ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اولویت علاقه یا پول
زمان کنونی: 05-03-2024, 10:58 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: 369369
پاسخ: 10
بازدید: 3144

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امیتازات : 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولویت علاقه یا پول
05-29-2012, 08:55 PM
ارسال: #1
اولویت علاقه یا پول
مارك البيون در كتاب خود تحت عنوان «ساختن زندگي و امرار معاش» ، درباره يك مطالعه آشكاركننده از سوداگراني مي نويسد كه دو مسير كاملا متفاوت را پس از فراغت از تحصيل دانشگاهي طي كرده اند.

وي چنين مي گويد:يك بررسي از فارغ التحصيلان دانشكده بازرگاني، سابقه 1500 نفر را از سال 1960 تا سال 1980 مورد مطالعه قرار داده است. در آغاز، فارغ التحصيلان به دو گروه تقسيم شدند.

گروه الف: كساني بودند كه گفته بودند مي خواستند اول پول درآورند تا بعداً هر كار خواستند بكنند. يعني اول مشكلات مالي خود را حل و فصل كنند، بعداً به امور ديگر زندگي بپردازند.

گروه ب : شامل كساني بود كه ابتدا به دنبال علاقه واقعي خود بودند و اطمينان داشتند كه پول عاقبت خود به دنبال آن مي آيد.

چه درصدي در هر گروه وجود داشت؟ از 1500 فارغ التحصيل در مطالعه مورد نظر، كساني كه در گروه الف « اول پول» بودند 83 درصدكل يا 1245 نفر را تشكيل مي دادند. گروه ب « اول علاقه واقعي» يعني خطرپذيرها جمعاً 17 درصد يا 255 نفر بودند.

پس از بيست سال 101 نفر ميليونر در كل اين دو گروه به وجود امده بود كه يك نفر از گروه «الف» و 100 نفر از گروه «ب» بودند …

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , دولتمند آنی , مهدی گل محمدی , nazli , حامد , 369369 , kafshduzak , مسعود کوچولو , hasan-f , یک همراه سبز
05-30-2012, 01:42 AM
ارسال: #2
RE: اولویت علاقه یا پول
ولی واقعا دوراهی سختیه
من که بدجوری توش گیر کردم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , حامد , kafshduzak , iranboy
05-30-2012, 01:59 AM
ارسال: #3
آخه با علاقه بدون پول چیکار میشه کرد ؟
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , kafshduzak , iranboy
05-30-2012, 11:29 AM
ارسال: #4
دیگه شما که از بچه های انجمن و کاربران نمونه هستید این حرف رو نزنید.......
پس من چجوری بدون سرمایه شروع کردم......مطمئنا شما هم میتونید......
بقول محمد رضا(m_grate29) نابرده عشق گنج میسر نمی شود

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: zoofanoon , حامد , kafshduzak , hasan-f , iranboy
05-30-2012, 03:37 PM
ارسال: #5
آقا مهدی شما حداقل کسی رو داشتی که ازش قرض بگیری . من اونم ندارم .
شما پسری و من دختر . با این وجود حاضرم خیلی کارا انجام بدم ولی جامعه نمی پسنده .
من بیکار ننشستم . چند سال توی خدمات کامپیوتری کار تایپ کردم . ولی حقوقی نداشت 8 سال پیش ماهی 25 تومن !!! که 99درصد اوقاتش هم طرف نمیداد به بهونه پول نداشتن و قرض نداشتن . ولی من موندم و اونجا و کار کردم فقط برای اینکه بیکار نباشم . خدا شاهده با جون و دلم هم کار می کردم .

خلاصه بعد از 4 سال دیگه خسته شدم . از اونجا اومدم بیرون رفتم توی یه چاپخونه کار تایپ انجام میدادم . ماهی 100 تومن . ولی کارش خیلی زیاد بود . و ساعت کاری هم زیاد . هم کارکنان مرد بودن و من تنها دختر اونجا . همشون آدمای خوبی بودن ولی واقعا کسی که داره 8-9 ساعت جایی کار می کنه حداقل باید کسی باشه دوکلوم باش حرف بزنه یا نه ؟ البته می تونستم با همه مردای اونجا حرف بزنم و راحت باشم ولی نمی خواستم . خلاصه چند ماه بیشتر نتونستم تحمل کنم و اومدم بیرون .

چند جا دنبال کار گشتم ولی همه کار می خواستم بدون حقوق !!!!!
دیگه نرفتم .

خلاصه 3 سال پیش اومدم یه فروشگاه اینترنتی زدم . تا حالا دارم باش کار می کنم . ولی چند ماهه دازن گیر می دن و هی می گن این محصول غیر مجاز باید حذف کنی . اونو باید حذف کنی . کلی هم هزینه داره . هر چی درمیارم خرج خودش می کنم + یه پول تو جیبی .

رفتم تموم بانکها پرسیدم برای وام یا نمیدادن - یا 12 درصد بود - یا باید 6 ماه مبلغی می زاشتم توی بانک که بعد از 6 ماه دو برابر اونو بهم وام می دادن .

رفتم ثبت نام کردم برای وام اشتغال خانگی مهر امام رضا اولش گفتن 5 تومن میدن . خوشحال شدم گفتم دیگه می تونم یه کاری راه بندازم . بعد گفتن برای کارهای کامپیوتری 3 تومنه . گفتم عیبی نداره . رفتم بانک گفتن 2و هفتصد می دیم . گفتم عیبی نداره . رفتم مهر امام رضا . یه جا 30هزار ریختم حساب . یه جا 50 هزار ریختم حساب . کلی فتوکپی و کرایه و اینور و اونور دیدم ای بابا 2و نیم هم کمتر میشه که !!! قیدش رو زدم گفتم بابا نخواستم این وامتون رو انصراف بزنین برام .

حالا شما هی بگین می شه میشه میشه .

عزیزای من نمیشه . این کفه دسته من صافه صافه می گی نه بیا بکن !!!

تا پول نباشه نمیشه .

شما دوست داری بری مکه ولی پول نداری . حالا هی بشین جلوی کاروانیان راهیان مکه اگه کسی تو رو مجانی برد ؟؟؟؟

آخه چرا با این حرفاتون آدمو دق می دین ؟؟؟

از بچگی هی می گفتن بنویسین علم بهتره یا ثروت سر کلاس وقتی می دیدیم به انشای علم بهتره 20 می دن ما هم متنش رو عوض می کردیم که آره علم بهتره . ثروت چیه ؟ ثروت چرک کفه دسته !!!

حالا هم که بزرگ شدیم تا می گیم ای بابا ثروت حرف اول رو توی همه چی می زنه همه میان می گن تو دیگه چرا !!!!

آخه آدم باید این چیزا به کی بگه ؟
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , kafshduzak , hasan-f , safari-cht
05-30-2012, 03:57 PM
ارسال: #6
سلام خواهر عزيزم بسيار خوشحالم كه بعنوان فردي پرتلاش و با انگيزه در جمع ما حضور داريد.
ميتونم بپرسم قصد انجام چه كار يا كارهايي را داري كه بدنبال مبلغ اوليه هستي؟

تشکر شده توسط: 369369 , kafshduzak
05-30-2012, 04:05 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-30-2012 04:06 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #7
ممنون حرفای شما خیلی دلی بود.
البته واقعا بستگی به شرایط شما دارد. در یکی از همایش ها هم عرض کردم و بنابر درخواست دوستان در تاپیک هم موضوع را عنوان کردم :
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=1988
اکنون تمامی کارهای تایپ و صفحه ارایی ام با این خانم است.

تشکر شده توسط: 369369 , میلاد , kafshduzak , iranboy
05-30-2012, 04:08 PM
ارسال: #8
سلام . مرسی . اگه این دفه خدا بام راه بیاد و هوامو داشته باشه هر روز منتظرم ثبت نام وام خود اشتغالی شروع بشه . به خاطر اینکه پارسال برای وام اشتغال خانگی ثبت نام کرده بودم و مسولینش هم دیدن واقعا پیگیرم و توانایی انجام کار رو دارم و انصراف دادم اون مبلغ وام ناچیز رو / گفتن برای امسال هوامو دارن که بتونم وام خود اشتغالی رو بگیرم . ( چون اگه بدونین برای خانمها و مخصوصا دخترها شرایط گرفتن این وام واقعا سخته )

اگه بتونم اونو بگیرم . توکل به خدا سریع شروع به کار می کنم .
من عاشق کارای کامپیوتری هستم .
می تونم یه دفتر فنی تایپ و تکثیر و صحافی راه بندازم و یه خانم هم بیارم کنار خودم کار کنه .

فعلا بی صبرانه منتظر این وام خود اشتغالی هستم . تا خدا چی بخواد .
 تشکر شده توسط: P@RSA , kafshduzak , hasan-f , iranboy
05-30-2012, 04:13 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-30-2012 04:14 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #9
یک سری از مشاغل را نیز وزارت کار به عنوان شغل خانگی معرفی کرده است، و حدود 150 کتاب برای آموزش آنها منتشر کرده است. که در نمایشگاه کتاب امسال هم موجو بود.
اگر نیاز داشتید که این آموزش ها را نیز ببینید نام آموزش را بفرمایید تا رایگان برایتان ارسال کنم.
در ضمن به این خانمی که در بالا معرفی کردم می توان شما را معرفی کنم.
به هر حال کمکی بود بفرمایید.

تشکر شده توسط: 369369 , iranboy
05-30-2012, 04:17 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-31-2012 03:44 PM، توسط 369369.)
ارسال: #10
قبلا اون تاپیک رو خونده بودم . واقعا خوشحال شدم .
کاری که ایشون داره انجام میده من واقعا آرزومه . البته در حد بیشتر . چون من اگه بتونم وام رو بگیرم و شروع به کار کنم حتما این کارها رو انجام میدم :
تایپ - تکثیر - فتوکپی - اسکن - فنر زنی - صحافی - سربرگ - فاکتور - کارت ویزیت - ارائه تحقیقهای آماده در اسرع وقت - و ...

حتی کنارش به کار مهرسازی هم کلی فکر کردم ولی خب این مورد در حد 50-50 قرار داره .

با توانایی ای که در خودم سراغ دارم . آینده ای روشن رو برای خودم و خونوادم می بینم .

البته باز هم می گم در صورت داشتن سرمایه ( وام ) - چون در هر چیزی پول حرف اول رو می زنه .

(05-30-2012 04:13 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  یک سری از مشاغل را نیز وزارت کار به عنوان شغل خانگی معرفی کرده است، و حدود 150 کتاب برای آموزش آنها منتشر کرده است. که در نمایشگاه کتاب امسال هم موجو بود.
اگر نیاز داشتید که این آموزش ها را نیز ببینید نام آموزش را بفرمایید تا رایگان برایتان ارسال کنم.
در ضمن به این خانمی که در بالا معرفی کردم می توان شما را معرفی کنم.
به هر حال کمکی بود بفرمایید.

خیلی خیلی ممنون از لطف و محبت شما .
حتما اگه موردی بود مزاحم میشم .
الان دارم با بسته دانشمند " ( همون بسته آموزشی دریا سافت ) یه سری کارها رو تمرین می کنم . چون از وقتی که توی خدمات کامپیوتری و چاپخونه بودم خیلی وقته می گذره و خیلی کارها رو واقعا فراموش کردم مثل طراحی کارت ویزیت و این چیزا .
==
متاسفانه من تهران نیستم و گرنه خیلی خوشحال میشدم با اون خانم آشنا بشم و تا زمانی که خودم بتونم شروع به کار کنم با ایشون همکاری کنم . ولی متاسفانه این شهرستانی بودن خیلی از مزایا و امکانات رو از ما گرفته .
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , iranboy
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS