ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آرزوهاي گفته‌نشده پسري كوچك با آرزوهاي بزرگ
زمان کنونی: 05-02-2024, 06:12 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 1
بازدید: 739

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06-01-2011, 08:30 AM
ارسال: #1
يادآوري آرزوهاي دوران كودكي، براي همه افراد در هر گروه سني لذت‌بخش است. در اين ستون سعي شده است تا آرزوهاي كودكي پدران، مادران، مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها را مرور كنيم و بدانيم اين آرزوها تحقق يافته‌اند يا خير؟
اگر علاقه‌مند به بيان آرزوهاي ناگفته‌تان هستيد با شماره 88757758، گروه خانواده تماس بگيريد.

دكتر عليرضا مدقالچي، چهره ماندگار رياضي كشور و استاد دانشگاه تربيت مدرس
دوران كودكي را در خانواده‌اي به لحاظ طبقه اجتماعي متوسط در شهرستان اهر سپري كردم. از همان دوران كودكي علاقه زيادي به آموختن دانش رياضيات داشتم. در دوران ابتدايي و متوسطه به حل مسائل رياضي علاقه‌مند شدم و از همان زمان آرزوي كودكي‌ام رسيدن به پيشرفت و ترقي در رشته رياضي شد. هنگامي كه در كلاس دوم و چهارم ابتدايي در درس رياضي بسيار موفق شدم و در حل مسائل سخت پيشرفت كردم و مورد تشويق معلمان و خانواده‌ام قرار گرفتم آتش رسيدن به اين آرزو در درجات بالا هر روز در وجودم بيشتر شعله‌ور مي‌شد.
همچنان با اعتمادبه‌نفس و اميدي كه در دل داشتم در راه رسيدن به آرزويم شبانه روز تلاش كردم. مرحله به مرحله كه دوران تحصيل را مي‌گذراندم فقط به آرزويم فكر مي‌كردم.
علاقه و گرايش به رشته رياضي مرا سوق داد كه در اين مسير به پيشرفت برسم. بعد از تمام شدن تحصيلاتم در رشته رياضي در دانشگاه تبريز پذيرفته شدم و اميد داشتم به مرحله جديدتري از آرزوهايم دست پيدا كنم. اكنون كه 6 دهه از عمرم مي‌گذرد و سال‌هاي زيادي را صرف دانستن رياضيات و رسيدن به آرزوي كودكي كرده‌ام، احساس مي‌كنم در رسيدن به آرزوي كودكي‌ام افراد زيادي نقش داشته‌اند. شايد اگر تلاش و تشويق‌هاي آنان نبود آرزويم به تحقق نمي‌رسيد.
حال كه به آرزويم رسيدم در اين سن نيز آرزويي ديگر دارم زيرا علم رياضيات به‌گونه‌اي است كه هر قدر تحقيق در دامنه علمي رياضي گسترده‌تر باشد هنوز در مراحل اوليه به‌سر مي‌برد و بايد بيشتر
تلاش كند.
اميدوارم هميشه براي تربيت دانشجويان و خدمت به آنها موفق باشم. تا به امروز 20 دانشجوي دكترا پرورش داده‌ام كه حتي برخي از آنها تا مراحل استادي نيز پيش رفته‌اند و آرزو دارم جهت تعميق رشته رياضي كوشش كنم تا تحقيقات ارزنده‌تري را به جامعه رياضي ارائه دهم و همه اين موفقيت‌ها را مديون آرزوي كودكي‌ام مي‌دانم.
منبع

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: faramarz , REZA HAJISALIMI
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  لحظه های آرام و رمانتیک با شمع‌های مناسب.......... mallarme 0 603 05-11-2013 02:38 PM
آخرین ارسال: mallarme
  رسیدن به همه خواسته ها با امواج آلفا ... کامیار کاظمی 11 21,466 05-03-2013 08:46 PM
آخرین ارسال: مهران 313
  چطور با دکوراسیون انرژی مثبت جذب کنیم؟ بهداد 7 1,509 11-04-2012 04:12 PM
آخرین ارسال: بهداد
  کاهش استرس با رنگ‌ها صدفی 0 603 10-06-2012 09:11 PM
آخرین ارسال: صدفی
  امروزم را با این جمله شروع می کنم. کامیار کاظمی 32 5,307 08-21-2012 12:22 AM
آخرین ارسال: درناز
  كوچك باش و عاشق! کامیار کاظمی 1 757 07-04-2012 12:50 PM
آخرین ارسال: madar
  بیایید با هم رو راست باشیم ! دلشاد حسین پور 32 5,940 09-06-2011 01:27 AM
آخرین ارسال: 3ObHaN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS