ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سایت آموزش انگلیسی
زمان کنونی: 05-19-2024, 08:53 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: kodabeh
آخرین ارسال: درناز
پاسخ: 7
بازدید: 1916

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت آموزش انگلیسی
08-01-2012, 01:10 PM
ارسال: #1
سایت آموزش انگلیسی
سلام
مدتهاست که در فکر ایجاد یک سایت آموزش زبان انگلیسی هستم. نه یک سایت معمولی که 4 تا جمله و اصطلاح انگلیسی در اون وجود داره. بلکه یک سایت درجه یک.
میخوام که یه ارتباط کامل( و البته منطقی) و دوطرفه، بین سایت( در واقع خودم به عنوان مدرس) و کاربر برقرار باشه.
پس در درجه اول نیاز به این دارم که بدونم اگر کسی ترجیح بده از این سایت( بطور کلی اینترنت) برای فراگیری زبان استفاده کنه دوست داره چی توی سایت باشه؟ چه روشی رابرای ایجاد این ارتباط میپسنده؟
لطفا کمکم کنید.
کورش
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: sherafati , ناصر صادقی , nazli , درناز
08-01-2012, 01:41 PM
ارسال: #2
RE: سایت آموزش انگلیسی
(08-01-2012 01:10 PM)kodabeh نوشته شده توسط:  سلام
مدتهاست که در فکر ایجاد یک سایت آموزش زبان انگلیسی هستم. نه یک سایت معمولی که 4 تا جمله و اصطلاح انگلیسی در اون وجود داره. بلکه یک سایت درجه یک.
میخوام که یه ارتباط کامل( و البته منطقی) و دوطرفه، بین سایت( در واقع خودم به عنوان مدرس) و کاربر برقرار باشه.
پس در درجه اول نیاز به این دارم که بدونم اگر کسی ترجیح بده از این سایت( بطور کلی اینترنت) برای فراگیری زبان استفاده کنه دوست داره چی توی سایت باشه؟ چه روشی رابرای ایجاد این ارتباط میپسنده؟
لطفا کمکم کنید.
کورش

سلام دوست عزيز
من يك سوال دارم بعدش چند سوال ديگر كه بسته به جواب سوال اول سوالات بعد فرق خواهند داشت.
شما استفاده از اين سايت رو رايگان در نظر داريد يا خير؟؟؟
اگر جواب خير هست حدودا هزينه يك ترم يا كلاس يا هر چيز ديگري كه در ذهن داريد را بيان كنيد.
با تشكر

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: kodabeh , ناصر صادقی , درناز
08-01-2012, 06:26 PM
ارسال: #3
[/quote]
سلام دوست عزيز
من يك سوال دارم بعدش چند سوال ديگر كه بسته به جواب سوال اول سوالات بعد فرق خواهند داشت.
شما استفاده از اين سايت رو رايگان در نظر داريد يا خير؟؟؟
اگر جواب خير هست حدودا هزينه يك ترم يا كلاس يا هر چيز ديگري كه در ذهن داريد را بيان كنيد.
با تشكر
[/quote]

سلام
نه رایگان نیست. البته قسمتهایی که آموزش رایگان رو داره هم وجود داره.
ببینید، این یه جور آموزش قدم به قدمه. یعنی هر مرحله ( یا مبحث) آموزش و امتحان مربوط به خودش رو داره که بسته به حجم مبحث میتونه از یکهزار تومن تا 50 هزار تومن متغیر باشه و بعد از عبور از هر مرحله وارد مرحله بعد میشیم.
اما حقیقتا بطور جدی وارد فاز محاسبه هزینه ها نشدم.
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , ناصر صادقی , درناز
08-01-2012, 06:57 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-01-2012 06:58 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #4
خوب حالا بريم سر موضوعات مختلف بحث شما.
ببنيد در ابتدا من نوعي كه جاي شما باشم بخوام يك همچين فعاليتي رو درست كنم.
بايد خيلي دقيق فكر كنم.تحقيق كنم و راهكار هاي جديد و خوبي رو ايجاد كنم.
من اگر استاد محض زبان هم باشم.ولي سايت مثل سايت هاي ديگر باش.روش اموزش جالب نباشد.رايگان هم سايت در اختيار افراد بذارم. بازم افراد جذب نميشود.چه برسد هزينه اي هم بدهم.
پس عامل اول شيوه و رهكار هاي هست كه شما بايد در نظر داشته باشيد(جاي پيشنهاد و راهكارهاي كه افراد ديگر به شما خواهند داد.حال چه الان چه بعد از ساختن سايت)
عامل بعدي بحث هزينه هست.
هزينه از اين جهت كه نه بشينيد حساب كنيد نفري به فرض 20 تومان بذارم.100 نفر جذب ميشوند.در پايان ماه 2 ميليون ميگيرم.
معمولا خيلي از افراد اين حساب كتاب ها كه پايه و اساس شكست هست رو ميكند.چون وقتي وارد ميشند همه چيز يكجور ديگر پيش ميرود.
هزينه از ان جهت كه شمايي كه داريد وقت ميذاريد در ابتدا از كار خودتون مطمئن باشيد.راضي باشيد
مطمئن از ان جهت كه من مطمئن هستم با تبليغات خوب و اموزش خوب در سايت موفق خواهم شد.
راضي بودن از ان جهت كه وقت -زمان-انرژي و هزينه اي كه ميكند در وسط راه انجام نشدن احتمالات و فكرهاي اول كار باعث نا اميدي نشود.
بطور مثال من از وقتي كه شبانه روز در نت ميذارم ولي حتي يك توماني هم در نميارم.راضي نيستم اصلا(اين عامل كم كم باعث نااميد شدن.ضعف در كار و از دست رفتن و نابود كردن كل كار ميشه)
مورد بعد در مورد هزينه اين هست كه من نوعي به عنوان يك فردي كه ميخواهم زبان ياد بگيرم.بايد يك سري شرايط خاص در سايت شما باشد.تا به جاي اينكه برم دوتا خيابان بالاتر سركلاس هاي اموزشي زبان بشينم بيام سايت شما.
به فرض اگر ببينم كلاس اموزشي حضوري هر ترمي ميگيرد 50000 تومان شما هم ميگيريد 50000 تومان بطور حتم ميرم همون كلاس اموزشي.هم چند نفر رو ميبينم هم بهتر خواهد بود.
بحث هزينه و خدمات اون يك بحث مفصل هست.هزينه سايت اگر از كلاس حضوري بيشتر باشد.ولي خدمات خوبي ارائه كند من نوعي بطور حتم سمت سايت خواهم امد با وجود هزينه زياد.ولي وقتي در ذهنم حساب كتاب ميكنم.ميبينم واقعا ارزشش را دارد كه بيام سايت.(خدمات ديگر بستگي به شما دارد و شامل چندين مورد ميشود)

حالا اگر براي اين مواردي كه گفتم شما خوب فكر كرديد هزينه يابي كرديد طرح ها و راهكار هاي خوبي داريد.بعد با توجه به توان مالي و مقدار هزينه اي كه ميخواهيد كنيد ايده و راهكار بخواهيد.
بطور مثال من الان يك ايده ميدهم كه اگر اشتباه نكنم هزينه ساخت ان بين 5 ميليون تا 10 ميليون حدودا در مياد.
ولي ايا توان انجام ان را داريد.
اگر داشته باشيد بطور حتم ايده هاي بهتري خواهيد يافت.
ولي وقتي توان انجام يك ايده رو نداشته باشيد.فكرتون سمت اين ايده ميرود.و باعث ميشود تمام راهكارهاي گذشته رو فراموش كنيد.
و ديگر مسائل ديگه اي بشيد كه كلا از بحث اصلي در طي زمان دور خواهيد شد.

دذ پايان عذرخواهي ميكنم بابت طولاني بودن متن
اميدوارم خسته نشده باشيد و مطالب كارايي داشته باشد.
موفق باشيد.

08-01-2012, 07:32 PM
ارسال: #5
(08-01-2012 06:57 PM)سجاد دانشفر نوشته شده توسط:  خوب حالا بريم سر موضوعات مختلف بحث شما.
ببنيد در ابتدا من نوعي كه جاي شما باشم بخوام يك همچين فعاليتي رو درست كنم.
بايد خيلي دقيق فكر كنم.تحقيق كنم و راهكار هاي جديد و خوبي رو ايجاد كنم.
من اگر استاد محض زبان هم باشم.ولي سايت مثل سايت هاي ديگر باش.روش اموزش جالب نباشد.رايگان هم سايت در اختيار افراد بذارم. بازم افراد جذب نميشود.چه برسد هزينه اي هم بدهم.
پس عامل اول شيوه و رهكار هاي هست كه شما بايد در نظر داشته باشيد(جاي پيشنهاد و راهكارهاي كه افراد ديگر به شما خواهند داد.حال چه الان چه بعد از ساختن سايت)
عامل بعدي بحث هزينه هست.
هزينه از اين جهت كه نه بشينيد حساب كنيد نفري به فرض 20 تومان بذارم.100 نفر جذب ميشوند.در پايان ماه 2 ميليون ميگيرم.
معمولا خيلي از افراد اين حساب كتاب ها كه پايه و اساس شكست هست رو ميكند.چون وقتي وارد ميشند همه چيز يكجور ديگر پيش ميرود.
هزينه از ان جهت كه شمايي كه داريد وقت ميذاريد در ابتدا از كار خودتون مطمئن باشيد.راضي باشيد
مطمئن از ان جهت كه من مطمئن هستم با تبليغات خوب و اموزش خوب در سايت موفق خواهم شد.
راضي بودن از ان جهت كه وقت -زمان-انرژي و هزينه اي كه ميكند در وسط راه انجام نشدن احتمالات و فكرهاي اول كار باعث نا اميدي نشود.
بطور مثال من از وقتي كه شبانه روز در نت ميذارم ولي حتي يك توماني هم در نميارم.راضي نيستم اصلا(اين عامل كم كم باعث نااميد شدن.ضعف در كار و از دست رفتن و نابود كردن كل كار ميشه)
مورد بعد در مورد هزينه اين هست كه من نوعي به عنوان يك فردي كه ميخواهم زبان ياد بگيرم.بايد يك سري شرايط خاص در سايت شما باشد.تا به جاي اينكه برم دوتا خيابان بالاتر سركلاس هاي اموزشي زبان بشينم بيام سايت شما.
به فرض اگر ببينم كلاس اموزشي حضوري هر ترمي ميگيرد 50000 تومان شما هم ميگيريد 50000 تومان بطور حتم ميرم همون كلاس اموزشي.هم چند نفر رو ميبينم هم بهتر خواهد بود.
بحث هزينه و خدمات اون يك بحث مفصل هست.هزينه سايت اگر از كلاس حضوري بيشتر باشد.ولي خدمات خوبي ارائه كند من نوعي بطور حتم سمت سايت خواهم امد با وجود هزينه زياد.ولي وقتي در ذهنم حساب كتاب ميكنم.ميبينم واقعا ارزشش را دارد كه بيام سايت.(خدمات ديگر بستگي به شما دارد و شامل چندين مورد ميشود)

حالا اگر براي اين مواردي كه گفتم شما خوب فكر كرديد هزينه يابي كرديد طرح ها و راهكار هاي خوبي داريد.بعد با توجه به توان مالي و مقدار هزينه اي كه ميخواهيد كنيد ايده و راهكار بخواهيد.
بطور مثال من الان يك ايده ميدهم كه اگر اشتباه نكنم هزينه ساخت ان بين 5 ميليون تا 10 ميليون حدودا در مياد.
ولي ايا توان انجام ان را داريد.
اگر داشته باشيد بطور حتم ايده هاي بهتري خواهيد يافت.
ولي وقتي توان انجام يك ايده رو نداشته باشيد.فكرتون سمت اين ايده ميرود.و باعث ميشود تمام راهكارهاي گذشته رو فراموش كنيد.
و ديگر مسائل ديگه اي بشيد كه كلا از بحث اصلي در طي زمان دور خواهيد شد.

دذ پايان عذرخواهي ميكنم بابت طولاني بودن متن
اميدوارم خسته نشده باشيد و مطالب كارايي داشته باشد.
موفق باشيد.

آقا سجاد عزیز
واقعا ممنونم که برام وقت میزاری.
در حال حاضر در کلاس های حضوری خودم، سبکی رو ابداع کردم که در اون کسی که حتی از انگلیسی 5 کلمه هم نمیدونه بعد از حدود 8 ماه انگلیسی رو عالی میخونه، در حد متوسط تا خوب حرف میزنه و در همین حد میتونه بشنوه.
شهریه اولین کلاسم (28/2/87) هزار تومن برای هر جلسه بود و الان 20000 تومنه.
سجاد عزیز! من ذاتا معلم هستم( هرچند که کارمند آموزش و پرورش نیستم ). من با دیدن صورت شاگردام میفهمم که کجای بحث رو نفهمیدن.
من میدونم رو در رو باید چه خدماتی رو با چه زبونی و چه لحنی بگم.
هیچ ذهنیتی نسبت به هزینه های ایجاد سایت ندارم. میدونم حد نهایت چیزی که میخوام چیه ولی نمیدونم هزینه این حد نهایت چقدره.
نا امیدی در وجودم نیست. اما شکستهای قبلی و نداشتن پشتوانه باعث شده کمی محتاط بشم.دیگه سنی ازم گذشته( 7 شهریور 42 ساله میشم)36 ودقیقا برای همینه که اول میخوام بدونم مثلا آقا سجاد اگه من چی براش آماده کنم منو به کلاس سر کوچه ترجیح میده.
بیصبرانه منتظر کمک شما هستم.
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , ناصر صادقی , درناز
08-01-2012, 08:02 PM
ارسال: #6
با توجه به سوال اولتون متوجه شدم بايد در محيط حضوري فعاليت داشته باشيد.
براي همين مطالب رو برايتان دقيق باز كردم. چشمانم اذيتم ميكند بخاطر همين در انجمن خيلي نميتونم باشم.وگرنه خودم باتوجه به اينكه ذهن فعالي دارم توان ايده هامو ندارم بارها گفتم بخاطر همين موضوع سعي ميكنم در اختيار دوستان مطالب رو بذارم تا انها موفق باشند.
حال بازتر خواهم كرد.
ببيند ايده كه گفتم بين 5 تا 10 ميليون حدودا خرج ان خواهد شد حال يا بيشتر يا كمتر.
من معمولا در گذشته به سايت هاي خارجي زيادي سر ميزدم.بطور اتفاقي وارد يك سايت اموزشي انگليسي كودكان شدم.سايت به اين صورت بود كه پر بود از بازي هاي فلش.
اما بازي هاي فلشي كه در اون اموزش زبان بكار رفته بود.با توجه به سن افراد نوع بازي ها درجه سختي فرق داشت.
با اينكه به سن سال من نميخورد ولي حدود 2 ساعت از وقتم رو داخلش گذروندم و مشغول بازي شدم(درحالي كه من متاسفانه زبانم اصلا خوب نيست و در همان سطح اوليه هست)
بيشتر داشتم از روي تصاوير كار ميكردم.(اين موضوع يعني براي يك ادم بي سواد هم سايت مورد استفاده هست)بازي جوري بود كه بايد متن هارو روي تصاوير ميگذاشتي اگر درست بود متن قرار ميگرفت اگر نه برميشگت سرجاي خودش. با چند تا جا به جايي به جواب ميرسيدي.مني كه نميدونستم مثلا گربه به انگليسي چه ميشود. با قرار دادن كلمه كت بر روي تصوير گربه متوجه شدم كت به چه معني هست.
پس اين نوع اموزش به نظر من نوعي جالب-جذاب-با كارايي خوب اومد.
اين يك ايده جهت ساختن سايت اموزش زبان با بازي براي شرايط سني مختلف هست.
ايده هر ثانيه به ذهن خطور ميكند يكي از يكي بهتر.ولي انتخاب انها به شما بستگي دارد بعد از انتخاب بايد روي انها وقت گذاشته شود و بررسي شود تا كامل شود.ايده در ابتدا خام و كامل نيست بايد كامل بشود.

در مورد اينكه فرموديد استاد خوبي هستيد.هيچ شكي نيست.ولي موضوعي كه در نت وجود دارد.نديدن افراد هست.در يك جمع حضوري افراد با انجام حركات دست بدن و غيره مطالبي را به شما مي گويند و شما با تجربه چند ساله ميفهميد كدام فرد ياد گرفته است كدام فرد خجالت ميكشد حرف بزند و غيره.
ولي در سايت مجازي موضوع فرق ميكند.

شيوه ديگر اموزش كه به كار شم مياد. اموزش از راه دور به وسيله كنفراس ويدويي هست(اسم دقيقش رو نميدونم.به اين صورت كه شما در منزل يا كلاس هستيد با وبكم و ميكفرون وصل ميشيد به سيستم خاص اينكار.افراد كاربر هم بايد وبكم و ميكروفن داشته باشند و با نصب نرم افزار هاي خاص وارد برنامه شما ميشوند و شما مثل كلاس حضوري اموزش ميديد افراد ميتوند سوال بپرسند.شما سوال بپرسيد و غيره.
موضوعي كه در اين زمينه عيب محسوب ميشود.يكي سرعت پايين نت هست.ديگري نداشتن وبكم و ميكرفون در بين كاربران هست.

شيوه هاي مختلف ديگر هم هستند.
ايده و رهكارها متفاوت هست.
من اگر بخوام چه خدماتي بهم داده شود. والان زبانم صفر هست(واقعا)
دوست دارم يك سايت باشد در ابتدا تا مرحله مقدماتي رايگان باشد-در زمان مورد نظربعد از اموزش ها امتحان بدهم.با توجه به درصد نمره يك تخفيفي در وارد شدن به مرحله دوم شامل بشود.
برايم سيدي ها و فيلم ها و مجلات اموزشي هر چند وقت حال با توجه به درس يا همينطوري ارسال شود.(حال چه مجازي چه واقعي و پستي)
در پايان كار مدرك معتبر بگيرم.
اموزشي كه ميبينم حساب شده و تضميني باشد.يعني من وقتي ميام داخل يك متن قوانين باشد.يك سري قوانين.مثلا نوشته باشد.شما مجبور به رعايت اموزش ها و قوانين ما هستيد.با اين شرايط ما تضمين ميكنيم.اگر شما موفق نشديد هزينه اي كه كرديد كامل برگرشت خواهد داده شد.
جلسات و اموزش ها خشك بي روح نباشد. كه فقط به مباحث درس كتاب هاي درسي بسنده شود.
يك ايده ميتوان فيلم زبان اصلي معرفي كرد و يا لينك دانلود انرا قرار داد.از افراد بخواهيد چند دقيقه مشخص رو ترجمه كند و براي شما ارسال كند.
همينطور اهنگ
و هزاران ايده ديگر

08-02-2012, 12:22 AM
ارسال: #7
اول منم میخواستم ایده بدم اما نظرات آقا سجاد نابغه رو که خوندم فهمیدم هیچ حرفی واسه گفتن ندارم. اگه همچین سایتی با شرایطی که آقا سجاد فرمودن باشه من قطعا یکی از شاگرداتونم. چون هم خیلی دوست دارم یاد بگیرم هم نیاز دارم هم روز وقت کلاس رفتن ندارم. به نظرم اینجوری جذابتر میشه. فقط یه جوری باشه که
speaking & listening هم تقویت بشه.

آنقدر زمین خورده ام که بدانم برای برخواستن نه دستی از برون که همتی از درون لازم است.
من به اعجاز درونم اعتقادی راسخ دارم.
http://koohidar.blogfa.com
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: kodabeh
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد راه اندازی سایت فروشگاهی sd161 10 2,503 04-06-2018 07:47 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  کسب درآمد با سایت‌های خارجی (درآمد ارزی) zillax 6 2,003 10-15-2016 03:00 PM
آخرین ارسال: asghar amini
  راه اندازی سایت تفریحی خبری wolf red 7 2,246 10-10-2016 05:20 PM
آخرین ارسال: farshid-salehi
  چه راه های درآمدی برای سایت های آموزش برنامه نویس وجود دارد؟ weblox 2 1,248 09-03-2016 08:35 PM
آخرین ارسال: weblox
  درآمد سایت های خبری دیجیتالی مثل نارنجی از کجاست ؟ phoenix021 15 6,433 03-19-2016 12:04 PM
آخرین ارسال: LichKinG
  طراح سایت! بیکار behruz_p 10 2,213 11-24-2015 11:23 AM
آخرین ارسال: fekreabi
  چگونه برای سایت نوجوانان بازدید کننده جمع کنیم shirazi021 12 2,060 11-24-2015 10:59 AM
آخرین ارسال: fekreabi
  کسی سایت پرپازدید داره؟ M0TRIX 3 1,177 11-20-2015 09:17 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
  نظر سنجی سایت تفریحی wolf red 0 741 10-25-2015 04:39 PM
آخرین ارسال: wolf red
  سایت پیدا کردن شریک کاری green1375 7 2,560 10-04-2015 03:11 PM
آخرین ارسال: سعید یوسفی
Question َیوه های مختلف کسب درامد از سایت؟ saeed74 25 4,865 08-29-2015 10:50 PM
آخرین ارسال: saeed74
  راه اندازی سایت همکاری faresmad2 16 2,485 04-26-2015 11:50 AM
آخرین ارسال: mosafer bedar
  مناسب ترین ایده جهت راه اندازی سایت و کسب و کاراینترنتی arm84 9 3,447 04-07-2015 04:27 AM
آخرین ارسال: pooga
  نویسنده برای سایت mjpt1 1 890 12-01-2014 04:55 AM
آخرین ارسال: nava752
  نویسندگی در سایت ها alicpu 39 8,831 11-08-2014 08:54 PM
آخرین ارسال: alicpu
  نیاز به جوملا کار برای تغییرات در سایت rad86 2 1,163 11-05-2014 06:59 PM
آخرین ارسال: rad86
  مشاوره درباره راه اندازی فروشگاه قالب سایت Mahdi.jalali75 10 2,205 06-19-2014 01:53 AM
آخرین ارسال: IT Engineer
  راهنمایی در ایجاد یک سایت پر درآمد nav135 16 6,204 05-25-2014 01:38 PM
آخرین ارسال: elena65
  طرح توجیهی راه اندازی وب سایت venus_h 0 3,408 05-19-2014 12:09 PM
آخرین ارسال: venus_h
  نیازمند راهنمایی: درگاه خارجی برای یک سایت انگلیسی sina babazadeh 5 1,682 04-28-2014 02:26 PM
آخرین ارسال: iranboy

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS