلک
08-12-2012, 05:18 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-20-2012 04:45 PM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #21
RE: چاپ سیلک
یه دنیا ممنون.
میشه شکل هر دوتاشو بکشین من متوجه نشدم.
من اومدم یکسری میله با فاصله 40 سانت از هم رو دیوار زدم که خیلی هم خطرناکه.ولی انگار یه مقدار وقت گیره و این روشی که شما میگید بهتره.
آقا مهدی میشه یه حرکتی زد و رو خودکار هم چاپ کرد؟؟؟(به غیر از تامپو)
رو تقوم های حصیری که میخوام چاپ بزنم باید از چه رنگی استفاده کنم؟
برای چاپ روی جلد مدارک چی؟؟؟
رنگ پیگمنت چیه؟؟چه کاربردی داره؟؟

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Delta.H , alicpu
08-13-2012, 08:08 AM
ارسال: #22
(08-12-2012 01:58 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  ممنون.
برای خشک کردن باید از چی استفاده کرد؟
مدت زمان نور دهی برای کارای ریز نقش چقدر باید باشه؟؟؟
کارهای ترام رو باید چند دقیقه نور دهی کرد؟؟؟
هنگام کار کردن اگر یکدفعه مشکلی پیش بیاد و مجبور بشیم محل کاررو ترک کنیم.رنگ خشک میشه برای این چه کاری باید کرد؟آیا باید ازنو شابلون سازی کرد(یعنی از نو طرح رو رو توری درآورد)؟
البته جواب های اساسی را آقا مهدی دادن فقط یه نکته درباره سوال آخر بگم چون یک زمانی که سیلک کار میکردم برام پیش میومد.
یه طشت یا وان کوچک یا بهر حال ظرفی که بشه شابلنو توش بزاری همیشه دم دستت باشه هر وقت خواستی کارو متوقف کنی شابلنتو از رو میز جدا کن بزار تو این ظرف که گفتم و روش یه مقدار حلال بریز بزار باشه، شابلنو هم طوری تو ظرف بزار که سمت توری بچسبه به کف ظرف، اینجوری مجبور نیستی زیاد حلال بریزی
این روش واسه وقفه های کمتر از 24 ساعت خوبه و مطمئن باش توریت سالم میمونه بعد میتونی با برس رنگ یه مقدار بشوری و کارتو از سر بگیری. در ضمن برای تمیز کردن کلی هم از این روش استفاده کنید یعنی شابلن تو حلال خیس بشه بعد تمیز کردنش خیلی راحتتر میشه.

متشکرم
حمـــزه

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , مهدی 1 , tondar12
08-13-2012, 10:13 PM
ارسال: #23
(08-12-2012 05:18 PM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  یه دنیا ممنون.
میشه شکل هر دوتاشو بکشین من متوجه نشدم.
من اومدم یکسری میله با فاصله 40 سانت از هم رو دیوار زدم که خیلی هم خطرناکه.ولی انگار یه مقدار وقت گیره و این روشی که شما میگید بهتره.
آقا مهدی میشه یه حرکتی زد و رو خودکار هم چاپ کرد؟؟؟(به غیر از تامپو)
رو تقوم های حصیری که میخوام چاپ بزنم باید از چه رنگی استفاده کنم؟
برای چاپ روی جلد مدارک چی؟؟؟
رنگ پیگمنت چیه؟؟چه کاربردی داره؟؟

روی خودکار هم بله با رنگ PVC و توری 120 و لاستیک خارجی می شه ولی دقت زیادی می خواد و در هر مرحله هم یک خط بیشتر نمی شه چاپ کرد
تقویم حصیری چون روکش سلفون مات داره باید با PVC بزنید
جلد مدارک هم PVC
رنگ پیگمنت برای چاپ پارچه هست و قابل شستشو هست برای طرح روی تیشرت و امثالهم

اما تصویر
در تصویر رنگ سفید سمت چپ و راست دیوار چپ و راست اتاق هست
رنگ آبی لوله فلزی هست که در دیوار به وسیله جوشکاری ، کچ یا بست خیلی محکم به دیوار مهار شده و در هر سمت دیوار 3 ردیف لوله قرار داره توی عکس دوم مشخصه

رنگ سبز حلقه ها هست
رنگ قرمز هم طناب هست

مواقعی که شما کاری ندارید همه طنابها یک طرف اتاق جمع می شه و اتاق قابل استفاده است و در مواقعی که کار نایلون می کنید میز را می زارید وسط اتاق و تمامی طنابها را می فرستید یک طرف اتاق یکی یکی طناب ها را می کشید در سمت دیگر و کارها را روش پهن می کنید ، همزمان با پر شدن اتاق میز را هم به سمت درب می کشید

[تصویر: 0aaf34d6afd4.gif]

[تصویر: a3ec598002d2.gif]

موفق باشید

فایل (های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , Delta.H , tondar12
08-20-2012, 04:47 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-20-2012 08:52 PM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #24
سلام آقا مهدی من امروز یه میز درست کردم ببین چطوره.....

[تصویر: 58ad0d05d325.jpg]

[تصویر: 36e62f84744e.jpg]

برای خشک کردن هم اومدم این میله ها رو به دیوار زدم.
که نایلون هارو روی اینا آویزون کنم.
نظرتون چیه؟؟؟

[تصویر: 9702ce80aa82.jpg]

تینر هم خریدم .به نام تینر 10 هزار و تست کردم اصلا چربی نداره.
حالا من اینو با چه ترکیبی به رنگ قاطی کنم؟؟؟؟؟؟؟

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , Delta.H
08-20-2012, 06:00 PM
ارسال: #25
سلام آقای گل محمدی خسته نباشی.
پیام خصوصی داده بودم خدمتتون.

اهداف مالی من : ذهن ثروتمند---کسب ثروت---حفظ ثروت---به اشتراک گذاشتن ثروت
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی
08-21-2012, 06:57 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-21-2012 07:43 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #26
خب امروز به لطف خدا و به کمک مهندس سعید کرمی اولین نمونه هارو چاپ کردیم و واقعا عالی در اومد.
یه تشکر ویژه باید از آقا مهدی گل بکنم که هرگز راهنمایی و دانسته هاش رو از ما دریغ نکرد و یه تشکر کاملا ویژه از کامیار عزیز که چنین فضایی رو ایجاد کردند که بتونیم محتوای آموزشی رو به همین راحتی و با استفاده از تجربیات هم یاد بگیریم.
من از طریق همین انجمن و اعضای گلش چاپ سیلک رو به طور کامل یاد گرفتم.پس مطمئن باشید شما هم میتونید یاد بگیرید.

اینم عکس نمونه اولیه که دقیقا طبق گفته های همین تاپیک آقا مهدی درست شده:

[تصویر: 8b91366b15c3.jpg]

تشکر شده توسط: Delta.H , کامیار کاظمی , amiryazdani138 , ali zobeid , مهدی 1 , vahid61
08-21-2012, 07:12 PM
ارسال: #27
میزتون خوبه اما من و پدرم حدود ده سال پیش یه میز دستی ساخته بودیم که جایه صفحه چوبی ای که شما گذاشتید یه صفحه مشبک استیلی بود که به یه موتور جاروبرقی متصل بود.اونجوری موقع چاپ، نایلکس ثابت بود و حرکت نمیکرد.تازه یه بخشی هم داشت که رویه صفحه مشبک قرار میگرفت و میشد باهاش نایلکس رو تنظیم کرد تا بشه چند رنگ زد.
اگه دستگاه تویه انبار مونده باشه حتما یه عکس ازش تویه همین تاپیک میذارم.
برای خشک کن هم میتونید یه قفسه چندین طبقه ای ببندید و رویه صفحه های مقوایی چاپ ها رو بچینید و تویه قفسه جا بزنید.اونجوری هم جایه کمی میگیره و هم امکان صدمه دیدن چاپ ها کم میشه.

شماره موبایل : 09352640432

بزرگترین پایگاه مزایده آنلاین کالاهای کشاورزی
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , amiryazdani138
08-21-2012, 07:33 PM
ارسال: #28
سلام آقا مهدی تبریک میگم.
واقعا از خبرای پیشرفت کارتون خوشحال شدم امیدوارم هر روز بهتر از روز قبل باشید.
در مورد غلظت رنگ برمیگرده به تجربه تون نوع کار نمره توری و اینکه طرحتون جزئیات زیادی داره یا یک طرح ساده هست.
اون تینر 10هزار که گفتین عالیه البته این مخصوص رنگهای معروف به اپوکسی هست که با تینر معمولی حل نمیشن ولی برای رنگهای معمول هم خوب جواب میده و اتفاقا درخشش و براقی خاصی به رنگ میده.
موفق باشید.

.

08-21-2012, 09:03 PM
ارسال: #29
هومان جان میشه این شکل قفسی که میگی رو ترسیم کنی.چون ما الان دقیقا مشکل خشک کردن داریم.
آقاحمزه.امروز که مخلوط کردم خیلی خوب شد.حدود یک قاشق غذا خوری تینر رو با دوتا رنگ ربی مخلوط کردم.فقط یه سوال رنگ ها خیلی شله دلیلش چیه؟(رنگ ها روغنی براقه.آیا باید ماتشو بگیرم؟)
خداروشکر تینرش خیلی خوبه.نه زود خشک میشه نه دیر.

تشکر شده توسط: amiryazdani138
08-22-2012, 02:12 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-22-2012 02:19 AM، توسط Delta.H.)
ارسال: #30
مهدی جان اولا سعی کن رنگ از برندهای معروف و با کیفیت بگیری

دوماً رنگ 250گرمی که میگیری خود کارخانه رقیقش کرده که آماده مصرف باشه زیاد ظرفیت تینر نداره حتی میشه بدون تینر هم استفاده کرد.

شما رنگ 5کیلوئی بگیر مطمئن باش هم کیفیت بهتری داره هم غلظتش بیشتره

میتونی مثلا سفید قرمز مشکی زرد و آبی بگیری هر رنگی خواستی ازشون دربیاری بعدا

اینجوری به صرفه تره ولی باید خوب نگهداری کنی یعنی در قوطی زیاد باز نمونه و تینر یا رنگ رقیق شده اصلا قاطی رنگ خالص نکنی تا مدتها قابل استفاده هست

ضمنا خواستم یادآوری کنم تینر 10هزار که استفاده میکنی حتما حتما تهویه مناسب تو محل کارت باشه چون بخارش هم واسه ریه و چشما ضرر داره و هم به شدت قابل اشتعال هست پس تهویه مناسب داشته باش و حتی الامکان ماسک پارچه ای به صورتت بزن..پاینده و برقرار باشید.

.

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه کسب درآمد در ایران با دستگاه چاپ elham2020 0 205 01-16-2022 01:11 PM
آخرین ارسال: elham2020
  راهنمایی درباره چاپ mmm1 4 1,033 10-09-2016 01:50 AM
آخرین ارسال: mmm1
  کمک در زمینه تاسیس شرکت خدمات چاپ (خواهش می کنم کمک کنید) Mhmd 7 2,535 06-09-2014 11:27 PM
آخرین ارسال: hosseinkh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS