ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: اما واتسن را میشناسی؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.

اما واتسن بازیگر فیلم هری پاتر...گرانجر
زمان کنونی: 05-06-2024, 06:23 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: sherafati
آخرین ارسال: sherafati
پاسخ: 3
بازدید: 1215

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07-05-2012, 06:19 PM
ارسال: #1
امیدوارم بهم نخندین
از تخیل خوشم میاد و کتاب هری پاتر را چند بارخوندم و تموم فیلم هاشو دیدم....
بیشتر از هرماینی گرانجر خوشم اومد....
چون شخصیتی داره که باهوش و پر تلاشه وکتاب زیاد میخون...و در تموم درس هاش موفقه برای همین شخصیت اما واتسن که نقش هرماینی گرانجر رو بازی میکنه انتخواب کردم

نام کامل: اما شارلوت دوره واتسون
لقب: ام
قد: 1.65 متر

اما شارلوت دوره واتسون، متولد 15 آوریل 1990 ، بازیگری بریتانیایی است که نقش هرمیون گرنجر را در فیلمهای هری پاتر بازی می کند.

بیوگرافی
ابتدای زندگی

اما واتسون فرزند بزرگتر کریس و ژاکلین واتسون است، که هر دو وکیل هستند و اکنون از هم جدا شده اند. او برادری کوچکتر به نام آلکس دارد. او با والدینش در آکسفورد انگلیس زندگی می کرد و در دبیرستان مشهور The Dragon School در آکسفورد تحصیل می کرد.
قبل از شرکت در فیلمهای هری پاتر، تجربة اما واتسون بسیار کم بود، که فقط شامل تئاتر های درون مدرسه ای می شد، "مثل تئاتر آرتور: سالهای جوانی و پرنس شاد". فعالیت های دیگر مدرسه ای او شامل شرکت در مسابقة شاعری Daisy Pratt در سن هفت سالگی است که او در آن مسابقات مقام اول را کسب کرد.

زندگی کاری

اما واتسون در 10 سالگی شروع به بازی در فیلمهای هری پاتر، در نقش هرمیون گرنجر کرد و زمانی که فیلم هری پاتر و سنگ جادو به نمایش در آمد، او 11 ساله بود. از آن زمان او در همة سری فیلمهای هری پاتر ایفای نقش کرد. این فیلمها عبارتند از: هری پاتر و تالار اسرار (2002)، هری پاتر و زندانی آزکابان(2004) و هری پاتر و جام آتش(2005).
طرفداران هری پاتر نظرات گوناگونی دربارة نمایش واتسون از هرمیون دارند. برخی فکر می کند که او برای این نقش عالی است؛ دیگران این عقیده دارند که او نمی تواند سستی ها و کاستی های هرمیون را نشان دهد، و به این اعتراض می کنند که اما واتسون بیش از حد برای ایفای نقش هرمیون زیباست.... در این سری کتاب ها از هرمیون فقط با چهره ای ساده ( نه زیبا و نه زشت) یاد شده است. در هر حال فیلمها، با موافقت رولینگ، هرمیون را در کنار موهای پرپشت و عادت کتابخوانی اش، همان طور که هری و رون در مراسم یول بال متوجه می شوند، دختری زیبا نشان می دهد. (با این وجود هنوز یک مقالة روزنامة دیلی پرافت (پیام امروز) نوشتة ریتا اسکیتر هرمیون را این گونه معرفی می کند: دختری با چهره ای ساده ولی جاه طلب) فیلمنامه ها نیز بین هری، رون و هرمیون رابطة حسی متفاوتی را نسبت به کتاب نشان می دهند.
در 15 سالگی اما واتسون تبدیل به جوانترین فردی شد که عکسش روی جلد مجلة Teen Vogue رفته است. او به همراه پیرس بروسنان، کنت براناف و سامانتا مورتون عضو هیئت داوران انتخاب فیلمساز برتر نوجوان در مراسم First Light Film Award در لندن بود. در فوریة سال 2006 واتسون فیلمرداری اصلی فیلم هری پاتر و محفل ققنوس را آغاز کرد (این فیلم قرار است 13 جولای 2007 به نمایش در بیاید.) که در آن فیلم او نقش خود را به عنوان باهوش ترین جادوگر دوران خودش تکرار می کند. او در فیلم کوتاه کیف دستی ملکه، که برداشتی از فیلم هری پاتر است، نیز نقش هرمیون را بازی کرده است، این فیلم کوتاه به مناسبت هشتادمین سالگرد تولد ملکه ساخته شد.
با این که فیلم های هری پاتر تنها تجربة سینمایی او هستند، او ابراز علاقه کرده تا حرفه اش را در دیگر فیلمها نیز گسترش دهد. هرچند که او گفته که بعید است این اتفاق پیش از اتمام فیلمهای هری پاتر رخ بدهد.

زندگی شخصی
او یک ورزشکار مشتاق است که به هاکی، تنیس و چندین ورزش دیگر علاقمند است. زمانی که در سر صحنة فیلمبرداری است، زمان خود را با بازیهای کامپیوتری و تنیس روی میز می گذراند. خوانوادة او دارای دو گربه با نامهای بابلز و دومینو است. در سال 2003 او وارد مدرسة دخترانة Headington در آکسفورد شد. علاقة او به موسیقی شامل خواندن، موسیقی هیپ هاپ، موسیقی بلوز، و موسیقی راک کلاسیک می شود و خوانندگانی از امینم گرفته تا اریک کلاپتون و نلی فورتادو را در بر می گیرد.
در آگوست سال 2006 اعلام شد که اما واتسون بالاترین نمرات را در امتحان دیپلمش کسب کرده که شامل 8 نمرة A+ و دو نمرة A است.

جوایز
جوایز کاندید شده:
Saturn Award برای فیلم هری پاتر و سنگ جادو
Empire Award برای فیلم هری پاتر و سنگ جادو
American Moviegoer Awards بهترین نقش مکمل زن، سال 2002
Young Artists Awards بازیگر نقش اول جوان در یک فیلم سینمایی، 2002
Young Artists Awards بهترین گروه در فیلم سینمایی، برای فیلم سنگ جادو
Broadcast Film Critics Association Awards بهترین بازیگر جوان، 2004
Broadcast Film Critics Association Awards بهترین بازیگر جوان، 2005

اما واتسن بازیگر زن "هری پاتر" گفت: نمی دانستم قرار است چقدر بابت بازی در نقش هرمیون گرنجر در این فیلم موفق دریافت کنم و وقتی فهمیدم واقعا شوکه شدم.

واتسن ۲۰ ساله به مجله وگو گفت: ۱۷ یا ۱۸ ساله بودم که راجع به مسائل مالی با پدرم صحبت کردم.

این بازیگر در مصاحبه ای به مجله وگو گفت : " فیلم سوم یا چهارم بود که مسئله مالی به صورت جدی مطرح شد . من در مورد مسائل مالی چیزی نمی دانستم .خیلی هیجان زده شدم . این واقعا" برایم یک شوک بزرگ بود.

قبل از آن ، او با مبلغ ۵۰پوند در هفته زندگی می کرد. او یک دوره مدیریت مالی گذراند و حالا در حدود ۲۰میلیون پوند درآمد دارد.

عکس واتسن که در حال حاضر دانشجوی دانشگاه براون آمریکا است ، روی جلد مجله بریتانیایی وگو

چاپ شده است در این عکس موهای او کوتاه است .

او گفت ، موهایش را بعد از اتمام فیلمبرداری قسمت دوم سریال " هری پاتر" کوتاه کرده است .

بر طبق یک قرارداد متعهد شده بودم که در مدت ۹ سالی که در قسمت اول سریال "هری پاتر " بازی می کنم موهایم را کوتاه و رنگ نکنم .

هفتمین فیلم هری پاتر با نام " هری پاتر و یادگاران مرگ " در تارخ ۱۹ نوامبر در آمریکا، بریتانیا و سراسر دنیا اکران خواهد شد. آخرین قسمت این فیلم در ماه جولای ۲۰۱۱ به روی پرده می رود.

او گفت:" حالا ۲۰ سال دارم و دیگر بچه نیستم .من ۱۰ سال در مجموعه هری پاتر بازی کردم و حالا احساس می کنم وقت آن رسیده است که به یک طریقی نشان بدهم که کار من در این مجموعه به پایان رسیده است . من باید یک راهی پیدا می کردم تا بخودم بگویم : تو وارد مرحله جدیدی از زندگیت شده ای ! من نیاز به یک تغییر داشتم و بهمین دلیل موهایم را اینقدر کوتاه کردم."

اما که از سن ۹ سالگی در نقش هرمیون بازی کرده است افزود: اوایل پدرش نگران ظاهر جدید او بود اما کم کم از این مدل موی جدید خوشش آمد.

" وقتی اولین بار به او گفتم که می خواهم موهایم را کوتاه کنم او به من گفت : خودت را گم نکن . هنوز آدری هپبورن نشده ای . اما حالا او موهای کوتاهم را دوست دارد و حرفش را پس گرفته است."

اما که یکی از مدلهای مارک بربری است و همزمان در دانشگاه براون آمریکا هم درس می خواند گفت اینکه هم یک بازیگر باشی و هم یک دانشجوی سخت کوش کار خیلی سختی است اما من همه تلاشم را می کنم تا در هر دو آنها موفق شوم.

او گفت :" من قصد ندارم دروغ بگویم . وقتی در دانشگاه هستم باید سخت درس بخوانم تا بتوانم رضایت استادانم را کسب کنم و به آنها اطمینان دهم که خیلی تلاش می کنم ، درسم را جدی می گیرم و از عهده درسهایم بر می آیم . "

" مجبورم برنامه ریزی دقیقی برای وقتم داشته باشم . بعضی اوقات مجبورم به استادها توضیح دهم که برای مدتی نمی توانم در کلاسها حاضر شوم و امیدوارم آنها شرایط مرا درک کنند."

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , مصطفي
07-06-2012, 12:19 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-06-2012 12:29 AM، توسط sherafati.)
ارسال: #2
RE: اما واتسن بازیگر فیلم هری پاتر...گرانجر
ساعاتی پیش رسما اعلام شد که، اما واتسون بازی در این پروژه را پذیرفته و در توییتر رسمی خودش این اطلاع را داده است. این فیلم که زندگی یکی از پیامبران بزرگ حضرت نوح (ع) نبی را به تصویر می کشد قرار است در تابستان امسال جلوی دوربین رود. اما در توییترش در این باره فقط گفته است:
برای “نوح” خیلی خیلی هیجان زده هستم

در این فیلم قرار است اما در نقش ایلا دختری که دوستی کوچکی با شم پسر نوح دارد به ایفای نقش بپردازد. در این فیلم قرار است برنده جایزه اسکار راسل کرو در نقش نوح، جنیفر کانلی در نقش نعمه همسر نوح، لوگان لرمن در نقش هام یکی ار بسران نوح، داگلاس بوث در نقش شم یکی دیگر از پسران نوح و اما وتسون در نقش ایلا ظاهر شوند. هنوز اطلاع دیگر از سایر بازیگران این فیلم با عنوانی تاریخی منتشر نشده است.
این فیلم قرار است در ماه مارس ۲۰۱۴ به روی پرده های سینماهای جهان رود.
به گزارش عصر امروز به نقل از فارس، تلگراف نوشت: تحقیقات جدید در مورد اما واتسون بازیگر ۱۹ ساله بازیگر نقش هرمیون در فیلم‌های هری‌پاتر نشان می‌دهد که بازی این بازیگر تنها به توانایی‌های فنی وی باز نمی‌گردد بلکه یکی از اجداد وی در ۱۴ نسل پیش، جادوگر بوده است.

تحقیقات در مورد شجره نامه این بازیگر نشان می‌دهد که دوشیزه جوان پلایل، دختر عموی اما واتسون در ۱۴ نسل پیش، در سال ۱۵۹۲ به جرم جادوگری در زمان سلطنت الیزابت اول به جرم جادوگر بودن محکوم شده بود اما از محکومیت سوزانده شدن در آتش قسر در رفت. اما از آن تاریخ به بعد دوشیزه پلایل نتوانست در کلیسای انگلستان حضور پیدا کند.

دوشیزه پلایل از جمله کسانی بود که در لیست ۲۷۰ نفره جادوگران محکوم شده قرار داشت. دلایل محکومیت وی نامشخص باقی ماندند ولی وی بر اساس اسناد تا پایان عمر مجرد باقی ماند.

آناستازیا تایلر، یکی از شجره شناسان، در این مورد گفت: یافتن اجداد شخصیت‌ها در قرن ۱۶ پدیده جدید و بسیار شگفت انگیزی است. در این تحقیق نام مادر مادربزرگ اما واتسون که پسوند پلایل داشت، کمک بسیاری به ما کرد.

«اما واتسون» تاکنون از بازی در نقش هرمیون در فیلم‌های هری‌پاتر نزدیک به ۱۸ میلیون پوند درآمد زایی داشته است. وی به دلیل بازی در فیلم‌های هری پاتر مجبور شد سه سال از درس و تحصیل فاصله بگیرد اما در دسامبر سال جاری قصد دارد وارد دانشگاه آیوی شود.

یه مطلب خوندم تو کتاب هری پاتر و زنداننی آزکابان به نظرم جالب اومد

سوزاندن جادوگرها کار بی فایده ای بوده
چون با استفاده از یک افسون ساده آتش سرد کن آتش را برای خودشون راحت میکرند

اینقدر لذت آور بوده که وندلین چنان از این کار لذت میبرده که 47 بار با قیافه های مبدل میومده تا بگیرندش و بسوزوننشSmile)

تشکر شده توسط: مصطفي
07-07-2012, 04:58 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-07-2012 04:58 PM، توسط sherafati.)
ارسال: #3
RE: اما واتسن بازیگر فیلم هری پاتر...گرانجر
اما واتسون گوشه ای از مصاحبه ی جدید خود را در صفحه رسمی ف/ی/س/ب/و/ک خود منتشر کرده است. به نظر می رسد با انتشار این بخش از گفتگو، قصد داشته به ابهامی که در ذهن اکثر طرفدارهای وی بوده، پاسخ صریحی دهد.

- هری و رون از بازی تو در فیلم “مزایای سر به زیر بودن” چه فکری با خودشون میکنند؟

- هری و رون آدم های واقعی نیستند و فکر میکنم این مسئله گاهی اوقات برای برخی از افراد گیج کننده به نظر میرسه. اما امیدوارم که دنیل و روپرت از فیلم خوششون بیاد! من دیگه نقش هرمیون رو با اینکه علاقه خاصی بهش داشتم، بازی نمیکنم! مسلما به خاطر اینکه مدت زمان طولانی این نقش رو بازی می کردم، برای مردم سخت هست که من رو جدا از این نقش ببینند. اما من “اِما” هستم و بازیگرم. امیدوارم نقش آدم های مختلفی رو بتونم بازی کنم. اگر خوش شانس باشم، هرمیون فقط یکی از چندین نقش شخصیت مونثی هست که در دوران حرفه ای بازیگریم ایفا کرده ام.

اما واتسون گوشه ای از مصاحبه ی جدید خود را در صفحه رسمی ف/ی/س/ب/و/ک خود منتشر کرده است. به نظر می رسد با انتشار این بخش از گفتگو، قصد داشته به ابهامی که در ذهن اکثر طرفدارهای وی بوده، پاسخ صریحی دهد.

- هری و رون از بازی تو در فیلم “مزایای سر به زیر بودن” چه فکری با خودشون میکنند؟

- هری و رون آدم های واقعی نیستند و فکر میکنم این مسئله گاهی اوقات برای برخی از افراد گیج کننده به نظر میرسه. اما امیدوارم که دنیل و روپرت از فیلم خوششون بیاد! من دیگه نقش هرمیون رو با اینکه علاقه خاصی بهش داشتم، بازی نمیکنم! مسلما به خاطر اینکه مدت زمان طولانی این نقش رو بازی می کردم، برای مردم سخت هست که من رو جدا از این نقش ببینند. اما من “اِما” هستم و بازیگرم. امیدوارم نقش آدم های مختلفی رو بتونم بازی کنم. اگر خوش شانس باشم، هرمیون فقط یکی از چندین نقش شخصیت مونثی هست که در دوران حرفه ای بازیگریم ایفا کرده ام.

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink پردرآمدترین بازیگر زن هالیوود کیست؟ sherafati 0 770 06-22-2012 12:21 PM
آخرین ارسال: sherafati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS