ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

شغل كاملا مردانه اي كه نصيب اين زن شد
زمان کنونی: 05-15-2024, 09:22 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: صدفی
آخرین ارسال: امیر صاحبدل
پاسخ: 5
بازدید: 1877

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امیتازات : 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-01-2012, 11:43 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-01-2012 11:45 PM، توسط صدفی.)
ارسال: #1

فرشته بیرانوند نخستین زن لرستانی راننده تریلر در ایران انحصار مردانه رانندگی ترانزیت که از مشاغل پر خطر و مسئله در کشور است را شکست(!) تا جاده‌های کشور این روزها علاوه بر رانندگان ترانزیتی مرد شاهد حضور تعجب برانگیز و بدون توجیه نخستین راننده زن لرستانی تریلی باشند.
[تصویر: 178141_198.jpg]
[تصویر: 178142_242.jpg]
[تصویر: 178148_539.jpg]
[تصویر: 178147_296.jpg]
[تصویر: 178150_656.jpg]
[تصویر: 178153_199.jpg]
[تصویر: 178159_308.jpg]
[تصویر: 178160_602.jpg]
[تصویر: 178161_158.jpg]
[تصویر: 178167_599.jpg]

هزاران آفرین به همت و غیرت این زن
انجام کار حلال عیب نیست حتی راننده کامیون بودن
باید هزاران بوسه بر دستان این زنان زد

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: درناز , P@RSA , ناصر صادقی , aaftaab24 , حامد , sherafati , SHAYAN.IRANI , reza_egbali , مهدی گل محمدی , سعید.کرمی , کامیار کاظمی , hasan-f , M3HDI , بهنام ذوالفقارزاده , blacknight19 , bazarganbnd , amirbg
08-02-2012, 12:49 AM
ارسال: #2
RE: شغل كاملا مردانه اي كه نصيب اين زن شد
واقعا شیرزنه. آفرین بر غیرتش

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن نه دستی از برون که همتی از درون لازم است.
من به اعجاز درونم اعتقادی راسخ دارم.
http://koohidar.blogfa.com
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , sherafati , سعید.کرمی , M3HDI
08-02-2012, 02:11 AM
ارسال: #3
ایــــــــــــ ول

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: سعید.کرمی , M3HDI
10-04-2012, 02:23 AM
ارسال: #4
فرشته زنی اهل لرستان، اولین راننده کامیون!
[تصویر: 1343726589.jpg]

فرشته بیرانوند بانویی است که این روزها از او حرفهای زیادی در استان لرستان شنیده می شود، بانویی که به انحصار مردان در رانندگی ماشین سنگین پایان داد تا به بانوی راننده بیابان شهرت پیدا کند.
نخستین زن لرستانی راننده تریلر در ایران انحصار مردانه رانندگی ترانزیت در کشور را شکست تا جاده های کشور این روزها علاوه بر رانندگان ترانزیتی مرد شاهد حضور نخستین راننده زن لرستانی تریلی باشند.
بیرانوند که تمام خطرات شغل رانندگی را به جان خریده و در جاده های کشور به حمل بار مشغول است، می گوید: در ابتدا با توکل بر خداوند و اتکا به توانمندیهای خودم و با پیام اینکه "زنان ایرانی می توانند" فعالیتهای فرهنگی، دینی و اقتصادی خودم را شروع و شغل رانندگی ماشینهای سنگین را با وجود تمام سختیهایش انتخاب کردم.

تصمیم گرفتم و موفق شدم!

این بانوی راننده می گوید که در کودکی علاقه فراوانی به رانندگی داشته ولی زمانی که بزرگ شده با مخالفت خانواده ام مواجه شده است ولی با این حال در هنگام تحصیل در دبیرستان مربی آموزشگاه رانندگی در خرم آباد بوده است تا در مسیر تحقق آرزویش قدمی بردارد.
بیرانوند 36 سال سن دارد و ادامه می دهد: در نهایت برای راننده ماشین سنگین شدن تصمیم خودم را گرفتم با علاقه و پافشاری زیاد در سال 80 موفق به گرفتن گواهینامه پایه یک شدم.
از این بانوی راننده در مورد واکنش خانواده اش می پرسیم و او می گوید که اوایل خیلی موافق نبودند ولی پس از اینکه موفق شدم گواهینامه پایه یک بگیرم خیلی تعجب کردند و بعد از نشستن پشت فرمان ماشین سنگین خانواده ام پی به توانایی هایم بردند و با ادامه رانندگی من موافقت کردند. فرشته بیرانوند از خانواده شهدا است و این روزها به عنوان دانشجوی رشته علوم و حدیث قرآنی مشغول به تحصیل است و در کنار آن به برخی فعالیتهای مذهبی و دینی مانند قرائت قرآن و مداحی اهل بیت می پردازد.

[تصویر: 1343633415.jpg]

یک خانواده 20 نفره...
این بانوی راننده در یک خانواده پرجمعیت بزرگ شده و در مورد خانواده اش می گوید: خانواده ما 20 نفر هستند که تاکنون سه نفر از اعضای خانواده ام دار فانی را وداع گفته و هم اکنون هشت خواهر و 9 برادر هستیم.
وقتی از ماشین سنگین حرف می زند انگار که در مورد بزرگترین علاقه اش سخن می گوید؛ با همه فوت و فن های رانندگی ماشین سنگین آشنایی دارد و می گوید که برای بارگیری به تنهایی به بندر امام و مناطق دیگر کشور مراجعه می کند.
از فرشته می خواهیم راجع به برخورد مردم با یک راننده ماشین سنگین خانم بگوید و او هم ادامه می دهد: زن راننده آن هم ماشین سنگین برای مردم کمی عجیب و باور نکردنی بود به طوریکه به راحتی می شد حس بی اعتمادی را در نگاهشان خواند.
وی معتقد است که دیدگاه عموم مردم در خصوص فعالیتهایی که عرف جامعه توانایی انجام آن را تنها مخصوص جامعه مردان می داند بسیار ویژه و متفاوت است.

تو قبول شدی!

فرشته تاکنون بارها به خاطر توانایی هایش مورد تقدیر قرار گرفته است. خودش می گوید که در سال 86 به عنوان راننده نمونه سال انتخاب شده است و در همان سال از دست سردار رویانیان به عنوان همیار پلیس راه زن کشور مورد تقدیر قرار گرفته است.
از او می خواهیم راجع به گرفتن گواهینامه پایه یک و سخت گیری ها در این زمینه بگوید. فرشته جواب می دهد که در این راه خانم سرهنگ بختیار در زمینه صدور گواهینامه و مرحوم ابراهیم اسکندری از کانون ماشینهای سنگین برای گرفتن گواهینامه تشویقش کرده اند.
فرشته ادامه می دهد: همان بار اول سرهنگ حسینی که هم اکنون فرمانده پلیس راه لرستان است، از نزدیک رانندگی ام را با تعجب مشاهده کرد و از من امتحان گرفت و پس از پایان امتحان عملی به من گفت تو قبول شدی!

همه تشویقم کردند

وقتی از قبول شدنش حرف می زند می توان برق ذوق زدگی را از چشمانش و مرور آن روزها را که به سرعت در ذهنش می گذرد دید. فرشته می گوید که موقع امتحان پایه یک حدود 20 نفر آقا برای امتحان پایه یکم شرکت کرده بودند در حالیکه من تنها زن شرکت کننده در این آزمون بودم که در امتحان عملی مرا در اولویت قرار دادند و نخستین کسی بودم که امتحان دادم و قبول شدم و بعد از قبول شدنم مورد تشویق همه حاضران قرار گرفتم.
از این بانوی راننده می پرسیم که تابه حال در جاده پنجر شده است؛ اصلا از مکانیکی ماشین سنگین چیزی می داند؟ فرشته می خندد و می گوید: کارهای اولیه را خودم انجام می دهم، به طوریکه وقتی یکی از چرخ های ماشینم پنچر شود خودم کار پنچرگیری را انجام می دهم حتی در زمستان که جاده یخبندان است.
فرشته با افتخار حرف هایش را پی می گیرد و می گوید که تابه حال به لطف خدا در طول مدت 10 سال رانندگی اش در جاده های کشور تصادف نکرده‌ است و امیدوار است که این روند "بی تصادفی" استمرار داشته باشد.

وقتی ماموران دستور ایست می دهند!

حرف هایش آنجا جالب می شود که این بانوی راننده تاکنون هیچ گاه جریمه هم نشده است. فرشته در این رابطه می گوید: به دلیل اینکه همیار پلیس هستم سعی کرده ام مقررات و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنم.
خودش می گوید که گاهی وقتها در جاده هنگامی که ماموران راهنمایی و رانندگی و پلیس راه که یک زن را پشت ماشین سنگین می بینند تعجب می کنند و دستور ایست می دهند و از من مدارکم را می خواهند ولی بعد از ارائه مدارک با تعجب و البته احترام اجازه حرکت می دهند.
فرشته اصلا روحیه خشنی ندارد و می گوید که تابه حال پیش نیامده که در جاده با کسی مشاجره داشته باشد. می گوید که سعی می کند کاملا رفتار و عملش اسلامی و الگو باشد و از سبکسری و مشاجره متنفر است.
از امنیت جاده های ایران اسلامی می گوید و حرفهایش را اینگونه ادامه می دهد: رانندگی در کشورمان خیلی راحت است‌ چرا که جاده ها از امنیت خوبی برخوردارند و تاکنون در تردد در جاده های کشور هیچ مشکلی برایم رخ نداده است.

مردان به رانندگی زنان حسودی می کنند

فرشته از مسئولان هم درخواست هایی دارد. او از مسئولان می خواهد که مجوز ترانزیت کالا به خارج از کشور را برایش صادر کنند و معتقد است که با صدور این مجوز می توان توانمندی زنان ایرانی را به جهانیان نشان داد.
از این بانوی راننده می پرسیم که برخی معتقدند که زنان از عوامل اصلی تصادفات هستند. سوال ما کمی غافلگیرش می کند ولی حرفهایش را اینگونه پی می گیرد: در گذشته تصور می‌شد زنان در رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی کوتاهی می‌کنند اما امروز ما شاهد این هستیم که زنان با رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی حتی بهتر از مردان رانندگی می‌کنند.
بعد از این جملات با خنده ای به شوخی می گوید که فکر می‌کنم حسادت مردان است که با اذیت و تمسخر زنان نمی‌خواهند قبول کنند که زنان خوب می‌رانند!
از فرشته بیرانوند می پرسیم که هنگام رانندگی کسی از اعضای خانواده اش همراهی اش می کند و او می گوید: یکی از اعضای خانواده ام در بعضی اوقات مرا به عنوان همسفر همراهی می کند ولی کار رانندگی را خودم انجام می دهم.

منبع: mehrnews.com

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , mteam , vahid61
04-07-2016, 12:00 PM
ارسال: #5
بنظر من هر سنت شکنی افتخار نداره و بهتره الکی جو ندیم... یعنی راننده سنگین شدن یک خانوم بنظر من افتخاری محسوب نمیشه... یادمه چهار سال قبل که اربعین رفته بودم کربلا موقع برگشت تو مرز مهران جمعیت وحشتناک بود و ماشین خیلی کم... ما هم سی چهل نفری بودیم و دنبال اتوبوس دربست بودیم.... یکی از دوستام تلفنی از کرمانشاه و شهرای دیگه هماهنگ کرد یه اتوبوس برامون فرستادن و وقتی اتوبوس اومد هممون شوکه شدیم... راننده اتوبوس یه دفتر جوون بود!!! فکرشو بکن تو اونهمه جمعیت شهر مهران و شلوغی اتوبوسا و ماشینا فقط راننده اتوبوس ما یه دختر بود اونم با سر و وضع اسپرت و خفن! یعنی خیلی خفناااا خخ...آرایش زیاد و زننده و غیر عادی... اونقدر خفن که تو خیابونای مهران جوونای کنار خیابون ماشین ما رو بهم نشون میدادن و هوووو میکردن... حالا ما خیر سرمون از سفر زیارتی و معنوی هم برمیگشتیم و اصلا یه وضعی... حالا دختره هم جوگیر بود بدجور و فقط سیگار گوشه لبش نبود وگرنه ادای راننده های سیبیل کلفت و داش مشتی رو در میاورد!! خلاصه اونقدر تابلو شده بودیم که با صاحب اتوبوس و شوفر مرد دیگه دعوا شد... ظاهرا کسی دیگه نداشت که جواز رانندگی داشته باشه و مجبور شده بود این دختره رو بیاره... اولش هم گفت دخترمه ولی بعد معلوم شد خالی بسته... خلاصه تا شهر بعدی یکی دو ساعتی رانندگی کرد و بعد عوضش کردن...
میخوام بگم که هر کسی باید سر جای خودش باشه و یه خانوم راننده سنگین شدن افتخاری نداره فقط خیلی عجیبه چون استثناست...
 تشکر شده توسط: soheyl_ir89 , business_nuts
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شغل لباس فروشی زنانه Sadegh_kurd 2 710 07-08-2019 10:26 PM
آخرین ارسال: sajadiri
Star شغل های پر رونق سال 2018 اعلام شد r2013.samadi 1 448 02-25-2018 04:25 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  شغل شیشه دودی اتومبیل pedram9 0 862 12-08-2017 07:58 PM
آخرین ارسال: pedram9
  پیشنهاد یک شغل درآمد زا pouya70 1 1,740 09-27-2017 10:33 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  شغل ارایشگری yaser1 4 470 04-06-2016 07:22 PM
آخرین ارسال: yaser1
  شغل داخل پاساژ safory 2 1,250 11-08-2015 11:41 PM
آخرین ارسال: safory
  راهنمایی در مورد شغل روستایی arzil 5 1,866 07-07-2015 05:17 PM
آخرین ارسال: arzil
  تجزیه و تحلیل دو شغل ساخت جعبه میوه و تولید کفش (صندل) حامد یزدی 4 1,225 07-05-2015 05:10 PM
آخرین ارسال: حامد یزدی
  پر درآمدترین شغل های ایران کدامند؟ payman1371 22 6,260 07-05-2015 01:29 AM
آخرین ارسال: Mohsen pak
  بین این ۳ شغل کدوم رو اتخاب کنم؟ nader1095 16 2,360 07-02-2015 01:21 AM
آخرین ارسال: Mohsen pak
  درخواست مشاوره برای یک شغل خوب و پردرامد در شمال ghermezreza 11 19,275 03-11-2015 11:38 AM
آخرین ارسال: vohumana
  گزارشی جالب از شغل شریف غسالی karafarin 0 638 10-30-2014 09:01 PM
آخرین ارسال: karafarin
  شغل خانگی با درآمد هرماه 500 هزار تومان iranboy 7 6,018 08-19-2014 08:25 PM
آخرین ارسال: سیدمهدی هاشمی
  چی شد که اینکاره شدید؟ مهدی ر 9 1,661 07-28-2014 01:41 PM
آخرین ارسال: مهدی ر
  نظرتون درباره این شغل چیه؟ rohande90 3 1,207 07-06-2014 10:17 AM
آخرین ارسال: yunespc
Rainbow مشترياني بيابيد كه فروشنده شما باشند mir abbas 15 2,202 07-12-2013 11:43 PM
آخرین ارسال: mir abbas
  کافی نت داری شغل خوبی است؟ mallarme 6 3,489 07-02-2013 10:43 PM
آخرین ارسال: IT Engineer
  مشاوره در مورد شغل دوم saman12 4 3,675 02-25-2013 09:50 AM
آخرین ارسال: بابایی
Question شغل دوم m@ry@m 24 5,398 02-05-2013 01:08 PM
آخرین ارسال: mana25
  آرایشگری مردانه amiryazdani138 23 5,239 08-10-2012 12:48 PM
آخرین ارسال: amiryazdani138

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS