ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چگونه با حل مشکلات خودمان ثروتمند شویم ؟
زمان کنونی: 05-03-2024, 11:46 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ahmad rezaee
آخرین ارسال: ehsan21
پاسخ: 25
بازدید: 5407

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه با حل مشکلات خودمان ثروتمند شویم ؟
07-01-2012, 04:43 PM
ارسال: #21
RE: چگونه با حل مشکلات خودمان ثروتمند شویم ؟
به نظر من بحث حل مشكل ايده اي كلي است كه ارائه راه حل از طريق مشاوره فقط يك طريق آن است. طرق ديگر ميتواند درآوردن آن راه حل بصورت موضوع يك كسب و كار و راههاي ديگر باشد.

اما در باب مشاوره چون شخصا ابتدا نزديك 3سال در صنعت مشاوره بودم و بعد به كار اجرايي رو آوردم بايد گفت اين صنعت اگر هم دوراني با كمكهاي دولتي مثلا در قالب شركت نوسازي صنايع سرپا بود ديگر رمق خاصي ندارد و بعضي از شركتها تعطيل شدند. علت آن بي اعتمادي كارفرماها به مشاورين و پياده نشدن برنامه هاي مشاور توسط كارفرماست. شايد در كشور آمريكا يك استاد دانشگاه يا يك شركت مشاوره مديريت بتواند مشاوره هاي خوبي به صنايع بدهد و كارساز باشد و موثر. اما با قطعيت مي گويم در ايران تحصيلات و تئوري صرف به هيچ وجه براي مشاوره جوابگو نيست. زيرا بازار ما از حالت رقابت كه اصل اول كتابهاي نوشته شده در حوزه مديريت است خارج است و بسياري مسائل ديگر مثل تفاوتهاي فرهنگي و بي ثباتي اقتصاد هم باعث شده افرادي كه تحصيلات چنداني ندارند اما با پشتكار و احتمالا سرمايه اوليه كسب و كاري راه انداخته اند حرف اول را بين پولدارها بزنند. پس در مجموع مشاوره گرفتن از امثال همان آقاياني كه دوستي نام برد هم جز دور ريختن پول چيزي نيست. مزيت اصلي خلاقيت و هوش بازاري و تجربه البته در كنار تحصيلات و مطالعات تئوريك است.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , mir abbas , مرتضی الهی
08-07-2012, 05:33 PM
ارسال: #22
این تایپک با نظرات مختلف از دوستان به نقطه نظرهای خوبی رسیده است .
اما یک نکته مهم :
آیا می شود از حل مشکلات در ایران به ثروت رسید ؟

جند شب پیش در برنامه مـــاه عـــسل مهمانانی دعوت شده بودند که یکی از آنها جوانی کم سن و سال تر بود که بسیار کوشا و فعال به نظر می رسید وحتی یک شرکت دانش بنیان هم با دوستان دانشگاهی اش به ثبت رسانده بود.

طرز کار آنها هم این بود که در شاخه مرتبط با تخصص آنها که مربوط به الکترونیک بود ، می گشتند و هر جایی مشکلی در صنعت و جامعه بود پیدا می کردند و برای آن مشکل راه حل و یا دستگاه خاص و یا نمونه ای خاص تر از مورد مشابه خارجی می ساختند .

آیا به نظر شما این حالت از تز کاری نمی تواند به عنوان یک راه موثر در زندگی و کار ما برای کسب ثروت بکار آید ؟
هر کسی در هر شاخه تخصصی خود می تواند این الگو را امتحان کندو با حل مشکلات کاری و علمی خود و یا دیگران از این راه پولسازی کند .

توصیه : بگردیم و با آغوش باز راه حل مشکلات را پیدا کنیم و راه حل را تجاری سازی کنیم و یا به عنوان یک برنامه مدون ( علمی - روانشناسی و یا نرم افزاری و...) به فروش برسانیم

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , M3HDI , elaheh-hosseini , mir abbas
11-26-2012, 10:55 AM
ارسال: #23
دوست عزیز بحث جالبی راه انداختید
من با نظر داریوش موافقم که مشاوره دادن یک طریق از حل مشکل است.
من فکر میکنم حتی در ایران از طریق حل مشکل میشه پولدار شد، حالا از طریق مشاوره یا ساخت وسیله ای که موجود نیست یا نمونه مشابه ایرانی ندارد (این میشه تو مایه های اختراع)، ارائه خدماتی به روش خاص (مثلا من یه ایده کارواش سیار از مدتی پیش تو ذهنم بود که متاسفانه انقدر دست دست کردم تا یه روز آگهی تبلیغشو دیدم) و ....

رشد و پیشرفت نتیجه ایجاد تغییر و تحول در زندگیست
مهندس عمران
پایه 2 نظارت و محاسبه
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , mir abbas
03-14-2013, 07:50 PM
ارسال: #24
با آغوش باز مشکلات را بپذیریم ، با تفکر و تلاش حلش کنیم و با تدبیر به سود آوری و فروختن راه حل اقدام کنیم .

هر چه مشکل بزرگتر ، راه حل آن گرانقیمت تر هست .

مثلاً اگر بتوانید آنتی ویروس ، یک ویروس بسیار خطرناک را بنویسید ، چقدر سود آوری خواهد داشت .

به مشکل هایمان به عنوان منبع درآمد نگاه کنیم .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , MARYAR , mir abbas , مهدی گل محمدی
03-16-2013, 11:40 PM
ارسال: #25
سلام واقعا درست ميگيد

هدف تا24/12/92 درامد غيرمنتظره به مبلغ 1000000000تومان-ايده داري بيا-http://www.ehsankhan.shoperzfa.com/
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  طراحی سایت در سال 2018 را چگونه تصور می­کنید؟ r2013.samadi 0 316 07-29-2017 04:35 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  آشنایی با سیستم پولسازی و سرمایه گذاری 3ObHaN 106 26,036 06-26-2017 03:12 AM
آخرین ارسال: maryam_f123
  بررسی مشکلات خدمات پس از فروش چرخ خیاطی و لوازم تولید پوشاک درخواست برای ثبت نظر MaHdi-Z 0 523 12-08-2015 09:13 PM
آخرین ارسال: MaHdi-Z
  :: آیا حاضرید با 500 هزار تومان زندگی تازه ای آغاز کنید ؟ shirazi021 14 7,738 08-14-2015 12:39 PM
آخرین ارسال: هلاله
  رقابت پست با پیک‌موتوری‌ها جدی شد/ از شمال تا جنوب تهران ۶ هزار تومان karafarin 4 1,330 11-16-2013 11:57 PM
آخرین ارسال: حمید رضا غ
  رابطه شغل با کار as98749874 3 656 07-18-2013 05:31 PM
آخرین ارسال: Elixir
  توقف کسب‌و‌کار شما با این هفت اشتباه karafarin 0 505 01-27-2013 06:42 PM
آخرین ارسال: karafarin
  چگونه شاد باشیم؟؟! "بررسی یک زندگی تحلیل شده" mallarme 0 860 11-21-2012 07:15 PM
آخرین ارسال: mallarme
  نظر انتقادی من در مورد قانون راز و مشکلات بزرگ آن MohamadMJ 23 5,438 10-15-2012 01:10 PM
آخرین ارسال: ناظم ارشد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS