ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

گارگاه تولیدی لباس بچه گانه و مانتو
زمان کنونی: 05-06-2024, 09:46 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: tavakoli
آخرین ارسال: a_n1369815
پاسخ: 16
بازدید: 22214

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 46 رأی - میانگین امیتازات : 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گارگاه تولیدی لباس بچه گانه و مانتو
10-18-2012, 12:41 PM
ارسال: #11
RE: گارگاه تولیدی لباس بچه گانه و مانتو
این دقیقا همون کاریه که موسس برند اریکا انجام داده!
زندگی نامه اش تو انجمن هست!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , نی نی عسلی
06-06-2013, 12:57 PM
ارسال: #12
سلام اگر کیفیت کار شما خوب باشه حتی اگه قیمتتون از بقیه جاها بیشتر باشه باز هم مشتری خاص خودتون رو دارین .وبه مرور زمان مشتری میدونه که قیمت بیشتر رو درازای جنس با کیفیت تر میپردازه .همسرم در زمینه تولید مانتو کار میکرد.این تجربه رو ازش آموختم .از این که دست زیاد شده نگران نباشین .به دنبال کیفیت باشین.برای شروع شما دو تا چرخ خیاطی صنعتی میخواین+یک دستگاه اتو بخارپرسی آلمانی+دو نفر دوزنده ماهر+یک نفر بردست+یک چرخ زیگزاگ اینهایی که گفتم برای دوخت روزانه 10تا20 عدد مانتو کافیه.
 تشکر شده توسط: iranboy , نی نی عسلی , madar
06-06-2013, 01:20 PM
ارسال: #13
(06-06-2013 12:57 PM)سافرصبور نوشته شده توسط:  سلام اگر کیفیت کار شما خوب باشه حتی اگه قیمتتون از بقیه جاها بیشتر باشه باز هم مشتری خاص خودتون رو دارین .وبه مرور زمان مشتری میدونه که قیمت بیشتر رو درازای جنس با کیفیت تر میپردازه .همسرم در زمینه تولید مانتو کار میکرد.این تجربه رو ازش آموختم .از این که دست زیاد شده نگران نباشین .به دنبال کیفیت باشین.برای شروع شما دو تا چرخ خیاطی صنعتی میخواین+یک دستگاه اتو بخارپرسی آلمانی+دو نفر دوزنده ماهر+یک نفر بردست+یک چرخ زیگزاگ اینهایی که گفتم برای دوخت روزانه 10تا20 عدد مانتو کافیه.
سلام. ممنون می شم اگه اطلاعات بیشتری در زمینه فروش با توجه به تجربه همسرتون بدین. کارها رو به عمده فروشی می دادند یا مستقیم عرضه می کردند؟

هر کس بخواهد کاری انجام دهد راهش را پیدا می کند هر کس نخواهد کاری را انجام دهد بهانه اش را
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , iranboy , نی نی عسلی
06-06-2013, 09:39 PM
ارسال: #14
پیشنهاد من :
اگه عاشق تولید هستید:
تولید بدون کارگاه رو راه اندازی کنید.
برای هر قسمت فرایند حداقل با دو پیمانکار مزدی دوز کار کنید تا کارتون به هیچ وجه لنگ نزنه
برای فروش در صورت تایید طرح دوستانی هستند که کمک میکنند.
اما آقای حامد کیش در همین انجمن تو کار مانتو است. اگه بخواین فروش را راه اندازی کنید میتونید از ایشون جنس رو بگیرید.
باز هم دوستان دیگری هستند که تولیدی دارند و می توانند به شما جنس بدن برای فروش

ااووووووول رفاقت، پول خودش میاد
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , نی نی عسلی
06-12-2013, 09:44 AM
ارسال: #15
سلام به دلیل کیفیت بالای کار که خدمتتون عرض کردم.عمده فروشها شخصا به ایشان مراجعه میکردند ومثلا از هر کاری 20-30 یا هر تعداد که میخواستن برای فروشگاههاشون میبردن.واگه کار با استقبال مواجه میشد مجددا از همون کار تولید میشد در غیر این صورت مدل کار رو عوض میکردند.
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , maral 777 , بابایی , نی نی عسلی , naderv
10-25-2015, 11:09 PM
ارسال: #16
(10-18-2012 11:44 AM)navidh8 نوشته شده توسط:  اینجوری که من از تولیدی های تهران شنیدم به دلیل هزینه زیاد کارگر در تهران ، تولیدی ها دوخت هاشونو به شهرستان ها می فرستند چون هرینه کارگر ارزون تره
یه تولیدی مانتو تو تهران می گفت ما برش ها رو می زنیم اونارو می فرستیم همدان اونجا می دوزند و می فرستن اینجا ، می گفت هزینه ای که بابت حمل بار می کنیم به صرفه تر از هزینه ای است که به کارگر می دیم

سلام . من یه تولیدی کوچیک تو شهرستان دارم که پارچه های برش خورده میگیرم و میدوزم . میخواستم ببینم از تولیدی هایی که بیرون پارچه میدن تا بدوزن . شماره تلفن و آدرس دارید . ممنون میشم ایمیل کنید یا تماس بگیرد09306774130 . alireza.nori1369@gmail.com
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارگاه تولید لباس بچه Kalamata 1 1,737 12-23-2014 12:52 AM
آخرین ارسال: مهدی 1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS