ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خواهشی از همه دوستان دارم لطفا توجه کنید
زمان کنونی: 05-21-2024, 08:49 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: صدفی
آخرین ارسال: madar
پاسخ: 9
بازدید: 2008

ارسال پاسخ 
09-03-2012, 01:05 AM
ارسال: #1
دوستان و کاربران عزیز

قبلا هم در چند تاپیک توسط دوستان دیگر اعلام شده بود که کاربران عزیز خواهشا پروفایل خودشونو کامل کنید که بدونیم دوستان مشخصات ابتدایی شون(نام و نام خانوادگی.شهر محل سکونت.تحصیلات .شغل . مهارتها و تخصصها) چیه از مدیران انجمن هم خواهش میکنم اگر امکانش هست به صورت پاسخ خصوصی به این دوستان تذکر بدهند که پروفایل خودشونو کامل تر کنن .

با تشکر از همه عزیزانی که با دیدن این تاپیک همین الان برای کامل کردن پروفایلشون اقدام میکنن

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , amiryazdani138 , Delta.H , کامیار کاظمی , پرواز , بهنام ذوالفقارزاده , madar , sherafati , MohamadMJ , mosafere55 , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , M3HDI , f.jafarankorjan , SHAYAN.IRANI , iranboy , jahanagahi , vahid61 , azunited , کامیار , ali zobeid , aria898210
09-03-2012, 12:02 PM
ارسال: #2
RE: خواهشی از همه دوستان دارم لطفا توجه کنید
ممنون از همه دوستانی که توجه می کنند

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , sherafati , iranboy , jahanagahi , ali zobeid
09-03-2012, 12:16 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-03-2012 12:24 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #3
(09-03-2012 12:02 PM)صدفی نوشته شده توسط:  ممنون از همه دوستانی که توجه می کنند

خانوم صدفي اين موضوع بارها در انجمن مطرح شده است ولي متاسفانه كمتر افرادي در عمل انجام ميدن.
از شما تشكر ميكنم بابت تكرار دوباره
ولي بيشتر اين دسته از عزيزان تنها براي دسترسي به اطلاعات انجمن عضو ميشوند و بر همين اساس از نام هاي كاربري نامعقول استفاده ميشود و همينطور ساير موارد اطلاعاتي را پر نميكند.

يك زماني در اوايل مدير ازمايشي بودنم.براي افراد به صورت خصوصي پيام ارسال ميكردم.اما متاسفانه ما روزانه 30 نفر حداقل ورودي اعضا داريم.يك نفر را ميخواهد كه فقط به همين كار برسد كه ان هم شايد با اين همه تلاش تنها يك نفر انجام دهد

چندين مطلب و حرف ديگر هم كه ديگر نياز نيست دوباره تكرار شود چندين بار قبلا در تاپيك هاي مختلف بيان شده است
و متاسفانه اين روند كم كم باعث دلسردي بعضي از عزيزان كه در انجمن فعاليت ميكند خواهد شد
موفق باشيد

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: sherafati , amiryazdani138 , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , f.jafarankorjan , iranboy , jahanagahi , ali zobeid
09-03-2012, 12:42 PM
ارسال: #4
بعضیا میخوان کسی ندونه کی هستن

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , فرهاد قربانی , تنگسیر , iranboy , jahanagahi
09-03-2012, 05:23 PM
ارسال: #5
حالا که انجمن تونسته خودشو ثابت کنه و به یکی از بهترین سایت ها در زمینه کارافرینی شده و
روز به روز بر تعداد اعضا افزوده میشه مدیران انجمن باید تغییراتی در شرایط عضویت انجمن بوجود
بیارندتا هر کسی به منظور استفاده صرف از تجربیات و اطلاعات مفیدی که تو سایت وجود داره نتونه

وارد بشه و در بعضی مواقع با تایپیک های بیجا و غیر کارشناسیشون انگیزه بچه ها رو از بین نبرند و باعث
شوند همچین جوی در انجمن حاکم بشه که دیگر مثل روال گذشته که همگی هرچی که در چنته داشتن
با خلوص نیت و فقط برای اگاهی ویادگیری دیگران در معرض عموم میگذاشتند و انها نیز دلسرد گردند .
یکی از نمونه هایی هم که در باب همین موضوع این تازگی اتفاق افتاد کنارکشیدن دوستمون مهندس
مسیح بودن که نفرات تازه وارد با نظراتشون باعث شدند که ایشون دست از فعالیت بکشند و زنگ خطری
بصدا در اومد که مدیران و بالاخص اقای کاظمی باید فکر چاره ای در این زمینه بکنند که دیگر شاهد همچین
حرکاتی در انجمن نباشیم و انگیزه بچه ها از بین بره و کسانی بخوان از حسن شهرت انجمن برای تبلیغ
کسب وکار ومحصولاتشون وارد انجمن بشند و در ادامه هم اب را گل الود کنند و .....

دکتر شریعتی
ساعتها را بگذارید بخوابند
بیهوده زیستن را نیازی به شمردن نیست.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , m_grate29 , tondar12 , فرهاد قربانی , بهنام ذوالفقارزاده , jahanagahi , venus2 , mohammadshamosi , ali zobeid , aria898210
09-03-2012, 06:02 PM
ارسال: #6
دقیقا موافقم با آقای صفری
بسیار عالی و به جا
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , jahanagahi , تنگسیر , amiryazdani138
09-04-2012, 09:50 AM
ارسال: #7
(09-03-2012 05:23 PM)تنگسیر نوشته شده توسط:  حالا که انجمن تونسته خودشو ثابت کنه و به یکی از بهترین سایت ها در زمینه کارافرینی شده و
روز به روز بر تعداد اعضا افزوده میشه مدیران انجمن باید تغییراتی در شرایط عضویت انجمن بوجود
بیارندتا هر کسی به منظور استفاده صرف از تجربیات و اطلاعات مفیدی که تو سایت وجود داره نتونه

وارد بشه و در بعضی مواقع با تایپیک های بیجا و غیر کارشناسیشون انگیزه بچه ها رو از بین نبرند و باعث
شوند همچین جوی در انجمن حاکم بشه که دیگر مثل روال گذشته که همگی هرچی که در چنته داشتن
با خلوص نیت و فقط برای اگاهی ویادگیری دیگران در معرض عموم میگذاشتند و انها نیز دلسرد گردند .
یکی از نمونه هایی هم که در باب همین موضوع این تازگی اتفاق افتاد کنارکشیدن دوستمون مهندس
مسیح بودن که نفرات تازه وارد با نظراتشون باعث شدند که ایشون دست از فعالیت بکشند و زنگ خطری
بصدا در اومد که مدیران و بالاخص اقای کاظمی باید فکر چاره ای در این زمینه بکنند که دیگر شاهد همچین
حرکاتی در انجمن نباشیم و انگیزه بچه ها از بین بره و کسانی بخوان از حسن شهرت انجمن برای تبلیغ
کسب وکار ومحصولاتشون وارد انجمن بشند و در ادامه هم اب را گل الود کنند و .....

آقای صفری سخنان شما متین و واضحه.بنده و دوستان دگه باراها این تذکرات رو به اعضا دادیم.ولی دوستان فکر میکنند اینجا هم فضا مانند فضاهای دیگر دنیای وب هستش.یعنی فکر می کنند اینجا بی اعتمادی و بی صداقتی موج میزنه.ولی از همین جا باید فریاد بزنم که این رفتار ها در انجمنی که تک تک اعضای اون به هم اعتماد دارند اصلا معنی نداره.

درضمن مهندس مسیح حتی از قبل هم مصمم تر شده اند ولی متاسفانه خدمت سربازی دست وپای ایشون رو بسته و الان مشغول سپری کردن خدمت سربازی هستند.به همین دلیل زیاد نمی تونن انجمن بیان

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , mohammadshamosi , mosafere55 , M3HDI , کامیار کاظمی , amiryazdani138
09-04-2012, 11:12 PM
ارسال: #8
من دقیقا نفهمیدم دوستان چی میگن
من فقط خواهش کردم دوستان پروفایلشونو کامل کنن

تشکر شده توسط: amiryazdani138 , mohammadshamosi , M3HDI
09-13-2012, 09:57 AM
ارسال: #9
خانم صدفی، دوستان درد و دل می کنند، چه کنند!
و خلاصه کلامشون؛ در هر جمعی افراد متفاوتی وجود داره

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: ali zobeid , صدفی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بازار دارم بی هدفم - صد هزار بازار دارم majid_rahmani 0 577 01-11-2017 08:17 PM
آخرین ارسال: majid_rahmani
  به عنوان یک ملیاردر سخترین روزی که داشتین یادتونه(از لحاظ بحران مالی) ملیاردرسی ساله 2 1,052 05-30-2014 08:35 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
  قابل توجه آقایان انجمن mjdehghani 13 2,570 04-21-2014 12:28 AM
آخرین ارسال: Divar
  یکی از 12 هزار نفر برای نجات نازنین زهرای 5 ساله باشید bitumen 10 2,870 03-18-2014 09:20 AM
آخرین ارسال: soshiant
  30حدیث از امام حسین (ع) mohammadshamosi 0 498 11-06-2013 06:26 PM
آخرین ارسال: mohammadshamosi
  کدام قسمت از صورتتان جوش می‌زند؟! m-jalalvand 1 766 07-25-2013 12:52 PM
آخرین ارسال: iran
  جایزه اسکار برای جدایی نادر از سیمین dara 15 3,577 06-09-2013 07:37 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  خداونـد از نـگاه ملاصـدرا alireza091111 0 685 05-27-2013 06:18 PM
آخرین ارسال: alireza091111
  آموزش نکات برای حل مشکل کامپیوتر، قبل از تماس با متخصص mallarme 3 1,397 05-04-2013 10:02 PM
آخرین ارسال: mallarme
  چقدر خوبه ياد بگيريم كه ......( لطفا همه شركت كنند ) اقاي ايـــده 43 8,692 03-25-2013 12:02 AM
آخرین ارسال: دکتر شکراله پور
  دعوت از متقاضیان سفر به مریخ برای ثبت نام Haavin 0 1,036 01-18-2013 02:40 PM
آخرین ارسال: Haavin
  همه باید مرسدس بنزِ آخرین مدل سوار بشن مگه اینکه..... Peanut 54 10,411 01-01-2013 08:29 AM
آخرین ارسال: Peanut
  اولین محصول ایران خودرو پس از تحریمها mir abbas 0 806 12-14-2012 07:00 PM
آخرین ارسال: mir abbas
  من از همه عذرخواهی میکنم ... m-jalalvand 5 1,332 12-12-2012 09:19 AM
آخرین ارسال: سهیل
  بیش از ۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ نفر فکر می‌کنند دنیا ۷۰ روز دیگر به پایان می‌رسد! mallarme 48 9,225 12-05-2012 07:29 AM
آخرین ارسال: soltan_sal
  حجامت ... لطفا مطالعه فرماييد m-jalalvand 14 3,024 11-29-2012 05:13 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  کشف خواص بال مگس+حدیثی از پیامبر(ص) mteam 0 850 10-24-2012 11:36 PM
آخرین ارسال: mteam
  صبحانه هاي خوردني و لذيذ از چند نقطه جهان MARYAR 8 1,528 05-29-2012 01:23 PM
آخرین ارسال: mteam
  از كافي هاي ديروز تا كافي شاپ امروز MARYAR 0 652 05-14-2012 09:20 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  به نظر شما این ساندویچ از گلو پایین میره؟ mohammadshamosi 13 2,414 05-02-2012 08:46 PM
آخرین ارسال: sherafati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS