ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سئوال از شما , جواب از ما
زمان کنونی: 05-04-2024, 05:09 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: zoofanoon
پاسخ: 26
بازدید: 5173

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سئوال از شما , جواب از ما
07-31-2011, 03:50 PM
ارسال: #21
RE: سئوال از شما , جواب از ما
(07-31-2011 03:35 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  آقا هوشنگ سلام

یکی از دوستانم تو کار تولید شلوار لی هستش یه سوال از من پرسید که نتونستم جوابش رو بدم چون من تو این کار نبودم.

سوالش این بود که چجوری این کار رو و بازار فروشش رو گسترش بدیم.یه راهکاری ارائه بدید که منم بتونم کمکش کنم و سود ببرم.

ممنون

1- نمونه تولید را به بنکدارهای پوشاک نشان داده و صورت بگیرید. ساختمان پلاسکو - پاساژ همایون - پاساژ شانزه لیزه - بازار ....
2- نمونه تولیدات را به تک فروشیها ببرید. بیشتر خیابان ولی عصر - کوچه برلن(روبروی ساختمان پلاسکو)
3- بردن نمونه به شهرستانها.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , ناصر صادقی , سعید.کرمی
07-31-2011, 03:58 PM
ارسال: #22
(07-31-2011 03:50 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(07-31-2011 03:35 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  آقا هوشنگ سلام

یکی از دوستانم تو کار تولید شلوار لی هستش یه سوال از من پرسید که نتونستم جوابش رو بدم چون من تو این کار نبودم.

سوالش این بود که چجوری این کار رو و بازار فروشش رو گسترش بدیم.یه راهکاری ارائه بدید که منم بتونم کمکش کنم و سود ببرم.

ممنون

1- نمونه تولید را به بنکدارهای پوشاک نشان داده و صورت بگیرید. ساختمان پلاسکو - پاساژ همایون - پاساژ شانزه لیزه - بازار ....
2- نمونه تولیدات را به تک فروشیها ببرید. بیشتر خیابان ولی عصر - کوچه برلن(روبروی ساختمان پلاسکو)
3- بردن نمونه به شهرستانها.

به نظرتون کدوم شهرستانها ببریم؟

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , ناصر صادقی , سعید.کرمی
07-31-2011, 04:15 PM
ارسال: #23
فعلا شهرهای دور و بر : کرج : هشتگرد- دماوند - قزوین و ....

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: faramarz , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , سعید.کرمی
06-03-2012, 09:22 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-04-2012 06:00 PM، توسط zoofanoon.)
ارسال: #24
با سلام و احترام ؛ خدمت آقاي كاميار كاظمي و آقاي هوشنگ قربانيان عزيز وگرامي و ديگر اعضاي ممتاز و فعال اين انجمن ، بنده از 27 اسفند 90 با شوق زياد عضو اين انجمن شدم ، انجمني كه مي تواند و مي توانست خيلي راحت افراد زيادي را به خود جلب كند ، در استانهاي مختلف بچه ها با عضو شدن در انجمن و با هم فكري و راهنمايهاي (( به دور از خورده گيري )) گروههاي مختلف تشكيل دهند
و تشكلي را براي نجات خود به وجود آورند ، ولي اگر اشتباه نكنم به قول بعضي از دوستان در اينجا خيلي از ما داريم فقط حرف مي زنيم ! اقدام نميكنيم ، آنچه كه مسلم است دولت به تنهايي نمي تواند براي همه فرصت شغلي فراهم نمايد هر چند تلاشهاي زيادي در اين مورد صورت گرفته ، ولي ما نبايد فقط منتظر دولت بمانيم ، به نظرم اين انجمن مي تواند جايي براي شكوفايي استعدادها باشد ؛ اگر اشتباه نكنم تا كنون فقط پانزده گروه استاني با حدود شش هزاز عضو استاني داريم ، آيا نمي شود كاري كرد كه از تمام استانها در اينجا گروه داشته باشيم ؟ آيا نميشود اعضاء را به حد ميليوني و حتي چند ميليوني رساند؟ اگر گزافه گويي تلقي نگردد فكر ميكنم كه جايي از كار اشكال داشته باشد ، بايد دنبال اشكال گشت ، به
خدا قسم من اينطور متوجه شدم كه اكثر اعضاء در اين انجمن با صداقت خاصي وارد و عضو گشته اند ، بياييم راههاي ترغيب
ورشد همديگر را به هم نشان دهيم ، اگر طرحي و يا ايده اي نوع داريم بطريقي به اطلاع هم برسانيم ؛ شايد بهتر باشد تاپيكي براي ايده هاي تازه گذاشته شود و اعضاء به وسيله ي آن تاپيك از طرح يا ايده ي نوع با خبر شوند و به وسيله ي طوفان فكري زودتر به نتيجه برسيم. من آنچه را كه به نظرم راهكاري براي پيشرفت انجمن بود اينجا آوردم ، يقينا دوستاني هستند كه راهكارهاي بهتر و ارزنده تري دارند ، پس خواهشا براي اينكه سريعتر به نتايج عالي يي برسيم بيكار نمانيد و اقدام به دادن راهكار نماييد . (( آبي كه برآسود زمينش بخورد زود ----- دريا شود آن رود كه پيوسته روان است ))

برنده هیچوقت تسلیم نمی شود و تسلیم شونده هم هیچوقت برنده نمی شود.
((راهکار) پل ارتباطی بین صندوقهای استانی
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , حامد , ناصر صادقی , سعید.کرمی , dara
06-04-2012, 01:40 AM
ارسال: #25
يكي از روش هاي درست نقد كردن اين هست كه راهكارش هم بيان بشود

حرف هاي شما كاملا متين ودرست
يكي از اعضا هستم ونظر شخصيم رو دارم بيان ميكنم

شما اون تاپيك رو هم ايجاد كردين
بعدش چي؟

بازم ميشود مثل الان....
مشكل از اين كارها نيست

ازخوتون شروع كنيد ازتاريخي كه عضو اين انجمن شدين تا كنون چه تغييري درزندگي شخصي دادين؟
چه كاري رو شروع كردين؟

فكر كنم به اندازه كافي ايده در انجمن باشد

مشكل هنوز از خودباوري وعدم شناخت خودمون هست

اين انجمن يك تلنگر مي زند نه بيشتر

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , حامد , ناصر صادقی , سعید.کرمی
06-04-2012, 03:24 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-04-2012 10:35 PM، توسط zoofanoon.)
ارسال: #26
با سلام ؛ ممنونم از پاسخ تان ، شايد كمي كم كاري از بچه هاي عضو گيلاني هم باشد ؛ ولي در مورد بقيه استانها قضاوت با خودتان است‌، ولي من سوالم اين است انجمن به اين
خوبي مي تواند خيلي پرثمر تر از اين واقع گردد ؛ در قسمت قبل هم عرض كردم با توجه به اينكه چيزي حدود يك سال و نيم از افتتاح اين انجمن مي گذرد تعداد اعضاء آن هنوز حدود شش هزار نقر مي باشند كه آن هم همه شان فعال نيستند ، من عرضم اين بودكه فكر نكنم خيلي ها از وجود اين انجمن مطلع باشند ، يكبار هم به وسيله ايميل در مورد اطلاع رساني خدمت آقا كاميار عزيزعرض كردم ايشان نام يكي دو تا نشريه را فرمودند ؛ من ماهنامه خلاقيت را كه گرفتم در دوتا مطلبي كه در آن شماره آمده بود فقط در گوشه اي ازآن مقاله آدرس انجمن درج گرديده بود كه به نظر بنده اين تبليغ نميتو اندتبليغ تاثير گذاري باشد ،يكي از راهكارهاي بنده اين است كه آگهي يي با اين مضمون (( از سايت انجمن ميلياردرهاي آينده ايران ديدن نماييد )) در يكي دو تا از نشريه هاي پر تيراژ سراري منتشر گردد ، حتي اگر لازم باشد هزينه درج آگهي را هم از اعضاي انجمن دريافت نمايند ، انشاءالله كه دوستان اولا از ما خورده نمي گيرند ، اميد است كه پيشنهاد بنده مفيد واقع گردد ،
منتظر راهكارها و انتقادات سروران براي هرچه بيشتر و بهتر به نتيجه رسيدن هستم . با احترام

برنده هیچوقت تسلیم نمی شود و تسلیم شونده هم هیچوقت برنده نمی شود.
((راهکار) پل ارتباطی بین صندوقهای استانی
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , سعید.کرمی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منع قانونی در مورد مزاحمت از از طریق ارسال پیامکهای تبلیغاتی zoofanoon 0 538 03-20-2013 11:24 PM
آخرین ارسال: zoofanoon
  کلاه قرمزی ،نکاتی برای موفقیت حرفه‌تان به شما می آموزد! vahid61 3 948 12-07-2011 11:47 PM
آخرین ارسال: shahram......32

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS