ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خود شناسی
زمان کنونی: 05-20-2024, 03:01 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: motafaker77
پاسخ: 26
بازدید: 5990

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امیتازات : 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خود شناسی
12-07-2010, 01:06 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-07-2010 02:13 PM، توسط modirjavan.)
ارسال: #11
RE: خود شناسی
(12-05-2010 01:00 PM)admin نوشته شده توسط:  من با نظر شما خیلی موافق نیستم چون این کتاب با فرهنگ ما تفاوت فاحشی دارد.
در بخشی از کتاب یکی از راه های کسب درآمد را استفاده از بی پولی و ناچاری مردم در دادگا ه ها معرفی میکند که فرد با پایینترین قیمت املاک این افراد گرفتار را تصاحب و با بلاترین قیمت میفروشد که من اصلا با این راه برای پولدار شدن موافق نیستم و دلیل مطرح شدن این کتاب در ایران را نیز نبود یک منبع و کتاب مناسب و بومی شده در مملکتمان میدانم.که با آموزه های انسانی و حتی دینی ما نیز مطابق باشد برای همین در حدود 2 سال است که درحال نوشتن کتاب جدیدم در این زمینه هستم.

ببینید باید جوابتان را در چند قسمت بدهم اگر منظورتان از موافق نبودن با من این است مخالف تجدید چاپ کتاب هستید باید بگوبم که منظور من تایید تمامی نظرات کتاب نبود . نظر بنده ترجمه های خوب خانم گیتی بود . در هر حال وقتی کتابی را مطالعه می کنید . و یا نظر کسی را می شنوید چارچوب فکری شما محدوده ای از نظرات طرف مقابل را می پذیرد و قسمتی را نمی پذیرد . ( منظورم بحث و مبادله فکر است و گرنه پروسه یاد گیری خیلی پیچیده است و قصد ندارم در مورد آن صحبت بکنم ) .حال شما نمی توانید بخاطر قسمتهایی که به نظر شما اشتباه . غرض ورزانه و یا هر چیز دیگری که باعث قرار نگرفتن آن در چارچوب فکری شما می شود . تمامی مطلب فاقد ارزش ،اشتباه و .... بخوانید . اصولا موافقت با کسی و یا چیزی به معنی تایید همه جانبه تمامی تفکرا ت او نیست
در مورد بعد می خواهم در مورد واقعیات عینی و ذهنی صبحبت کنم . و همچنین نسبی بودن اخلاق . قبول کنید که این دو باعث می شود تمامی مواد فوق قابل قبول شود . کتاب شهریار ماکیاولی را خوانده اید . ممکن است من متهم به تفکرات ماکیاولیستی شوم و بی اخلاق ولی توجه شما را اول به مطلب بالا که گفتم جلب می کنم وبعد اینکه دنیا یک سری واقعیات دارد . ما در دنیای ذهنی خود زندگی نمی کنیم . ببینید همه ما پول را دوست داریم . قدرت را دوست داریم . تملق دیگران را از خود دوست داریم .یعنی در عمل خیلی هیجان انگیز می شود ولی در مباحث ذهنی دچار شعار زده گی شده و دنیال اتفاقات دیگر می رویم . می گوییم از تملق و چاپلوسی بدمان می آید ولی وقتی چاپلوسی رئیسمان ، دوست و یا همکار و یا حتی همسران را می کنیم . از آن به تعابیر دیگه ای سخن می گوییم .: یه لقمه نان باید بخورم . باید پیشرفت کنم . این هوشمندی است . یا سیاست است و یا خانواده دوستیست و یا ..... هزاران چیز دیگه . راه دور هم نرویم اینا در همین جامعه ما هستند بومی بومی ..... دیگی چه حاجت به بومی سازی.
متاسفانه دنیای ما اینگونه دنیای ایست چه خوشتان بیاید چه خوشتان نیاید و به قول ماکیاولی قول می دهم همه ما از آن استفاده می کنیم و یا وقتی دیگران استفاده می کنند در دل ( شما بگویید نا خود آگاه ذهن ) آنها را  تحسین می کنیم ولی در ظاهر ( شما بگویید وجدان ......، ذهن هوشیار ، جلوی مردم ) قبیح می شماریمشان .
به هر حال امیدوارم درک کنی که منظور من از این گفته های تایید آن نبوده و صرفا می خواهم بگویم اینها در دنیای ما وجود دار ( همین شهر خودمان را ه دوری نروی ) چه بخواهی و چه نخواهی و همگان ( حتی خودت و خودم ) از آن استفاده می کنند هر چند ممکن است واقف بر اعمالشان نباشند .
زیاده گویی کردم .....ببخشید

تنها راهی که می توانید کارهای بزرگ انجام بدهید این است که آنچه انجام می دهید را دوست بدارید . http://www.modirjavan.blogfa.com
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi
12-07-2010, 03:57 PM
ارسال: #12
modirjavan جان از جوابت ممنونم.
نه من نظرم این است که حالا که قرار است کاری انجام شود (مثلا آموزش کسب و کاری شود.) چرا از راه درست انجام نگیرد؟حداقل یک تلنگر میتوان به وجدان زد،نه آنکه انرا تائید کرد.
نمیتوان چون کار اشتباهی همیشه وجود داشته و همه انجام میدهند نباید درست آنرا معرفی کرد.مثلا مانند همین انجمن که کارهای ناشایست در کسب درآمد معرفی میشود اما در بخش "راه های خلاف برای پول درآوردن (عبرت نامه)" تا همه بدانند اما استفاده نکنند.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

12-09-2010, 10:04 AM
ارسال: #13
بسیار عالی

تنها راهی که می توانید کارهای بزرگ انجام بدهید این است که آنچه انجام می دهید را دوست بدارید . http://www.modirjavan.blogfa.com
12-14-2010, 04:12 PM
ارسال: #14
جای برای دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین هست یا نه ؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
12-17-2010, 10:04 PM
ارسال: #15
(12-14-2010 04:12 PM)123456 نوشته شده توسط:  جای برای دانلود کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین هست یا نه ؟

لطفا به لینک مراجعه کنید.دانلود صوتی کتاب را قرار دادم.Big Grin

08-03-2011, 11:50 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-20-2011 01:18 PM، توسط faramarz.)
ارسال: #16
مرسي.

Coolغيرممكن، وجود ندارد.Cool
08-03-2011, 03:30 PM
ارسال: #17
اگر منظور نظر کتاب پدر پولدار و پدر بی پول هست باید گفت این کتاب در نود درصدر مطالب خوب و آموزنده ای داره و میشه منتهای استفاده رو از این کتاب کرد

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
08-03-2011, 03:52 PM
ارسال: #18
همچنانچه گفته شد خواندن کتاب دلیل بر این نیست که ما تماما آنرا قبول داشته باشیم. نکاتی را که می پسندیم با دانسته های خود ترکیب میکنیم و نتیجه به دست آمده می شود آن چیزی که دوست داریم بدانیم و به آن عمل کنیم.
من حدود 15 الی 16 سال است اینگونه کتابها را مطالعه میکنم.به نکته جالبی برخوردم که خیلی از جملات تکراری است ولی به شکلهای مختلفی بیان شده است. من بعضی از کتابها را چندین و چندین بار می خواندم و زیر جملات بنظر خودم تاثیربرانگیز را خط می زدم و در کارتی یادداشت میکردم. روزانه چند تا از این کارتها را در جیبم می گذاشتم و هر زمان وقت میکردم چند تا را می خواندم.هر کدام به اندازه خود کتاب با ارزش بود.
خواندن یک کتاب چندین و چندین بار بنظر من با ارزشتر از چندین کتاب است که بخوانیم و در گوشه کتابخانه بیاندازیم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , madar , motafaker77 , safari-cht
08-03-2011, 05:55 PM
ارسال: #19
من خودم هروقت کتابی را می خوانم حتما باید خلاصه ای از آن را تهیه کنم تا آن را چندین بار بخوانم.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: madar , jahanagahi , motafaker77
08-03-2011, 06:22 PM
ارسال: #20
(08-03-2011 11:50 AM)faramarz نوشته شده توسط:  كاميار عزيز و دوستان گرامي

پيشنهاد مي كنم براي انسجام بهتر سايت، تمام كتب و مقالات مفيد را در يك صفحه واحد معرقي كنيد. مثلا در يك تايپيك آمده كتب و فيلم هاي خلاقيت و در اين تايپيك، كتب موفقيت و روانشناسي معرفي شده اند. در وضع موجود، اطلاعات خيلي پراكنده اند و دستيابي به آنها و نيز موارد جديد خيلي مشكل و زمانبر است. اما انتقال كليه اين لينك هاي مفيد و بي نظير به يك صفحه واحد و با نام مشخص (مثل دانلود كتب و فيلم هاي مفيد) به منظم شدن اطلاعات و افزايش بهره وري سايت كمك زيادي مي كند. مرسي

بخش "فیلم های کسب ثروت" و " میلیاردر شدن در کتابخانه" شامل همین تقسیم بندی هست!

تشکر شده توسط: madar , faramarz , jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  با ۵ تکنیک ساده اعتماد به نفس خود را افزایش دهید Amiraliamirali 0 292 09-16-2015 10:58 AM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
Lightbulb خدا شناسی کامیار کاظمی 1 1,203 12-09-2010 01:05 PM
آخرین ارسال: modirjavan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS