ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اگر مدیر باشید...
زمان کنونی: 05-14-2024, 10:54 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: ahmad rezaee
پاسخ: 10
بازدید: 1792

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر مدیر باشید...
07-10-2012, 11:23 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-10-2012 11:48 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #1
اگر مدیر باشید...
دوستان عزیز تصور کنید که:

- شما مسئول انجام یک پروژه بسیار مهم و حساس با حداقل 30 کارمند هستید.
- فرصت انجام کار بسیار کم است.
- مسئولیت پروژه زیاد است.

* شما چگونه با کارمندان خود برخورد میکنید که شرایط را درک کرده و تنها یک کارمند حقوق بگیر نباشند که به فکر گذراندن ساعت و رسیدن به آخر ماه برای حقوق هستند؟

* و چه امکانات رفاهی را برای افراد در نظر می گیرید که آنها احساس راحتی نمایند؟

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سعید محمدی , مهدی گل محمدی , madar , سعید.کرمی , sherafati , mohammadshamosi , ناصر صادقی
07-10-2012, 12:39 PM
ارسال: #2
RE: اگر رئیس باشد...
یکی از راهکارهای مفید این است که کارکنان احساس کنند که آن کار به آن ها هم تعلق دارد و برای این منظور باید از دیدگاه های کارکنان استفاده کرد و از آنها در مورد چگونگی انجام کار نظر خواست چون که ممکن است کارکنان با شیوه خود کار را بهتر انجام دهند البته بدیهی است که اگر نظرشان مورد تایید مدیر نباشد می تواند اجرا نشود .
در مورد امکانات رفاهی هم باتوجه به شرایط محیط کار هرچیزی می تواندباشد که به کارمند احساس خوشایندی بدهد .
براساس تحقیقاتی که انجام شده شرکت های انسان گرا نسبت به شرکت های تولید گرا بازدهی بیشتری دارند به این معنی که برای انسانیت کارکنان ارزش و احترام قایل شویم و آن ها را به عنوان انسان ببینیم نه به عنوان یک وسیله کار و عنصر تولید ، بنابراین براساس مطالعات زمانی که کارکنان مورد توجه درست قرار بگیرند بازدهی بهتر و بیشتری دارند .
کارکنان باید احساس نزدیکی به مدیر داشته باشند اما باید مراقب بود که این احساس نزدیکی موجب سوءاستفاده نشود و آن مرز لازم هم حفظ شود .

عده ای آرزو دارند که ثروتمند شوند تا ببخشند
و نمی دانند که باید ببخشند تا ثروتمند شوند
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , سعید محمدی , مهدی گل محمدی , madar , سعید.کرمی , sherafati , mohammadshamosi , ناصر صادقی
07-10-2012, 12:56 PM
ارسال: #3
RE: اگر مدیر باشید...
با سلام
1-باید هدف گذاری کرد همه افراد از مدیر تا تکنسین هدف شرکت را دنبال کنند در کل باید گفت خطی مشی شرکت را همه درک کنند
2- در تصمیم گیریها باید همه پرسنل شریک و دخیل باشند باید به پرسنل اهمیت داده شود تا احساس مهم بودن بکنند
3- با احترام با پرسنل باید یرخورد کرد(البته هر پرسنلی قلقی دارد)
4- شرایط کاری طوری باید باشد که پرسنل از بودن در سر کار راضی باشند نه اینکه منتظر ساعت پایانی بوده تا محل کار ر ا ترک کنند
5- سیستمهای آکورد و رکورد و پاداش و گاهی تنبیه را باید درست به کار برد
6- باید یک رهبر بود تا یک مدیر

جانب کاظمی بنده مسولیت 3 نفر مهندس و 28 نفر تکنسین را دارم و مواردیکه بالا آوردم رو سعی می کنم رعایت کنم ولی خوب خیلی مشکل هستش.
اگر سوالی هست در خدمتیم
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , سعید.کرمی , sherafati , mohammadshamosi , ناصر صادقی , dara
07-10-2012, 02:07 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-10-2012 02:07 PM، توسط goldmen.)
ارسال: #4
آقاي كاظمي مسله بسيار سختي هست وبه اين راحتي نميشه بيان نظر كرد چون طرف روبرو انسان هست با كلي ديدونگاه مختلف باهم
بايد از پايه درست بكنيد
اول شايسته سالاري
نظم دركارها وهركس براساس تخصص وعلاقه خودش كار كنه
بحث پاداش وحقوق هم بايد براساس كار وكيفيت كار باشه تا هم تنبيه وهم تشويق بشه براي همه
بخش امكانات رفاهي هم براساس نياز ها وكارها باهم بسيار فرق ميكنه
بحث كار تيمي بايد فراگير وفرهنگ سازي بشود

بازم يادم بياد ميگم

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , بهداد , سعید.کرمی , sherafati , mohammadshamosi , ناصر صادقی
07-10-2012, 02:50 PM
ارسال: #5
فکر میکنم باید ایجاد انگیزه برای بالا رفتن راندمان و پیشرفت کار باید انجام داد

البته میشه از روشهای جالب و تست شده ی مدیران موفق جهان هم بهره برد مانند :
به خدمت گرفتن کارکنان جدید
اضافه کردن یکسری پاداش و حقوق برای کارکنان موفق
شایسته سالاری
برنامه ریزی مدون
انتخاب مسئولان بصورت متمرکز در فعالیت
.
.
.
من از مدیریت خوشم نمیاد به نظرم باید کار را رهبریت کرد چون مدیریت نوعی خودخواهی محسوب می شود اما رهبریت کاری به کارکنان بصورت مستقیم نداره و فقط خط مش های روند کار را نمایان میکنه . در ضمن تجربه نشان داده کارکنان به کلمه ی ( مدیر ) حساسیت دارند

با سپاس
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , سعید.کرمی , sherafati , mohammadshamosi , ناصر صادقی , dara , مهدی گل محمدی , madar
07-10-2012, 04:02 PM
ارسال: #6
به نظر من اگر کارمندان خودتون رو در قسمتی از سود پروژ (علاوه بر حقوق ) سهیم کنید بهترین انگیزه رو به انها دادین. اگه افراد تیمتون درک کنن که درامد و سود بیشتر شرکت مساوی با افزایش پاداشهای اونها خواهد بود فکر میکنم از جون دل مایه میگذارن. ممکنه حتی برای بهتر شدن کارها ایده بدن و حتی ساعات بیشتری رو به کار اختصاص بدن و حتی بین دوستان و آشناها شرکت شما رو بهتر و بشتر معرفی کنن و این هم یه جور بازاریابی غیر مستقیم میشه.

یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , سعید.کرمی , mohammadshamosi , ناصر صادقی , dara , مهدی گل محمدی
07-10-2012, 04:10 PM
ارسال: #7
الان بسیاری از مدیران ارشد با این مشکل دست و پنجه نرم می کنن

مدیریت کار بسیار مشکلیه که دوستان به راهکارهای تئوری اون اشاراتی داشتن

ولی مدیران موفق واقعا --به شکل عملی -- چگونه مدیریت می کنند

البته کتاب مدیریت بر قلبها هم نکاتی خوبی رو در این زمینه اشاره داره

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , سعید.کرمی , sherafati , mohammadshamosi , ناصر صادقی , dara , مهدی گل محمدی
07-10-2012, 08:05 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-10-2012 08:05 PM، توسط sherafati.)
ارسال: #8
این ترم درسی خوندم به اسم اصول و مبانی مدریت

از نظر من اول هدف مشخص بشه و بعد یه برنامه ریزی .....4-3نوع داشت

از مزایا و معایب کار گفته شه

و جایزه ای دریافت کنند

بیشتر روی نفاط مثبت کیلیک شه
این ترم درسی خوندم به اسم اصول و مبانی مدریت

از نظر من اول هدف مشخص بشه و بعد یه برنامه ریزی .....4-3نوع داشت

از مزایا و معایب کار گفته شه

و جایزه ای دریافت کنند

بیشتر روی نفاط مثبت کیلیک شه

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , کامیار کاظمی , ناصر صادقی , مهدی گل محمدی
07-10-2012, 08:18 PM
ارسال: #9
با درود
اگر هنوز كارمند استخدام نكردي قبل از استخدام علاوه بر تخصص به خصوصيات اخلاقي و همسويي با معيارهاي شما در مصاحبه حضوري دقت كنيد.
با تقسيم وظايفي كه وجود داره براي هر بخش يك تايم مشخص و معقولي قرار دهيد كه اگر تا آن تاريخ وظيفه محوله را بدرستي انجام دهند علاوه بر دستمزد تعيين شده پاداش درخور توجهي برايشان در نظر گرفته شود.
موفقتر باشيد.

تشکر شده توسط: mohammadshamosi , کامیار کاظمی , ناصر صادقی , مهدی گل محمدی
07-11-2012, 12:45 AM
ارسال: #10
اگر این کارکنان افرادی باشند که مدت زیادی باهم کار کرده باشند مثلاٌ کارکنان ثابت یک شرکت ، طبیعتاً موضوع ساده تر است .
کافی است با تشریح مراحل اجرایی پروژه - موانع و مشکلات احتمالی کار و زمان انجام و اتمام پروژه و مزایای مالی طرح برای کارمندان آنها را توجیه کرد .و بنا بر نوع پروژه افرادی با خصوصیات منطبق بر آن را به کار گماشت و بر اجرای کار ناظرانی از خود آنها گمارد که مراحل پیشرفت کار را نظارت کنند .

اما اگر افراد غیر اینحالت فوق باشند کار بسیار سختر و بایست از ایده ای خلاقانه مدیریتی نیز بهره برد .
توجیه دقیق امور و تفکیک افراد بنا بر خصوصیات کاری آنها و تقسیم افراد به گروه های کوچکتر برای نظارت بهتر و تشویق های مالی و خدماتی بیشتری باید برای آنها در نظر گرفت .
تشویق به انجام پروژه در زمان تعیین شده و هدایای ویژه ( مثلاً سفر زیارت و یا تفریحی و ....) به عنوان پاداش سرعت و دقت در انجام کار قطعاً نتیجه خواهد داد .
همین قدر به ذهنمان رسید که گفتیم

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , ناصر صادقی , مهدی گل محمدی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خواهش میکنم این مطلب را بخوانید. اگر جوان بودم jahanagahi 38 5,463 08-15-2013 03:08 AM
آخرین ارسال: poldar
  اگر بجای شما عزیزان بودم این مطلب را می خواندم jahanagahi 12 2,706 01-25-2013 04:36 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  افسر اجرای قانون برای خود باشید لطفا............ mallarme 4 1,102 01-24-2013 09:06 PM
آخرین ارسال: بهداد
  ایا زنان میخواهید یک دهکده جهانی زنان داشته باشید دهکده جهانی زنان جهان گردون 4 1,675 01-13-2013 10:34 AM
آخرین ارسال: سولاو
  نظر شما در مورد نام کاربری برای مدیر سایت پرواز 7 2,171 10-18-2012 07:03 PM
آخرین ارسال: mohammad62

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS