ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سایت خرید گروهی
زمان کنونی: 04-27-2024, 02:22 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: R i c h M a n
آخرین ارسال: امیر 1393
پاسخ: 35
بازدید: 14119

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امیتازات : 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت خرید گروهی
04-30-2012, 04:37 PM
ارسال: #11
RE: راه اندازی سایت خرید
البته بله تخفیف در جامعه ما بد جا افتاده ولی برای مثلا یک استخر که من خودم قبلا رفتم والان داره این تخفیف رامیده نمیشه گفت کیفیتش بد شده این به این معنیست که از روش مشتری بیشتر سود کمتر میخواد استفاده کند و در مورد کالا اگر صاحب کالا ضمانت نامه بده وآدرس مشخصی داشته باشه فکر نمیکنم زیاد مشکل ساز باشه وچون هنوز این نوع فروش برای ما جا نیافتاده یه خورده سخته ولی به زودی زود حل میشه

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: R i c h M a n , dara , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , Maraton , من میلیاردرم
04-30-2012, 04:57 PM
ارسال: #12
اقا من نمیفهمم
این که واسه اصفهان چیزی نداره
اصلا فقط باید بخریم؟

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mteam , dara , ناصر صادقی , من میلیاردرم
05-01-2012, 02:29 AM
ارسال: #13
کلا ایده رو قبول دارم و 100% در خارج جواب داده.اما در ایران داره تقلید کورکورانه میشه و اگر کسی الان که اولش هست بتونه ایده رو بشکل صحیح و مطابق با فرهنگ ما اجرا کنه قطعا موفق می شود.
بله برای استخر و اماکن تفریحی و رستوران ها خوب جواب داده.
بنظرم روی کالاهای لوکس هم در تعداد پائین خوب جواب میده.
دوستان ایده و تجربیاتشونو بگن میشه به جمع بندی رسید که راهگشایی برای این دوست عزیزمون باشه که بتونه اقدام به راه اندازی این سیستم به شکل جدید بکنه.

در شهرستان ها هم بزودی اجرا میشه.سیستم خرید تخفیف هست.یعنی بن تخفیف برای یک محصول یا خدمت را از این سیستم میخرید و در یک زمان خاص مصرف میکنید.
 تشکر شده توسط: mteam , R i c h M a n , dara , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , Maraton , من میلیاردرم
05-06-2012, 08:22 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-09-2012 12:33 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #14
Smile RE: راه اندازی سایت خرید
با سلام به همه دوستان
از نظرات خوبی که بیان کردین ممنونم...
ولی می خواستم که اگه امکانش هست باز هم تو این زمینه نظرات و یا ایرادها یا خوبی های این کار را بگین تا بیشتر به من کمک کرده باشین،و شایدم به خودمون چرا که کاری نیست که من بخوام یا بتونم که تنهایی انجامش بدم.
ولی اینو خوب میدونم که کاری هست که بشه پول خوبی بدست آورد و تا حدودی مشکلات بخش بازاریابی را با این کار حل کرد.
به نظر من ما باید تو ایران یه جورایی ایرانیش کنیم،و نسبت به موانعی که توی ایران داریم و فرهنگی که داریم این سایت را طراحی کنیم.
یه جایی توی همین انجمن خوندم که راجع به ایجاد سایت پر بازدید نوشته بود،میشه این کار را هم امجام داد و زمانی که بازدید بالا بره می شه بحث تبلیغات شرکتهایی پول برای این کار مدهند را هم انجام داد.
خیلی ممنون،منتظر نظراتتون هستم

بیژن رحمتی 09124175660

Coolگاهی وقتها،باید پارو نزد،وا داد،باید دل را به دریا داد...
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , dara , Maraton , من میلیاردرم
05-08-2012, 03:18 PM
ارسال: #15
RE: راه اندازی سایت خرید گروهی
با سلام .برای اینکه در اخر کار صرفا سایتی زده نشه و فقط هزینه های راه اندازی سایت نمونه بایستی بسیار حساب شده ،با فکر و کمک گرفتن از تخصص های زیادی این کار رو انجام داد.موفقیت در این نوع از تجارت دور از انتظار نیست ولی قطعا بایستی تغییرات شگرف و چشمگیری در نوع کار وجود داشته باشه.
طراحی یک پلن سود ده با مقبولیت عمومی در ایران یکی از اهداف ماست و در راستای انجام این امر اماده سرمایه گذاری و همکاری باشرکت ها و اشخاص علاقه مند هستیم.

سعي كنيد همواره يك راهبر فروشنده باشيد نه يك فروشنده . رهبري يك باور است ، يك تفكر است و يك احساس و يك اعتقاد ، يك رهبر عاشق است ، عارف است ، محبوب است و در دنيايي از خلاقيت و نوآوري بيداد مي كند . محشر مي كند و مي فروشد .
 تشکر شده توسط: R i c h M a n , مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , dara , Maraton , من میلیاردرم
05-08-2012, 04:07 PM
ارسال: #16
Smile RE: راه اندازی سایت خرید گروهی
(05-08-2012 03:18 PM)ras_sal1361 نوشته شده توسط:  با سلام .برای اینکه در اخر کار صرفا سایتی زده نشه و فقط هزینه های راه اندازی سایت نمونه بایستی بسیار حساب شده ،با فکر و کمک گرفتن از تخصص های زیادی این کار رو انجام داد.موفقیت در این نوع از تجارت دور از انتظار نیست ولی قطعا بایستی تغییرات شگرف و چشمگیری در نوع کار وجود داشته باشه.
طراحی یک پلن سود ده با مقبولیت عمومی در ایران یکی از اهداف ماست و در راستای انجام این امر اماده سرمایه گذاری و همکاری باشرکت ها و اشخاص علاقه مند هستیم.

سلام
ممنون از نظرتون،من هم با این حرف شما دقیقا موافقم و به همین دلیل همیشه گفتم که دنبال تیم خوب برای این کار هستم،البته این را همباید بدونیم که این کار زود ده نیست ولی سود ده ست.باید صبر کرد و تلاش.باید ایده های دیگری هم در دست داشت تا در حین کار هم ایده ها و راهکارهای جدیدی را جایگزین کرد،پس این سایت باید از قابلیت انعطاف بالایی برخوردار باشه و به راحتی بشه در پلن تغییراتی ایجاد کرد چرا که در ایران متاسفانه کپی رایت رعایت نمیشه.همیشه باید از رقبا جلوتر باشیم...

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , dara , Maraton , من میلیاردرم
05-09-2012, 01:03 AM
ارسال: #17
RE: راه اندازی سایت خرید گروهی
من با يكي از اين شركت ها تماس گرفتم براي همكاري,يا اون آقا درست نگفت جريانه كار رو يا من متوجه نشدم

همش بحثش سر درصد خودشون بود.براي مني كه توليد كننده هستم و بصورت مستقيم دست مشتري ميرسونم جنس رو صرف كه نميكرد هيچي يه چيزي هم بايد از جيب ميزاشتم.باز اينشم قبولم بود در صورتي كه تبليغاتش گسترده باشه نه بين 500 600 نفر .

اگر اشتباه متوجه شدم بهم بگيد !!

مردان بزرگ اراده ميكنند و مردان كوچك آرزو

http://WWW.SHOPING1.COM
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , ناصر صادقی , dara , کامیار کاظمی , من میلیاردرم
05-09-2012, 01:35 AM
ارسال: #18
Smile RE: راه اندازی سایت خرید گروهی
(05-09-2012 01:03 AM)nimabahari نوشته شده توسط:  من با يكي از اين شركت ها تماس گرفتم براي همكاري,يا اون آقا درست نگفت جريانه كار رو يا من متوجه نشدم

همش بحثش سر درصد خودشون بود.براي مني كه توليد كننده هستم و بصورت مستقيم دست مشتري ميرسونم جنس رو صرف كه نميكرد هيچي يه چيزي هم بايد از جيب ميزاشتم.باز اينشم قبولم بود در صورتي كه تبليغاتش گسترده باشه نه بين 500 600 نفر .

اگر اشتباه متوجه شدم بهم بگيد !!

دوست عزیز،اگر بخوایم کپی برداری کنیم همین مشکلی که برای شما پیش اومده،اتفاق میفته...
چرا که تا جایی که من میدونم سایت اصلی روی تجارتهای محلی تمرکز داره و اصلا فرهنگ تخفیف در اونجا چیز دیگه ای هست.
این سایتها باید بتونن برای مشتری انگیزه خرید ایجاد کنن و با تخفیف دادن این کار را انجام میدن.ولی تو بخش تبلیغات متاسفانه خوب کار نمی کنند و همون طوری که گفتین تعداد افراد کمی اینها را میشناسن.
البته برای تولیدی هایی مثل شما که مستقیم جنس را به دست مشتری می دین،بستگی به قیمتتون داره،اینکه شما با چه قیمتی می خواید محصولتون را به فروش برسونید.وتا چه حد حاضرید از سود روی فروش تکی کم کنید و در عوض روی تعداد بالای فروش سود کنید...
با این حال فکر می کنم میشه حتی برای تولیدی ها هم این کار را انجام داد ولی نه به این صورت،باید روش فکر کرد...

تشکر شده توسط: nimabahari , مهدی گل محمدی , mteam , ناصر صادقی , Maraton , کامیار کاظمی
05-18-2012, 11:54 PM
ارسال: #19
RE: ایده ای نو در دنیای وب و تجارت الکترونیک
سلام
به نظر من این ایده نیاز داره پرورش پیدا کنه و نیاز به بحث و گفتگوی زیادی داره تا به یه ایده خوب تبدیل شه به طور مثال بهتره اول روی یه صنف خاصی مانور داده شه تا مشتری ها ی خاص مشخص شن قبل این کارم نیاز داره که توی شبکه های اجتماعی یه نظر سنجی بشه تا سلیقه ها مشخص شه درکل ایده خوبی به نظر میاد
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , Maraton
05-28-2012, 12:08 AM
ارسال: #20
RE: ایده ای نو در دنیای وب و تجارت الکترونیک،ایجاد سایت خرید گروهی
سلام به همه دوستان و شما rich man عزیز.
من به تازگی با این سایت آشنا شدم و چند تا از تاپیک ها را خوندم.
از این ایده خیلی خوشم اومد و وقتی که سایتهای مشابه را دیدم بیشتر خوشم اومد،به نظر من هم یه چیزهایی کم داره،ولی نمیدونم اونا چی هستش،ولی واقعا همون طوری که بقیه هم گفتن ایده به خاطر اینکه همه در اون سود می برند به نظر جالب میاد و پر سود،البته اگر تعداد خرید و بازدید بالا باشه.
دوستان بیاید تا این کار را باهم انجام بدیم.تیم خوبی که ای دوستمون روی اون خیلی تاکید میکنه،واقعا می تونه اولین قدم باشه.
با تشکر از این سایت خیلی خیلی خوب

یادمان باشد که تاریکترین زمان شب،نزدیکترین زمان به سپیده صبح است.
پس امیدوار باشیمSmile
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , میلاد
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ایده راه اندازی سایت Mohammad Sh 12 3,564 10-08-2022 08:45 PM
آخرین ارسال: saeidabbasi
  خرید ماهیانه 10000 دست کله و پاچه برای تهران rad86 15 4,039 04-13-2019 12:25 PM
آخرین ارسال: Mahdavi2018
  صفر تا صد سایت از من ، محصول یا ایده کسب از شما alireza1122 2 622 08-16-2018 01:41 PM
آخرین ارسال: rad86
  مشارکت در طراحی سایت با سود عالی SAEED65 14 3,386 12-28-2017 03:36 AM
آخرین ارسال: iranwebshop
  شریک و یا همکار برای راه اندازی سایت خبری به چند زبان و کسب در آمد jamezar5 3 1,312 07-22-2016 07:44 AM
آخرین ارسال: Agha nader
  ایده جدید برای راه اندازی سایت خدماتی ahmadbaladj 7 5,242 06-05-2016 08:42 PM
آخرین ارسال: elco
  سایت برای کسب و در آمد persian64 10 2,941 06-05-2016 08:39 PM
آخرین ارسال: elco
  مشارکت در خرید بسته تند خوانی فانتوم sorin 0 526 03-05-2016 10:36 PM
آخرین ارسال: sorin
  طراح سایت و اپ موبایل تو تهران هست یا علی Hadighgh 0 693 01-31-2016 08:37 PM
آخرین ارسال: Hadighgh
  یه ایده خوب برای راه اندازی یک سایت پولساز میخام - کمکم کنید mehdi_danesh1 8 5,025 11-25-2015 07:51 PM
آخرین ارسال: gader23
  سفارش از سایت aliexpress Sony.z 3 663 09-14-2015 09:41 AM
آخرین ارسال: davaran
  یک سایت یه دنیا ایده امیر مرادی فر 3 3,077 08-24-2015 10:46 AM
آخرین ارسال: Utab
  خرید و فروش( حبوبات) حسین انصاری21 5 1,278 07-20-2015 12:50 AM
آخرین ارسال: حسین انصاری21
  ایجاد گروهی برای راه اندازی سایت طراحی بک گراند و آموزش عکاسی nehzat 3 1,491 02-12-2015 01:57 AM
آخرین ارسال: nehzat
  چگونه سیستم خرید و فروش بین شهری رو راه اندازی کنیم sina babazadeh 4 1,903 07-26-2014 11:12 PM
آخرین ارسال: bahram57
  مشاوره خرید dvdghe 3 1,173 01-31-2014 01:13 PM
آخرین ارسال: dvdghe
  نظرتون در مورد راه اندازی سایت فروش شارژ موبایل چیه؟ psycho 2 1,601 01-06-2014 09:18 PM
آخرین ارسال: psycho
Question ایده ای برای افزایش قدرت خرید karaj 3 1,430 10-15-2013 03:52 PM
آخرین ارسال: سیدمهدی هاشمی
  خرید خودرو به صورت نقدی از کمپانی و فروش آزاد آن sasan100 5 1,845 07-21-2013 12:39 AM
آخرین ارسال: 90_eh3an
  آیا حتما باید سایت خرید؟ رز سفید 30 4,985 04-01-2013 06:39 PM
آخرین ارسال: amirE5Ey

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS