ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مرگ مرد ميلياردر
زمان کنونی: 04-20-2024, 05:48 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: mohammadshamosi
پاسخ: 2
بازدید: 757

ارسال پاسخ 
مرگ مرد ميلياردر
05-26-2012, 11:01 AM
ارسال: #1
مرگ مرد ميلياردر
جام جم: چندی پیش یكی از دوستان كه به نوعی رابط خبری نیز هست در حالی كه بسیار مضطرب و هیجان‌زده بود، در تماس تلفنی كوتاه از من خواست خود را در اولین فرصت به گورستان برسانم. می‌دانستم كه او خبر ویژه‌ای دارد كه این چنین خواسته تا سریع در گورستان حاضر شوم.
به سرعت عازم گورستان شدم. همانگونه كه انتظار داشتم، به فاصله كمی از محل غسالخانه انتظار مرا می‌كشید.
هنوز مدت زیادی از حضورم در این محل نمی‌گذشت كه متوجه شدم، زن میانسالی در كنار جسد مرده‌ای كه آثار لگد روی كفن او مشاهده می‌شد، نشسته بود و اشك می‌ریخت.
آن روز متوجه شدم، مرد مرده‌ای كه پس از مرگ مورد حمله قرار گرفته، یكی از میلیاردرهای معروف تهران بود كه جسد بی‌جان او از سوی فرزندان بی‌عاطفه‌اش مورد حمله قرار گرفته است!
باور كردنی نبود؛ اما حقیقت داشت و با كنكاش‌های بعدی متوجه شدم، مرد میلیاردر سال‌ها پیش و پس از فوت همسرش به تنهایی زندگی می‌كرد و فرزندانش كه هر كدام لقب دكتر و مهندس را در ابتدای نام خود یدك می‌كشند، در سال‌های تنهایی پدر در خارج از كشور به سر می‌بردند.
این بی‌توجهی باعث شده بود تا پیرمرد سرانجام برای رتق و فتق امور خویش به توصیه یكی از دوستانش، زن میانسال را به عنوان خدمتكار به استخدام درآورده بود تا این كه پس از 5 سال از استخدام زن پرستار اجل به مرد میلیارد مهلت نداده و او را به دیار باقی كشانده بود.
فرزندان پیرمرد وقتی خبر فوت پدر را شنیده بودند، سراسیمه از دیار فرنگ خود را به تهران رسانده بودند تا در مراسم كفن و دفن او حضور پیدا كنند.
وقتی آنها جسد پدرشان را از سردخانه تحویل گرفته و به غسالخانه سپرده بودند، از طریق وكیل پدر متوجه شده بودند، مرد میلیاردر اموال و ثروت باقی مانده‌اش را به زن خدمتكار كه كنار جسد می‌گریست بخشیده است.
فرزندان بی‌عاطفه كه متوجه بخشش ثروت توسط پدر شده بودند با حمله به جسد كفن‌پیچ، او را لگدمال كرده و سپس با رها كردن پیكر بی‌جان او محل را ترك كرده بودند و...
نگاهی به جسد رها شده مرد میلیاردر می‌اندازم كه روزگاری نه چندان دور با اسم و شهرتی كه برای خود رقم زده بود، مورد احترام بسیاری از مردم این شهر بود و اكنون جنازه او تنها و بی كس رها شده بود.
آن روز یكی از حاضران در گورستان كه از موضوع اطلاع پیدا كرده بود، بانی خیر ‌شد و با كمك چهار نفر از كارگران گورستان، جسد مرد میلیاردر غریبانه از محل منتقل و دفن شد.
از گورستان بیرون می‌آیم، پیرمردی در انتظار تاكسی است، باران نم نمك شروع به باریدن كرده است. او را سوار می‌كنم، بعد از سلام می‌گوید: خدا عاقبت همه را ختم به خیر كند وقتی لبخند مرا می‌بیند ادامه می‌دهد: كاش ما آدم‌ها می دانستیم یك روز همه خواهیم مرد. پیرمرد حرف می‌زد و من همچنان در اندیشه مرگ مرد میلیاردر بودم.

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: m_grate29 , mosafer bedar , بهنام ذوالفقارزاده , کامیار کاظمی , mohammadshamosi , دولتمند آنی , مهدی گل محمدی , مسعود کوچولو , P@RSA , mjdehghani
05-26-2012, 12:14 PM
ارسال: #2
RE: مرگ مرد ميلياردر
نداشتن چنین فرزندان بی عاطفه ای بهتر هست
خدا برای هیچ خانواده ای نخواد
فکرش هم عذاب آوره

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: بهنام ذوالفقارزاده , دولتمند آنی , مهدی گل محمدی , m_grate29 , P@RSA , mjdehghani
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بزرگترین مرد تاریخ toofan245 2 1,118 02-22-2019 11:32 AM
آخرین ارسال: acadmia19
  آیا بهترین شغل جهان، شغل این مرد است؟ samiar afshari 4 1,256 02-26-2015 02:39 AM
آخرین ارسال: samiar afshari
  راز ميلياردر شدن دو برادر karafarin 1 650 06-30-2013 07:27 PM
آخرین ارسال: REZA HAJISALIMI
  مرگ برند های ایران فرهاد قربانی 3 1,165 04-17-2013 06:52 PM
آخرین ارسال: mjdehghani
  100 نقطه‎ی ایران که قبل از مرگ باید دید ebrahim.ev 0 763 03-17-2013 08:46 PM
آخرین ارسال: ebrahim.ev
  پناهنده شدن مرد مریخی به زمین ابراهیم رضایی 10 1,625 02-18-2013 08:43 PM
آخرین ارسال: goldmen
  خوش شانس ترین مرد جهان! mallarme 2 1,077 01-11-2013 07:26 PM
آخرین ارسال: mehdiseven
  2 ثانیه قبل از مرگ (+عکس) mallarme 0 596 12-05-2012 02:59 PM
آخرین ارسال: mallarme
  پیش بینی زمان مرگ انسانها ! mallarme 0 548 11-21-2012 09:21 PM
آخرین ارسال: mallarme
  چگونه شهروند مشهدي يك ساعته ميلياردر شد؟ سعید محمدی 1 816 10-29-2012 11:04 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  این مرد 15 گواهینامه دارد! کامیار کاظمی 1 708 06-16-2012 09:31 PM
آخرین ارسال: zohor

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS