ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟
زمان کنونی: 05-19-2024, 10:08 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: mas
آخرین ارسال: aryobarzan
پاسخ: 266
بازدید: 74047

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امیتازات : 3.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟
07-08-2012, 12:17 PM
ارسال: #231
RE: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟
میشه از خودپرداز یکسری کارت شارژ خرید ، به قیمت واقعی هست و مثل مغازه دارها گرون تر نیست
و به افراد فامیل و دوستان به قیمت های رایج بیرون فروخت

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , sherafati , jahanagahi , مهدی گل محمدی , azam
07-13-2012, 06:17 PM
ارسال: #232
سلام ، من 20 سالمه ، برای پولدار شدن طرح هایی رو تو ذهنم دارم و بعضی ها رو تا ی جاهایی رفتم .
نمیدونم چرا نمیتونم با سرعت بیشتر به سمت این موفقیت برم.
یکم تو زمینه ی پرورش قارچ کار کردم امافقط ی دوره که محصول گرفتم دیگه گذاشتم کنار، چون مجوز نداشتم خرید نداشت و همه ی محصول فقط تو فامیل پخش شد . اتفاقا کار خیلی راحتی هم هست.

حدود 3-4 تا کارتن کتاب دست دومم دبیرستانی و کنکور هم دارم که هر چند وقت ی بار میرم جمعه بازار کتاب و ی مقداری می فروشم ، همچنین باز کتاب دست دو میخرم اما زیاد هم به این کار پایبند نیستم و فقط وقتایی که میدونم فروش خوبه میرم و جرأت افزایش سرمایه ام رو هم ندارم ، شاید به خاطر ترس .

این ایده های منه برای پول درآوردن و ایده های دیگه ای هم داشتم و دارم که حتی ی ذره اش هم عملی نشده ولی میدونم که ایده ای خیلی خوبیه

غیر ممکن ، غیر ممکن است
هیچ محدودیتی وجود ندارد ، آنچه که هست فقط ساخته ی ذهن ماست
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مصطفي , milad_Mdpr , mohammadshamosi , dara , سعید محمدی , sherafati , Delta.H , مهدی گل محمدی , azam , LOVE
07-14-2012, 08:48 AM
ارسال: #233
دوست عزیز shahdix شما که فرصت دارید می توانید یک محصولی انتخاب نمایید بعد برید مرکز تولید یا پخش اونو پیدا کنید و با یک قیمت مناسب بخرید سپس بیایید مصرف کننده هاشو بیابید و با یک قیمت خوب بفروشید این بهترین روشی هست که بنده به اون رسیدم ومعمولا در هر معامله تا 30 درصد براتون خواهد داشت شما هم جونتر از مایید وهم فرصت دادرید در ضمن تجربه فروش دارید حتما موفق می شوید
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , sherafati , shahdix , Delta.H , مهدی گل محمدی , cyberitcp , azam
07-14-2012, 03:52 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-14-2012 04:01 PM، توسط shahdix.)
ارسال: #234
(05-05-2012 03:33 AM)sam.in نوشته شده توسط:  1-میری 2 تومن مقوا رنگی و چسب و روبان میخری و 1 جعبه فانتزی درست میکنی میفروشی حداقل 4 تومنBig Grin که معادله 1000=2000 هم درست شه!
2-با همون وسایل بالا کلی کارت تبریکای فانتزی میشه ساخت که حداقل سودش این معادلسTongue
3-وسایل تزئینی ساده و ارزون میخری (مث تل،شونه سر،لیوان و..)و با یکم چسب و مهره و رنگ گرونتر میفروشی!Big Grin
4-با یکم شکر و رنگ خوراکی آبنبات رنگی درس کنی Big Grin
و...
البته میدونم ایده ها کاملا ابتدائی بودن Tongue

اینا ایده های خوبی هستن منم ی همچین ایده هایی تو ذهنم داشتم ولی اصل همون فروشش هست که مشکله ، حتما پیشنهاد می کنید بریم بساط کنیم یا به فامیل بفروشیم که به نظرم جفتش ناممکنه .
اینجور کارا خوبه اما اگه بازار فروشش تامین باشه .

دوستان کسی پیشنهادی برای فروش اینجور محصولات داره؟

(07-08-2012 12:17 PM)mohammadshamosi نوشته شده توسط:  میشه از خودپرداز یکسری کارت شارژ خرید ، به قیمت واقعی هست و مثل مغازه دارها گرون تر نیست
و به افراد فامیل و دوستان به قیمت های رایج بیرون فروخت

دوست عزیز به نظرم اینجور کارا فایده نداره ، باید دندون طمع فروختن به فامیل و دوستان رو کشید.

اینجور کارا تو فامیل جواب نمیده ، چون هیچکی به تو با دید یک فردی دنبال تجربه ی کار هست و میخواد تلاش کنه برای پول در آوردن نگاه نمیکنه ، اونا تو رو به دید یک فرد ببخشید (خسیس ) نگاه میکنن .

غیر ممکن ، غیر ممکن است
هیچ محدودیتی وجود ندارد ، آنچه که هست فقط ساخته ی ذهن ماست
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , مهدی 1 , Divar , Delta.H , Mahdi.kh , seraj , cyberitcp , azam
07-14-2012, 08:24 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-14-2012 08:25 PM، توسط avan.)
ارسال: #235
ایده تبدیل 1000 تومن به 2000 تومن مشکل نیست چند تا جنس عمده بخرید تو فامیل تک فروشی کنید ولی تا به حال به این فکر کردید که از صفر تومن به 1000 تومن یا بیشتر برسید تجربه بچگی من و خواهرم رو براتون میگم ما کوچیک که بودیم با کاغذ ها رنگی بی مصرف و یه سوزن ته گردو چوب بستنی فرفره درست میکردیم از اون جایی که دختر بودیم و خوشبختانه اجازه دست فروشی رو نداشتیم میدادیم پسر همسایمون بفروشه و تقریبا از هیچ به پول می رسیدیم تازه دستمزد پسر همسایمون رو هم میدادیم ی نمونه دیگه تجربه داداشم رو که کوچیک بود و میگم داداشم ی قفس پرنده گیر داشت میذاشتش پشت بوم گنجشک می گرفت می فروخت بازم از هیچ به پولی میرسید حتی قفس رو هم نخرید بود و تله رو خودش از ضایعات درست کرد اینا ایده های ابتدایی بود ( یادش بخیر ) در حد وسیع رو که از هیچ به درآمدهای میلیونی میرسن رو پست بعدی میگم
حالا شما به این فکر کنید که با ضایعات دور و برتون چطور از هیچ به سود برسید

به حباب نگران لب یک رود، قسم
و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت
غصه هم، خواهد رفت
آن چنانی که فقط، خاطره ای خواهد ماند
لحظه ها عریانند
به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , nazli , veronika , Divar , Delta.H , Mahdi.kh , azam
10-17-2012, 03:59 PM
ارسال: #236
یادمه بچه که بودم جعبه شانسی می گرفتم همه رو توی خونه می فروختم با سودش یه جعبی دیگه می خریدم و ...

MY Telegram : @Mosleh68
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , Delta.H , Mahdi.kh , مهدی گل محمدی , cyberitcp , azam
10-21-2012, 02:39 AM
ارسال: #237
(07-08-2011 06:23 PM)pmmcdvd نوشته شده توسط:  کار فروش فیلم و سریال درامد داره ولی از اون موقعی که بزرگترین فروشنده و پخش کننده فیلم و سریال ایران رو برادران ارشاد گرفتن این کار رو کنار گذاشتم
چون هم اینترنت پر سرعت دارم هم قبلا اینکاره بودم Yosef.gif
ما تو ایران زندگی می کنیم و همیشه باید به این سمت بریم که کاری نکنیم که کارمون خلاف باشه و در کارمون اختلال ایجاد بشه و بایعث جریمه شدن و ضرر دیدن بشه
این کار سود بالایی داره ولی اگر فکراتونو کردین برید سمتش ،وگرنه هی باید نگران این باشین که گیر نیفتین یا اگر خودتون احتیاط کامل رو می کنین مشتریانتون شمارو گیر میندازن
اگر 1 یا دو سال پیش بود موردی نداشت ( اون موقع باید احتیاط می کردید ولی فروش فیلم و سریال تو اینترنت تقریبا آزاد بود )

سلام
منم با نظر دوست عزیزم موافقم
من سالها تو کار سی دی بودم
سی دی خام میگرفتم
پک اماده میخریدم
یااگر نبودکپی رنگی
بعد واسه سودبیشتررو کاغذ رنگی کپی سیاه سفید میگرفتم
روی سی دی لیبل میزدم و تو سلفون سی دی میزاشتم
225واسم تموم میشد با تخفیف نمایشگاهی 500 میفروختم
اما الان بعد از 5 سال تغییر شغل بخاطر سخت گیری وزارت ارشاد کلی سی دی رایتی داخل خونه دارم
که رو دستم مونده و نمیشه کاریشم کرد

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: Mahdi.kh , مهدی گل محمدی , cyberitcp , azam
11-11-2012, 02:44 AM
ارسال: #238
(10-21-2012 02:39 AM)alimardaniyan نوشته شده توسط:  
(07-08-2011 06:23 PM)pmmcdvd نوشته شده توسط:  کار فروش فیلم و سریال درامد داره ولی از اون موقعی که بزرگترین فروشنده و پخش کننده فیلم و سریال ایران رو برادران ارشاد گرفتن این کار رو کنار گذاشتم
چون هم اینترنت پر سرعت دارم هم قبلا اینکاره بودم Yosef.gif
ما تو ایران زندگی می کنیم و همیشه باید به این سمت بریم که کاری نکنیم که کارمون خلاف باشه و در کارمون اختلال ایجاد بشه و بایعث جریمه شدن و ضرر دیدن بشه
این کار سود بالایی داره ولی اگر فکراتونو کردین برید سمتش ،وگرنه هی باید نگران این باشین که گیر نیفتین یا اگر خودتون احتیاط کامل رو می کنین مشتریانتون شمارو گیر میندازن
اگر 1 یا دو سال پیش بود موردی نداشت ( اون موقع باید احتیاط می کردید ولی فروش فیلم و سریال تو اینترنت تقریبا آزاد بود )

سلام
منم با نظر دوست عزیزم موافقم
من سالها تو کار سی دی بودم
سی دی خام میگرفتم
پک اماده میخریدم
یااگر نبودکپی رنگی
بعد واسه سودبیشتررو کاغذ رنگی کپی سیاه سفید میگرفتم
روی سی دی لیبل میزدم و تو سلفون سی دی میزاشتم
225واسم تموم میشد با تخفیف نمایشگاهی 500 میفروختم
اما الان بعد از 5 سال تغییر شغل بخاطر سخت گیری وزارت ارشاد کلی سی دی رایتی داخل خونه دارم
که رو دستم مونده و نمیشه کاریشم کرد
ببخشید رک می گم کار شما یه جور دزدیه بنده خدا تهیه کننده و کلی آدم و وسایل و هزینه کردن می رند یه فیلم می سازند که مثل شما پول دار بشن ولی یه دفعه همه تلاششون بر باد می ره

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , cyberitcp , azam
11-11-2012, 12:19 PM
ارسال: #239
ببخشید رک می گم کار شما یه جور دزدیه بنده خدا تهیه کننده و کلی آدم و وسایل و هزینه کردن می رند یه فیلم می سازند که مثل شما پول دار بشن ولی یه دفعه همه تلاششون بر باد می ره

[/quote]

آيا فيلمايي كه ما داريم يا نرم افزارامون قانون كپي رايت در موردشون انجام ميشه
مخصوصا توليدات خارج از كشور
آيا شما تاحالا ويندوز غير اورجينال نصب نكردي؟
آيا به راحتي زدن يه دكمه دانلود نرم افراز روزا ذخيره نكردين؟
ايا يه فيلم كلوپي نگرفتي و ازش 100تا رايت كني يا بدي دسته فاميل
اونيم كه سي دي اورجينال ميزنه
فقط ظاهر كارشا شيك و پيك كرده
ما تو ايران قانون كپي رايت نسبت به توليدات خارج نداريم
ولي بيايم برا توليدات داخل وبوميمون احترام قايل شيم

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: mehdi62 , مهدی گل محمدی , mahyarSAMSUNG , Divar , dara , cyberitcp , azam
12-10-2012, 07:38 PM
ارسال: #240
همه می توانیم کارهای بزرگی را مثل این تبدیل 1 هزار تومان به 2 هزار تومان انجام بدهیم
فقط خلاقیت و ذهنی آزاد می خواهد

من آماده همکاری با اغراد علاقمند برای تبدیل ایده های 1 هزار تومانی به 2 هزار تومان می باشم.
آقای SAEED65 پاسخ برایتان ارسال شد.
 تشکر شده توسط: azam
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره 500 هزار تومانی avan 24 5,832 06-10-2014 11:28 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  200 تومان لبخند بزن مــجــیــנ 35 6,662 04-21-2013 09:12 PM
آخرین ارسال: سودابه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS