ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تورهای کارآفرینی
زمان کنونی: 05-07-2024, 11:24 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: matarodi
آخرین ارسال: سعید محمدی
پاسخ: 5
بازدید: 1147

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تورهای کارآفرینی
08-08-2012, 12:51 PM
ارسال: #1
تورهای کارآفرینی
یکی از اهداف این انجمن اینه که افراد بیشتر بدانند چطور ایده بگیرند و به چه روش مناسبی اونو اجرایی کنن.
در این زمینه به نظر من بهترین اینه که این افراد که بیشترشان هم متقاضی هستند بتوانند از کارهای صورت گرفته یا به عبارت بهتر از ایده های اجرا شده به صورت عملی و در قالب تورهای کارآفرینی بازدید نمایند و از نزدیک در جریان کار قرار گرفته و با صاحب کار و ایده که اجرایی شده به گپ و گفتگو بنشینند و از تجارب او استفاده نمایند به همین منظور از همه درخواست می گردد کسانی که ایده ی خاصی را اجرایی کرده اند و یا کار خاصی را انجام می دهند و قصد دارند راهنمای دیگران باشند به صورت داوطلبانه اعلام نمایند تا در هر شهری تعداد علاقمندان با گردهمایی و ترتیب دادن مسافرت مشغول به بازدید از آن شغل در زمانی خاص با برنامه ریزی های از قبل تعیین شده گردند. اینکار دید افراد و جسارت آنها را در شروع یک کسب و کار جدید که هدف این سایت نیز هست برآورده خواهد کرد.
این تورها می توانند در شهرهای مختلف که اعضاء مشغول به فعالیت هستند به صورت گروهی و با برنامه ریزی دقیق و حتی پرداخت پاره ای از هزینه ها انجام شوند که خود منبع یک کسب و کار جدید است چون برای هماهنگی - برناه ریزی- انتقال - توضیحاتت و تجربیات و برگشت می توان کلی درآمد کسب کرد.

نظر شما چیه؟؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مــجــیــנ , فرهاد قربانی , tondar12 , ahmad rezaee , mosafere55 , 1omin.com
08-08-2012, 01:35 PM
ارسال: #2
RE: تورهای کارآفرینی
عالیه
08-08-2012, 10:03 PM
ارسال: #3
بنظر من پیشنهاد ولقعا جالبیه
منکه موافقم

نمیدانم هم اکنون در کجا مشغول لبخندی

فقط یک آرزو دارم : که در دنیای شیرینت

میان قلب تو با غم نباشد هیچ پیوندی

تفاوت کار در ثروتمندان و فقرا
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=3957

Best Regards
Morteza Jafari
 تشکر شده توسط: mosafere55
08-08-2012, 10:11 PM
ارسال: #4
نظر خیلی خوبی است و اینکار باعٍث همبستگی بیشتر اعضاء میشود
من دارم مقدمات پیاده سازی ایده کاری ام رو انجام می دم . انشاء الله به وقتش بنده اعلام می کنم

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: mosafere55
08-09-2012, 11:04 AM
ارسال: #5
بنده پیشنهاد می کنم برای شروع از کسب وکار های اعضای تهران و یا حومه تور بازدید داشته باشیم .هم تمرین تور هست و هم شروع تور
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مــجــیــנ , mosafere55 , 1omin.com
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS